چگونه تاتو ابرو را پاک کنیم

  چگونه تاتو ابرو را پاک کنیم؟ اکثر کسانی که از تاتو روی بدن و یا صورت خود استفاده می کنند بعد از مدتی ممکن است از رنگ تاتو و یا طرح تاتو خود خسته شوند و بخواهند ازریموور تاتو استفاده کنند . راه های متنوعی برای ریموور تاتو وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. در ادامه در این خصوص توضیح خواهیم داد. انواع تاتو در ابتدا طرح های متنوعی  از تاتو و خالکوبی را معمولا برای زیبایی و نقش و نگار دادن به بدن استفاده می کردند. بعضی افراد برای نشان دادن عقیده و گرایش های خاص خود به گروه مشخصی و بعضی دیگر تنها برای زیبایی و تنوع ، طرهایی را روی بدن خود خالکوبی می کردند. با گذشت زمان انواع دیگر تاتو برای اهداف و مصارف دیگر به وجود آمد که اتفاقا مورد علاقه و استقبال عموم قرار گرفت.

 • تاتو ابرو

چگونه تاتو ابرو را پاک کنیم؟ ناقص بودن و متفاوت بودن دو ابرو مشکل بسیاری از افراد است. برای حل این مشکل ، تاتو کاران راه کاری را پیشنهاد داده اند که میتواند با هر رنگ تاتو ؛ بسته به علاقه هر فرد ؛ نواقص ابرو را برطرف کنند. البته اگر شخص به هر دلیلی از تاتو ابرو خود راضی نباشد می تواند از روش های ریموور تاتو استفاده کرده و تاتو خود را ریموو کند.  

 • تاتو لب

از تاتو های آرایشی که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است ، تاتو کردن لب با  انواع رنگ هاست.  

 • تاتو خط چشم

خط چشم دائمی نیز از مواردی است که افراد زیادی علاقه مند به استفاده از این نوع تاتو هستند. البته به دلیل حساس بودن پوست دور چشم ،در بیشتر موارد عوارضی همچون تورم و قرمزی چشم را دارد که البته موقت است و با درمان و با گذشت چند روز به کلی برطرف میگردد.    

 روش های ریموور تاتو

 

 • پاک کردن تاتو با استفاده از عصاره آلوئه ورا:

روشی ساده و بدون هزینه برای ریموور تاتو ، استفاده از عصاره آلوئه ورا به همراه ویامین E و همچنین اسکراپ زردآلوست . به این شکل که ترکیبی از این مواد را روی محل تاتو شده قرار دهید و بعد از ۵-۱۰ دقیقه با آب سرد بشویید. البته این کار را باید به مدت یک الی دو ماه انجام دهید تا نتیجه مطلوب را بگیرید.  

 • استفاده از لیزر جهت ریموو تاتو : لیزر راهی مطمئن و بهداشتی برای ریموور تاتو است.

البته استفاده از این روش به دلیل حساسیت و نیاز به داشتن علم و تخصص مربوط میبایستی حتما در مطب ها انجام شود. اگر برای ریموور تاتو خود قصد استفاده از این روش را دارید توجه داشته باشید که به مدت یک ماه نباید سولاریوم رفته باشید.  

در واقع روش کار به این صورت است که دوز مشخصی از اسید را وارد قسمتی از پوست که تاتو شده می کنند و رنگ تاتو را همان جا ، حل کرده و سپس از پوست خارج می کنند. به این دلیل که این روش خطرناک است و به طور کامل هم رنگ تاتو را از بدن ریموو نمی کند ، استفاده از کار پیشنهاد نمی شود. به طور کل هم انجام تاتو و هم استفاده از روش هایریموور تاتو عوارض و خطراتی را به دنبال دارد. رعایت اصول بهداشتی از نکات مهم در انجام اینکار است که می تواند عوارض ناشی از آن را به حداقل برساند. چگونه تاتو ابرو را پاک کنیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟