تاتو یا خالکوبی بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته است , به طوری که تاتو در سال های اخیر به نوعی مد تلقی شده است ,البته در سال های قدیم نیز بر روی بدن برخی از مردان طرح های زده می شد که به آن خالکوبی می گفتند , ولی تاتو بسیار پیشرفته تر از خالکوبی می باشد و طرح های جدید تر و زیباتر را با دستگاه تاتو بر روی بدن می توان درج نمود.

تاتو نه تنها بر روی بدن و صرفا جهت زیبایی , بلکه بر روی اجزای صورت نیز قابل انجام است ,تاتو ابرو یکی از پرکاربردترین موارد مصرف تاتو بر روی صورت است به طور واضح تر اشخاصی که ابرو آنها کم مو می باشد و یا بر اثر سوانحی دچار ریزش ابرو می باشند , یا شکستگی و جای بخیه در داخل ابرو آنها باشد , با تاتو ابروی خود را زیباتر و پرمو می کنند .

در حال حاضر روش میکرونیدلینگ یا هاشور ابرو روشی تخصصی برای تاتو می باشد , که در کلینیک های زیبایی با استفاده از دستگاه مخصوص تاتو قابل اجرا است . در این روش ابرو ها به صورت قرینه و در بین موهای ابرو به صورت هاشور رنگ تاتو درج می شود و شکلی زیبا به ابروهای شخص می دهد.

البته ناگفته نماند که روش تاتو ابرو یا میکرونیدلینگ با اینکه زیبایی خاصی به ابروها و چهره شما می دهد ,اما بدون درد نیست , زیرا تاتو با استفاده از سوزن مخصوص انجام می شود و این سوزن به داخل پوست می رود؛ که قطعا کمی درد و خونریزی نیز دارد حال باید گفت که نگران این موضوع نیز نباشید ,زیرا بی حسی این روش را تکمیل نموده است و با بی حسی تاتو , پوست شما تا حدودی بی حس می شود و دردی را حس نمی کنید .

به طور دقیق تر می توان گفت , تاتو بدن با تاتو ابرو یا لب خیلی متفاوت می باشد , به همین دلیل,  بدن خود را به دست افراد ناشی که اطلاعاتی در زمینه تاتو بدن ندارند ندهید .تاتو بدن با دستگاه تاتو بدن زده می شود دستگاه تاتو  بدن تفنگی یا اصطلاحا (گان) شامل قطعات بسیاری می باشد که با دستگاه قلمی  خیلی تفاوت دارد , کیفیت طرحها با دستگاه تاتو خیلی بالاتر از دستگاه قلمی می باشد . در تاتو بدن همیشه در ابتدا اصول ایمنی محیط کار و مسائل بهداشتی به بهترین نحوه باید رعایت شود زیرا مستقیما با خون شما و سلامتیتان در ارتباط است.

 

امروزه تاتو یا خالکوبی بسیار مورد توجه جوانان قرار گرفته است به طوری که در سال های اخیر به نوعی مد تبدیل شده است. البته در سال های قدیم نیز بر روی بدن برخی از افراد طرح های زده می شد که به آن خالکوبی می گفتند , ولی تاتو بسیار پیشرفته تر از خالکوبی می باشد و طرح های جدید تر و زیباتر را با دستگاه تاتو بر روی بدن می توان درج نمود.

تاتو نه تنها بر روی بدن و صرفا جهت زیبایی , بلکه بر روی اجزای صورت نیز قابل انجام است .

تاتو ابرو یکی از پرکاربردترین موارد مصرف تاتو بر روی صورت است. به طور واضح تر اشخاصی که ابرو آنها کم مو می باشد و یا بر اثر سوانحی دچار ریزش ابرو شدند و یا شکستگی و جای بخیه در داخل ابرو آنها می باشد , با تاتو ابروی خود را زیباتر و پرمو تر می کنند .

در حال حاضر روش میکرونیدلینگ یا هاشور ابرو روشی تخصصی برای تاتو می باشد که در کلینیک های زیبایی با استفاده از دستگاه مخصوص تاتو قابل اجرا است . در این روش ابرو ها به صورت قرینه و در بین موهای ابرو به صورت هاشور درج می شوند و شکلی زیبا به ابروهای شخص می بخشند.

البته ناگفته نماند که روش تاتو ابرو یا میکرونیدلینگ با اینکه زیبایی خاصی به ابروها و چهره شما می دهد ,اما بدون درد نیست! زیرا تاتو با استفاده از سوزن مخصوص انجام می شود و این سوزن به داخل پوست نفوذ می کنند که قطعا کمی درد و خونریزی نیز دارد.

حال باید گفت که نگران این موضوع نیز نباشید ,زیرا بی حسی این روش را تکمیل نموده است و با بی حسی تاتو , پوست شما تا حدودی بی حس می شود و دردی را احساس نمی کنید .

به طور دقیق تر می توان گفت , تاتو بدن با تاتو ابرو یا تاتو لب خیلی متفاوت می باشد , به همین دلیل, بدن خود را به دست افراد ناشی که اطلاعاتی در زمینه تاتو ندارند ندهید .

تاتو بدن با دستگاه تاتو بدن زده می شود. دستگاه تاتو بدن تفنگی یا اصطلاحا (گان) شامل قطعات بسیاری می باشد که با دستگاه قلمی خیلی تفاوت دارد , کیفیت طرحها با دستگاه تاتو خیلی بالاتر از دستگاه قلمی می باشد .

در تاتو بدن همیشه در ابتدا اصول ایمنی محیط کار و مسائل بهداشتی به بهترین نحوه باید رعایت شود زیرا مستقیما با خون شما و سلامتیتان در ارتباط است.

در حال حاضر و در اکثر کشورها جهان  , جوانان رو به سوی تاتو آورده اند , این عمل نوعی شیطنت یا پیشروی مد در بین جوانان می باشد ,اما مهمترین علت آن , مد و زیبایی است به هر حال جوانان همیشه پیشرو مد بوده اند , البته برخی از جوانان یا حتی افراد سن بالا نیز به هر چیزی که مد شود , حال زشت یا زیبا علاقه نشان می دهند و بدون اینکه به آنها بیاید یا زیبا و زشت باشد پیروی می کنند, در حال حاضر درکشور ما تاتو بسیار مد شده است و در سایر کشورها به دو روش موقتی یا دائم انجام می شود ,اما در ایران تنها از روش دائم استفاده می شود که در این متن بیشتر درباره تاتو و روش های آن توضیح داده می شود.

انواع روش های تاتو

 

به طور کلی روش های تاتو به دو صورت دائم یا موقتی انجام می شود , به طوری که در روش موقتی فقط رنگ تاتو که جوهری می باشد با رنگدانه های پوست ترکیب می شود و طرح خاصی که مورد نظر شخص باشد را به صورت موقت و با ماندگاری حدودا دو ماهه روی پوست درج می کند ؛ اما تاتو دائم با دستگاه تاتو انجام می شود و به وسیله جسمی نوک تیز همانند سوزن مخصوص تاتو , مواد رنگی تاتو را به طرح و نقش های متنوع روی بدن شخص نقش می دهد این تاتو به صورت دائم است .

در حال حاضر تاتو بر روی بدن بسیار پرطرفدار است و اکثر اشخاص بر روی بدن خود طرح مورد علاقه خود را درج می کنند , که این طرح ها یا نقش های زیبا و یا متن های انگلیسی یا … می باشد, طرح ها در سایز های مختلف با انواع رنگ ها قابل درج بر روی بدن است .

اما به جز تاتو بر روی بدن ,نوعی دیگری تاتو نیز وجود دارد  که در سال های اخیر بسیار پر طرفدار بوده و آن تاتو ابرو یا خط لب و … بوده به طوری که با استفاده از سوزن مخصوص در آرایشگاه ها یا کلینیک های زیبایی خدمات تاتوابرو یا سایر اجزای صورت برای زیبایی بیشتر انجام می شد و این روش پیشرفت هایی در این زمینه داشته به طوری که در حال حاضر تاتو ابرو به روش , میکرونیدلینگ انجام می شود که بسیار طبیعی تر و زیباتر است . در این متن سعی نمودیم تا حدودی با تاتو آشنا شوید در مقالات بعدی بیشتر درباره شیوه انجام تاتو ,رنگ تاتو ,دستگاه تاتو , میکرونیدلینگ و …. توضیح می دهیم .

توضیحات بیشتر در مورد رنگ تاتو

رنگ تاتو چیست؟

رنگ تاتو، محلولی است که حاوی یک حامل و یک رنگ است. حامل مایعی است که برای انتقال رنگ به محل مورد نظر استفاده می شود. ممکن است حاوی گلیسیرین، آب و فندق جادویی باشد. رنگها باید با سطح پوست واکنش دهند تا رنگشان را توسعه دهند و در جای خود قرار گیرند. در مقابل، رنگدانه ها بدون…

رنگ های تاتو

رنگ های تاتو

رنگ های تاتو رنگ های تاتو : بسیاری از مردم از زیبایی تاتو لذت می برند اما برخی از رنگ تاتوها به خوبی با برخی از تن پوست همخوانی ندارد. بنابراین این نکته مهم است که به توصیه های هنرمندان خود گوش کنید که کدام رنگ تاتو کنتراست مناسب با نوع پوست شما ایجاد می…

انواع رنگ تاتو

رنگدانه های موجود در رنگ تاتو می توانند از طیف وسیعی از منابع مختلف شامل رنگدانه های آلی صنعتی مدرن، رنگدانه های معدنی، رنگدانه های مبتنی بر سبزی و پلاستیک استفاده کنند. اکثر این رنگدانه ها ترکیبی از عناصر فلزی و ارگانیک هستند. تولید کنندگان رنگدانه ها معمولا اطلاعات در مورد هر یک از مواد…

بهترین رنگ برای تاتو

کدام رنگ برای تاتو مناسب تر است؟ هنگامی که تصمیم به انجام تاتو می گیرید عوامل زیادی در نظر گرفته می شود: 1- طراحی  2- مراحل قرار دادن طرح و اندازه آن 3 – سبک هنر تاتو. اما یک عامل حیاتی که اغلب نادیده گرفته می شود، رنگ تاتو شماست که انتخاب رنگ تاتو مناسب…

برترین رنگ تاتو هادر ایالات متحده

  متخصصان تاتو باید انواع مختلف رنگ تاتو موجود را مورد بررسی قرار دهند زیرا این امر به آنها اجازه می دهد تا بهترین سبک هنری خود را پیدا کنند. این پنج علامت تجاری برتر در ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند و بالاترین کیفیت را دارا هستند. رنگ ابدی رنگ ابدی یکی از قدیمی…

رنگ تاتو تری دی

تاتو عملی است که با دستگاه تاتو انجام میشود و از دیرباز مورد توجه بسیاری از افراد بوده است و به دلایل زیبایی و یا رفع عیوب از ان استفاده می کردند. شایع‌ترین رنگ‌تاتو سبز، قهوه‌ای و مشکی است البته رنگ‌های دیگری مانند سفید و قرمز هم ممکن است در تاتو استفاده شود. رنگ های مورد استفاده…

رنگ تاتو بیوتاچ

رنگ تاتو BioTouch  در سال 1984 تاسیس شد و در حال حاضر یکی از تولید کنندگان و مربیان اصلی آرایش دائمی و نیمه دائمی و دستگاه تاتو های آرایش دائمی و لوازم جانبی مربوط به آن است. رویکرد منحصر به فرد BioTouch ترکیبی از 5000 سال از تکنیک های آرایش آسیایی با تکنولوژی مدرن است…

رنگ تاتو اشنایدر

هنرمند خود آموخته، کاسیو ماغنی اشنایدر در ویتوریا / ES زندگی می کند، 32 ساله و تاتو  را از سن  27 سالگی شروع کرد. پس از دو سال کار در رشته داروسازی، تصمیم گرفت که به تاتو روی بیاورد. زمانی که او یک کودک بود، او همیشه به نوعی هنر را تحسین می کرد. کاسیو…

درحال بارگذاری مطالب بلاگ...