ریموور تاتو

تاتو یا درج نقوش و طرح های زیبا با استفاده از دستگاه مخصصوص تاتو بدن و رنگ تاتو بر روی بدن زیبایی خاصی به بدن شما می دهد ,  برخی از اشخاص برای جلب توجه بیشتر روی بدن خود نقشهای خاصی می زنند یا اجزای صورت خود را برای زیبایی بیشتر تاتو می کنند .

البته این اشخاص قطعا علاقه خاصی به تاتو دارند که حاضرند بخشی از بدن خود را رنگ تاتو بزنند و عوارض آن را تحمل کنند ؛ به طور واضح می توان گفت یکی از عوارض تاتو که در مدت زمان اثر می کند خستگی از تاتو می باشد به طوری که شما بعد از زدن تاتو از طرح آن خسته می شوید یا پشیمان می شوید ؛ این موضوع با ریموور تاتو حل شده است .

البته در حال حاضر در برخی از کشورها شیوه تاتو موقتی بیشتر مورد پسند است ,زیرا بعد از مدتی پاک می شود و ماندگاری کوتاهی دارد .

 

ریموو کردن تاتو

 

یکی از مهمترین دلایل که شخص تصمیم می گیرد تاتو خود را پاک یا ریموو کند ,خستگی از طرح تاتو یا عوض شدن مد ، عدم رضایت از طرح تاتو و  گاهی خرابکاری ، فراهم شدن مشکل استخدام و … است .در حال حاضر انواع روش ها برای پاک کردن تاتو وجود دارد ,روشهایی همچون جراحی ,منجمد کردن ,لایه برداری عمیق پوست که می توان گفت این روش ها ارزان می باشد ؛ اما به طور کامل تاتو را ریموونمی کند. روش دیگر ریموو کردن تاتو ،استفاده از لیزر ساده ترین ، با عارضه کمتر و گاهی با نتایج بسیار عالی می باشد , که در صورت موثر بودن اکثرا جای زخم نیزبه جای نمی گذارد .

البته ناگفته نماند که این روش نیز قیمت بالایی دارد و بر روی برخی از تاتو ها تاثیری ندارد و امکان دارد تاتو پاک نشود. ساده ترین و کم هزینه ترین راه , استفاده از ماده های ریموور می باشد که به دو دسته تقسیم میشوند, به طوری که ریموورها خاصیتی اسیدی دارند و شامل دو دسته اسیدی های ضعیف و قوی می باشد , ریموور های ضعیف اصولا غلیظ و ژله ای شکل و ریموور های قوی مایع و آبکی شکل می باشند .

پرکاربردترین روش در ریموور تاتو استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور می باشد, به طوری که شیوه استفاده از آن به این صورت می باشد ,ابتدا خراش سطحی تا جایی که خون ببینیم بعد گذاشتن مواد ریموور با میکرو براش به دلیل اسیدی بودن ریموور ها هیچ گاه سوزن رو در تشتک نمیزنیم, این کار را سه بار تکرار کرده هر بار فشار دست کمی بیشتر در ریموور خون دیده می شود نباید ترسید در ضمن تنها از روش دورانی و لوپ لوپ استفاده می شود .

توضیحات بیشتر در مورد ریموور تاتو

درحال بارگذاری مطالب بلاگ...