تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2019"  از "مهر"

مکانیسم تأثیرات درماپن
مکانیسم تأثیرات درماپن

میکرونیدلینگ با درماپن (میکرو سوزن) فرآیندی است که شامل استفاده از سوزن برای ایجاد سوراخ‌های ریز بسیاری در پوست می‌شود. درماپن جدیدترین روند زیبایی پوست به نظر می‌رسد، اما در واقع بیش از 50 سال است که در حال شکل گرفتن است. طرفداران درماپن ادعا می‌کنند که مکانیسم تأثیرات درماپن به گونه‌ای است که همه مشکلات پوستی از چین و چروک و لکه‌های پوستی گرفته تا مواردی مانند زخم‌ها، علائم کشش پوست و سلولیت را درمان می‌کند.  

مکانیسم تأثیرات درماپن

رنگ تاتو موقت
رنگ تاتو موقت

رنگ تاتو موقت همان‌طور که از اسمش پیداست رنگ‌هایی است که با طرح‌ها و مدل‌های مختلف بر روی بدن کشیده می‌شود اما مدت‌زمان کمتری بر روی پوست می‌ماند و بعد از چند روز پاک می‌شود. در تاتو دائمی که به صورت روش‌هایی مثل لیزر انجام می‌شود و ممکن است که تا پایان عمر باقی بماند. تاتو موقت در بین مردم جهان طرفداران زیادی دارد. بعضی از افراد از انجام تاتوهای دائمی بیزار هستند و آن‌ها را نامناسب می‌دانند. بنابراین برای این‌گونه افراد رنگ تاتو موقت باعث می‌شود که یک طرح و نقش را به صورت موقت بر پوست خود داشته باشند و از داشتن یک تاتو لذت ببرند و آن را تجربه کنند؛ بنابراین رنگ تاتو موقت حتی افرادی را که اصلاً تمایلی به خالکوبی ندارند را هم به خود جذب کرده است. برای انجام تاتوهای حرفه‌ای موقت و یا تاتوهای دائمی باید به یک متخصص مراجعه کنید که معمولاً در سالن‌های آرایشی فعالیت می‌کنند. برای تاتو دائمی باید از کار فرد کاملاً اطمینان حاصل شود.  

مزیت‌های رنگ تاتو موقت

دوام میکروبلیدینگ
دوام میکروبلیدینگ

برای افرادی که می‌خواهند میکروبلیدینگ انجام دهند، از جمله سؤالات مهمی که ذهنشان را به خود مشغول می‌کند، مدت ماندگاری آن است. میکروبلیدینگ نوعی روش نیمه دائمی برای آرایش ابروها است و نیاز به ترمیم دارد. نام دیگر آن، هاشور سه بعدی و مویی ابرو است. در این روش ابتدا ابروی دلخواه فرد روی صورت وی طراحی شده و سپس رنگ ابرو توسط نوعی قلم به نام "بلید" که از چندین سوزن تشکیل شده است، به لایه‌های داخلی پوست تزریق می‌شود. به طور معمول دوام میکروبلیدینگ بین 3 ماه تا 18 ماه می‌باشد، با این حال ماندگاری میکروبلیدینگ به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم.  

دوام میکروبلیدینگ

زیبایی لب با میکروبلیدینگ
زیبایی لب با میکروبلیدینگ

یکی از اندام‌های صورت که در برقراری ارتباط با دیگران دارای اهمیت بسزایی است لب‌ها، هستند؛ زیرا افراد بعد از مشاهده اطرافیان و دوستان و یا برای ایجاد و تداوم یک رابطه در برخورد با آنان ناخودآگاه با لبخند از یکدیگر استقبال می‌کنند و تأثیر لبخند و زیبایی لب‌ها می‌تواند یادآور خاطره‌ای گاه فراموش نشدنی برای اطرافیان باشد؛ بنابراین حفظ زیبایی و سلامت لب‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و زیبایی لب با میکروبلیدینگ نیز یکی از امکاناتی است که برای رسیدن به لب‌های زیبا فراهم شده است.  

زیبایی لب با میکروبلیدینگ

محلول پاک کننده تاتو
محلول پاک کننده تاتو

امروزه انجام تاتو در کشور ما بسیار رواج پیدا کرده است به صورتی که بسیاری از جوانان و نوجوانان ما در صدد انجام تاتو بر روی پوست بدن خود هستند. اما بسیاری از این افراد بعد از گذشت مدتی و بنا به دلایل مختلفی از جمله ناراضی بودن از طرح، تغییر رنگ تاتو، پاک کردن اسم شخص خاص به این فکر می‌افتند که هرچه زودتر از شر این تاتو روی پوست خود خلاص شوند. روش‌های بسیاری برای از بین بردن تاتوهای قدیمی وجود دارد. امروزه راه دیگری برای ریموور  تاتو های قدیمی و کهنه به وجود آمده است؛ تاتوهایی که به مرور زمان و با انجام چند عملکرد هنوز بر روی پوست بدن باقی مانده‌‎اند و آثار آن‌ها همچنان باقیست؛ می‌توان با استفاده از محلول پاک کننده تاتو آن‌ها را اکسید کرد و در عرض 72 ساعت به صورت کامل از روی پوست بدن پاک نمود. عملکرد این محلول‌ها به این صورت است که پس از برخورد محلول با پوستی که دارای تاتو می‌باشد بلافاصله با پوست ترکیب شده و بر روی رنگدانه‌های تاتو قرار گرفته و به تدریج پس از گذشت زمان پوسته پوسته شده و به بدنی بدون تاتو تبدیل شده است.

محلول پاک کننده تاتو

میکرودرم ابریژن برای قوزک پا
میکرودرم ابریژن برای قوزک پا

میکرودرم ابریژن روشی است که سلول‌های مرده روی سطح پوست را از بین می‌برد و در نتیجه پوست را روشن و دارای شفافیت می‌کند. میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روشی نوین برای شفافیت و تغییر رنگ پوست افرادی است که از تیرگی و کدر شدن قوزک پای خود رنج می‌برند و درصدد این هستند که این عارضه پوستی را رفع کنند. امروزه پیشرفت علم پزشکی این مشکل را حل کرده است. امّا در طب سنّتی عقیده بر این است که اگر قسمتی از بدن دچار تیرگی یا کدر شدن شود بدن دارای طبع سرد و خشک است و در این مرحله و افراد دارای طبع سرد، بهتر است از روغن‌های طبع گرم مانند روغن زیتون، روغن بادام سیاه، روغن شترمرغ و ... استفاده شود. باید روغن را مثلاً روی قوزک پا مالش دهید و این قسمت را ببندید و از شب تا صبح پای خود را با جوراب بپوشانید تا بعد از گذشت زمان تأثیرات این روش را مشاهده نمایید. اگر قوزک پا دارای تیرگی کهنه است و دچار پینه شده است بهتر است از زالو یا بادکش یا از روش میکرودرم ابریژن برای قوزک پا استفاده کنید.  

تعریف میکرودرم ابریژن و اثر میکرودرم ابریژن برای قوزک پا

رفع ترک شکم با میکرونیدلینگ
رفع ترک شکم با میکرونیدلینگ

دیگر نگران ترک‌های پوستی بدن از جمله قسمت شکم خود نباشید. بسیاری از افراد با دغدغه ترک‌های پوستی بدن خود ناسازگاری دارند و احساس می‌کنند این ترک‌ها پوستشان را بسیار بد حالت کرده است از این رو به دنبال درمان‌هایی هستند تا این ترک‌ها را از بین ببرند. امروزه نسبت به زمان‌های گذشته افراد به زیبایی پوست خود بیشتر اهمیت خواهند داد به همین دلیل با پیشرفته شدن روش‌های تخصصی و درمان‌های مقطعی و سریع با روی کار آمدن متودهای نوین دیگر دغدغه و نگرانی برای رفع ترک شکم خود و یا پوست نخواهند داشت. رفع ترک شکم با میکرونیدلینگ ، این روزها طرفداران خاص خود را دارد که پس از انجام این کار رضایت خود را بارها اعلام کرده‌اند و این روش را یکی از بهترین و برگزیده‌ترین روش‌ها می‌دانند.  

رفع ترک شکم با میکرونیدلینگ

ماندگاری میکروبلیدینگ مژه
ماندگاری میکروبلیدینگ مژه

ماندگاری میکروبلیدینگ مژه برای کسانی که این روش را برای حجیم کردن مژه‌های خود انتخاب می‌کنند حائز اهمیت است. ماندگاری بستگی به مواد مورد استفاده و دستگاه مخصوص میکروبلیدینگ دارد. همچنین باید فردی که عمل میکروبلیدینگ را انجام می‌دهد دارای تخصص لازم و کافی در این زمینه باشد تا کار تضمین شود. با استفاده از میکروبلیدینگ مژه و استفاده از مژه‌های نیمه دائم می‌توان مژه‌ها را پرپشت‌تر و حجیم‌تر و بلندتر نشان داد. اما برخی از افراد هستند که اکستنشن مژه را با کاشت مژه اشتباه می‌گیرند اما در واقعیت این‌گونه نیست و بین این دو روش تفاوت وجود دارد. همواره بهتر است برای اطلاعات بیشتر و مراجعه به مراکز زیبایی از روش‌های مورد استفاده در سالن‌ها اطلاع پیدا کرد تا بتوان تصمیم بهتری گرفت. اگر از چسب‌های خوب و با کیفیت در میکروبلیدینگ استفاده شود موجب ماندگاری مژه شده و همچنین به چشم‌ها آسیب وارد نمی‌شود. همچنین بهتر است برای ظرافت کار از میکروبلیدینگ مژه استفاده شود زیرا در برخورد با دیگران اولین عضوی که مورد توجه دیگران قرار می‌گیرد چشم‌ها و ابروها هستند.  

دانستنی‌های ماندگاری میکروبلیدینگ مژه

پلکسر رفع افتادگی پلک
پلکسر رفع افتادگی پلک

نیاز به زیبایی انسان را به سمت عمل‌های جراحی و استفاده از داروها و روش‌های مختلف سوق می‌دهد. یکی از عوامل مهم در زیبایی چهره، چشم‌ها می‌باشند که افتادگی آن‌ها باعث غم انگیز نشان دادن صورت است و زاویه داشتن چشم سن را چند سال کمتر نشان می‌دهد. اگر از پوست افتاده پلک یا پف زیر چشم خود خسته شده‌اید، روش‌های مختلفی برای ترمیم و زیباتر کردن چشم‌ها وجود دارد. یکی از بهترین اقدامات انجام پلکسر رفع افتادگی پلک چشم و یا میکرونیدلینگ است که تقریباً بدون درد است و می‌تواند بدون نیاز به جراحی خواسته شما را تأمین کند. با توجه به حساسیت محل مورد نظر باید روشی انتخاب شود که کمترین عوارض را دارد.  

پلکسر رفع افتادگی پلک چیست؟

فرق میکرونیدلینگ و درماپن
فرق میکرونیدلینگ و درماپن

دو روش میکرونیدلینگ یا درماپن از روش‌های جوانسازی پوست هستند اما در برخی از موارد با هم تفاوت دارند. فرق میکرونیدلینگ و درماپن را در این مقاله بیان خواهیم کرد تا به طور کلی با مشخصات این دو روش آشنا شوید و در صورت لزوم با توجه به شرایط پوستی خود بهترین روش را انتخاب نمایید  

در ادامه مطلب فرق میکرونیدلینگ و درماپن را توضیح می‌دهیم: