با ما تماس بگیرید

09129614010

بی حسی تاتو

 

استفاده از یک محصول بی حسی خوب در تاتو یا میکروپیگمنتیشن بسیار مهم است. اگر عمل بی حسی در هنگام میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ به درستی انجام نشود، مشتری احساس درد خواهد داشت که این امر باعث می شود که پیگمنتر نتواند به راحتی کار خود را انجام دهد، در نتیجه کیفیت کار پایین می آید.

بنابراین استفاده از بی حسی خوب یکی از مواردیست که پیگمنتران حرفه ای اهمیت زیادی به آن می دهند. برای تهیه یک بی حسی خوب باید به دو عامل توجه کرد، انتخاب برند مناسب، و استفاده از نوع بی حسی مناسب برای هر کاری.

 

انواع بی حسی تاتو :

بی حسی های تاتو در سه رده قرار می گیرند

1- بی حسی پمادی: بی حسی های پمادی مخصوص تاتوی صورت هستند. بی حسی هایی که در اول کار و قبل از خراش پوست استفاده می شوند. برندهای معتبری مانند عقرب و TKTX به مدت یک ساعت کامل موضع را بی حس نگه می دارند و معمولا نیاز به بی حس کردن حین کار ندارند.

بی حسی تاتو

نکته: برای استفاده از بی حسی تاتو پمادی باید پوست را قبل از زدن بی حسی مرطوب کنید، بی حسی را به موضع بزنید با کاور روی آن را پوشش دهید و به مدت نیم ساعت صبر کنید، بعد از نیم ساعت موضع بی حس شده و می توانید کار تاتوی خود را شروع کنید.

و اما اگر به دلایلی نیاز به بی حس کردن در حین کار بود، بی حسی های پمادی گزینه مناسبی برای اینکار نیستند، چرا که بعد از خراش پوست، اگر از بی حسی پمادی استفاده شود؛ پوست سفت شده و رنگ پذیری پایین می آید. بنابراین در حین کار باید از بی حسی دیگری استفاده کرد که در مورد بعدی آن را توضیح داده ایم.

2- بی حسی یخی (بی حسی قطره ای): : بی حسی های یخی مخصوص تاتوی صورت هستند. بی حسی هایی که در حین کار و بعد از خراش پوست استفاده می شوند. برندهای معتبری مانند جی لانگ (Jilong)، بی ال (BL) گزینه های مناسبی برای بی حس کردن حین کار می باشند، این بی حسی ها به صورت قطره ای استفاده می شوند و در ظرف خود در دمای سرد به صورت یخی شکل در می آیند که بعد از نگه داشتن در دست با دمای دست به حالت اولیه مایع بر می گردد.

بی حسی تاتو

3- بی حسی های ژلی: بی حسی های ژلی مخصوص تاتوی بدن هستند و به علت قیمت مناسب با توجه به حجم آن برای تاتوهای زیاد استفاده می شوند. بی حسی امریکن تاتو یکی از برندهای خوب در این سطح است.

حال که انواع بی حسی توضیح داده شد، توجه داشته باشید که متناسب با نوع تاتو و زمان استفاده از بی حسی، بی حسی را انتخاب کنید. و برندهایی که دارای درصد لیدوکایین بالا هستند را هرگز برای کار تاتو انتخاب نکنید، چرا که خاصیت رنگ بری دارند.

 

 

بی حسی تاتو

با ما تماس بگیرید

09129614010