تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2019"  از "اردیبهشت"

داشتن تاتو ابرو طبیعی
داشتن تاتو ابرو طبیعی

م می‌دهند تاتو ابروی خود می‌باشد. در اکثر مواقع در صورتی که قبلاً ابرویی مناسب داشته و تنها به دلایلی مثل پررنگ تر شدن ابرو یا تغیییرمدل ابرویتان، دوست داشتید آن را تاتو کنید اما پس از مدتی احساس مصنوعی بودن چهره و یا خسته شدن از یکنواختی مدل باعث شده دست به پاک کردن قسمتهایی از رنگ تاتو ابرو و دوباره تاتو کردن بزنید که این علاوه بر صرف وقت و هزینه ممکن است همچنان رضایتتان را جلب نکرده باشد . با این وجود به جز راههای درمان پزشکی مثل لیزر کردن و امثال آن که آن هم ممکن است نتیجه ی مطلوب را نداشته باشد، تنها راهی که باقی می ماند آرایش و میکاپ کردن ابروی تاتو شده توسط خود ابروست به طوری که شما می توانید بر طبق آنچه که در زیر گفته خواهد شد عمل کرده و ابرویی طبیعی اما پررنگ و مرتب و زیبا داشته باشید:  

خالکوبی با دستگاه تاتو
خالکوبی با دستگاه تاتو

بعضی از افراد بر روی قسمتهایی از بدن خود خالکوبی با دستگاه تاتو انجام می‌دهند. و اغلب در بین جوانان و زندانیان تاتو بیشتر شایع است. جوانان عموماً یا بر حسب سلیقه خود و یا بر اساس مد روز تاتو انجام می‌دهند. که گاهاً از تاتو خود بعد از مدتی خسته و یا پشیمان می‌شوند. و دوست دارند که تاتو خود را پاک نمایند. که البته این کار توسط دستگاه تاتو که يک دستگاه ساده است و براي ايجاد انواع تاتو انجام می‌شود. به انجام ایجاد نقوش و یا تصاویر دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی پوست تاتو گفته می‌شود. برای اینکه بتوانیم بدرستی تاتو را انجام دهیم بهتر است انواع لوازم تاتو و دستگاه تاتو را بشناسیم. اما باید توجه داشت که فقط در مراکز بهداشتی  و همچنین زیر نظر متخصصین این کار و با دستگاههای بهداشتی این کار صورت بگیرد.  

درمان با مزوتراپی برای ریزش مو
درمان با مزوتراپی برای ریزش مو

همیشه دغدغه افراد بخصوص در بین جوانان ریزش مو می‌باشد و این ریزش مو در بین آقایان و خانمها مشترک می‌باشد البته حدود 85٪ این افراد را آقایان تشکیل میدهند. اغلب بخاطر عوامل اصلی مانند آب و هوا ، ژنتیک و ارث، گاهی اوقات بر اثر استرس، مشکلات روحی و یا حتی بعضی از بیماری‌ها و در این خصوص یک‌سری عوامل فیزیکی مانند صاف کننده‌های الکتریکی ( اتو مو و سشوار ) بعضی از حالت دهنده ها و مواد دکلره و رنگ های شیمیایی و در برخی موارد نیز مشاهده گردیده استفاده از برس‌های مختلف ( پیچی و خشن و یا گرد ) و حتی بستن مو و جمع کردن ناصحیح مو می‌تواند موجب ریزش مو گردد.

داشتن صورتی زیبا با مزوتراپی
داشتن صورتی زیبا با مزوتراپی

وقتی به صورت افراد نگاه دقیقی داشته باشیم متوجه تغییرات اساسی در صورت این افراد به خصوص در خطوط ایجاد شده روی پیشانی و کنار چشمها و اطراف بینی ( خط خنده ) می‌شویم. یکی از نشانه های پیری و بالا رفتن سن نمایش خطوطی روی صورت است باید توجه داشته باشید که با بالا رفتن سن انسان پوست دچار افتادگی، چین و چروک میگردد و همین امر موجب می شود که خانم ها اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. داشتن صورتی زیبا با مزوتراپی می تواند این اعتماد به نفس را به خانمها برگرداند.

کاربردهای لیزر فراکشنال
کاربردهای لیزر فراکشنال

در پژوهشهای تازه اثر درماپن یا میکرونیدلینگ از سایر روش های هجومی از قبیل کاربردهای لیزر فراکشنال و لایه برداری شیمیایی(پیلینگ) مؤثرتر گزارش شده است چرا که عمق نفوذ و تأثیر لیزر در حد لایه سطحی اپیدرم بوده (حداکثر ۶۲٫۵ میکرومتر) و در صورت نفوذ به لایه درم ایجاد اسکار و هیپوپیگمنتاسیون می نماید. و این در حالی است که در میکرونیدلینگ عمق نفوذ سوزن ها به لایه درم می باشد (تا ۲۰۰۰ میکرومتر) و روند کلاژن سازی و بازسازی پوست با افزایش جریان خون موضعی در این لایه عمقی تحریک می شود .

طراوت پوست با روش درماپن
طراوت پوست با روش درماپن

همه افراد اعم از خانمها و یا حتی آقایان مایلند پوستی شاداب و با طراوت داشته باشند و کمتر کسی پیدا می‌شود که به پوست صورت خود توجه نداشته باشد و یا اهمیتی به پوست خود ندهد زیرا هر فرد روزانه لااقل یکبار خود را در آیینه می‌بیند و اگر پوستی ناصاف و دارای چین و چروک و زخم و جوش و آکنه و یا حتی دانه‌های سرسیاه داشته باشد در صدد رفع این ایراد در صورت خود می‌گردد. از اینرو طراوت پوست با روش درماپن تنها روشی است که بدون آسیب‌ رساندن به لایه‌های سطحی پوست می‌تواند سبب بهبود آن شود. درماپن دستگاهی که بدون درد و خونریزی باعث جوان سازی پوست شما می شود.

پاک کردن تاتو خط چشم
پاک کردن تاتو خط چشم

بیشتر افرادی که با ذوق و شوق به دنبال کشیدن خط چشم هستند بعد از مدتی به دلایل گوناگون اعم از خسته شدن از مدل تاتوی چشم خود و یا سوزشی که در چشم خود احساس میکنند و یا دلایل دیگر تصمیم به پاک کردن ( ریموور تاتو ) خط چشم خود می‌گیرند. شما نیز اگر جزو افرادی هستید که به هر علتی از تاتو خط چشم خود راضی نمی باشید با آگاهی از روش‌های پاک کردن تاتو خط چشم مانند اسکین ساز، لیزر یا اسید میوه می‌توانید با انتخاب بهترین روش از شر تاتو خود خلاص شوید. 

دستگاه تاتو پن روتاری EZ
دستگاه تاتو پن روتاری EZ

دستگاه تاتو پن روتاری EZ را می‌توان به عنوان یک تحول در شاخه تاتو بدن دانست . این مدل از دستگاه های تاتو حدود 5 یا 6 سال است که وارد بازار شده و می توان به عنوان یک دستگاه مدرن در کار تاتو از آن نام برد زیرا از نظر بدنه و شکل ظاهری شبیه به یک قلم و یا خودکار است. ا

بهترین ریموور تاتو
بهترین ریموور تاتو

یکی از مهمترین دلایل استفاده از بهترین ریموور تاتو که فرد تصمیم می گیرد تاتو خود را به دلیل عدم رضایت از طرح تاتو ، خستگی از طرح تاتو یا عوض شدن مد، و گاهی خراب‌کاری، فراهم شدن مشکل استخدام و … پاک کند. در حال حاضر انواع روشها برای پاک کردن تاتو وجود دارد، روشهایی همچون جراحی، منجمد کردن، لایه برداری عمیق پوست که میتوان گفت این روشها ارزان می باشد، اما به طور کامل تاتو را ریموو نمی کند. از روش‌های دیگر ریموو کردن تاتو، استفاده از لیزر که همانا ساده‌ترین، با عارضه کمتر و گاهی با نتایج بسیار عالی می باشد. که در صورت مؤثر بودن اکثراً جای زخم نیز به جای نمی گذارد . البته ناگفته نماند که این روش نیز قیمت بالایی دارد و بر روی برخی از تاتو ها تأثیری ندارد و امکان دارد تاتو پاک نشود. ساده ترین و کم هزینه ترین راه، استفاده از ماده های ریموور می باشد که به دو دسته تقسیم میشوند. به طوری که ریموورها خاصیتی اسیدی دارند و شامل دو دسته اسیدی های ضعیف و قوی می باشد. ریموورهای ضعیف اصولاً غلیظ و ژله ای شکل و ریموورهای قوی مایع و آبکی شکل می باشند. 

ریموور کردن تاتو ابرو
ریموور کردن تاتو ابرو

چهره هر فرد مختص خود آن شخص می‌باشد و هر یک از اعضاء صورت نیز به نوبه خود دارای ترکیب بندی منحصر بفردی می‌باشد. در این خصوص ابروها نقش مهمی را در زیبایی چهره هر فرد ایفا میکنند. ابروی هر شخص با شخص دیگر کاملاً متفاوت می‌باشد. اما گاهی افراد از ابروهای خود رضایت کامل ندارند لذا در صدد برمی‌آیند که با انجام تاتو ابرو مدل خاصی به ابروهای خود بدهند و بر زیبایی چهره خود بیافزایند. ولی بعد از مدتی از انجام این کار و یا مدل آن خسته شده و می‌خواهند که ابروهای خود را پاک کرده و یا اصطلاحاً ریموور کردن تاتو ابرو انجام دهند. در ادامه این مقاله ما شما خوانندگان عزیز را با ریموور تاتو بیشتر آشنا مینماییم.