بی شک می توان گفت یکی از زیبایی های صورت چشم و ابروی زیبا می باشد حال آنکه اکثر خانوم ها با انواع لوازم آرایشی چشم های خود را آرایش می کنند و زیبایی خاصی به چهره خود می دهند اما آیا ابروها را می توان با لوازم آرایشی زیباتر نشان دهد.

به طوری که برخی از اشخاص ابروهای کم مو و ساده ای دارند و یا برخی دیگر به دلیل مشکلاتی همچون تصادف و یا شکستگی درون ابروهایشان از طرح ابرو های خود ناراضی می باشند و با هرگونه مداد آرایشی نمی توانند فرم دلخواهی به ابرو خود دهند .

برای این مشکل روش میکروبلیدینگ به شما پیشنهاد می شود ,روش میکروبلیدینگ ابرو برای حل این مشکلات و زیبا تر نشان دادن ابرو شما بهترین روش می باشد ,البته باید گفت که این روش از سایر روش ها کاربردی تر می باشد در زیر به صورت کوتاه درباره میکروبلیدینگ توضیح می دهیم .

 

میکروبلیدینگ ابرو روشی است که در حال حاضر نسبت به روش های قبلی همچون تاتو ابرو بسیار کاربردی تر می باشد زیرا روش تاتو ابرو منسوخ شده است و این روش طبیعی تر می باشد و ابرو های شما را زیبا تر نشان می دهد , روش میکروبلیدینگ با استفاده از قلمی که بلید به ون متصل شود انجام می گیرد.

در این روش بایستی یک ردیف از سوزن های چیده شده در کنار هم که ظاهری تیغ مانند دارد و به وسیله آن رنگ به داخل پوست به صورت خط های هاشور وارد می شود, مزیت این روش به دیگر روش های تاتو ایجاد خط ها و هاشور بسیار طبیعی و ظریف است که همان باعث طبیعی تر شدن فرم ابرو می شود و مانند تاتو ,بعد از مدتی خسته کننده نیست.

 

تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

 

میکروبلیدینگ ماندگاری کمتری نسبت به میکروپیگمنتیشن دارد , زیرا کمی سطحی تر از میکروپیگمنتیشن کار می شود و البته همین امر باعث ظرافت بیشتر آن است و کاملا بدون درد می باشد, افرادی که به دنبال ظاهری آراسته و در عین حال طبیعی هستند این روش را بیشتر می پسندند و انتخاب می کنند.

 

با توجه به توضیحات بالا می توان گفت اشخاصی که دوست دارند ابروهایی زیبا و فوق العاده طبیعی داشته باشند , می توانند از روش میکروبلیدینگ ابرو برای زیباتر شدن ابرو خود استفاده کنند , البته ناگفته نماند که انجام این عمل نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد پس به مراکز و کلینیک های تخصصی زیبایی مراجعه کنید.

اقدامات قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو

اگر آسپرین و رتینول مصرف می‌کنید، برای مدت یک هفته قبل از انجام میکروبلیدینگ، مصرف آنها را قطع کنید. رتینول باعث می‌شود پوست نازک شود و درنتیجه، خون‌ریزی حین انجام میکروبلیدینگ بیشتر شود. آسپیرین هم خون را رقیق می‌کند و بهتر است مصرف آن یک هفته پیش از میکروبلیدینگ قطع شود. روز بعد از طراحی میکروبلیدینگ ابرو بهتر است اطراف ابرو را با سرم نمکی و پنبه به‌آرامی تمیز کنید و هر چهار ساعت یک‌بار از کرم مراقبتی و التیام‌بخش که برای شما تجویز شده استفاده کنید. بهتر است به‌مدت یک هفته از شستن، خیس کردن و ورزش که منجر به عرق کردن ابروها می‌شود، اجتناب کنید.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ یک تاتوی نیمه دائم است که ابرو های پراکنده و نازک را حجیم تر و پر پشت تر می کند. این روش در اصل به عنوان درمانی برای تغییر شکل ابرو های بیماران مبتلا به طاسی و سرطان طراحی شده بود. اما امروزه از آن در سالن های زیبایی به عنوان یک راه حل بی نظیر برای داشتن ابرو هایی خوش فرم استفاده می شود.

اگر چه که با شنیدن کلمه ی تاتو ، ممکن است استرس بگیریم و فکر کنیم که این روش ، خطرناک و سنگین است. اما این تکنیک جدید ، چنان ظریف و طبیعی عمل می کند که داشتن هر گونه نگرانی بابت آن بی مورد است.

«میکروبلیدینگ ، نوعی تاتوی آرایشی زیبایی است که با نام “میکروپیگمنتیشن” نیز شناخته می شود». در این روش ، به جای استفاده از دستگاه ماشین ، از یک ابزار دستی استفاده می شود. این فرآیند با ایجاد برش های کوچک در پوست انجام می شود که شبیه به برش های ایجاد شده توسط کاغذ است. این برش ها با رنگدانه پر شده و ظاهری بسیار طبیعی به ابرو های شما می بخشد.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

 

 • محل میکروبلیدینگ را هرگز نخارانید و به پوست های خشک شده آن را نکنده و اجازه دهید به مرور زمان از بین بروند.
 • به مدت ده روز از هیچگونه محصول آرایشی بهداشتی، شوینده صورت و کرم در محل میکروبلیدینگ استفاده ننمایید.
 • به مدت چهار هفته از قرار گرفتن در معرض آفتاب جلوگیری کنید.
 • به مدت ده روز فعالیت هایی که موجب تعریق شده مانند ورزش را انجام ندهید.
 • در طول چهار هفته از هیچگونه ماسک صورت، کرم های شیمیایی و بوتاکس استفاده نفرمایید.
 • به مدت ده روز از خوابیدن بر روی صورت خود خودداری کنید.
 • به مدت ده روز استخر، سونا و جکوزی را برای خود ممنوع کنید.
 • به مدت هفت روز غذاهای تند میل نکنید.
 • سیگار را برای خود ممنوع کنید.
 • از قرار گرفتن در وسایل نقلیه روبازهمچون قایق، دوچرخه، موتور سیکلت و خودروهای سرباز خودداری کنید.
 • قبل از رفتن به حمام بر روی ابروها و صورت خود یک کرم محافظ زده و سعی کنید صورت خود را تا جایی که ممکن است زیر دوش قرار ندهید.

مهم ترین اشتباهات در انجام روش میکروبلیدینگ ابرو کدامند ؟

انتخاب رنگ در این روش می‌تواند با اشتباه همراه باشد. با این اشتباه رنگ ابرو‌ها متمایل به قرمز یا خاکستری می‌شود.  انتخاب رنگ با کیفیت و مناسب با رنگ طبیعی ابرو بسیار مهم است. هم چنین نباید این روش به عمق زیادی در زیر پوست اعمال شود؛ زیرا اگرسطحی تر اعمال شود ، ماندگاری رنگ بیش تری خواهد داشت.

روش میکروبلیدینگ

همانگونه که از نام این عبارت پیداست روشی است که با بهره گیری از “تیغ” یا همان “بلید” پوست را برش داده و رنگ را به لایه های زیرین نسج پاره شده انتقال می دهند. طبیعی است به دلیل پارگی اپیدرم، رنگ به میزان بسیار بیشتر و با عمق نفوذ بالاتر به لایه های زیرین پوست انتقال می یابد و راز انتقال رنگ، در میکروبلیدینگ نیز به همین دلیل است. اگر چه که به علت خونریزی های شدید متعاقب میکروبلیدینگ قسمت قابل توجهی از رنگ ها به همراه خون و لنف به بیرون منتقل می شود لیکن میزان ورود رنگ و غلظت آن به دلیل پارگی پوست به حدی است که تا حدود قابل توجهی پاسخ ایمنی بدن سرکوب می گردد.

 

میکروبلیدینگ یک روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید.

توضیحات بیشتر در مورد میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ چیست؟ میکروبلیدینگ چیست؟ : میکروبلیدینگ در واقع یک تاتوی نیمه دائم است اما با آن تفاوت‌های زیادی دارد.در این روش بر خلاف تاتو که رنگدانه و جوهر با دستگاه به زیر پوست منتقل می‌گردد،به روش دستی و با با بهره گیری از “تیغ” یا همان “بلید” پوست را برش داده و رنگ را به…

میکروبلیدینگ ابرو

همه چیز درباره میکروبلیدینگ ابرو   آیا ابروهای شما  بیش از حد روشن و یا بیش از حد ضعیف است؟ آیا شما از طراحی ابرو با مداد خسته شدید که در برابر عرق کردن و آلودگی و یا خستگی از بین می روند؟ اگر چنین است مطمئنا یک روش است که شما نباید آن را…

کاربرد میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یک روش جدید برای تتو است که طی دو سال گذشته رایج شده است . در این مقاله سعی بر ذکر محاسن و معایب میکروبلیدینگ داریم : میکروبلیدینگ یک روش نوظهور در عرصه تاتو و میکروپیگمنتیشن است که مدت دو سال است از آن بیشتر از هر روش دیگری برای ترسیم تاتو و نقش…

تفاوت میکرودرم ابریژن با لایه‌برداری

تفاوت میکرودرم ابریژن با لایه‌برداری تفاوت میکرودرم ابریژن با لایه‌برداری : محدودیت های میکروبلیدینگ استفاده از مواد شیمیایی لایه بردار، همان پیلینگ است ، موادی مانند اسید سالسیلیک ، اسید سیتریک ، اسیدهای میوه یا آلفاهیدروکسی اسید AHA یا تری کلرواستیک اسید (TCA). در این روش اسیدهای لایه برداری با درصدهای متفاوت روی پوست صورت…

کاربرد میکرو فیبروز در هاشور ابرو

کاربرد میکرو فیبروز در هاشور ابرو کاربرد میکرو فیبروز در هاشور ابرو : چند سالی است که تاتو روی پوست با نام‌ها و تکنیک‌های گوناگونی ارائه می‌شوند که گرچه اساس کار در آن‌ها مشترک است، اما هر کدام به شکلی با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که می‌توان گفت البته به نوعی روند تکاملی یکدیگر محسوب می‌شوند…

میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن؟

میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن؟ میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن؟ : میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن روش های نوظهوری در عرصه تاتو هستند. که مدت دو سال است از آن بیشتر از هر روش دیگری برای ترسیم تاتو و نقش روی پوست استفاده می‌گردد.   میکروبلیدینگ چیست؟ میکروبلیدینگ یک نوع تاتو کردن است اما با آن تفاوت‌های زیادی دارد. در این…

هاشور ابرو با روش میکروبلیدینگ

پیگمنت ابرو یا همان هاشور ابرو نمونه ی جدید و تکنیکی تاتو ابرو است برای افرادی که علاقه ای به تاتو های قدیمی ندارند این مدل از آرایش دائم یعنی هاشور ابرو با روش میکروبلیدینگ توصیه میشود. ابرو های خوش حالت و پر پشت و قرینه و با رنگ تاتو دلخواه را میتوانید با هاشور ابرو داشته باشید. آیا…

میکروبلیدینگ مژه

میکروبلیدینگ مژه میکروبلیدینگ مژه : میکروبلیدینگ بن مژه چیست ؟ هاشور مژه ، میکروپیگمنتیشن مژه و هاشور بن مژه همه اینها در واقع اصطلاحاتی هستند هم سطح که در کار هاشور ابرو کارایی دارند و مورد استفاده قرار می گیرند . البته با توجه به ظرافت کار بهتر است ار اصطلاح میکروبلیدینگ مژه استفاده کرد.…

درحال بارگذاری مطالب بلاگ...