میکرونیدلینگ

تاتو یا درج نقوش و طرح های زیبا با استفاده از دستگاه مخصصوص تاتو بدن و رنگ تاتو بر روی بدن زیبایی خاصی به بدن شما می دهد ,  برخی از اشخاص برای جلب توجه بیشتر روی بدن خود نقشهای خاصی می زنند یا اجزای صورت خود را برای زیبایی بیشتر تاتو می کنند .

البته این اشخاص قطعا علاقه خاصی به تاتو دارند که حاضرند بخشی از بدن خود را رنگ تاتو بزنند و عوارض آن را تحمل کنند ؛ به طور واضح می توان گفت یکی از عوارض تاتو که در مدت زمان اثر می کند خستگی از تاتو می باشد به طوری که شما بعد از زدن تاتو از طرح آن خسته می شوید یا پشیمان می شوید ؛ این موضوع با ریموور تاتو حل شده است .

البته در حال حاضر در برخی از کشورها شیوه تاتو موقتی بیشتر مورد پسند است ,زیرا بعد از مدتی پاک می شود و ماندگاری کوتاهی دارد .

 

ریموو کردن تاتو

 

یکی از مهمترین دلایل که شخص تصمیم می گیرد تاتو خود را پاک یا ریموو کند ,خستگی از طرح تاتو یا عوض شدن مد ، عدم رضایت از طرح تاتو و  گاهی خرابکاری ، فراهم شدن مشکل استخدام و … است .در حال حاضر انواع روش ها برای پاک کردن تاتو وجود دارد ,روشهایی همچون جراحی ,منجمد کردن ,لایه برداری عمیق پوست که می توان گفت این روش ها ارزان می باشد ؛ اما به طور کامل تاتو را ریموونمی کند. روش دیگر ریموو کردن تاتو ،استفاده از لیزر ساده ترین ، با عارضه کمتر و گاهی با نتایج بسیار عالی می باشد , که در صورت موثر بودن اکثرا جای زخم نیزبه جای نمی گذارد .

البته ناگفته نماند که این روش نیز قیمت بالایی دارد و بر روی برخی از تاتو ها تاثیری ندارد و امکان دارد تاتو پاک نشود. ساده ترین و کم هزینه ترین راه , استفاده از ماده های ریموور می باشد که به دو دسته تقسیم میشوند, به طوری که ریموورها خاصیتی اسیدی دارند و شامل دو دسته اسیدی های ضعیف و قوی می باشد , ریموور های ضعیف اصولا غلیظ و ژله ای شکل و ریموور های قوی مایع و آبکی شکل می باشند .

پرکاربردترین روش در ریموور تاتو استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور می باشد, به طوری که شیوه استفاده از آن به این صورت می باشد ,ابتدا خراش سطحی تا جایی که خون ببینیم بعد گذاشتن مواد ریموور با میکرو براش به دلیل اسیدی بودن ریموور ها هیچ گاه سوزن رو در تشتک نمیزنیم, این کار را سه بار تکرار کرده هر بار فشار دست کمی بیشتر در ریموور خون دیده می شود نباید ترسید در ضمن تنها از روش دورانی و لوپ لوپ استفاده می شود .

زیبایی یکی از دوست داشتنی های انسان هاست , به طوری که همه ما دوست داریم بیش از پیش زیبا باشیم و کمتر کسی دوست دارد حس کند که پیر شده است , به عبارت دیگر انسانها مخصوصا زن ها دوست دارند همیشه زیبا و جوان باشند , زیبایی جزیی از وجود یک زن است ,در حال حاضر و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی انواع روش های زیباسازی و جوان سازی پوست صورت یا بدن در سراسر جهان وجود دارد ؛ یکی از این روش ها که بسیار بازخورد داشته روش میکرونیدلینگ است , میکرونیدلینگ پوست صورت راهی جدید و عالی برای جوان سازی پوست می باشد ؛در این متن درباره میکرونیدلینگ بیشتر توضیح داده می شود .

میکرونیدلینگ با درماپن انجام می شود و پرکاربردترین روش برای از بین بردن جای جوش و آکنه است , اما می توان گفت که میکرونیدلینگ با درماپن برای از بین بردن برخی موارد همچون جای جوش های حفره دار یا جوش های خطی و یا فرورفتگی های عمیق دارای محدودیت می باشد با این حال می توان گفت , که در حال حاضر میکرونیدلینگ صورت دارای جایگاه ویژه‌ای در درمان جای جوش‌های هایپرتروفیک و نیز جای زخم‌های ناشی از سوختگی می‌باشد.

 

مزایای میکرونیدلینگ

 

روش میکرونیدلینگ مزایای بسیاری دارد که مهمترین آنها درمان جای جوش و بهسازی پوست صورت است , اما این روش برای درمان پیری نیز بسیار کاربرد دارد و استفاده از روش میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست روبه افزایش است, بی شک می توان گفت این روش نسبت به لیزر بازخورد بهتری دارد و این روش مزایای بیشتری دارد که یکی از آنها نبود آسیب می باشد ,در درمان با لیزر آسیب های اپیدرمال وجود دارد , یکی دیگر از مزایای روش میکرونیدلینگ , هزینه کم و زمان بهبودی کم می باشد , استفاده از غلتک‌های میکرونیدل برای افزایش زیبایی صورت از طریق کلاژن‌سازی و تاثیر زیاد آنها به خوبی مشخص شده است.

 

روش انجام میکرونیدلینگ

 

در این روش قبل از انجام بایستی از کرم بی حسی استفاده شود به عبارتی بایستی پوست صورت بی حس شود و سپس با استفاده از ابزارهای مخصوص که به صورت غلتکی کوچک می باشد بر روی صورت در سه جهت مختلف غلتانده می شود ؛ روش میکرونیدلینگ مبتنی بر استفاده از سوزن‌های بسیار ریز برای ایجاد حفره‌های ریز در پوست می‌باشد. این فرایند موجب تحریک قابلیت طبیعی پوست برای ترمیم خود شده و در این پروسه کلاژن و الاستین تولید می‌شود و بلافاصله بعد از انجام بهبودی پوست را مشاهده می کنید .

 

خرید دستگاه میکرونیدلینگ

 

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن :منظور از دستگاه میکرونیدلینگ/درماپن باکیفیت چیست؟

 

میکرونیدلینگ با دستگاهی انجام می شود که بتواند در کسری از ثانیهتعداد مشخصی از سوزن (در قالب کارتریج) را به داخل پوست نفوذ داده و خارج نماید. منظور از کیفیت دستگاه قابلیت آن در چنین عملی “بدون تخریب متوسط یا شدید بافت پوست و عروق” می باشد.

 

آیا برند دستگاه به تنهایی می تواند ضامن کیفیت عملکرد آن باشد؟

 

متاسفانه پاسخ منفی است، زیرا دستگاههای کپی شده از یک برند در برخی کشورها از نظر ظاهری دقیقا مشابه دستگاه بااصالت هستند. برای تشخیص این موضوع و اطمینان از کیفیت فنی دستگاه های مختلف میکرونیدلینگ با کارشناسان مشاوره نمایید.

میکرونیدلینگ

 

دستگاه های درماپن و میکرونیدلینگ متعدد با اشکال ظاهری متنوعی موجود هستند که انتخابمان را سخت می نماید. واقعیت اینست که دستگاه میکرونیدلینگ باکیفیت به بافت پوست صدمه ای نخواهدرساند و با دقت در:

  • تنظیم میزان عمق نفوذ سوزن و ثابت ماندن آن در حین اجرا
  • تنظیم سرعت نفوذ و عدم تغییر آن در زمان اجرا
    • موجب خواهد شد با ایجاد حفرات میکرونی منظم در سطح پوست (و عدم تخریب بافت) ساخت کلاژن و الاستین به میزان قابل توجهی افزایش یابد و در جلسات آتی به نتایج موثری برسد.

 

دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن “بی کیفیت” با عدم ثبات در میزان نفوذ سوزنها به داخل پوست، حفرات نامنظم و گاهی جراحت موجب تخریب بافت خواهندشد. لذا پس از ترمیم بافت های تخریب شده ی نامنظم در سطح پوست، نمای ظاهری پوست به زیبایی مراجعه کننده کمک موثری نخواهدکرد و بعضا اثرات معکوس خواهدداشت.

در سوی دیگر، کارتریج های سوزن مختلفی برای دستگاه های میکرونیدلینگ وجود دارند که از نظر شکل (دایره، مربع، مستطیل، خطی و …) و تعداد سوزن (1، 2، 9، 12، 24، 36، 42) متفاوتند و بالطبع دارای کارایی متفاوتی هستند.

آنچه از نظر کیفیت کارتریج سوزن اهمیت ویژه ای دارد، یکسان بودن طول و قطر سوزنک ها و جنس متناسب با سطح پوست انسان است که باید در انتخاب کیفیت کارتریج بدان توجه ویژه ای داشت.

توضیحات بیشتر در مورد میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ دکترپن چیست؟

میکرونیدلینگ دکترپن چیست؟ میکرونیدلینگ دکترپن چیست؟ : میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی  می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی دارد. این سیستم درمانی شگفت انگیز باعث به وجود امدن انقلابی در صنعت میکرونیدلینگ شده است که از این شیوه برای لیفت جوانسازی پوست  و…

آموزش میکرونیلدینگ

آموزش میکرونیدلینگ

آموزش میکرونیدلینگ آموزش میکرونیلدینگ:  میکرونیلدینگ یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای درمان آسیب های پوستی و جوان سازی و بازسازی پوست می باشد. از بین روش های تقریبا جدید برای جوان سازی پوست ، روش میکرونیدلینگ با تحریک پوست به کلاژن سازی ، تائیرات خوب و مثبتی را روی پوست افراد می گذارد.…

میکرونیدلینگ

درمارولر یا میکرونیدلینگ

درمارولر یا میکرونیدلینگ درمارولر یا میکرونیدلینگ : در سال 2006 برای اولین بار فردی به نام دکتر فرناندز توانست برای رفع مشکلات پوستی از سوزن های بسیار ریز و طبی استفاده نماید.به طور کلی سوراخ هایی که در پوست شما توسط میکرونیدلینگ و با استفاده از درمارولر صورت می پذیرد باعث تولید الاستین و کلاژن…

روش انجام میکرونیدلینگ

روش انجام میکرونیدلینگ

روش انجام میکرونیدلینگ روش انجام میکرونیدلینگ : میکرونیدلینگ(Percutaneous Collagen Induction Therapy) که به درمان تحریک کلاژن سازی یا PCI نیز معروف است نوعی روش تحریک مکانیکال جهت ترمیم آسیب های ساختاری پوست است که منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد. هدف درماپن ، بهبود ظاهر و عملکرد پوست می‌باشد. طی فرایند میکرونیدلینگ با…

مکانیسم انجام میکرونیدلینگ

مکانیسم انجام میکرونیدلینگ

مکانیسم انجام میکرونیدلینگ مکانیسم انجام میکرونیدلینگ : در حوزه پوست و زیبایی روش های زیادی وجود دارد . مثلا برای برطرف کردن جای زخم ، رفع جای سوختگی ، پرکردن گودی های ایجاد شده روی پوست و برطرف کردن ترک های پوستی روش هایی از درمان دارویی تا لیزر درمانی را شامل می شود .…

میکرونیدلینگ مو

میکرونیدلینگ مو

میکرونیدلینگ مو میکرونیدلینگ مو :میکرونیدلینگ برای تحریک رویش مو دستگاهی برای نیدلینگ پوست است که در جوانسازی تاثیری هم مرتبه بادرمان با لیزردارد. این دستگاه هم به تنهایی هم به عنوان مکملی برای روشهای درمانی دیگر می تواند به کار رود. سر یکبار مصرف این دستگاه شامل میکرونیدلینگ هایی است .برای درمان با این دستگاه می…

لیزر و یا میکرونیدلینگ

لیزر و یا میکرونیدلینگ

لیزر و یا میکرونیدلینگ لیزر و یا میکرونیدلینگ : ویژگی های میکرونیدلینگ از آنجا که هر سوزن با ایجاد یک سوراخ کوچک یا کانال میکروسکوپی و ایجاد زخم کنترل شده در پوست پروسه ترمیم را فعالند کلاژن سازی و ساخت الاستین در ناحیه درم پاپیلر اغاز میشود. به علاوه باعث ساخت عروق جدید در ناحیه میشود…

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن :منظور از دستگاه میکرونیدلینگ/درماپن باکیفیت چیست؟ میکرونیدلینگ با دستگاهی انجام می شود که بتواند در کسری از ثانیه تعداد مشخصی از سوزن (در قالب کارتریج) را به داخل پوست نفوذ داده و خارج نماید. منظور از کیفیت دستگاه قابلیت آن در چنین عملی “بدون تخریب…

درحال بارگذاری مطالب بلاگ...