۶ نکته ای که باید در مورد میکروبلیدینگ ابرو بدانید

میکروبلیدینگ با سیستم تاتوی صورتی که سال ها پیش استفاده میشد متفاوت است. نکاتی در مورد میکروبلیدینگ ابرو که هر خانمی باید آن را بداند، این است که موقعی که خانم ها ابروهای خودشون رو می تراشیدند تا خط های غیر طبیعی  و دائمی به جای ابرو داشته باشند که بعد ها پشیمانی های زیادی به بار می آورد. نکاتی در مورد میکروبلیدینگ ابرو :  میکروبلیدینگ یک تکنیک آرایشی جدید است که در سالهای اخیر با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شده است. با میکروبلیدینگ ابروهای شما پر و کاملاً طبیعی جلوه می کند. این ظاهر توسط سوزن های بسیار ظریفی به نام میکرو نیدل،که در سر این ابزار قرار دارند، و با ورود پیگمنت pigment به بالاترین لایه پوست ایجاد  می شود. علت این که خطوط ایجاد شده با میکروبلیدینگ خیلی طبیعی و شبیه مو ی واقعی ابرو هستند میزان فشار و زاویه ای است که از آن رنگ را وارد پوست می کنند. اگر دارید به میکروبلیدینگ ابرو فکر می کنید یا هنوز تصمیم قطعی در این مورد  نگرفتید حتما ادامه مطلب رو بخونید!

نکاتی در مورد میکروبلیدینگ ابرو

 1. بر خلاف تاتو های معمولی، میکروبلیدینگ دائمی نیست

میکروبلیدینگ نوعی تاتوی نیمه پایدار است به این معنی که بین ۶ تا ۳۶ ماه می تواند دوام داشته باشد. پس از اولین جلسه ای که تاتو انجام می شود حتماً به جلسه ی دوم برای ترمیم و تغییرات لازم احتیاج است تا آن ظاهر مورد نظر و با دوام به دست بیاید. زمان این جلسه باید بین ۴ تا ۸ ماه پس از اولین دفعه باشد و پس از آن باید هر ۶ تا ۱۲ ماه برای شارژ رنگ به کلینیک خود مراجعه کنید.

 1. میکروبلیدینگ برای هر کسی نیست!

بهترین کاندیداها برای میکروبلیدینگ کسانی هستند که می خواهند شکل کلی ابرویشان را تغییر دهند، به آن حالت بدهند، فواصل خالی میان ابرو را پر کنند و یا ابرو هایی که ریزش شدید مو دارند را پر مو جلوه دهند. حتی میکروبلیدینگ برای کسانی که می خواهند قوس و گوشه خوش حالتی ( هرچند تغییرات جزئی باشد ) به ابرو بدهند هم توصیه می شود.       البته شرایط پزشکی و پوستی شما ممکن است طوری نتیجه ی این پروسه را تغییر دهد که شکل نهایی ابرویتان اصلاً ایده آل نباشد. این کار می تواند انواع اگزما و سایر مشکلات پوستی برای شما بوجود بیاورد. پوست های حساس با کوچکترین خراش خون ریزی نسبتاً زیادی دارند و این موضوع روی رنگ گرفتن و ظرافت خطوط    ابرو مؤثر است و کیفیت کار را پایین می آورد. از این باید حتماً قبل از این کار با پزشک در این زمینه مشورت کنید.

 1. میکروبلیدینگ باید حتماً توسط متخصص این کار انجام شود.

برای پیدا کردن کلینیک به دنبال افرادی که مهارت این کار را دارند و تأییدیه های لازم را دریافت کرده اند، باشید. با اعتماد به افراد بی تجربه صورت خودتون رو خراب نکنید …

 1. ممکن است درد داشته باشد ممکن است نداشته باشد!

بسیاری از متخصص های میکروبلیدینگ پوست شما را قبل از شروع کار بی حس می کنند. پس از این که پوست سِر شد شما تقریباً هیچ دردی احساس نخواهید کرد. حتی بعضی از مراجعه کنندگان معتقدند که بدون داروهای بی حسی هم درد غیر قابل تحملی احساس نکردند البته انتظار هم نداشته باشید که میکروبلیدینگ بدون درد انجام شود. به هر حال سوزن  وارد پوست شما می شود!

 1. شما نتیجه ی میکروبلیدینگ را همان لحظه مشاهده خواهید کرد

هر تغییری که روی ابرو اعمال می شود برای جا افتادن به زمان احتیاج دارد. پس از تمام شدن جلسه میکروبلیدینگ شما نتیجه را همان لحظه خواهید دید. اما به یاد داشته باشید که ممکن است چیزی که اول می بینید کمی زمخت تر و پر رنگ تر از چیزی باشد که انتظار آن را داشتید. کمی به آن فرصت دهید تا حالت واقعی را نشان دهد. این زمان انتظار چیزی بین یک تا دو هفته است. پس زود تر از این مدت امید خود را از دست ندهید! علت این که اول رنگ ها کمی پر رنگ تر و تیره تر به نظر می آید آن است که همان طور که گفتیم تتوی میکروبلیدینگ به مرور زمان محو می شود پس برای اولین بار و اولین جلسه بهتر است کمی شدت رنگ بالا باشد که تا جلسه ی ترمیم بعدی خیلی سریع کم رنگ نشود.

 1. شما مسئول نگهداری های پس از میکروبلیدینگ هستید

برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن، متخصص میکروبلیدینگ به شما دستور العملی برای نگهداری از پوست خود در روز های اول پس از جلسه میکروبلیدینگ میدهد. شما باید این موارد را مو به مو اجرا کنید و تمامی مراقبت های لازم از پوست تان را انجام دهید. ممکن است متخصص از برخی از مراجعین بخواهد جای تاتو را به صورت روزانه بشورند و با پماد مخصوص چرب نگه دارند. ممکن است به بعضی دیگر توصیه عکس کنند. عرق زیاد در چند روز اول اصلاً خوب نیست و باید سعی کنید از نور مستقیم آفتاب دوری کنید. نکاتی در مورد میکروبلیدینگ ابرو است که باید حتماً به پزشک یا متخصص خود اعتماد کنید تا دستوراتی مطابق شرایط پوست خودتان را به شما بدهد.    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟