پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ

سؤالی که امروزه ذهن خانم‌های زیادی را به خود مشغول کرده، این است که آیا پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ مناسب است؟ زیبایی صورت دغدغه همیشگی خانم‌ها به شمار می‌آید. حال ما با اطلاعات جامع و مفیدی که در زمینه میکروبلیدینگ برایتان خواهیم گذاشت، شما را از این شک و دو دلی خلاص خواهیم کرد تا با اطمینان خاطر به جواب درست برسید. در کیف آرایش هر جنس مؤنثی یک وسیله آرایش برای زینت بخشیدن به ابروها پیدا خواهد شد. با روی کار آمدن متود جدید میکروبلیدینگ این فرایند باعث شده تا همه به سمت این، نوع ‍‍پیشرفته کشیده شوند.  

روش انجام پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ

  کسانی که قصد دارند تا ابروهایشان همیشه زیبا و یک دست به نظر برسد ما به آن‌ها میکروبلیدینگ ابرو را پیشنهاد می‌کنیم. قطعاً در مرحله اول این سؤال برایتان پیش خواهد آمد، که آیا من می‌توانم به این روش اعتماد کنم؟ آیا پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ مناسب است؟ توصیه می‌کنیم بعد از مطالعه این مطالب با یک تکنسین ابرو که تخصص بالایی در زمینه میکروبلیدینگ دارد در سالن آرایشی صحبت کنید. مدلی را که دوست دارید و مدنظر شما است را برای آرایشگرتان شرح دهید. سپس متخصص ابرو با توجه به توضیحات شما با یک مداد ابرو با کیفیت به صورت قرینه ابروی درخواستی شما را بر روی صورت پیاده خواهد کرد. به علت تمرکز و دقت بالا ممکن است، این کار بالغ بر مدت زمان نیم ساعت طول بکشد. شما بعد از اتمام کار و تأیید ابرو کشیده شده، متخصص شروع به انجام کار می‌کند. او با استفاده از یک کرم بی‌حس کننده، درجه یک قسمت ابرو شما را کاملاً پوشش می‌دهد. لازم به ذکر است، که میکروبلیدینگ دردی با خود همراه ندارد اما برای اطمینان از کرم بی‌حس کننده استفاده خواهد شد تا به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه از آن بگذرد و پوست بی‌حس شود.   پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ – با میکروبلیدینگ حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید و نگرانی از بابت غیر طبیعی تر شدن و یا خراب شدن آن نداشته باشید.

آغاز کار پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ

  در این قسمت وارد مرحله اصلی کار خواهید شد و میکروبلیدینگ از این مرحله آغاز می‌شود. برای میکروبلیدینگ از یک قلم متوسط که به راحتی در دست قرار خواهد گرفت استفاده می‌کنند. این قلم ابزاری است برای پر کردن ابروهای شما. قلم میکروبلیدینگ ۱۳ الی ۱۵ سوزن بسیار ریز بر روی قسمت انتهایی آن نصب است، که به وسیله آن‌ها بر روی قسمت‌های مختلف ابروهایتان خط‌های ممتد و نازک کشیده خواهد شد. همین سوزن‌های ریز باعث خواهند شد تا خط‌ها به صورت تارهای ریز ابرو نمایش داده شوند و حالتی کاملاً طبیعی به خود بگیرند. حال در مرحله بعد برای تکثیر رنگ از قلم دیگری استفاده خواهد شد که مشابه قلم قبلی بوده است. رنگ گیاهی توسط این قلم در زیر پوست ابرو شما تزریق و پخش خواهد شد. کار پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ شما تمام شد بعد از پایان کار با التهاب‌های دور ابرو مواجه خواهید شد که کاملاً طبیعی است و جای هیچ‌گونه نگرانی نخواهد بود. دیگر دغدغه این سؤال را نخواهید داشت، که آیا پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ مناسب است؟ رفته‌رفته با از بین رفتن التهاب دور ابرو رنگ ابروهای شما نیز تیره‌تر خواهد شد. همچنین برای حالت بهتر این عمل بهتر است حداکثر طی ۱۰ الی ۱۵ روز از رفتن به حمام، جلوی آفتاب، استخر و… خودداری کنید تا التهاب‌ها به مرور از بین بروند. میکروبلیدینگ در بازه ۳ ماه اول باید ترمیم شود تا با هر بار ترمیم حالت مورد نظر خود را پیدا کند. قیمت این کار به دلیل عملکرد بالا و کیفیت مناسب مقداری گران به نظر خواهد آمد و حداکثر تا ۲ سال برایتان کارایی خواهد داشت.   مطلبی نیز در خصوص انواع عوارض میکروبلیدینگ مطالعه نمایید.  

پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ

  پس از مداد کشیدن و سایه کشیدن‌های مداوم در ابرو و خسته شدن از این کار، همان‌طور که اشاره کردیم میکروبلیدینگ ابرو را امتحان کنید. این متود روشی کاملاً مدرن و در این عرصه جدید به حساب خواهد آمد. ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که رشد ابروهایتان بنا به دلایلی متوقف شده است. پس از پاسخ مثبت ما در این زمینه که آیا پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ مناسب است؟ می‌خواهیم دیگر سؤالات شما را در زمینه میکروبلیدینگ ابرو پاسخگو باشیم تا از تمام جزییات آن آگاهی کامل داشته باشید. با میکروبلیدینگ حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید و نگرانی از بابت غیر طبیعی تر شدن و یا خراب شدن آن نداشته باشید. اگر یک تکنسین مجرب و با تجربه را می‌شناسید شک و دو دلی خود را کنار بگذارید. سؤالات رایج در خصوص میکروبلیدینگ و شرح پاسخ کامل در این مقاله برای اطمینان کامل شما ارائه داده شده است، مطالب را از دست ندهید تا به جواب‌های خود در زمینه میکروبلیدینگ ابرو دست پیدا کنید.   پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ – با میکروبلیدینگ حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید و نگرانی از بابت غیر طبیعی تر شدن و یا خراب شدن آن نداشته باشید.

آیا پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ دائمی خواهد بود؟

  شرح این سؤال یکی از متداول‌ترین سؤال‌هایی است، که در زمینه میکروبلیدینگ پرسیده خواهد شد. پاسخ به این سؤال خیر است. میکروبلیدینگ یک روش کاملاً طبیعی اما غیردائمی خواهد بود. پس از انجام میکروبلیدینگ رفته‌رفته متوجه کم رنگ‌تر شدن و ناپدید شدن آن خواهید شد و با گذر زمان ابرو به حالت اولیه بر خواهد گشت. مواظبت از میکروبلیدینگ ابرو بسیار حائز اهمیت است و شما باید روش نگهداری از آن را بدانید. نور خوشید و در معرض آفتاب قرار گرفتن در کم رنگ‌تر شدن آن تأثیر بسیار مستقیمی خواهد داشت. ابروها نسبت به تاتوهای دیگر نقاط بدن زودتر از بین خواهند رفت. موادی که در میکروبلیدینگ ابرو استفاده خواهد شد بسیار در از بین رفتن و یا طولانی مدت عمر آن تأثیر دارد. چرب بودن و یا خشک بودن پوست، بافت پوست و… تأثیر به سزایی در نیمه دائمی بودن میکروبلیدینگ خواهد گذاشت. می‌توان نیمه دائمی بودن این عملکرد را جنبه مثبت آن دانست، زیرا پس از طی مدت زمانی شما می‌توانید به صورت مجدد حالت ابروهای خود را تغییر دهید و صورت خود را از یکنواختی خارج کنید.  

آیا میکروبلیدینگ نوعی تاتو است؟

  بله! میکروبلیدینگ نیز مانند سایر تاتوهای بدن، یک تاتو بر روی صورت به حساب خواهد آمد. تاتو میکروبلیدینگ ابرو به روش دستی مخالف سایر تاتوها انجام خواهد شد. رنگ‌دانه‌های قلم میکروبلیدینگ در زیر پوست ابرو جاگیر خواهد شد و تا مدت زمانی به نسبت طولانی ماندگاری دارد. لازم به ذکر است بدانید، که این رنگ‌دانه‌ها کاملاً طبیعی هستند. برای برخی از افرادی که با این سؤال معروف آیا میکروبلیدینگ نوعی تاتو است؟ و یا آیا پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ مناسب است؟ باید گفت بله زیرا این رنگ‌دانه‌ها در بر کردن ابرو تأثیر بسیار مهمی دارند. میکروپیگمنتیشن نیز یک تاتو آرایشی زیبا به شمار خواهد آمد و تفاوت چندانی با میکروبلیدینگ نخواهند داشت. از گذشته تا امروزه به هر شیوه‌ای که رنگ بر بدن و زیر پوست تزریق و بخش شوند، از نظر پزشکی یک تاتو به حساب خواهد آمد. تاتو ابرو حالت‌های متفاوتی دارد، که میکروبلیدینگ با کیفیت بالا نشان داده که این نوع تاتو طرفداران بیشتری دارد و خانم‌ها با تأیید این موضوع و صدق بودن کیفت بالای میکروبلیدینگ، این فرآیند را به همه پیشنهاد خواهند کرد.   پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ – با میکروبلیدینگ حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید و نگرانی از بابت غیر طبیعی تر شدن و یا خراب شدن آن نداشته باشید.

آیا در روش میکروبلیدینگ از تیغ نیز استفاده خواهد شد؟

  آیا پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ مناسب است؟ با ایجاد این سؤال در ذهن حتماً با خود می‌گویید که پر کردن ابرو با چه وسیله‌ای ممکن است؛ و با وجود اسم میکروبلیدینگ که به معنای تیغ نیز خواهد بود این شک برایتان به وجود خواهد آمد، که تیغ نیز یکی از ابزارهای سنتی این متود است؛ اما جواب به این پاسخ منفی است. زیرا ابزار میکروبلیدینگ یک قلم خواهد بود، که از تعدادی سوزن‌های کوچک تشکیل شده است. این ابزار کاملاً بهداشتی و مناسب خواهد بود و هیچ‌گونه عوارضی را با خود به همراه نخواهد داشت. شاید با خود بگویید که تمام سوزن‌ها به یک شکل هستند، اما این فرضیه نیز اشتباه است زیرا هر حالت بسته به شکلی که دارد نیاز به سوزن مورد نظر دارد. تیغ در این کار دخیل نخواهد بود و به جای آن سوزن‌های کوچک توسط متخصصین در این فرآیند به اجرا خواهد آمد. یک نکته مهمی که در این مورد لازم به ذکر است، این خواهد بود که تمام سوزن‌ها در میکروبلیدینگ فقط یک بار قابل استفاده خواهد بود نه بیشتر.  

میکروبلیدینگ آسیبی به پوست و یا ابرو می‌رساند؟

  انسان بر روی پوست خود بسیار حساس است و چه بسا که این حساسیت در خصوص پوست صورت باشد. یکی دیگر از سؤال‌هایی که ممکن است ذهن مخاطب را درگیر کند و او را به چالش بکشاند، آسیب رسیدن به ابرو است و یا چه عوارضی را در پی خواهد داشت. برای پاسخ به این سؤال اندکی باید تأمل کرد. زیرا بستگی به شرایط دوجانبه خواهد داشت و جواب‌ها متفاوت خواهد بود. تمام مواردی که مربوط به آرایش صورت شود عوارضی را با خود به همراه خواهند داشت هیچ روش زیباسازی وجود نخواهد داشت که عوارضی را به دنبال نداشته باشد و هرچند ناچیز آسیبی را به بوست خواهند رساند. در خصوص میکروبلیدینگ نیز این موضوع کاملاً صدق خواهد کرد زیرا در حین انجام این عملکرد عوارض بستگی به شرایط مختلفی دارد برای مثال: بهداشت در این کار بسیار مهم است و اگر تکنسین بهداشت را رعایت نکند صد در صد ابروها دچار آسیب دیدگی خواهند شد. مواد به کار گرفته شده در میکروبلیدینگ نیز یکی دیگر از موضوعات تأثیرگذار در آسیب دیدگی است؛ و بسیاری از موارد دیگر در این زمینه باعث ایجاد به وجود آمدن عارضه‌هایی خواهد بود پس نکات بهداشتی را با دقت بدانید و آن‌ها را جدی بگیرید.   پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ – با میکروبلیدینگ حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید و نگرانی از بابت غیر طبیعی تر شدن و یا خراب شدن آن نداشته باشید.  

پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ با درد همراه است؟

  همان‌طور که در بالا به صورت جزئی به آن اشاره کردیم باید گفت، جواب به این سؤال در برخی مواقع بله است و هم خیر. به طور قطع به یقین نمی‌توان اطمینان داد این فرآیند دردی را با خود همراه ندارد. میکروبلیدینگ در همه افراد متفاوت خواهد بود. ممکن است برخی‌ها درد آن را احساس کنند و برخی دیگر نیز هیچ احساسی از درد نداشته باشند. کرم بی‌حس کننده میکروبلیدینگ با بی‌حس کردن پوست درد آن را از بین خواهد برد و باعث خواهد شد میزان کم درد در میان افراد متفاوت باشد.  

میکروبلیدینگ تا چه مدتی بر روی پوست ابرو خواهد ماند؟

  ماندگاری میکروبلیدینگ نیز در افراد مختلف به طور یکسان نیست. برای بعضی‌ها ۹ ماه و برای بعضی دیگر از افراد ممکن است یک سال ماندگار باشد. هر چه مواظبت از میکروبلیدینگ ابرو خود به شیوه درست آگاهی داشته باشید ماندگاری آن نیز افزایش خواهد داشت. هر چه مراقبت‌ها ایمن‌تر باشد علاوه بر این‌که ابروها پُرتر نشان خواهند داده شد بلکه ماندگاری بالاتری نیز خواهد داشت. در زمینه پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ هیچ کجا از دوام این کار تضمین نخواهند داد؛ و طی مدت زمانی ابروها مجدد به حالت اول بر خواهند گشت.

 • استریل بودن سوزن‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود؛ و بعد از هر کاری سوزن‌ها مرتباً باید بلافاصله بعد از اتمام کار تمیز و ضدعفونی شوند.
 • از سالن آرایشی مورد نظر که می‌خواهید میکروبلیدینگ ابرو انجام دهید اطمینان کامل حاصل فرمایید و از تخصص آن‌ها در این زمینه مطمئن شوید.
 • پس از میکروبلیدینگ باید با دقت از پوستتان مراقبت کنید تا دچار زخم و التهاب نشود.

  مقاله ای مرتبط:  میکروبلیدینگ چیست ؟ پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ – با میکروبلیدینگ حالت طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید و نگرانی از بابت غیر طبیعی تر شدن و یا خراب شدن آن نداشته باشید.  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟