تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2019"  از "تیر"

رنگ تاتو کی پی KP
رنگ تاتو کی پی KP

رنگ تاتو کی پی KP با پیگمنت اصلی آمریکا و ماندگاری بالا و غلظت مناسب از بهترین رنگ‌های موجود در بازار دنیاست. رنگ تاتو کی پی KP صد در صد معدنی می‌باشد و هیچ‌گونه مواد شیمیایی در آن بکار نرفته است و فقط از طریق این سایت و نمایندگی رسمی به فروش می‌رسد. هر رنگ نیم اس شامل پانزده میل می‌باشد.  

رنگ تاتو کی پی KP

قلم دکتر پن
قلم دکتر پن

برای میکرونیدلینگ که با هدف جوانسازی و درمان پوست انجام می شود، از دستگاهی به نام قلم دکتر پن استفاده می شود. با این دستگاه می توان پوست را جوان سازی، لیفت و سفت کرد و نتیجه ای عالی شبیه به لیزر داشت. یکی از ویژگی های آن این است که خطر هایپر و یا هیپو پیگمنتیشن متوجه فرد نخواهد شد. در کل میکرونیدلینگ از روش های بدون عارضه درمان مشکلات پوستی محسوب می شود. در این روش پوست برای ساخت کلاژن تحریک می شود. این دستگاه به سوزن هایی مجهز است که در واقع کار روی پوست با آنها انجام می شود. در ادامه با دو مدل از این دستگاه  آشنا می شوید.

مراقبت های بعد از اتمام کار تاتو
مراقبت های بعد از اتمام کار تاتو

برای این که از تاتو کردن خود دچار آسیب نشوید و سلامت بمانید، باید علاوه بر نکته هایی که پیش از تاتو لحاظ می کنید، مراقبت های بعد از اتمام کار تاتو را نیز مد نظر داشته باشید. ضدعفونی کردن محل تاتو شده و شست و شو و خشک کردن آن با دقت و به آرامی از مسائل مهمی هستند که باید به آنها توجه شود. این مراقبت ها هستند که موجب می شوند شما نتیجه دلخواه را از تاتو به دست آورید.  

میکروبلیدینگ ابرو چیست
میکروبلیدینگ ابرو چیست

میکروبلیدینگ ابرو را نوعی آرایش دائمی می دانند. نتیجه این کار روی صورت ابرویی طبیعی و واقعی است. در واقع، در این شیوه ابروها با استفاده از جوهر تاتو سایه و هاشور زده می شوند، اما این کار بسیار ظریف تر و استادانه تر از تاتو انجام می گیرد. رفع نواقص در ابروها، شکل دادن و پرپشت کردن آنها و قرینه کردنشا...

میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست
میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست

میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست برعکس تصور عموم یک روش مدرن برای زیبایی و ترمیم پوست نیست، بلکه سال ها است از این شیوه استفاده می شود. با این روش، می توان بیشتر مشکلات پوست صورت مانند چین و چروک ها، جای جوش، جای زخم و سوختگی و لک های صورت را از بین برد. برای بستن منافذ پوست و حذف جای بخیه نیز روش کارآمدی محسوب می شود. این شیوه درمانی نیز مانند دیگر درمان ها دارای مزایا و معایب و عوارضی است که باید پیش از اقدام به این کار از آن اطلاع یافت.

میکرونیدلینگ و جوانسازی پوست چیست ؟

میکرودرم ابریژن چیست
میکرودرم ابریژن چیست

میکرودرم از شیوه‌های درمانی است که برای جوان سازی و افزایش زیبایی پوست انجام می شود. از مزایای این روش درمانی نتیجه بلافاصله آن است و به همین دلیل پیش از مهمانی و مجالس و حتی برای روز عروسی و داشتن یک پوست صاف و شفاف می توان از این روش استفاده کرد. این روش بدون عارضه است و در کشورهای مدرن طرفداران زیادی دارد. برای این که به طور دقیق بدانید میکرودرم ابریژن چیست مطالعه متن را ادامه دهید.  

میکرودرم ابریژن چیست و چه کاربردی دارد؟

روش میکروپیگمنتیشن با تاتو سنتی ابرو
روش میکروپیگمنتیشن با تاتو سنتی ابرو

ما قصد داریم در این مطلب تفاوت روش میکروپیگمنتیشن با تاتو سنتی ابرو را برای شما دوستان آماده نموده ایم .از تاتو و میکروپیگمنتیشن در قسمت های مختلف بدن با اهداف متفاوتی استفاده می شود. به علت استقبال از تاتو با جذابیت ها و کارایی هایی که در میان اقشار مختلف دارد، در طول زمان در روش های اجرای آن تغییراتی ایجاد شده است. در واقع، میکروپیگمنتیشن که به آن میکروپیگمنتاسیون نیز می گویند، نوعی تاتو است که در آن رنگدانه ها به وسیله دستگاه استاندارد به زیر دو لایه از پوست وارد می شوند. از این تاتو برای قسمت های مختلف مانند ابرو، خط چشم و خط لب استفاده می شود. از این شیوه به عنوان آرایش دائمی نیز یاد می شود و طرح چهره را پررنگ و زیبا جلوه می دهد. یکی از مهم ترین ویژگی های میکروپیگمنتیشن طبیعی بودن آن است. از هر دو این روش ها برای ترمیم و زیبایی ابروها استفاده می شود. اما این دو روش با هم تفاوت هایی نیز دارند.

تاتو را چگونه پاک کنیم
تاتو را چگونه پاک کنیم

تاتو کردن کار ساده ای است، اما باید بدانید که پاک کردن آن به همین اندازه راحت نیست. این که تاتو را چگونه پاک کنیم سؤالی است که افرادی که مدت زیادی است روی بدن خود تاتو کرده اند و از آن خسته شده اند از خود می پرسند. البته افرادی هم هستند که بعد از تاتو کردن به مواد آن حساسیت نشان می دهند و باید هر چه سریع تر برای پاک کردن آن اقدام کنند. در ادامه راه هایی به افرادی که می خواهند تاتوی خود را پاک کنند پیشنهاد شده است.  

رنگ های متنوع تاتو
رنگ های متنوع تاتو

تاتو فقط با رنگ مشکی انجام نمی شود. طرح و نقش های تاتو با رنگ های مختلف زیباتر به نظر می رسند. به ویژه برای تاتوی ابرو و گیراتر شدن آن می توان از رنگ های مختلفی استفاده کرد. رنگ تاتو یک محلول دارای حامل و رنگ است که از حامل برای انتقال رنگ در محل استفاده می شود. رنگ تاتو برای توسعه باید با سطح پوست واکنش نشان دهد و در محل خود جای گیرد. رنگدانه ها بدون احتیاج به یک واکنش شیمیایی رنگ می کنند و به وسیله نیروهای بین مولکولی یا فیزیکی جاگیر می شوند. رنگ های متنوع تاتو از منابع مختلفی به دست می آیند.  

منابع تهیه رنگ های متنوع تاتو

آموزش تاتو صورت
آموزش تاتو صورت
  • آشنایی با انواع جام چهره
  • آشنایی با انواع پوست
  • آشنایی پاکسازی پوست قبل تتو
  • آشنایی با انواع رنگ های سرد و گرم
  • آشنایی با انواع ابزار قرینه سازی
  • آشنایی با انواع سوزن ها و عملکرد آنها
  • آشنایی با انواع تکنیک های