تاتو یا درج نقوش و طرح های زیبا با استفاده از دستگاه مخصصوص تاتو بدن و رنگ تاتو بر روی بدن زیبایی خاصی به بدن شما می دهد ,  برخی از اشخاص برای جلب توجه بیشتر روی بدن خود نقشهای خاصی می زنند یا اجزای صورت خود را برای زیبایی بیشتر تاتو می کنند .

البته این اشخاص قطعا علاقه خاصی به تاتو دارند که حاضرند بخشی از بدن خود را رنگ تاتو بزنند و عوارض آن را تحمل کنند ؛ به طور واضح می توان گفت یکی از عوارض تاتو که در مدت زمان اثر می کند خستگی از تاتو می باشد به طوری که شما بعد از زدن تاتو از طرح آن خسته می شوید یا پشیمان می شوید ؛ این موضوع با ریموور تاتو حل شده است .

البته در حال حاضر در برخی از کشورها شیوه تاتو موقتی بیشتر مورد پسند است ,زیرا بعد از مدتی پاک می شود و ماندگاری کوتاهی دارد .

 

ریموو کردن تاتو

 

یکی از مهمترین دلایل که شخص تصمیم می گیرد تاتو خود را پاک یا ریموو کند ,خستگی از طرح تاتو یا عوض شدن مد ، عدم رضایت از طرح تاتو و  گاهی خرابکاری ، فراهم شدن مشکل استخدام و … است .در حال حاضر انواع روش ها برای پاک کردن تاتو وجود دارد ,روشهایی همچون جراحی ,منجمد کردن ,لایه برداری عمیق پوست که می توان گفت این روش ها ارزان می باشد ؛ اما به طور کامل تاتو را ریموونمی کند. روش دیگر ریموو کردن تاتو ،استفاده از لیزر ساده ترین ، با عارضه کمتر و گاهی با نتایج بسیار عالی می باشد , که در صورت موثر بودن اکثرا جای زخم نیزبه جای نمی گذارد .

البته ناگفته نماند که این روش نیز قیمت بالایی دارد و بر روی برخی از تاتو ها تاثیری ندارد و امکان دارد تاتو پاک نشود. ساده ترین و کم هزینه ترین راه , استفاده از ماده های ریموور می باشد که به دو دسته تقسیم میشوند, به طوری که ریموورها خاصیتی اسیدی دارند و شامل دو دسته اسیدی های ضعیف و قوی می باشد , ریموور های ضعیف اصولا غلیظ و ژله ای شکل و ریموور های قوی مایع و آبکی شکل می باشند .

پرکاربردترین روش در ریموور تاتو استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور می باشد, به طوری که شیوه استفاده از آن به این صورت می باشد ,ابتدا خراش سطحی تا جایی که خون ببینیم بعد گذاشتن مواد ریموور با میکرو براش به دلیل اسیدی بودن ریموور ها هیچ گاه سوزن رو در تشتک نمیزنیم, این کار را سه بار تکرار کرده هر بار فشار دست کمی بیشتر در ریموور خون دیده می شود نباید ترسید در ضمن تنها از روش دورانی و لوپ لوپ استفاده می شود .

زیبایی یکی از دوست داشتنی های انسان هاست , به طوری که همه ما دوست داریم بیش از پیش زیبا باشیم و کمتر کسی دوست دارد حس کند که پیر شده است , به عبارت دیگر انسانها مخصوصا زن ها دوست دارند همیشه زیبا و جوان باشند , زیبایی جزیی از وجود یک زن است ,در حال حاضر و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی انواع روش های زیباسازی و جوان سازی پوست صورت یا بدن در سراسر جهان وجود دارد ؛ یکی از این روش ها که بسیار بازخورد داشته روش میکرونیدلینگ است , میکرونیدلینگ پوست صورت راهی جدید و عالی برای جوان سازی پوست می باشد ؛در این متن درباره میکرونیدلینگ بیشتر توضیح داده می شود .

میکرونیدلینگ با درماپن انجام می شود و پرکاربردترین روش برای از بین بردن جای جوش و آکنه است , اما می توان گفت که میکرونیدلینگ با درماپن برای از بین بردن برخی موارد همچون جای جوش های حفره دار یا جوش های خطی و یا فرورفتگی های عمیق دارای محدودیت می باشد با این حال می توان گفت , که در حال حاضر میکرونیدلینگ صورت دارای جایگاه ویژه‌ای در درمان جای جوش‌های هایپرتروفیک و نیز جای زخم‌های ناشی از سوختگی می‌باشد.

 

مزایای میکرونیدلینگ

 

روش میکرونیدلینگ مزایای بسیاری دارد که مهمترین آنها درمان جای جوش و بهسازی پوست صورت است , اما این روش برای درمان پیری نیز بسیار کاربرد دارد و استفاده از روش میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست روبه افزایش است, بی شک می توان گفت این روش نسبت به لیزر بازخورد بهتری دارد و این روش مزایای بیشتری دارد که یکی از آنها نبود آسیب می باشد ,در درمان با لیزر آسیب های اپیدرمال وجود دارد , یکی دیگر از مزایای روش میکرونیدلینگ , هزینه کم و زمان بهبودی کم می باشد , استفاده از غلتک‌های میکرونیدل برای افزایش زیبایی صورت از طریق کلاژن‌سازی و تاثیر زیاد آنها به خوبی مشخص شده است.

 

روش انجام میکرونیدلینگ

 

در این روش قبل از انجام بایستی از کرم بی حسی استفاده شود به عبارتی بایستی پوست صورت بی حس شود و سپس با استفاده از ابزارهای مخصوص که به صورت غلتکی کوچک می باشد بر روی صورت در سه جهت مختلف غلتانده می شود ؛ روش میکرونیدلینگ مبتنی بر استفاده از سوزن‌های بسیار ریز برای ایجاد حفره‌های ریز در پوست می‌باشد. این فرایند موجب تحریک قابلیت طبیعی پوست برای ترمیم خود شده و در این پروسه کلاژن و الاستین تولید می‌شود و بلافاصله بعد از انجام بهبودی پوست را مشاهده می کنید .

 

خرید دستگاه میکرونیدلینگ

 

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن :منظور از دستگاه میکرونیدلینگ/درماپن باکیفیت چیست؟

 

میکرونیدلینگ با دستگاهی انجام می شود که بتواند در کسری از ثانیهتعداد مشخصی از سوزن (در قالب کارتریج) را به داخل پوست نفوذ داده و خارج نماید. منظور از کیفیت دستگاه قابلیت آن در چنین عملی “بدون تخریب متوسط یا شدید بافت پوست و عروق” می باشد.

 

آیا برند دستگاه به تنهایی می تواند ضامن کیفیت عملکرد آن باشد؟

 

متاسفانه پاسخ منفی است، زیرا دستگاههای کپی شده از یک برند در برخی کشورها از نظر ظاهری دقیقا مشابه دستگاه بااصالت هستند. برای تشخیص این موضوع و اطمینان از کیفیت فنی دستگاه های مختلف میکرونیدلینگ با کارشناسان مشاوره نمایید.

 

دستگاه های درماپن و میکرونیدلینگ متعدد با اشکال ظاهری متنوعی موجود هستند که انتخابمان را سخت می نماید. واقعیت اینست که دستگاه میکرونیدلینگ باکیفیت به بافت پوست صدمه ای نخواهدرساند و با دقت در:

 • تنظیم میزان عمق نفوذ سوزن و ثابت ماندن آن در حین اجرا
 • تنظیم سرعت نفوذ و عدم تغییر آن در زمان اجرا
  • موجب خواهد شد با ایجاد حفرات میکرونی منظم در سطح پوست (و عدم تخریب بافت) ساخت کلاژن و الاستین به میزان قابل توجهی افزایش یابد و در جلسات آتی به نتایج موثری برسد.

 

 

دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن “بی کیفیت” با عدم ثبات در میزان نفوذ سوزنها به داخل پوست، حفرات نامنظم و گاهی جراحت موجب تخریب بافت خواهندشد. لذا پس از ترمیم بافت های تخریب شده ی نامنظم در سطح پوست، نمای ظاهری پوست به زیبایی مراجعه کننده کمک موثری نخواهدکرد و بعضا اثرات معکوس خواهدداشت.

در سوی دیگر، کارتریج های سوزن مختلفی برای دستگاه های میکرونیدلینگ وجود دارند که از نظر شکل (دایره، مربع، مستطیل، خطی و …) و تعداد سوزن (1، 2، 9، 12، 24، 36، 42) متفاوتند و بالطبع دارای کارایی متفاوتی هستند.

آنچه از نظر کیفیت کارتریج سوزن اهمیت ویژه ای دارد، یکسان بودن طول و قطر سوزنک ها و جنس متناسب با سطح پوست انسان است که باید در انتخاب کیفیت کارتریج بدان توجه ویژه ای داشت.

میکرونیدلینگ جوانسازی و ترمیم پوست

آیا شما هم جز دسته افرادی هستید که از جای جوش و زخم خسته شده اید ؟ آیا شما هم دچار سوختگی پوست شده اید و این موضوع برای شما نگران کننده است ؟ آیا شما هم از شلی و افتادگی پوست رنج می برید ؟برای جوانسازی و ترمیم پوست و داشتن پوستی صاف و زیبا روش های مختلفی وجود دارد ، یکی از موثرترین و کارآمدترین روش های جوانسازی پوست روش میکرونیدلینگ می باشد که به دلیل اینکه امن است و نسبت به روش های دیگر مقرون به صرفه تر است ، طرفداران خاص خودش را دارد .

میکرونیدلینگ جوانسازی و ترمیم پوست روشى نوين و موثر جهت رفع مشكلات پوست و جوانسازى است که به آن میکرونیدلینگ تراپی،و القای کلاژن از طریق پوست هم گفته می شود . میکرونیدلینگ در واقع نوعی تحریک مکانیکال است ، عمل میکرونیدلینگ با استفاده از یک ابزار مخصوص که یک غلتک کوچک دارد ، و تعداد زیادی سوزن در سر آن تعبیه شده است انجام می شود ، غلتک روی سطح پوست حرکت داده می شود ، و با تحریک زیر پوستی ، میلیون ها میکروکانال در پوست به وجود می آید.

میکرونیدلینگ ابرو

میکرونیدلینگ ابرو یک روش موثر در تقویت موی ابرو می باشد که باعث ترمیم بافت های آسیب دیده ابرو می گردد، هنگامی که ابرو بر اثر عوامل مختلف پرپشتی خود را از دست می دهد و دچار ریزش می گردد و یا برای تقویت ابرو روش میکرونیدلینگ کاملا موثر افتاده و با استفاده از سوزن های ظریف این دستگاه و تنظیم آنها در عمق مناسب پوست ابرو و با ایجاد سوراخ در پوست توسط دستگاه سیستم ایمنی پوست ابرو فعال شده و فاکتورهای رشد ابرو و تولید کلاژن افزایش خواهد یافت و سبب خواهد گردید بافت ابرو ترمیم شود و سرعت رشد موی ابرو زیاد شده و با ضخامت بیشتری رشد نماید.

میکرونیدلینگ خانگی

یکی از روشهای خانگی درمان افتادگی  و شل شدگی خفیف پوست استفاده از میکرونیدلینگ خانگی می باشد که این دستگاه دارای غلتک کوچک دسته دار می باشد و دارای چندین سوزن ریز در غلط می باشد که زمانی که روی پوست کشیده می شود پوست را سوراخ می نماید و به دلیل خاصیت خود درمانی پوست همزمان به بهبود سوراخ های ایجاد شده در سطح پوست زیر پوست کلاژن و الاستین ترشح می شود و در نتیجه پوست تنگ و کشیده می گردد.

مراقبت  های حین انجام میکرونیدلینگ صورت

در ابتدا پوست را تمیز می کنیم و از بی حسی موضعی استفاده می کنیم زیرا به دلیل استفاده از سوزن ممکن است سبب ایجاد درد شود. در حین انجام کار از مایعی برای کمک به جوان سازی بر روی سطح پوست می ریزیم تا مکمل میکرونیدلینگ باشد.

 • مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ
 • کرم های مخصوص (کرم محافظ زینک و ضد آفتاب)
 • دوری از آفتاب
 • رعایت بهداشت
 • معایب میکرونیدلینگ صورت

تنها عارضه ای که می تواند داشته باشد تورم و قرمزی سطح پوست نیز می باشد که جای هیچ گونه نگرانی نیست چون ظرف مدت چند روز برطرف می شود. شایان ذکر هست برای برطرف شدن این موارد حتما به توصیه ها و مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ دقت نمایید.

میکرونیدلینگ مؤثر در جوانسازی پوست

میکرونیدلینگ (CIT) روشی است که با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته می گردد.

روش درمان به گونه ای است که تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک به طور همزمان وارد لایه دوم پوست ( درم ) میشوند.

نکات مهم در مورد میکرونیدلینگ مؤثر در جوانسازی پوست

1- استفاده از دستگاه و مواد بهداشتی که دارای تأییدیه های لازم می باشند.

2- استفاده از سوزن( کارتریج )های یک بار مصرف، استریل و ایزوله.

3- برای استفاده از روش میکرونیدلینگ در صورت مصرف دارو و یا هرگونه بیماری و ضایعه پوستی حتماً به پزشک خود اطلاع دهید.

توجه داشته باشید که در صورت عدم وجود غشاء محافظ در کارتریج و انتقال مایعات به داخل هندپیس احتمال انتقال عفونت و ویروس های هپاتیت و ایدز به افراد دیگر به شدت بالا خواهد رفت. در صورتیکه داخل کارتریج ها به جای ممبران پلاستیکی، فنر فلزی مشاهده می کنید بدانید که این کارتریج ایزوله نبوده و به هیچ وجه ایمن نیست.

نکات قابل توجه در میکرونیدلینگ

ابروی هر فرد قاب  چشمان وی میباشد و داشتن ابروهایی پرپشت و کشیده مخصوصاً برای خانم ها نقش زیادی در زیبایی چهره آنها خواهد داشت، میکرونیدلینگ ابرو یک روش مؤثر در تقویت موی ابرو می باشد که باعث ترمیم بافت های آسیب دیده ابرو می گردد، هنگامی که ابرو بر اثر عوامل مختلف پرپشتی خود را از دست می دهد و دچار ریزش می گردد.

ميكرونيدلينگ بهترين روش براي جاي جوشها و زخمها و اسكارهاي قديمي است كه در بخش جوانسازي با ميكرونيدلینگ توضيحات مفصل در مورد نکات قابل توجه در میکرونیدلینگ داده شده است.

كلمه میکرونیدلینگ از دو قسمت تشکیل شده است.
میکرو+نیدل میکرو به معنی خیلی کوچک و نیدل به معنی سوزن است و میکرونیدلینگ تکنیکی است که در آن سوزنهای خیلی ریز از تعداد ۱ الی۳۶ و با سرعت و تواتر بالا وارد پوست ( عمدتاً پوست صورت ) میشود.

این سوزنها بسیار ریز میباشند بنابراین اولاً با استفاده از پماد بی حسی روی پوست مورد نظر به هیچ عنوان حس نشده و احساس درد نخواهيد داشت و دوماً به دلیل ریز بودن آنها هیچ نوع زخمی از خود بر جای نخواهند گذاشت.

برای کسب نتیجۀ دلخواه از عمل میکرونیدلینگ، ما به شما توصیه می کنیم نکات قابل توجه در میکرونیدلینگ را رعایت کنید :

 • استفاده از کرم های موضعی و داروهای آنتی بیوتیک .
 • ظاهر شدن التهاب و قرمزی در محل میکرونیدلینگ طبیعی است، شما می توانید تا برطرف شدن این علائم از کرم ترمیم کننده استفاده کنید.
 • عدم استفاده از کرم های لایه بردار به مدت یک هفته .
 • عدم استفاده از حمام و سونا به مدت ۲۴ ساعت.
 • عدم استفاده از لوازم آرایشی به مدت ۴۸ ساعت .
 • از لوسیون و کرم های ضد آفتاب با حداقل spf 30 استفاده کنید.

میکرونیدلینگ و کاربردهای مؤثر آن

آیا از میکرونیدلینگ و کاربردهای مؤثر آن برای پاک کردن تاتو می‌توان استفاده کرد؟

بله، با استفاده از مواد مخصوص و با تكنيك مزونيدلينگ كارهايى انجام مى‌شود، ولى نتايج درمان بسيار متفاوت است و بستگى به رنگى كه براى تتو استفاده شده و روشى كه تتو انجام شده هم دارد.

در درمان استریا xwave مؤثرتر هست یا میکرونیدلینگ ؟

مؤثرترين روش درمانى تركهاى پوستى ( يا همان استريا، استرچ مارك، ترك‌هاى چاقى لاغرى و زايمان) میکرونیدلینگ و کاربردهای مؤثر آن است، البته ما براى بهبود نتايج درمانى از داروهاى كلاژن ساز و ضد ترك هم بطور همزمان استفاده مى كنيم كه اصطلاحاً به آن مزونيدلينگ مى گويند. در مواردى هم از درمان هاى مكمل مثل X-Wave و ليزر Co2 فركشنال همراه با مزونيدلينگ استفاده مى كنيم.

گرچه میکرونیدلینگ و کاربردهای مؤثر آن امیدهای زیادی در درمان بعضی مشکلات پوستی بخصوص جای جوش ایجاد کرده است ولی باید توجه داشت که انتخاب روش درمانی مناسب برای هر شخص، توسط پزشک و بعد از معاینه دقیق و ارزیابی مشکل بیمار انجام می‌شود. گاهی اوقات، استفاده از دو یا چند روش درمانی بصورت ترکیبی برای نتیجه گیری بهتر، ضرورت پیدا می‌کند.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

بدون شک همه ی ما خواهان و طرفدار داشتن پوستی صاف و شفاف و جوان هستیم . پوست شل و افتاده اعتماد به نفس را کاهش می دهد ، از طرفی با گذشت سن و دخالت یکسری عوامل محیطی از این عارضه نمی توان فرار کرد . ولی خوشبختانه امروزه با وجود یکسری روش های جوانسازی از جمله میکرونیدلینگ دیگر جای نگرانی در این مورد وجود ندارد . میکرونیدلینگ یکی از موثرترین و امن ترین روش ها در درمان مشکلات شلی ، افتادگی پوست است . در این مقاله در مورد میکروندیلینگ و مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ آن بیشتر صحبت می کنیم .

روشهای لایه برداری از پوست

روشهای لایه برداری از پوست ، لایه های بیرونی و آسیب دیده پوست برداشته می شوند. حاصل این فرآیند، پیدایش پوستی جدید است که به مراتب زیباتر و شفاف تر از پوست آسیب دیده قبلی است.
روشهای لایه برداری از پوست یا ( Resurfacing ) برای متوقف کردن و معکوس کردن علائم پیری و Ageing پوست انجام میشود. درمواردی هم آسیب هایی مانند آکنه یاجوش، زخم ها، بیماریها و دستکاری پوست باعث ایجادضایعاتی در سطح پوست می شوند که برای درمان آنها، لایه برداری پوست انجام می شود.
جوانسازی صورت بدون نیاز به عمل جراحی شامل تزریق ژل یا فیلر ( fillers ) ،تزریق بوتاکس، میکرونیدلینگ و لایه برداری لیزری، لایه برداری شیمیایی پوست می‌باشد بسیاری از پزشکان این روش ها را با هم ترکیب می‌کنند تا به نتایجی ماندگار و مطلوب دست یابند.

لیزر در طب زیبایی کاربردهای متعددی دارد، بعضی از مهمترین موارد استفاده از لیزر عبارتند از:

 • کاهش چین و چروک های ریز و سطحی پوست
 • درمان لکه های قهوه ای رنگ، قرمزی (تلانژکتازی، روزاسه، خالهای عروقی و…) و سایر اختلالات رنگدانه ای پوست
 • رفع شلی و افتادگی پوست و کمک به تولید کلاژن های جدید ( کلاژن ریمادلینگ )
 • کمک به درمان اسکار آکنه و جای زخم
 • رفع موهای زائد

نحوه انجام روش میکرونیدلینگ:

قبل از شروع فرایند میکرونیدلینگ، پوست با مواد بیحس کننده موضعی بیحس می‌شود تا از درد و احساس ناراحتی در بیمار جلوگیری شود. 45 دقیقه تا یک ساعت قبل از شروع فرایند پوست بیحس می‌شود. زمانی که بیحسی انجام شد، پزشک دستگاه درماپن را روی پوست بیمار به حرکت درمی‌آورد. این فرایند باعث ایجاد سوراخ‌های ریزی در لایه‌های پوست شده و تولید کلاژن جدید در پوست را تحریک می‌کند که می‌تواند تا یک سال ادامه داشته باشد. پس از انجام فرایند میکرونیدلینگ هیچ اسکار یا کبودی به جا نمی‌ماند. زمانی که فرایند به پایان رسید، محلول رشد دهنده روی محل تحت درمان استعمال شده تا جوان‌سازی پوست را تحریک کند.میکرونیدلینگ حدود15دقیقه طول می‌کشد.

میکرونیدلینگ تاریخچه جوان سازی پوست

میکرونیدلینگ صورت را می‌توان بدون خطر روی انواع رنگ و نوع پوست مورداستفاده قرارداد؛ زیرا در این روش اپیدرم و به‌طور خاص ملانوسیت ها در منطقه بازال دست‌نخورده باقی می‌ماند، و خطر تغییر رنگ‌دانه یا هایپرپیگمانتسیوم التهابی پس از عمل کم است. میکرونیدلینگ پوستی می‌تواند مناطقی حساس و شکننده پوست را که با سایر روش‌ها نمی‌توان درمان نمود تحت درمان قرارداد. این مناطق شامل چشمان، گردن و پشت دستان است.
جهت اطمینان از بهبودی بهتر است 2 تا 3 روز از محصولات AHA ( اسید گلیکولیک )، رتینول و مواد حاوی اسید یا فعال‌کننده خودداری شود، و نباید در برابر خورشید قرار گرفت یا می‌توان از ضد آفتاب حاوی روی استفاده برد. معمولاً پزشک بعد از عمل داروهای موردنیاز و همچنین کرم‌های مناسبی را به فرد معرفی می‌کند.

میکرونیدلینگ برای همه

میکرونیدلینگ برای همه از روشهای مفید چند سال اخیر برای بهبود مشکلات پوستی و زیبایی با روش کلاژن‌سازی است که موجب تحریک پوست می‌شود. در این روش  از دستگاههای مختلفی از جمله درماپن (از بهترین میکرونیدلینگهای دنیا)، درمارولر یا … استفاده می شود.

حوزه جوانسازی پوست بسیار نامحدود است. جوانسازی پوست به کمک میکرونیدلینگ برای همه ، درمانی مطمئن، ماندگار و مداوم همراه با نتایج استثنایی ارائه می‌دهد.  نتایج جوانسازی به روش میکرونیدلینگ بسیار رضایت بخش است و دوران نقاهت آن بسیار کوتاه و هزینه انجام آن بسیار کم است.

توضیحات بیشتر در مورد میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ دکترپن چیست؟

میکرونیدلینگ دکترپن چیست؟ میکرونیدلینگ دکترپن چیست؟ : میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی  می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم نتایج شگفت انگیزی را در پی دارد. این سیستم درمانی شگفت انگیز باعث به وجود امدن انقلابی در صنعت میکرونیدلینگ شده است که از این شیوه برای لیفت جوانسازی پوست  و…

آموزش میکرونیدلینگ

آموزش میکرونیدلینگ آموزش میکرونیلدینگ:  میکرونیلدینگ یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای درمان آسیب های پوستی و جوان سازی و بازسازی پوست می باشد. از بین روش های تقریبا جدید برای جوان سازی پوست ، روش میکرونیدلینگ با تحریک پوست به کلاژن سازی ، تائیرات خوب و مثبتی را روی پوست افراد می گذارد.…

مراقبتهای لازم برای عمل میکرونیدلینگ

درمارولر یا میکرونیدلینگ

درمارولر یا میکرونیدلینگ درمارولر یا میکرونیدلینگ : در سال 2006 برای اولین بار فردی به نام دکتر فرناندز توانست برای رفع مشکلات پوستی از سوزن های بسیار ریز و طبی استفاده نماید.به طور کلی سوراخ هایی که در پوست شما توسط میکرونیدلینگ و با استفاده از درمارولر صورت می پذیرد باعث تولید الاستین و کلاژن…

روش انجام میکرونیدلینگ

روش انجام میکرونیدلینگ روش انجام میکرونیدلینگ : میکرونیدلینگ(Percutaneous Collagen Induction Therapy) که به درمان تحریک کلاژن سازی یا PCI نیز معروف است نوعی روش تحریک مکانیکال جهت ترمیم آسیب های ساختاری پوست است که منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد. هدف درماپن ، بهبود ظاهر و عملکرد پوست می‌باشد. طی فرایند میکرونیدلینگ با…

مکانیسم انجام میکرونیدلینگ

مکانیسم انجام میکرونیدلینگ مکانیسم انجام میکرونیدلینگ : در حوزه پوست و زیبایی روش های زیادی وجود دارد . مثلا برای برطرف کردن جای زخم ، رفع جای سوختگی ، پرکردن گودی های ایجاد شده روی پوست و برطرف کردن ترک های پوستی روش هایی از درمان دارویی تا لیزر درمانی را شامل می شود .…

میکرونیدلینگ مو

میکرونیدلینگ مو میکرونیدلینگ مو :میکرونیدلینگ برای تحریک رویش مو دستگاهی برای نیدلینگ پوست است که در جوانسازی تاثیری هم مرتبه بادرمان با لیزردارد. این دستگاه هم به تنهایی هم به عنوان مکملی برای روشهای درمانی دیگر می تواند به کار رود. سر یکبار مصرف این دستگاه شامل میکرونیدلینگ هایی است .برای درمان با این دستگاه می…

لیزر و یا میکرونیدلینگ

لیزر و یا میکرونیدلینگ لیزر و یا میکرونیدلینگ : ویژگی های میکرونیدلینگ از آنجا که هر سوزن با ایجاد یک سوراخ کوچک یا کانال میکروسکوپی و ایجاد زخم کنترل شده در پوست پروسه ترمیم را فعالند کلاژن سازی و ساخت الاستین در ناحیه درم پاپیلر اغاز میشود. به علاوه باعث ساخت عروق جدید در ناحیه میشود…

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن :منظور از دستگاه میکرونیدلینگ/درماپن باکیفیت چیست؟ میکرونیدلینگ با دستگاهی انجام می شود که بتواند در کسری از ثانیه تعداد مشخصی از سوزن (در قالب کارتریج) را به داخل پوست نفوذ داده و خارج نماید. منظور از کیفیت دستگاه قابلیت آن در چنین عملی “بدون تخریب…

درحال بارگذاری مطالب بلاگ...