رنگ تاتو

tottoo color

در حال حاضر و در اکثر کشورها جهان  , جوانان رو به سوی تاتو آورده اند , این عمل نوعی شیطنت یا پیشروی مد در بین جوانان می باشد ,اما مهمترین علت آن , مد و زیبایی است به هر حال جوانان همیشه پیشرو مد بوده اند , البته برخی از جوانان یا حتی افراد سن بالا نیز به هر چیزی که مد شود , حال زشت یا زیبا علاقه نشان می دهند و بدون اینکه به آنها بیاید یا زیبا و زشت باشد پیروی می کنند, در حال حاضر درکشور ما تاتو بسیار مد شده است و در سایر کشورها به دو روش موقتی یا دائم انجام می شود ,اما در ایران تنها از روش دائم استفاده می شود که در این متن بیشتر درباره تاتو و روش های آن توضیح داده می شود.

 

انواع روش های تاتو

 

به طور کلی روش های تاتو به دو صورت دائم یا موقتی انجام می شود , به طوری که در روش موقتی فقط رنگ تاتو که جوهری می باشد با رنگدانه های پوست ترکیب می شود و طرح خاصی که مورد نظر شخص باشد را به صورت موقت و با ماندگاری حدودا دو ماهه روی پوست درج می کند ؛ اما تاتو دائم با دستگاه تاتو انجام می شود و به وسیله جسمی نوک تیز همانند سوزن مخصوص تاتو , مواد رنگی تاتو را به طرح و نقش های متنوع روی بدن شخص نقش می دهد این تاتو به صورت دائم است .

در حال حاضر تاتو بر روی بدن بسیار پرطرفدار است و اکثر اشخاص بر روی بدن خود طرح مورد علاقه خود را درج می کنند , که این طرح ها یا نقش های زیبا و یا متن های انگلیسی یا ... می باشد, طرح ها در سایز های مختلف با انواع رنگ ها قابل درج بر روی بدن است , اما به جز تاتو بر روی بدن ,نوعی دیگری تاتو نیز وجود دارد  که در سال های اخیر بسیار پر طرفدار بوده و آن تاتو ابرو یا خط لب و ... بوده به طوری که با استفاده از سوزن مخصوص در آرایشگاه ها یا کلینیک های زیبایی خدمات تاتوابرو یا سایر اجزای صورت برای زیبایی بیشتر انجام می شد و این روش پیشرفت هایی در این زمینه داشته به طوری که در حال حاضر تاتو ابرو به روش , میکرونیدلینگ انجام می شود که بسیار طبیعی تر و زیباتر است . در این متن سعی نمودیم تا حدودی با تاتو آشنا شوید در مقالات بعدی بیشتر درباره شیوه انجام تاتو ,رنگ تاتو ,دستگاه تاتو , میکرونیدلینگ و .... توضیح می دهیم .