تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2019"  از "مرداد"

پاک کردن برس های  آرایشی
پاک کردن برس های  آرایشی

اک کردن برس های آرایشی مانند برس سایه و رژگونه وسایلی هستند که اگر به موقع تمیز نشوند می توانند باعث ایجاد آکنه و جوش در صورت شما شوند. با ما همراه شوید تا بدانید برس های آرایشی را چگونه باید تمیز کنید.شما از حوله خود هفته ها استفاده نمی کنید بدون اینکه آن را بشویید، بنابراین نباید از برس آرایشی خود استفاده کنید، مگر اینکه آن را بشویید. بیشتر ما، تنها این کار را می کنیم، از یک برس آرایشی کثیف برای هفته ها (گاهی ماه ها!) استفاده می کنیم و این خیلی فاجعه آور است. به علاوه، اگر برس آرایشی خود را به طور منظم نشویید، احتمال جوش زدن، پوست کدر و حتی بیشتر، چین و چروک را افزایش می دهید! در هر صورت، شستن برس آرایشی خیلی کار طاقت فرسایی نیست. اینجا چند نکته برای تمیز کردن برس آرایشی برایتان آورده ایم که توصیه می کنیم یک بار در هفته انجام دهید. مطلبی نیز در خصوص درماپن از لینک روبرو میتوانید مطالعه کنید.  

پاک کردن ریمل ضد آب
پاک کردن ریمل ضد آب

استفاده از ریمل ضد آب برای خانم هایی که پر مشغله هستند و به دنبال آرایشی با دوام و ماندگار در طول می باشند بسیار مناسب است. اما استفاده از ریمل های ضد آب علاوه بر مزایایی که دارد ،به سختی پاک می شود.احتمالا شما هم هنگام پاک کردن ریمل ضد آب  با مشکل رو به رو شده اید. اما نگران نباشید. مطلبی نیز در خصوص مزوتراپی از لینک روبرو میتوانید مطالعه کنید.

پاک کردن ریمل ضد آب

دستگاه تاتو صورت
دستگاه تاتو صورت

تاتو کردن در صورت با بدن متفاوت است و به همین دلیل دستگاه تاتو صورت با بدن فرق دارد. این دستگاه میکروپیگمنتیشن نام دارد که تفاوت مهم آن با دستگاه های قدیمی ایمن بودن و بهداشت پروسه پیگمنتیشن است. به دلیل تماس مستقیم سوزن دستگاه تاتو با پوست احتمال انتقال بیماری ها وجود دارد که عدم انتقال بیماری در زمان تاتو کردن به نوع دستگاه وابسته است.  

ویژگی های دستگاه تاتو صورت

انواع گوناگون رنگ تاتو
انواع گوناگون رنگ تاتو

تاتو به طور معمول به رنگ مشکی است، اما برای زیباتر کردن آن از رنگ های دیگری نیز استفاده می شود. رایج ترین رنگ های تاتو مشکی، سبز و قهوه ای است. اما امروزه انواع گوناگون رنگ تاتو در بازار موجود است و از رنگ های متنوعی برای تاتو با طرح های پیچیده استفاده می شود. رنگی که در دستگاه تاتو استفاده می شود باید استاندارد، بهداشتی و سازگار با پوست بدن باشد.  

ویژگی های انواع گوناگون رنگ تاتو

انواع مختلف دستگاه تاتو
انواع مختلف دستگاه تاتو

دستگاه تاتو ابزاری است که برای ایجاد تاتو از آن استفاده می شود. به دلیل این که روز به روز بر طرفداران تاتو افزوده می شود، دستگاه های گوناگونی برای ایجاد تاتو طراحی شده است. برخی از این دستگاه ها شبیه تفنگ هستند و برخی دیگر یک دسته آهنی اند. این دستگاه کارکرد ساده ای دارد و کار آن این است که رنگدانه ها را به لایه های پایینی سطح پوست منتقل کند. انواع مختلف دستگاه تاتو در ادامه معرفی شده اند.  

انواع مختلف دستگاه تاتو

دستگاه درماپن میکرونیدلینگ
دستگاه درماپن میکرونیدلینگ

دستگاه درماپن میکرونیدلینگ با وارد کردن سوزن های نازک و کوچک به پوست و ایجاد سوراخ روی آن عمل می کند. با این کار پوست برای ترمیم تحریک می شود و شروع به کلاژن سازی می کند. با مزایایی این که روش دارد، از آن برای بر طرف کردن بسیاری از مشکلات پوستی در صورت و دیگر نواحی بدن استفاده می شود.  

مکانیسم دستگاه درماپن میکرونیدلینگ

عوارض پاک کردن تاتو
عوارض پاک کردن تاتو

تاتو بسیار هیجان انگیز و جذاب است. برخی افراد ممکن است در اثر یک هوس آنی به سرشان بزند تاتو بکنند، اما بعد از مدت کوتاهی از کارشان پیشمان شوند. گاهی هم به دلایلی مانند دوست نداشتن طرح تاتو، تکراری شدن آن و ناراضی بودن از تاتوکار به فکر این بیفتند که آن را پاک کنند. اما با توجه به این که جوهر تاتو به لایه های پوست نفوذ می کند، پاک کردن و ریموو کردن آن بدون مشکلات و عوارض جانبی نخواهد بود. عوارض پاک کردن تاتو در ادامه آورده شده است.  

کاربرد دستگاه درماپن
کاربرد دستگاه درماپن

دستگاه درماپن که شاید شما هم این روزها نام آن را شنیده باشید، نوعی قلم با تعدادی سوزن است که برای از بین بردن نواقص پوست صورت و اصلاح مشکلات آن استفاده می شود. در واقع، کاربرد دستگاه درماپن در روش درمانی میکرونیدلینگ است. برای از بین بردن جای جوش، شلی و افتادگی پوست، ترک های پوستی و دیگر مشکلات پوستی می توان از درماپن استفاده کرد.  

ریموور تاتو چیست
ریموور تاتو چیست

تاتو کردن بسیار جذاب است. به ویژه این روزها که تب آن داغ است و طرح ها و مدل های زیبایی برای این کار وجود دارد. ممکن است با دیدن این طرح ها شما هم وسوسه شده باشید که جایی از بدنتان را تاتو کنید. اما در تاتو کردن از رنگ هایی استفاده می شود که ممکن است در اثر گذر زمان تغییر کنند یا جذابیت خود را از دست بدهند. یا اصلاً شما از تاتو خود خسته شوید و دوست داشته باشید آن را پاک کنید. برای این کار باید از ریموور تاتو استفاده کرد که در برخی موارد کار چندان ساده ای هم نیست. با خواندن ادامه متن خواهید فهمید ریموور تاتو چیست .  

مزایای میکرودرم ابریژن
مزایای میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن را برای رفع بسیار از مشکلات پوستی توصیه می کنند. از مزایای میکرودرم ابریژن می توان به این اشاره کرد که به هیچ آمادگی قبلی برای انجام نیاز ندارد و بعد از پایان کار نیز فرد می تواند به زندگی معمول خود بازگردد و به استراحت نیاز نخواهد داشت. افرادی که نمی توانند از لایه بردارهای شیمیایی استفاده کنند، می توانند از این روش برای اصلاح پوست خود بهره ببرند.