تاتو یا خالکوبی بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته است , به طوری که تاتو در سال های اخیر به نوعی مد تلقی شده است ,البته در سال های قدیم نیز بر روی بدن برخی از مردان طرح های زده می شد که به آن خالکوبی می گفتند , ولی تاتو بسیار پیشرفته تر از خالکوبی می باشد و طرح های جدید تر و زیباتر را با دستگاه تاتو بر روی بدن می توان درج نمود.

تاتو نه تنها بر روی بدن و صرفا جهت زیبایی , بلکه بر روی اجزای صورت نیز قابل انجام است ,تاتو ابرو یکی از پرکاربردترین موارد مصرف تاتو بر روی صورت است به طور واضح تر اشخاصی که ابرو آنها کم مو می باشد و یا بر اثر سوانحی دچار ریزش ابرو می باشند , یا شکستگی و جای بخیه در داخل ابرو آنها باشد , با تاتو ابروی خود را زیباتر و پرمو می کنند .

در حال حاضر روش میکرونیدلینگ یا هاشور ابرو روشی تخصصی برای تاتو می باشد , که در کلینیک های زیبایی با استفاده از دستگاه مخصوص تاتو قابل اجرا است . در این روش ابرو ها به صورت قرینه و در بین موهای ابرو به صورت هاشور رنگ تاتو درج می شود و شکلی زیبا به ابروهای شخص می دهد.

البته ناگفته نماند که روش تاتو ابرو یا میکرونیدلینگ با اینکه زیبایی خاصی به ابروها و چهره شما می دهد ,اما بدون درد نیست , زیرا تاتو با استفاده از سوزن مخصوص انجام می شود و این سوزن به داخل پوست می رود؛ که قطعا کمی درد و خونریزی نیز دارد حال باید گفت که نگران این موضوع نیز نباشید ,زیرا بی حسی این روش را تکمیل نموده است و با بی حسی تاتو , پوست شما تا حدودی بی حس می شود و دردی را حس نمی کنید .

به طور دقیق تر می توان گفت , تاتو بدن با تاتو ابرو یا لب خیلی متفاوت می باشد , به همین دلیل,  بدن خود را به دست افراد ناشی که اطلاعاتی در زمینه تاتو بدن ندارند ندهید .تاتو بدن با دستگاه تاتو بدن زده می شود دستگاه تاتو  بدن تفنگی یا اصطلاحا (گان) شامل قطعات بسیاری می باشد که با دستگاه قلمی  خیلی تفاوت دارد , کیفیت طرحها با دستگاه تاتو خیلی بالاتر از دستگاه قلمی می باشد . در تاتو بدن همیشه در ابتدا اصول ایمنی محیط کار و مسائل بهداشتی به بهترین نحوه باید رعایت شود زیرا مستقیما با خون شما و سلامتیتان در ارتباط است.

 

امروزه تاتو یا خالکوبی بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته است به طوری که در سال های اخیر به نوعی مد تبدیل شده است. البته در سال های قدیم نیز بر روی بدن برخی از افراد طرح های زده می شد که به آن خالکوبی می گفتند , ولی تاتو بسیار پیشرفته تر از خالکوبی می باشد و طرح های جدید تر و زیباتر را با دستگاه تاتو بر روی بدن می توان درج نمود.

تاتو نه تنها بر روی بدن و صرفا جهت زیبایی , بلکه بر روی اجزای صورت نیز قابل انجام است .

تاتو ابرو یکی از پرکاربردترین موارد مصرف تاتو بر روی صورت است. به طور واضح تر اشخاصی که ابرو آنها کم مو می باشد و یا بر اثر سوانحی دچار ریزش ابرو شدند و یا شکستگی و جای بخیه در داخل ابرو آنها می باشد , با تاتو ابروی خود را زیباتر و پرمو تر می کنند .

در حال حاضر روش میکرونیدلینگ یا هاشور ابرو روشی تخصصی برای تاتو می باشد که در کلینیک های زیبایی با استفاده از دستگاه مخصوص تاتو قابل اجرا است . در این روش ابرو ها به صورت قرینه و در بین موهای ابرو به صورت هاشور درج می شوند و شکلی زیبا به ابروهای شخص می بخشند.

البته ناگفته نماند که روش تاتو ابرو یا میکرونیدلینگ با اینکه زیبایی خاصی به ابروها و چهره شما می دهد ,اما بدون درد نیست! زیرا تاتو با استفاده از سوزن مخصوص انجام می شود و این سوزن به داخل پوست نفوذ می کنند که قطعا کمی درد و خونریزی نیز دارد.

حال باید گفت که نگران این موضوع نیز نباشید ,زیرا بی حسی این روش را تکمیل نموده است و با بی حسی تاتو , پوست شما تا حدودی بی حس می شود و دردی را احساس نمی کنید .

به طور دقیق تر می توان گفت , تاتو بدن با تاتو ابرو یا تاتو لب خیلی متفاوت می باشد , به همین دلیل, بدن خود را به دست افراد ناشی که اطلاعاتی در زمینه تاتو ندارند ندهید .

تاتو بدن با دستگاه تاتو بدن زده می شود. دستگاه تاتو بدن تفنگی یا اصطلاحا (گان) شامل قطعات بسیاری می باشد که با دستگاه قلمی خیلی تفاوت دارد , کیفیت طرحها با دستگاه تاتو خیلی بالاتر از دستگاه قلمی می باشد .

در تاتو بدن همیشه در ابتدا اصول ایمنی محیط کار و مسائل بهداشتی به بهترین نحوه باید رعایت شود زیرا مستقیما با خون شما و سلامتیتان در ارتباط است.

توضیحات بیشتر در مورد دستگاه تاتو

دستگاه تاتو بدن

تاتو با استفاده از اسلحه انجام می شود تا از طریق لایه بیرونی پوست به درم نفوذ کند. آنها این کار را با فشار دادن سوزن های کوچک به سرعت انجام می دهند و رنگ تاتو را به الیاف و اعصاب درم فشار می دهند. برخی از تاتو ها ممکن است حتی دارویی باشند.  …

دستگاه تاتو آزمایشی

انواع دستگاه تاتو

تلفن : 09129614010 دستگاه تاتو يک دستگاه ساده است ( البته در این مقاله در مورد انواع دستگاه تاتو نیز توضیح داده شده است و در مورد انواع دستگاه تاتو نیز تصاویر و توضیحاتی اماده شده است که میتوانید از این مقاله استفاده کنید )  که براي ايجاد يک تاتو استفاده میشود . گاهي اوقات به عنوان…

بهترین دستگاه تاتو و میکروپیگمنتیشن

برخلاف تاتو كه براي نقاشي كردن روي بدن استفاده مي‌شود، ميكروپيگمنتيشن براي بازسازي طبيعي، متعادل‌سازي و جلوه بخشيدن به چهره استفاده مي‌شود كه درنتيجه زيبايي بيشتر چهره در طولاني مدت را به ارمغان مي‌آورد و در حوزه آرايش دائم براي موارد زير می‌توان از این روش استفاده کرد . که در ادامه در مورد بهترین دستگاه…

دستگاه تاتو ارزان

دستگاه تاتو ارزان

تلفن : 09129614010   دستگاه تاتو ارزان بسته به اینکه شما تا چه اندازه حرفه ای هستید و می خواهید از چه دستگاهی استفاده کنید، دستگاه های تاتو متنوعی موجود است که نیازهای افراد مبتدی تا حرفه ای را پوشش می دهد.   دستگاه تاتو ارزان چیست : یک دستگاه تاتو ارزان ، در واقع وسیله…

چشم اندازی بر لوازم و دستگاه تتو

چشم اندازی بر لوازم و دستگاه تتو چشم اندازی بر لوازم و دستگاه تتو : دستگاه تتو اهمیت کیفیت دستگاه تتو را برای انجام یک میکروپیگمنتیشن خوب دست کم نگیرید. طراحی مناسب و ارگونومیک هندپیس با وزن کم و حداقل لرزش به پیگمنتر کمک می کند تا طرح خود را به بهترین نحو بر روی…

معرفی دستگاه تاتو

به عمل ایجاد نقوش دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی پوست تاتو گفته می‌شود. لوازم و شناخت انواع دستگاه تاتو الزامی میباشد تا بتوان از انواع دستگاههای تاتو به درستی استفاده کرد. اما باید توجه داشت که فقط در مراکز بهداشتی  و همچنین زیر نظر متخصصین این کار و با دستگاههای بهداشتی این کار صورت بگیرد. لوازم…

آموزش انواع گریپ دستگاه تاتو

یکی از مهمترین بخش های آموزش دستگاه تاتو بدن، آموزش انواع گریپ دستگاه تاتو میباشد که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. قبل از شروع این بخش شما باید آموزش دستگاه تاتو بدن را به خوبی درک کرده باشید و نوع دستگاه مشخص میکند که چه گریپی مورد نیاز دستگاه شماست. گریپ در واقع بخشی از…

درباره دستگاه تاتو

دستگاه گان یک دستگاه مگنتی برای تاتو طرح های کوچک و بزرگ بدن هنگامی که طرح زمان زیادی میبرد و یا به قدرت و دقت بالا احتیاج دارد استفاده می شود. در ادامه مطلب با موارد استفاده از دستگاه تاتو آشنا خواهید شد.  موارد استفاده از دستگاه تاتو سه کاره : میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ مراقبت های پوستی…

درحال بارگذاری مطالب بلاگ...