تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2018"  از "تیر"

درمارولر یا میکرونیدلینگ
درمارولر یا میکرونیدلینگ

درمارولر یا میکرونیدلینگ : در سال 2006 برای اولین بار فردی به نام دکتر فرناندز توانست برای رفع مشکلات پوستی از سوزن های بسیار ریز و طبی استفاده نماید. به طور کلی سوراخ هایی که در پوست شما توسط میکرونیدلینگ و با استفاده از درمارولر صورت می پذیرد باعث تولید الاستین و کلاژن بر روی سطح پوست می شود و تمام جوش ها , لکه , چین و چروک پوست را از بین می برد و پوستی شاداب را برای شما به ارمغان می آورد .

 

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن
خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن

خرید دستگاه میکرونیدلینگ و درماپن : میکرونیدلینگ با دستگاهی انجام می شود که بتواند در کسری از ثانیه تعداد مشخصی از سوزن (در قالب کارتریج) را به داخل پوست نفوذ داده و خارج نماید. منظور از کیفیت دستگاه قابلیت آن در چنین عملی "بدون تخریب متوسط یا شدید بافت پوست و عروق" می باشد.

 

 

نمایندگی درماپن
نمایندگی درماپن

زیبایی پوست دیگر آرزو نیست و به راحتی با نمایندگی درماپن به خواسته خود برسید.  

 

چرا تتو کنم و چرا پاک کنم؟
چرا تتو کنم و چرا پاک کنم؟

در سال های اخیر استفاده از تتو یا خالکوبی در بین مردم بسیار رایج شده است و طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله قصد داریم درباره دلایل انجام تتو و حذف تتو صحبت کنیم. مردم بنابه دلایل بسیاری دوست دارند که تتو انجام دهند.

 

میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست
میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست

میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست است که امروزه در تمام دنیا استفاده می شود. بی شک می توان گفت که یکی از موثرترین و بهترین روش های که می توانیم در در جوانسازی و ترمیم پوست نام ببریم روش میکرونیدلینگ بوده است.

 

 

بهترین رنگ برای تاتو

پوست شما بسیار پیچیده است و عوامل مختلفی برای رنگ منحصر به فرد شما وجود دارد. سه ماده شیمیایی بیولوژیکی رنگ شما را تعیین می کند: هموگلوبین که قرمز است؛ ملانین که عامل محافظت از پوست شماست و قهوه ای یا قرمز است؛ و کاروتن، که رنگ نارنجی است پس بهتر این می باشد که بهترین رنگ برای تاتو را جهت انجام تاتو برای خود انتخاب نمایید.

 

خطرات تاتو

عدم اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس پایین در کنار نواقص ظاهری یکی از مهمترین علل مراجعه و تمایل افراد برای انجام تاتو وسیع است. این گروه قصد دارند که با انجام این کار جلب توجه کنند و از خطرات تاتو نا آگاهند. تاتو یا همان خالکوبی قدمتی بیش از چهارهزار سال دارد و سال‌ها در فرهنگ‌ها و ميان ملل مختلف مرسوم بوده است.  تاتو کردن ابرو، چشم و لب به صورت‌ آرايش دايم و ترسيم نقوش مختلف بر روي بدن، اين روزها طرفداران زيادي در میان بانوان پیدا کرده است. بعضي آن را به‌عنوان راهي براي زيباتر شدن برگزيده‌اند، ولي براي بعضي ديگر راهي براي مطرح کردن خود در ميان مردم و کسب هويت مي باشد.

 

تاریخچه تاتو

تاتو به زمان های خیلی دور بر می گردد و از همان زمان ها مردم با وسایل ابتدایی و ساده بر روی بدن خود طرح و مدل هایی را درست می کردند و حتی در بعضی از مناطق این تاتوها نشانگر موضوعی خاص بوده است.

 

بی حسی تاتو

اگر چه تاتو همراه با دستگاه تاتو عالی است اما متاسفانه این کار با درد نیز همراه است و برخی از مردم بدون استفاده از بی حسی موضعی در برابر دستگاه تاتو و انجام تاتو  هیچ آرامش و شجاعتی در استفاده از ان ندارند. خوشبختانه، یک راه حل وجود دارد که سطح  آن را تنظیم می کند و حتی آنهایی که دارای آستانه درد کم هستند نیز می توانند راحت تر تاتو کنند.