تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2019"  از "خرداد"

وسایل آرایش دائم
وسایل آرایش دائم

وقتی به آرایشگاه می روید در آنجا مشاهده می کنید که لوازم و تجهیزات بسیاری برای انجام کاری مخصوص به چشم می خورد که برخی از این لوازم، برای وسایل آرایش دائم و یا حتی آرایش و یا تاتوی موقت مورد استفاده قرار میگیرد. این وسایل بسیار زیاد و متنوع می باشد که هر کدام کارآیی ویژه ای را دارند. بانوان بیشتر از این لوازم استفائه می نمایند. گاهی برای انجام تاتو و گاهی برای انجام آرایش های مختلف. ما در این مقاله شما را با برخی از این وسایل آرایش دائم بیشتر آشنا خواهیم کرد.

تنوع رنگهای تاتو
تنوع رنگهای تاتو

برای اینکه تاتوهای زیبایی داشته باشیم و رنگ تاتو دلخواه خود را به دست آوریم ، حتماً باید از تنوع رنگهای تاتو شناخته شده در بازار استفاده نمایید. زیرا در غیر این صورت اگر از مارکهای معتبر و یا رنگهای غیر استاندارد برای تاتو خود استفاده نمایید میتواند صدمات جبران ناپذیری به پوست و یا بدن خود وارد نمایید.

نکاتی در مورد دکوپاژ مو
نکاتی در مورد دکوپاژ مو

عمل پاک کردن و خارج کردن دانه های مصنوعی رنگ از روی موهای رنگ شده را دکوپاژ مو می گویند. دکوپاژ مو یک عمل تکنیکی است که به تجربه آرایشگر و جنس موی مورد نظر بستگی دارد. بعضی از موها بدون هیچ دلیلی سریع و راحت دکوپاژ شده در حالیکه برخی دیگر با همان رنگ به سختی دکوپاژ می شوند. برای اینکه بهترین نتیجه بدست آید باید لایه نازکی از مو را به وسیله دکوپاژ آزمایش کنید و نتیجه کار را ارزیابی کرده و سپس با توجه به پایه مورد نظر یکی از انواع دکوپاژ مو را مورد استفاده قرار دهید. ما در ادامه این مقاله نکاتی در مورد دکوپاژ مو برای شما آورده ایم. بعد از انجام دکوپاژ مو و رنگ آمیزی باید از یک کاندیشنر قوی استفاده شود تا از خشکی و شکنندگی احتمالی موها جلوگیری به عمل آید. مطلبی نیز درخصوص تاتو در این لینک آورده شده است.  

انواع مختلف رنگ تاتو
انواع مختلف رنگ تاتو

بیشتر افراد برای اینکه تغییری در ظاهر خود ایجاد نمایند اغلب در چهره خود که شامل ابروها و یا لبها می‌باشد تاتو انجام می‌دهند که در اکثر موارد این تاتوها ماندگاری خود را از دست می‌دهند و یا تغییر رنگ می‌دهند و اصولاً از بین رفتن انواع مختلف رنگ تاتو به کلی اذیت کننده نیست ولی تغییر رنگ تاتو به رنگ آبی و سبز و رنگ های عجیب ظاهر خوبی ندارد و اغلب افراد به دنبال دانستن علت آن و از بین بردن جای این نوع تاتوها هستند  

انواع سوزن فیبروز ابرو
انواع سوزن فیبروز ابرو

فیبروز ابرو (phibrows) یک روش نوین برای انجام هاشور و سایه ابرو است. پایه اصلی متد فیبروز، ایجاد یک هاشور یا سایه ابرو بر پایه هماهنگی ابروها با شکل کلی صورت است به طوریکه بیشترین هماهنگی و زیبایی را بقیه اجزاء صورت داشته باشد و در عین حال ظاهر هاشورها کاملاً شبیه به ابروهایی واقعی باشد. انواع سوزن فیبروز ابرو برای زدن هاشور مورد استفاده قرار میگیرد. برای انجام سایه و هاشور ابرو بر اساس متد فیبروز از قلم دستی میکروبیلدینگ استفاده می شود. سوزن های استفاده شده در این قلم یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می شوند ( البته بعضی از قلم ها کلاً یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده تعویض می شوند ) که این امر از نظر بهداشتی بسیار اهمیت دارد.   

انواع سوزن تاتو
انواع سوزن تاتو

زمانی که از انواع سوزن تاتو  صحبت می کنیم در مورد گروهی از سوزن های متصل به یک میله سوزن بحث می کنیم.  انواع سوزن تاتو را از نظر قطر، نوک سوزن (مخروطی سوزن)، پیکربندی و سر سوزن بررسی می کنیم.

انواع سوزن تاتو

شناخت انواع پوست
شناخت انواع پوست

شناخت انواع پوست جهت انجام مراقبت هاي لازم از پوست هر فرد امري کاملاً ضروري است. کيفيت اوليه پوست هر فرد يعني نوع پوست وي امري است که ژنتيکي تعيين مي شود يعني هر فرد با آن متولد مي شود اما در طول زندگي مسائل مختلف مي توانند روي کيفيت پوست تأثير بگذارند. به عنوان مثال شستشوي بيش از حد پوست، افزايش سن، نور آفتاب، استرس هاي روحي و تغذيه نامناسب و رژيم هاي سخت و غير منطقي همگي مي توانند روي کيفيت معمول پوست هر فرد تأثير بگذارند. تشخیص و شناخت انواع پوست هر شخص کمک زیادی به مراقبت از پوست می‌کند. چون بر اساس نوع پوست، باید ضدآفتاب، شوینده، کرمهای شب و روز، مواد آرایشی انتخاب شود. 

انواع بی حسی تاتو
انواع بی حسی تاتو

بی حسی تاتو حاوی لیدوکائین است که سریعاً عمل کرده و دوام خوبی دارد. اگر بدنبال حداکثر کارایی انواع بی حسی تاتو هستید آن را مستقیماً به ناحیه پوستی که می خواهید تاتو کنید بزنید.  

انواع بی حسی تاتو

طراحی و قرینه سازی ابروها
طراحی و قرینه سازی ابروها

خانمها معمولاً برای زیبایی چهره خود از راه‌های مختلف استفاده می‌کنند در این میان ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره هر فرد ایفا می‌کنند بعضی از افراد ابروهای پر پشت و یکسانی ندارند و از این بابت بسیار ناراحت می‌باشند. طراحی و قرینه سازی ابروها می‌تواند به این افراد کمک شایانی نماید. قرینه سازی ابرو قبل از شروع میکروپیگمنتیشن ( آرایش دائمی ابروها ) انجام می شود بنابراین بهتر است قبل از انجام آرایش دائمی ابروها ابتدا آنها را قرینه کنید زیرا اگر اشتباهی در میکروپیگمنتیشن رخ دهد جبران آن پرهزینه و زمان‌بر است بنابراین باید قرینه کردن ابروها با دقت زیادی انجام شود و شما در این زمینه مهارت کافی را داشته باشید. میکروبلیدینگ ابرو نیز میتواند کمکی به قرینه سازی ابرو نماید   

تعمیر قطعات دستگاه تاتو
تعمیر قطعات دستگاه تاتو

کار اصلی قاب دستگاه تاتو این است که اجزای دستگاه را روی پایه نگه دارد. استحکام قاب دستگاه تاتو در کیفیت آن مؤثر است. جنس مواد مورد استفاده نیز در ساخت آن اهمیت دارد. برای تعمیر قطعات دستگاه تاتو ضخامت قاب بر لرزش دستگاه در زمان کار مؤثر است. به طور معمول قاب ها را از جنس آهن، فولاد، برنج، برنز، سیلیکون، آلومینیوم و پلاستیک می سازند. آلومینیوم فلزی عالی، سبک و سخت است. این فلز نسبت به فولاد و آهن راحت تر شکل می گیرد و برش یا سوراخ آن نسبت به برنج یا برنز نرم تر است. آخرین چیزی که کیفیت قاب را تعیین می کند، قابلیت سوراخ کاری است. قاب باید طوری قرار گیرد که از حفره های آن بتوان برای اتصال پیچ ها، کویل ها و فنرها بدون مشکل استفاده کرد. همچنین قطعات و پیچ ها در این حفره ها حین کار دستگاه نلغزد و تنظیمات آن به هم نخورد. در یک قالب دریل نشده اول سوراخ های کویل و بعد سوراخ ها دریل می شوند.