پلکسر رفع افتادگی پلک

نیاز به زیبایی انسان را به سمت عمل‌های جراحی و استفاده از داروها و روش‌های مختلف سوق می‌دهد. یکی از عوامل مهم در زیبایی چهره، چشم‌ها می‌باشند که افتادگی آن‌ها باعث غم انگیز نشان دادن صورت است و زاویه داشتن چشم سن را چند سال کمتر نشان می‌دهد. اگر از پوست افتاده پلک یا پف زیر چشم خود خسته شده‌اید، روش‌های مختلفی برای ترمیم و زیباتر کردن چشم‌ها وجود دارد. یکی از بهترین اقدامات انجام پلکسر رفع افتادگی پلک چشم و یا میکرونیدلینگ است که تقریباً بدون درد است و می‌تواند بدون نیاز به جراحی خواسته شما را تأمین کند. با توجه به حساسیت محل مورد نظر باید روشی انتخاب شود که کمترین عوارض را دارد.  

پلکسر رفع افتادگی پلک چیست؟

  پلکسر باعث گرم شدن پوست می‌شود و همین امر باعث انقباض و تجدید سلول و تولید کلاژن می‌شود. در نتیجه، نه تنها لیفت را در ناحیه تحت درمان تجربه خواهید کرد، بلکه پوست را نیز جوانسازی خواهید کرد. پلکسر یک عمل لیفت چشم غیر جراحی انقلابی است که هم اکنون در دسترس است. روش پلکسر حدود ۳۰-۴۰ دقیقه طول می‌کشد و شما قادر خواهید بود بلافاصله فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرید. این روش از درمان از ریسک جراحی سنتی می‌کاهد و در حال حاضر جدیدترین و ارزان‌ترین روش جهت رفع افتادگی پلک است. تورم و قرمزی قابل توجهی با پلکسر وجود دارد و شما می‌توانید برای چند روز پس از درمان، ناحیه تحت تأثیر را با عینک تیره بپوشانید.   پلکسر رفع افتادگی پلک پلکسر رفع افتادگی پلک – درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد.   

پلکسر چیست؟

  درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد. همچنین به آن بلفاروپلاستی غیر جراحی یا همان پلکسر رفع افتادگی پلک چشم گفته می‌شود و یک جایگزین محبوب برای جراحی پلک است. بلفاروپلاستی شامل از بین بردن پوست اضافی اطراف پلک است. اگر قبلاً عمل جراحی تنها راه حل بود، اکنون می‌توانیم به لطف لیزر و پلکسر رفع افتادگی پلک از این کار جلوگیری کنیم. پلاسما حالتی از ماده است؛ زمانی که گازهای موجود در هوا به وسیله ابزار مخصوص یونیزه می‌شود حالتی رخ می‌دهد که پلاسما بدون آسیب به نقاط دیگر ناحیه مورد نظر را درمان می‌نماید با وسیله ای به نام هند پیس تمام نواحی پوست‌های اضافی پلک سوزانده شده و هیچ گونه آسیبی به نواحی دیگر نمی‌رسد. پلکسر وسیله ای نرم کننده است که از یک فرم انرژی بدون نور برای تحریک پوست استفاده می‌کند. این روش درمانی برای افرادی که با افزایش سن متوجه پوستی افتاده شده‌اند، ایده آل است. همچنین می‌توان از آن در اطراف ناحیه زیر چشم استفاده کرد تا خطوط ریز و ظریف را که به راحتی با مراقبت از پوست و تزریق‌های زیبایی قابل درمان هستند، کاهش داد. برش نخوردن و بخیه نزدن پوست در این روش نشان دهنده عدم ایجاد زخم و اسکار است.   پلکسر رفع افتادگی پلک پلکسر رفع افتادگی پلک – درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد.

دستگاه پلاسما جت یا پلکسر چیست؟

  پلکسر یا پلاسما جت دستگاهی است برای درمان‌های مختلفی روی پوست از آن استفاده می‌کنند. این ابزار از پلاسما (هوای یونیزه شده) استفاده می‌کند. مکانیسم عمل تصعید قرنیه (سلول‌های سطحی اپیدرم) که بدون خونریزی است. بافت‌ها به سادگی لمس می‌شوند. به دلیل نازکی پوست دور چشم این ناحیه زودتر از نقاط دیگر پوست انعطاف پذیری خود را از دست می‌دهد. پلاسما دارای انرژی است و در طی درمان در بافت پوست تخلیه شده و هم زمان موجب تحریک فیبروبلاست ها و تحریک جهت تولید کلاژن و الاستین که نقش مهمی در درخشندگی و شفافیت و کشسانی پوست دارند می‌شود.

 • پلکسر رفع افتادگی پلک یک فن آوری برای سفت کردن و افزایش تولید کلاژن پوست است.
 • روشی است که کلاژن بیشتری در پوست ایجاد کرده که قبلاً با روش غیر جراحی نمی‌توانستیم آن را انجام دهیم.
 • این دستگاه یک ابزار پزشکی است که فقط متخصصی که آموزش دیده باید از آن استفاده کند.

  مقاله مرتبط: عمل بلفاروپلاستی پلک چیست  

اثرات پلکسر و نیاز نداشتن به بیهوشی

  برخلاف تأثیرات بوتاکس که چند ماه به طول می‌انجامد، اثرات پلکسر رفع افتادگی پلک به مدت حداکثر ۳ سال به طول می‌انجامد، اگرچه بسته به نتیجه مورد نظر شما هنوز ممکن است بیش از یک روش درمانی ضروری باشد. با این حال، پلاسمای قلم فیبروبلاست دقیق تر است و باعث افتادگی نمی‌شود. در همان روز قابل انجام است و دیگر نیازی به آرام‌بخش یا بیهوشی عمومی نیست. دکتر با استفاده از کرم بی حسی موضعی یا تزریق بی حسی موضعی برای بیمارانی که می‌خواهند بیهوشی عمیق‌تری داشته باشند، منطقه چشم را تحت درمان قرار می‌دهد. شما به دنبال بی حسی چیزی احساس نخواهید کرد و خیلی خوب درمان را تحمل می‌کنید. یکی از عواملی که موجب می‌شود این درمان متفاوت به نظر برسد این است که به پزشک اجازه می‌دهد در طی درمان از بیمار بخواهد چشم‌هایش را باز و بسته کند و این مزیت به پزشک کمک خواهد کرد تا بقیه چین‌وچروک‌هایی که آشکار نیستند را ببیند و مانند جراحی پلک سنتی خطر بازماندن پلک بعد از عمل را ندارد. پلکسر رفع افتادگی پلک پلکسر رفع افتادگی پلک – درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد.

پلکسر چه مدت طول می‌کشد؟

  قبل از هر درمان، مرسوم است که ابتدا یک جلسه مشاوره را تعیین کنیم و فقط بعد از آن قرار ملاقات درمانی واقعی صورت گیرد. لطفاً توجه داشته باشید، برای این روش درمانی ۲ تا ۴ مرحله درمان برای نتیجه قابل توجه لازم است. درمان‌ها باید حداقل ۸ هفته از هم فاصله داشته باشند. مدت زمان پلکسر رفع افتادگی پلک می‌تواند بسته به اندازه منطقه درمان، از ۴۵ دقیقه (دوره بی حسی) و تا چند ساعت ادامه داشته باشد. ممکن است حسی مشابه سوختگی خورشید را تجربه کنید که احتمالاً چند ساعت به طول می‌انجامد. تورم ممکن است در طی چند ساعت بعد بیشتر شود و بیشتر در مواردی که چشم تحت درمان قرار می‌گیرد و ممکن است ۳-۵ روز ادامه یابد. پوسته پوسته شدن، تغییر رنگ بسته به فرد و منطقه تحت درمان باید طی ۵ تا ۱۲ روز برطرف شود. قلم پلاسما یک روش درمانی نسبتاً بی خطر است، به خصوص وقتی که با روش‌های زیبایی تهاجمی تر مقایسه شود. با این حال، هیچ رویه‌ای بدون خطر نیست و بررسی و درک موارد منع مصرف و خطرات بسیار مهم است. خطرات عبارت‌اند از: تورم و کبودی  

روش پلکسر برای افراد زیر مفید است:

 1. از جراحی یا بیهوشی می‌ترسند.
 2. افتادگی پلک کمی دارند و قصد ترمیم دارند.
 3. افتادگی یک طرفه دارند جراحی باعث عدم تقارن می‌شود.
 4. دارویی مثل وارفارین مصرف می‌کنند و بیماری که موجب خون‌ریزی می‌شود.
 5. به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند تورم و بخیه یک هفته جراحی را تحمل کنند.
 6. قصد دارند با کمی لیفت نمای غربی‌تری به چشم‌هایشان بدهند.
 7. قبلاً جراحی کرده‌اند و چشم‌ها متقارن نیست و می‌خواهند هر دو چشم متقارن شود.

  مقاله ای کامل درباره تاتو برایتان در اینجا قرار داده ایم. پلکسر رفع افتادگی پلک پلکسر رفع افتادگی پلک – درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد.  

فواید پلکسر و خدماتی را که می‌توان برای زیبایی انجام داد؟

 

 • پوست افتاده بالای چشم و پف پایین چشم را درمان می‌کند.
 • کیسه‌های پایین پلک را از بین می‌برد.
 • میخچه و زگیل را برطرف می‌کند.
 • پلکسر رفع افتادگی پلک چین‌وچروک‌های اطراف چشم‌ها را برطرف می‌کند.
 • پاک کردن خالکوبی
 • رفع کک‌ومک و لکه‌های پوستی
 • خال برداری
 • لیفت صورت و بدن

 

عوارض جانبی پلکسر

  ناحیه مورد نظر باید با مواد ضدعفونی کاملاً تمیز شده باشد و سپس درمان شروع شود. پس از اتمام درمان نقطه‌های کوچک قهوه‌ای روی پلک مشاهده می‌شود که جای هیچ‌گونه نگرانی ندارد و به‌زودی محو خواهد شد؛ و تورم ناشی از پلکسر که حدوداً ۵ روز روی پلک‌ها مشاهده می‌شود. در بررسی‌های به عمل آمده از کلینیک‌ها بر روی ۱۰۰۰ نفر آقا و خانم که میزان افتادگی پلک در آن‌ها متفاوت بوده است، همه افراد از درمان انجام شده رضایت داشتند و هیچ عوارض جانبی پایداری را گزارش نکرده‌اند

 

چنانچه در شرایط زیر قرار دارید از انجام پلکسر رفع افتادگی پلک خودداری نمایید:

 • زمانی که باردار هستید یا در دوران شیردهی به سر می‌برید.
 • به بیماری انکولوژی مبتلا هستید.
 • ایمپلنت فلزی در بدن شما وجود دارد.
 • در موضع درمان دچار عفونت هستید.
 • درجه پوست شما تیره است، چون پوست روشن بهترین نتیجه را می‌گیرد.
 • افراد مبتلا به سرطان
 • افراد مبتلا به صرع
 • باطری در قلب

پلکسر رفع افتادگی پلک پلکسر رفع افتادگی پلک – درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد.

مراقبت پس از پلکسر رفع افتادگی پلک

 

 • از هرگونه دست زدن و ماساژ پلک‌ها پس از پلکسر رفع افتادگی پلک خودداری شود، زیرا ممکن است رنگ قرمز ایجاد شده در نواحی مورد نظر دائمی شود، اجازه دهید ضایعات پوستی خودشان بریزند و به آن‌ها دست نزنید.
 • شما حتماً تا یک ماه باید از اکسیژنتیکس بر روی موضع درمانی استفاده نمایید.
 • برای تورم ناشی از درمان می‌توانید از قرص ضدالتهاب استفاده نمایید.
 • استفاده از هرگونه لوازم آرایش را به دو روز بعد از پلکسر موکول کنید.
 • کرم یا پماد استروئیدی را طبق دستورالعمل پزشک مصرف نمایید. نتیجه برای افراد متغیر است.
 • از لایه‌بردار و اسکراپ و شوینده به مدت ۱ هفته استفاده ننمایید.
 • به دلیل تورم چشم پس از پلکسر از رانندگی خوددار نمایید.

یک دوره بهبودی ۵ تا ۱۴ روزه پوست بعد از درمان وجود دارد. برای ۴۸ ساعت اول تورم در ناحیه معالجه خواهید داشت. «پوسته کربن» روی پوست موجود در درمان قابل مشاهده خواهد بود و به مدت ۵-۱۰ روز بهبود می‌یابد و پوسته پوسته می‌شود. درمان پلاسما سلول‌های پوستی را تغییر می‌دهد و به همین ترتیب درمان‌های دیگر مانند تزریق ضد چروک انجام نمی‌شود و نتیجه آن می‌تواند ۳ سال یا بیشتر طول بکشد اما پس از دو سال باید درمان را مجدداً تکرار کرد.   نوشته ای درباره میکرونیدلینگ صورت چیست ؟ را برای شما در این مقاله آورده ایم.  

درمان خانگی جهت محافظت و حفظ اثرات درمان

  در اینجا لیست داروهای خانگی برای جلوگیری و به حداقل رساندن مشکلات پس از پلکسر رفع افتادگی پلک آورده شده است: خیارها. نه تنها برای سالادها، خیارها درمانی عالی برای افتادگی پلک هستند. کیسه‌های چای بابونه. آب یخ یا مکعب. لوسیون خانگی. انگور بخورید. ماسک سفیده تخم‌مرغ. روغن زیتون. آب بنوشید. پلکسر رفع افتادگی پلک پلکسر رفع افتادگی پلک – درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد.

قبل و بعد پلکسر چه توصیه‌های وجود دارد؟

  امروزه بحث زیبایی و شادابی بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته و پلکسر رفع افتادگی پلک یک روش محبوب بین استفاده کنندگان است. برای اینکه جای زخم و قرمزی از بین برود حتماً از کرم ترمیم با درجه کیفی بالا استفاده کنید. روزی دو بار به صورت یک لایه ملایم روی پوست قرار دهید. از کرم‌هایی استفاده کنید که مواد تشکیل دهنده آن شامل عصاره گل ابریشم و ویتامین E باشد. عصاره درخت گل ابریشم باعث تسریع بازسازی سلولی وترمیم پوست می‌شود. از قرار دادن ناحیه درمان شده زیر نور آفتاب مستقیم جدا خودداری نماید و ضد آفتاب را فراموش نکنید. بعد از سه روز می‌تواند به خوبی با آرایش استتار کنید. در طی فرایند بهبودی می‌توانید تمام فعالیت‌های معمول خود را تا زمانی که منطقه تمیز و از نور خورشید دور نگه داشته شود، انجام دهید.  

چگونه یک درمان پلکسر نتیجه طبیعی را تضمین می‌کند؟

  این امر به این دلیل است که شما دقیقاً می‌توانید ببینید که چه اتفاقی می‌افتد در حالی که پزشکان ما شما را معالجه می‌کنند. آن‌ها مانند گذشته، بخشی از مشکل پوست را حل می‌کنند. آنچه می‌بینی همان است که به دست می‌آوری. در طی روش، شما خودتان می‌توانید تعیین کنید که آیا می‌خواهید مناطق خاصی کمی بیشتر صاف شوند، یا اینکه آیا این اثر کافی است یا خیر. روش پلکسر رفع افتادگی پلک نتیجه طبیعی را تضمین می‌کند. این روش در ۳۰۰۰ کلینیک زیبایی در سراسر جهان کاربرد دارد و یک روش محبوب درمان برای ضایعات پوستی است.   در پایان مطلبی درباره میکرونیدلینگ پلک و افتادگی پلک برای شما دوستان آورده ایم.   پلکسر رفع افتادگی پلک پلکسر رفع افتادگی پلک – درمان پلاسما جت یا پلکسر روشی ایمن و مقرون به صرفه برای سفت کردن و بلند کردن پوست شل اطراف چشم دارد.  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فروشگاه بر اساس گروه