تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2019"  از "شهریور"

دستگاه خالکوبی بدن
دستگاه خالکوبی بدن

به همه هنرمندان توصیه می‌کنند که حداقل دو دستگاه تاتو در استودیو داشته باشند، چه شما دو مدل دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن داشته باشید یا یک مدل. دستگاه‌های تاتوی بلندتر، معمولاً سنگین‌تر می‌شوند و ارتعاش یا وزوز می‌کنند. این لرزش دست‌ها و بازوها را کنترل می‌کند. عملکرد چکش مانند آن‌ها نیز بیشتر از دستگاه تاتو گردان است. علاوه بر این، معمولاً شما به یک دستگاه تاتو سیم‌پیچ برای آستر و دیگری برای سایه کردن نیاز دارید اما برخی ماشین‌های تاتو می‌توانند خط و سایه را با هم ارائه دهند. آن‌ها وزن سبکی دارند و برخی از آن‌ها قلم مانند هستند که نگه داشتن و کنترل آن‌ها بسیار آسان است.عملیات خاموش آن‌ها دارای یک حرکت سوزن آرام است که کم‌تر از یک دستگاه سیم‌پیچ را نیش می‌زند. عملکرد آرام آن‌ها حرکتی صاف و سوزنی دارد که کمتر از دستگاه سیم‌پیچ سوزش ایجاد می‌کند. درهرصورت، هنگامی که خطوط را ترسیم می‌کنید، می‌خواهید یک دستگاه کوتاه داشته باشید برای سایه زنی یا یک دستگاه روتاری با سری‌های قابل تعویض که می‌تواند هر دو نوع کار را انجام دهد.  

بهترین مارک دستگاه خالکوبی بدن یا دستگاه تاتو بدن

درماپن خانگی نیدلینگ پوست
درماپن خانگی نیدلینگ پوست

نیدلینگ امروزه یکی از پرطرفدارترین روش جوان‌سازی صورت است. این روش رفته‌رفته در بین مردم شناخته ‌شده است تا این‌که در این برهه از زمان طرفداران زیادی داشته باشد. با استفاده از نیدیلینگ پوست، می‌توانید جوش، لکه‌ها، آکنه و جای زخم‌های عمیق را از بین ببرید. یکی از مهم‌ترین اثرات میکرونیدیلینگ از بین بردن چین‌ و چروک صورت و دیگر قسمت‌های بدن خواهد بود. میکرونیدلینگ در طی مدت‌های اخیر با تأثیرات مثبتی که داشته اثبات کار خود را به همگان ثابت کرده است. اگر می‌خواهید پوستی شاداب و جذاب داشته باشید ما به شما درماپن خانگی نیدلینگ پوست را معرفی خواهیم کرد. 

تأثیرات درمانی درماپن
تأثیرات درمانی درماپن

در این مطلب تأثیرات درمانی درماپن را خواهید فهمید . امروزه حساسیت‌های بسیاری که خانم‌ها و به ‌ویژه دختران بر روی پوست خود دارند. باعث شده تا دستگاه‌ها و کرم‌های بسیاری برای از بین بردن جوش، لکه، آکنه و... طراحی و به وجود بیایند. اکثر درمان‌های پوستی موقتی بوده و یا هیچ تأثیری بر روی پوست صورت نخواهد داشت. شاید شما هم از جوش‌ها و لکه‌های صورت خود خسته شده‌اید و علاوه بر نتیجه نگرفتن در درمان، هزینه‌های گزاف زیادی را پرداخت کرده‌اید که بی‌ثمر بوده است. توصیه ما به شما برای خلاصی از آکنه و جوش‌های پوستی این است که از دستگاه درماپن برای درمان جوش‌ها و لک‌های خود استفاده کنید تا نتیجه اثربخش آن را بر روی پوست خود مشاهده کنید. نام دیگر درماپن میکرو سوزن است که ممکن است این روزها این نام را بسیار شنیده باشید. تأثیرات درمانی درماپن بعد از استفاده به‌گونه‌ای است که خودتان در مراحل بعدی واقف به انجام این کار هستید. این می‌تواند یک خبر خوب برای شما باشد تا از شر لکه‌ها و جوش‌های صورت خلاصی یابید. امروزه مرد و زن ندارد، بلکه تمام افراد در حال برطرف کردن مشکلات پوستی خود هستند.  

با مزوتراپی ریزش مو را قطع کنید
با مزوتراپی ریزش مو را قطع کنید

ریزش مو در خانم ها و آقایان به دلایل مختلفی ایجاد می شود. نداشتن تغذیه مناسب، استرس، بی خوابی، رعایت نکردن بهداشت، نبود تعادل هورمونی در بدن یا آسیب دیدن ساقه مو برخی از این دلایل هستند. دلیل ریزش موها هر چه باشد، می توان برای جلوگیری از آن به دنبال راه حل گشت. یکی از روش هایی که شاید شما هم درباره آن چیزهایی شنیده باشید، مزوتراپی مو است. اما آیا واقعاً می توانید با مزوتراپی ریزش مو را قطع کنید ؟  

با مزوتراپی ریزش مو را قطع کنید !

کوکتل مزوتراپی چیست
کوکتل مزوتراپی چیست

مزوتراپی از روش های محبوب برای بازیابی و جوان سازی پوست است. البته علاوه بر درمان پوست صورت و عضلاتی که در بدن شل شده اند، حتی برای ریزش موها نیز می توان از آن استفاده کرد. کوکتل مزوتراپی که به آن محلول مزوتراپی هم گفته می شود، حاوی مواد مغذی است که برای تقویت پوست لازم هستند و در این روش به پوست تزریق می شوند. برای این که بدانید کوکتل مزوتراپی چیست و حاوی چه موادی است، خواندن متن را ادامه دهید.  

کوکتل مزوتراپی چیست ؟

اثر درمانی درماپن
اثر درمانی درماپن

درماپن یک روش درمانی است که خیلی ها آن را با میکرونیدلینگ اشتباه می گیرند. دلیل این اشتباه نیز به شباهت این دو روش مربوط می شود. روش درماپن هم مانند میکرونیدلینگ از ویژگی کلاژن سازی پوست برای جوان سازی و زیبایی آن استفاده می کند. اثر درمانی درماپن را می توان با تحریک پوست با ایجاد سوراخ روی آن با دستگاه مخصوص مشاهده کرد.  

چگونگی دست یافتن به اثر درمانی درماپن

انتخاب دستگاه تاتو
انتخاب دستگاه تاتو

درد تاتو مسئله ای است که خیلی از افرادی که می خواهند تاتو بکنند با آن دست و پنجه نرم می کنند. این درد برای برخی آن قدر مهم است که اصلاً از انجام آن صرف نظر می کنند. برخی نیز سعی می کنند با پرس و جو نقاطی را برای تاتو کردن انتخاب کنند که درد کمتری دارد. حال با انتخاب دستگاه تاتو جدید یا میکروپیگمنتیشن و مواد بی حسی، درد تاتو قابل تحمل خواهد بود. 

دلایل تغییر رنگ تاتو
دلایل تغییر رنگ تاتو

یکی از نگرانی های افرادی که می خواهند تاتو انجام دهند، این است که ممکن است تاتو رنگ نگیرد. شاید در اطراف خود کسانی را دیده باشید که تاتوی آنها کم رنگ شده و جلوه خود را از دست داده است. اما دلایل تغییر رنگ تاتو چیست؟ چه عواملی موجب می شود رنگ های تاتو آن طور که باید در پوست نفوذ نکنند؟ در کل، می توان گفت تغییر رنگ تاتو به علت ریزش رنگ ها نیست. عواملی مانند تخصص تاتوکار، رنگ تاتو مورد استفاده و چرب کردن پوست بلافاصله پس از تاتو در دفعات زیاد می توانند در این امر مؤثر باشند.  

میکرودرم ابریژن برای پوست های سبزه
میکرودرم ابریژن برای پوست های سبزه

رنگ پوست در اثر مقدار و نوع ملنین سنتز شده در ملانوزوم و الگوی توزیع ملانوزوم در ملانویست ها مشخص می شود. به همین دلیل است که رنگ پوست افراد دارای تنوع است و برخی پوست های سفید و درخشان و برخی دیگر پوست های سبزه و تیره دارند. بیشتر افرادی که پوست سبزه دارند از داشتن آن راضی هستند، اما ممکن است بنا به دلایلی دوست داشته باشند پوستشان روشن تر شود. برای این کار راه حل هایی وجود دارد. مصرف کرم های مختلف، لیزر درمانی و میکرودرم ابریژن برای پوست های سبزه و روشن کردن آن مؤثر است.  

تأثیرگذاری میکرونیدلینگ بر روی صورت
تأثیرگذاری میکرونیدلینگ بر روی صورت

میکرونیدلینگ از دو کلمه میکرو به معنای کوچک و نیدلینگ به معنای سوزن تشکیل شده است. به طور ساده میکرونیدلینک ایجاد حفره های کوچک در سطح پوست است که توسط یک وسیله مخصوص انجام می گیرد. زخمی که در اثر نفوذ سوزن ها در پوست ایجاد می شود، موجب نشان دادن واکنش و در نهایت ساخت کلاژن و الاستین در پوست و بازسازی آن خواهد شد. تأثیرگذاری میکرونیدلینگ بر روی صورت با توجه به کارایی آن در مراحل مختلف و به شکل های متفاوت است.