نمایندگی درماپن

نمایندگی درماپن:برای گرفتن نمایندگی با شماره تلفن : 66176077 – 021 و یا موبایل : 09308264953 تماس گرفته و به راحتی با نمایندگی درماپن به خواسته خود برسید.

درماپن روشی نوین برای زیبایی پوست

زیبایی پوست مهمترین اصل در زیبایی افراد میباشد با توجه به اینکه پوست بدن بخشی از دستگاه پوششی انسان می‌باشد، با دارا بودن سطی حدود 2 متر مربع یکی از بزرگترین اجزا بدن افراد محسوب می‌شود.

همواره در هر انسانی پوست دچار تغییرات گسترده‌ای می‌باشد که این تغییرات نه تنها به عواملی همانند افزایش سن وابسته است بلکه نشان دهنده سلامت عمومی بدن و نیز نوسان هیجانات می‌باشد.

برخورداری از پوستی زیبا که دارای طراوت و شادابی باشد بسیار در زیبایی تأثیرگذار است به جرأت میتوان گفت که   زیبایی پوست از مهمترین ارکان زیبایی هر شخصی محسوب می‌شود.

با گذشت زمان و افزایش سن به تدریج تغییراتی بر روی پوست رخ می‌دهد، روند پیری پوست به این صورت است که به مرور با افزایش سن پوست نازکتر می‌شود و چین و چروک‌های ریزی بر سطح پوست پدید می‌آید.

بعد از مدتی به مرور فعالیت و عملکرد غدد چربی کاهش یافته و پوست کم کم نسبت به قبل خشک‌تر می‌شود، با کاهش یافتن تعداد مویرگ‌هایی که وظیفه رساندن خون را بر سطح پوست بر عهده دارند، رنگ دانه های پوست رنگ خود را از دست داده و شادابی و زیبایی پوست به تدریج کم می شود. همیشه نیاز نیست از انواع کرم ها و مواد شیمیایی برای داشتن پوستی زیبا استفاده کنید در دنیای نوین روش های بسیاری وجود دارد که یکی از این روشها  درماپن است.

 

 

 

درماپن چیست؟

درماپن شبیه یک قلم است و تعدادی سوزن بر روی سر دستگاه تعبیه شده و با حرکت رفت و بر گشتی سوزن ها و جا به جا کردن آن، عمل سوراخ شدن پوست انجام می شود. در دستگاه درماپن عمق نفوذ سوزن ها قابل تغییر بوده و از 0.25 تا 2.5 میلی متر قابل تنظیم می باشد.

بعلاوه سرعت ضربه زدن هم از 25 تا 90 ضربه در ثانیه قابل تنظیم می باشد، که بسیار سریع می باشد. سوزن های درماپن یک بار مصرف هستند و تعداد آن قابل تنظیم است و بر اساس تعداد این سوزن ها و سرعت دستگاه تعداد 300 تا 1000 سوراخ در ثانیه در سطح پوست ایجاد می شود.

در حال حاضر و با توجه به پیشرفت علم و پزشکی در زمینه پوست و مو زیبایی، روش های بسیاری برای انواع مشکلات پوستی کشف شده است و قابل انجام می باشند، در گوشه کنار جهان و حتی در ایران روش های درمانی زیبایی پوست، با رشد روز افزونی همراه است حال آنکه اکثر اشخاص دوست دارند پوستی زیبا وشفاف داشته باشند، قطعاً روشهای کاربردی راه مناسبی است .

بی شک میتوان گفت جدیدترین و کاربردی ترین روش برای از بین بردن جای جوش و حفره های پوستی روش میکرونیدلینگ می باشد، این روش جایگزین روش های قبلی شده است، به طوری که نه تنها برای از بین بردن عارضه های پوستی بلکه برای جلوگیری از پیری صورت نیز مورد استفاده است، روش میکرونیدلینگ جایگزین مناسبی برای لیزر است، زیرا در سال های اخیر لیزر مورد توجه بود البته در حال حاضر نیز از لیزر استفاده می شود.

اما این روش به دلیل هزینه بالا و … محدودیت استفاده دارد و روش میکرونیدلینگ مناسب تر است و مزایای بیشتری دارد، مهمترین دستگاه برای انجام روش میکرونیدلینگ پوست، دستگاه درماپن می باشد. درماپن دستگاه یا به عبارتی دقیق تر ابزاری می باشد که با استفاده از آن بر روی پوست میتوان روش میکرونیدلینگ را انجام داد.

درماپن ابزاری شبیه خودکار می باشد این وسیله کوچک دارای قسمتی می باشد که شامل سوزن هایی است این قسمت بالای درماپن قرار دارد، زمانی که شما با درماپن کار می کنید، این ابزار با توجه به مشکل پوستی فرد یا عمق جای جوش و زخم، سوزن ها را به داخل پوست برده و همین عمل سبب وادار کردن پوست به بهبود و ترمیم می شود. این امر منجر به ایجاد پوستی صاف‌تر و شفاف تر می‌شود و به دلیل اثرات سفت کنندگی و ترمیمی ناشی از درمان میکرونیدلینگ با درماپن کاهش چشمگیری در خطوط ریز و جای جوش‌ها قابل مشاهده است.

اگر به دنبالی درمانی بی‌خطر، غیرتهاجمی و مؤثر برای جوان‌سازی پوست و از بین بردن چین و چروک و جای زخم‌های خود می باشید، می‌توانید روش میکرونیدلینگ با درماپن را استفاده نمایید، استفاده از درماپن نسبت به روش قدیمی میکرونیدلینگ، یک تکنولوژی پیشرفته ‌تر است زیرا بی‌خطر، سریع و دقیق بوده و برای تمام انواع پوست مناسب می‌باشد البته باید گفت برخی زخم ها و جای جوش ها با لیزر نیز قابل درمان نیست، از همین رو روش درماپن روشی قطعی برای از بین بردن جای زخم ها می باشد .

مزایای درماپن

 • درمان اسکارهای ناشی از جای جوش
 • افتادگی و شلی پوست
 • استرچ مارک ( استریا حاملگی )
 • لکه های پوستی مقاوم به درمان
 • کاهش چین و چروک های پوست
 • درمان اسکارهای ناشی از اعمال جراحی قبلی سوختگی ها و عفونت ها

نتایج جوان سازی پوست توسط این روش پس از 8 – 6 هفته روش دیده می شود و روند بهبود در طول زمان ادامه دارد. معمولاً جلسات زیادی توصیه می شود هر چند بهبود پس از هر جلسه نیز قابل مشاهده است.

مراقبتهای بعد از درماپن

 • معمولاً کمی قرمزی و التهاب بعد از عمل وجود دارد که پس از 24 ساعت برطرف می شود .
 • سوزش مختصر که 2-4 روز برطرف می گردد
 • تا 24 ساعت ترجیحاً دوش نگیرید
 • تا 48 ساعت آرایش نکنید
 • 24 ساعت اول از پماد زینک اکساید برای کاهش التهاب و پیشگیری از تماس آفتاب استفاده کنید.
 • پس از 24 ساعت استفاده از ضد آفتاب با SPF مناسب اکیداً توصیه می گردد.

فواید روش درمانی درماپن

 1. یکی از مهم‏ترین فواید این روش، افزایش منافذ پوستی است. بسیاری از بیماری‏های پوستی بدلیل بسته شدن منافذ سطح پوست بوجود می‏ آید زیرا پوست نمی‏تواند تنفس کند به همین دلیل، در روش درماپن، تعداد منافذ پوستی افزایش می‏ یابد.
 2. به دلیل خطر کم و کم عوارض بودن این روش برای سایر قسمت‏های بدن نیز قابل استفاده است.
 3. برای پوست‏های نازک، بهترین روش درمانی، روش درماپن است.

درماپن یا میکروسوزن چیست ؟

این وسیله به طور کلی یک سیستم حرکت عمودی با تنظیم عمق سوزن های مخصوص در یک سر پلاستیک به کمک برق و باطری شارژی میباشد. بر روی این وسیله حدود 13 سوزن ریز میلیمتری وجود دارد.

البته تکنیک های فشار و چرخش و انتخاب درجه سوزن بهتر است توسط یک پزشک یا درمانگر ما هر طب سوزنی انجام شود نه در خانه و توصیه های مراقبتی و تمدید جلسات نیز برای رفع کامل اثرات زخم مهم است.

درماپن کاملاً درد غیر قابل تحملی ندارد و هیچ گونه خطری برای بدن ندارد.

این روش یکی از مؤثرترین روش بر پایه سبک طب سوزنی زیبایی بوده که به بدن تان اجازه می دهد به طور طبیعی خودش را درمان کند.
خیلی سریع مؤثر واقع شده و در کمترین زمان نتایج آن را مشاهده خواهید کرد. بنابراین شما می توانید پول تان را در زمینه های دیگر زیبایی خرج کنید و وقت و انرژی خود را هدر ندهید.

مکانیسم اثر درماپن و میکرونیدلینگ

درماپن بسیار ایمن است و تاکنون عارضه جدی گزارش نشده است ولی ممکن است قرمزی و تورم طی 1-3 روز بعد از درمان ایجاد شود که گذرا است. در صورتی که سابقه تب خال دارید قبل از انجام پزشکتان را مطلع کنید.

با ورود سوزنها به پوست منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود که پوست این سوراخها را به صورت زخمهای کوچک در نظر میگیرد و این زخمهای کوچک را تر میمنماید. به همین دلیل مقادیر زیادی فاکتورهای رشد تولید میشود که در نتیجه آن مقدار زیادی کلاژن ساخته میشود.
این مسأله باعث ایجاد نتایج مختلف درماپن میشود. میتوان همزمان با انجام درماپن موادی بر روی پوست قرار داد ( بسته به اینکه چه هدفی از انجام درماپن داریم) این عمل باعث نفوذ همزمان ماده به پوست میشود که اثری فوق العاده در درمان دارد.

توضیحات بیشتر در مورد درماپن

نکاتی مهم درباره درماپن

قلم میکروسکوپی درماپن از چندین سوزن استفاده می کند که به صورت عمودی پوست را سوراخ می کند و هزاران روزنه کوچک در آن ایجاد می کند. عملکرد ارتعاشی اتوماتیک میکرونیدلینگ درماپن قلم باعث افزایش اثربخشی درمان پوست و همچنین افزایش جذب مواد می شود. برای خواندن مقاله ی کامل لطفا کلیک کنید میکرونیدلینگ درماپن…

دستگاه درماپن

iBeautyPen  یکی از پیشرفته ترین دستگاه آسیب شناسی مخرب به صورت خودکار است که دارای موتور قدرتمند آلمان و سوزن های قابل تنظیم می باشد. با استفاده از تکنولوژی Vertical Needling، iBeautyPen به علاوه ی یک کارتریج سوزنی یکبار مصرف (بدون درد و کارآیی بالا) هزاران سوراخ  کوچک را در چند ثانیه ایجاد کنید. برای…

همه چیز درباره درماپن

درماپن برای نیدلینگ عمودی پوست است که تاثیری هم مرتبه با لیزر و قابل مقایسه با پیلینگ شیمیایی دارد، در این روش با دستگاهی بنام درماپن منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و هنگامیکه پوست اقدام به ترمیم این منافذ می نماید اجباراً بایستی مقادیر بسیار زیادی کلاژن بسازد و…

کاربرد دستگاه درماپن با مواد مزوتراپی

دستگاه میکروپیگمنتیشن درماپن   کاربری : میکرونیدلینگ و میکروپیگمنتیشن دورموتور   _ 1200 تا 8000 ضربه در دقیقه دارای 5 لول مختلف با کنترل رنگ لامپ ED اجرای سرعت دلخواه بدون لرزش و صدای ناهنجار درحین درمان تغذیه نیرو : برق و باطری – باطری قدرتمند درماپن NDA مدل…. توانایی نگهداری شارژ یکنواخت و بدون تغییر تا 40 دقیقه…

نکاتی درباره ی درماپن و درمارولر

نکاتی درباره ی درماپن و درمارولر نکاتی درباره ی درماپن و درمارولر : درمارولر یا درماپن برای تحریک پوست برای ساخت طبیعی کلاژن استفاده می شود. درمان با این دستگاه همچنین به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست، سفت کردن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، بهبود…

درماپن چگونه کار می کند؟

درماپن چگونه کار می کند؟ درماپن چگونه کار می کند؟:درماپن روشی امن و دقیق است که با استفاده از سوزن های استریل انجام می شود. این روش به طور معمول در عرض 60-30 دقیقه بسته به درمان مورد نیاز و آناتومی بخش تحت درمان صورت می گیرد.قبل از عمل کرم بی حس کننده موضعی روی…

درماپن و اختلاف آن با میکرونیدلینگ

درماپن و اختلاف آن با میکرونیدلینگ درماپن و اختلاف آن با میکرونیدلینگ:مشخصات درماپن یک درماپن از دو بخش تشکیل شده است : یک قطعه الکترونیک دستی که به دیوار متصل شده تا هم بالانس را برقرار کرده و هم قدرت برق آن را تامین کند بخش دوم آن یک نوک سوزن یک بار مصرف می باشد که…

دستگاه درماپن NDA

دستگاه درماپن NDA:دستگاهی برای نیدلینگ عمودی پوست است که تأثیری هم مرتبه با درمانهای ابلیتو با لیزر دارد . دستگاه درماپن nda  به عنوان مکملی برای روش های درمانی دیگر می تواند استفاده گردد . سر یکبار مصرف این دستگاه شامل کارتریجی با ۹-۱۲ – ۳۲  و یا ۳۶ میکرونیدل ساخته شده است که بعد…

درحال بارگذاری مطالب بلاگ...