تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2019"  از "دی"

تأثیر مزوتراپی بر مو
تأثیر مزوتراپی بر مو

بعضی از افراد 22 سال به بالا درگیر این چالش میشوند که موهایشان شروع به ریزش میکند و از این موضوع دچار استرس  و وسواس می‌شوند که حدوداً 85 درصد این افراد را مردان تشکیل میدهند. تأثیر مزوتراپی بر مو باعث میشود که دغدغه این افراد نسبت به موهای خود کمتر شود.

 تأثیر مزوتراپی بر مو

کاربردهای اساسی مزوتراپی
کاربردهای اساسی مزوتراپی

مزوتراپی یک روش درمانی به روز میباشد که در این روش دارو مستقیماْ به داخل پوست تزریق می کنند. این تزریق توسط دستگاه مزوتراپی در فواصل معین صورت میگیرد. هدف اصلی کاربردهای اساسی مزوتراپی این است که مشکلات اساسی مانند گردش خون ضعیف و التهاب وآسیب پوستی را بهبود می بخشد این دارو ترکیبی از عصاره های گیاهی ، ویتامین ها، آنزیم ها و سایر مواد حیاتی در مقادیر میکرپسکوپی انجام میشود.

کاربردهای اساسی مزوتراپی

داشتن پوستی زیبا با مزوتراپی
داشتن پوستی زیبا با مزوتراپی

مزوتراپی یکی از قدیمی ترین درمانهای پوست در زمینه زیبایی و جوان سازی  میباشد کلیات تکنیک مزوتراپی بر پایه تزریق های مکرر و دوز بسیار کم دارو در هر تزریق است به معنای لغوی مزوتراپی یعنی درمان لایه میانی پوست در این تکنیک مقداری از داروی مزوتراپی توسط سوزنهای مخصوص مزوتراپی و با دفعات زیاد و دوز بسیار پایین در هر تزریق وارد پوست ناحیه مورد درمان میشود. بر اساس ماده ای که تزریق میشود اثرات گوناگونی را در پوست موجب میشود. و بدینگونه داشتن پوستی زیبا با مزوتراپی دیگر آرزو نیست. مثلاً میتوان با ترکیب مولتی ویتامین و کافِین در ناحیه پوست سر پیاز موها را تقویت کرد و از ریزش آن جلوگیری نمود

داشتن پوستی زی

مزوتراپی و مسائل مربوط به آن
مزوتراپی و مسائل مربوط به آن

یکی از نشانه های پیری و بالا رفتن سن نمایش خطوطی روی صورت است باید توجه داشته باشید که با بالا رفتن سن انسان پوست دچار افتادگی، چین و چروک می شود و همین امر موجب می شود که خانم ها اعتماد به نفس خود را از دست بدهند .یکی از مواردی که هنگام برخورد با دیگران اول از همه به چشم می خورد پوست صورت است که برای داشتن پوستی شفاف و زیبا مزوتراپی بهترین گزینه است چرا که قابل برگشت نیست و شما می توانید بدون هیچ محدودیتی، چندین مرتبه این کار را تکرار کنید.در مطلب زیر سعی کردیم مطالبی را راجب مزوتراپی و مسائل مربوط به آن را برای شما عزیزان به اختصار توضیح دهیم تا شما بتوانید با آگاهی کامل راجب این موضوع تصمیم درست را گرفته و به هدف خود که در نهایت همان زیبایی می باشد دست یابید.