پاک کردن هاشور در خانه

در جوامع امروزی یکی از مهم‌ترین فاکتورها زیبایی است و به ویژه در خانم‌ها که همیشه به دنبال آن هستند زیباتر شوند. فعالیت‌هایی مثل ورزش و رژیم‌های غذایی باعث تناسب‌ اندام فرد می‌شود اما بسیاری از افراد به دنبال زیباتر شدن صورت خود هستند. قسمت‌های مختلفی از صورت را می‌توان با عمل‌های جراحی و به روش‌هایی مثل کاشت مژه و ابرو زیباتر کرد اما روش‌های ساده‌تری هم وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توان با هزینه کمتر نتیجه مناسب گرفت. هاشور ابرو یکی از روش‌های نتیجه بخش برای زیبایی ابروها محسوب می‌شود، یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای حذف هاشورها می‌باشد. امروزه روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه  و یا به عبارتی دیگر ریموور ابرو طرفداران زیادی دارد.  

روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه

  روشی مثل هاشور برای ابروها بسیار مورد استقبال قرار گرفته شده است. امروزه هاشور ابرو به شکل میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ و فیبروز انجام می‌دهند. در سال‌های قبل افراد برای حجم دادن و فرم دادن به ابروها از روش تاتو استفاده می‌کردند که ظاهر مصنوعی در فرد ایجاد می‌کرد. تاتو همچنین مدت زمان زیادی بر روی پوست باقی می‌ماند و حتی شاید تا آخر عمر باقی بماند اما کسانی که هاشور انجام می‌دهند ممکن است که بعداً پشیمان شوند و بخواهند آن را تغییر دهند و یا پاک کنند. در این صورت روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه وجود دارد که می‌تواند این کار را برای آن‌ها بسیار آسان می‌کند. پاک کردن هاشور در خانه پاک کردن هاشور در خانه – هاشور ابرو یکی از روش‌های نتیجه بخش برای زیبایی ابروها محسوب می‌شود، یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای حذف هاشورها می‌باشد.   

چه زمانی افراد به روش پاک کردن هاشور در خانه روی می‌آورند؟

  بیشتر اوقات اتفاق می‌افتد که افرادی که هاشور انجام داده‌اند بعد از مدتی از کار خود پشیمان می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که آن را پاک کنند به این دلیل که بعد از انجام دادن هاشور ابروها یکنواخت خواهند بود مگر اینکه فرد تصمیم بگیرد که هاشور خود را پاک کند. معمولاً ۲/۳ افرادی که هاشور انجام می‌دهند بعد از مدتی تصمیم به پاک کردن آن می‌گیرند چون انسان‌ها تنوع طلب هستند و هاشور کردن ابرو این تنوع خواهی را از افراد می‌گیرد. در مواقعی ممکن است فرد تمایل برای نگهداشتن هاشور ابروی خود داشته باشد اما متخصص انجام هاشور آن ممکن است که کار خود را درست انجام نداده باشد و فرد از نتیجه به دست آمده رضایت کافی را ندارد و در نتیجه تصمیم به حذف هاشور از ابروی خود می‌گیرد که کاملاً منطقی و معقول است اما دسته دیگری از افراد هم هستند که بعداً متوجه می‌شوند که نسبت به مواد مورد استفاده در هاشور ابرو حساسیت و آلرژی دارند که این افراد حتماً می‌بایست نسبت به پاک کردن آن اقدام کنند و حتی بهتر است روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه را به کار بگیرند و وقت خود را تلف نکنند.  

مشکلات موجود در پاک کردن هاشور ابرو

  رنگ‌هایی در بین انواع هاشور وجود دارند که از رنگ‌های دیگر سخت‌تر پاک می‌شوند مثل رنگ‌هایی به قرمز نزدیک هستند اما در مقابل آن‌ها رنگ‌هایی هستند که راحت‌تر پاک می‌شوند مثل رنگ قهوه‌ای و مشکی. رنگ سبز و آبی هم در پاک کردن فرد را دچار مشکل می‌کنند اما به هر حال برای ابرو این رنگ‌ها زیاد قابل قبول نیستند. رنگ‌های مورد استفاده در هاشور ابرو رنگ‌های قهوه‌ای و مشکی هستند که پاک کردن آن‌ها کار سختی نیست و با روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه می‌توان آن‌ها را پاک کرد. یکی از روش‌های پاک کردن هاشور که هزینه زیادی را به همراه دارد استفاده از لیزر است که این روش علاوه بر پر هزینه بودن بسیار گران‌قیمت هستند و برای فرد مقرون به صرفه نیستند. لیزرهای لایه‌بردار روش‌های مناسبی برای پاک کردن هاشور هستند که باید البته جلسات متوالی را فرد طی کند تا نتیجه کار را بگیرد. در سالن‌های آرایشی که کار هاشور انجام می‌شود از خود رنگ‌ هاشور برای ریمو کردن آن استفاده می‌کنند و هزینه‌های ریمو هم مختلف است. پاک کردن هاشور در خانه پاک کردن هاشور در خانه – هاشور ابرو یکی از روش‌های نتیجه بخش برای زیبایی ابروها محسوب می‌شود، یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای حذف هاشورها می‌باشد.   

انواع روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه

  روش‌های پزشکی برای از بین بردن هاشور ابرو وجود دارند که اولاً هزینه بالایی دارند، دوماً زمان زیادی می‌برد و فرد باید تعداد جلسات زیادی را برای پاک‌سازی به متخصص مراجعه کند و سوماً اینکه معایب و عوارض زیادی در این روش‌های پزشکی وجود دارد که باعث می‌شود افراد قادر به انجام آن نباشند. مثلاً لیزر که یکی از روش‌های شایع برای پاک‌سازی هاشور و تاتو است دارای معایب زیادی است از جمله اینکه نواحی که لیزر شده حساس می‌شوند و فرد ممکن است درد و خارش در این ناحیه احساس کند اما به دلیل معایبی که این روش‌های پزشکی دارند توصیه می‌شود که از روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه استفاده شود که شامل ساخت ماسک شیمیایی، استفاده از گیاه آلوئه ورا، ماسک نمک، استفاده از عسل، استفاده از ماسک لیمو ترش که به مرور زمان هاشور را کمرنگ می‌کند، چوب آسیاب شده و همین‌طور پودر سنگ، استفاده از نمک و آب‌لیمو که روش استفاده از هر کدام را شرح می‌دهیم.  

آلوئه ورا و عسل؛ از روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه

  بسیاری از گیاهان هستند که برای پوست خواص زیادی دارند که یکی از آن‌ها گیاه آلوئه ورا است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و حتی در لوازم آرایشی و بهداشتی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه دارای ویتامین ای هست که برای پوست و همچنین برای از بین بردن هاشور و تاتو بسیار مفید است. یکی دیگر از روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه استفاده از عسل است. برای استفاده از عسل باید آن را به همراه مواد دیگری مورد استفاده قرار داد مثلاً می‌توان آن را با گیاهی مثل آلوئه ورا، نمک و ماست مخلوط کرد و مایع به دست آمده به ناحیه مورد نظر زده می‌شود. قبل از اینکه هر گونه اقدامی برای پاک کردن هاشور انجام شود باید ابروها به دقت شسته شوند و بعد از آن باید از انواع کرم‌های چرب کننده بر روی آن استفاده شود و بعد از آن باید روی ابروها مالیده شود تا کرم خوب جذب پوست شود و در نهایت می‌توان از ترکیب آماده شده بر روی ابرو استفاده کرد و نتیجه آن را بعد از چند بار استفاده از این ترکیب می‌توان مشاهده کرد. بعد از مالیدن ترکیب بر روی پوست باید مدتی ماساژ داده شود تا به پوست نفوذ کند و بتواند رنگ‌ها را از بین ببرد.   مقاله ای مرتبط: تاتو را چگونه پاک کنیم ؟ ایم مطلب را نیز مطالعه نمایید.   پاک کردن هاشور در خانه پاک کردن هاشور در خانه – هاشور ابرو یکی از روش‌های نتیجه بخش برای زیبایی ابروها محسوب می‌شود، یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای حذف هاشورها می‌باشد.   

استفاده از ماسک نمک و لیمو ترش

  یکی از روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه استفاده از ماسک نمک است که یک روش کاملاً طبیعی برای پاک کردن و از بین بردن هاشور و تاتو است و این روش هم مانند سایر روش‌های خانگی باید چندین بار انجام شود تا نتیجه لازم به دست آید. در واقع با چندین بار لایه‌برداری از ابروها رنگ آن‌ها به مرور کم رنگ تر شده و بعد از انجام متوالی این روش‌ها از بین خواهد رفت. روش دیگر برای از بین بردن هاشور استفاده از لیمو ترش است که این هم به مرور زمان رنگ‌ هاشور را از بین می‌برد قبل از استفاده از آب‌لیمو باید ابروها را کمی مرطوب کرده و سپس آب‌لیمو ترش را به ابروها مالیده و مدت زمانی روی ابروها می‌ماند و روی آن‌ها خشک می‌شود. بعد از خشک شدن ابروها باید با آب نسبتاً گرم شسته شود. این دو از روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه هستند که برای عمل کردن بر روی ابروها و نتیجه گرفتن از آن‌ها باید به صورت مداوم این روش‌ها به کار گرفته شود.  

استفاده از چوب آسیاب شده، پودر سنگ، نمک و آب‌لیمو

  یکی دیگر از روش‌های سریع پاک کردن هاشور در خانه به وجود آوردن مخلوطی از پودر چوب و سنگ می‌بایست که هر چند ممکن است کمی بعید به نظر برسد که برای پاک کردن هاشور مفید باشد اما بسیار مشاهده شده که نتیجه قابل‌ملاحظه‌ای داشته و می‌توان آن را به عنوان روش مؤثر نام برد. در واقع مخلوط این مواد باعث می‌شود که پوست در ناحیه هاشور ابرو پاره شود و به رنگ‌ هاشور که در زیر پوست قرار دارد می‌رسد. برای به کار بردن این روش لازم است که این مواد را با گیاهی مثل آلوئه ورا مخلوط کرد. بهتر است از ژل آلوئه ورا استفاده و مخلوط به دست آمده باید بر روی ابروها مالیده شود و بعد از تکرار زیاد منجر به پاک شدن هاشور می‌شود. روش دیگر استفاده از نمک و آب‌لیمو است که باید به صورت ترکیبی از نمک و آب‌لیمو استفاده شود. این روش هم می‌تواند منجر به پاک شدن هاشور شود اما باید به صورت مداوم انجام شود و یک روش طبیعی و بدون عارضه است. بعد از مالیدن نمک و آب‌لیمو به ابروها باید ۳۰ دقیقه و تا حداکثر ۶۰ دقیقه صبر کرده تا روی ابرو خشک شده و در نهایت باید شسته شود. پاک کردن هاشور در خانه پاک کردن هاشور در خانه – هاشور ابرو یکی از روش‌های نتیجه بخش برای زیبایی ابروها محسوب می‌شود، یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای حذف هاشورها می‌باشد.  

استفاده از ماسک لایه‌بردار ترکیبی

  در مواقعی ممکن است که فرد نسبت به آب‌لیمو حساس باشد و در این مواقع می‌توان روش‌های دیگری را استفاده کرد که یکی دیگر از روش‌های پاک کردن هاشور در خانه ساخت و ترکیب ماسک لایه‌بردار است که حاوی موادی مثل کپسول ویتامین ای، ژل آلوئه ورا و میوه‌هایی مثل زردآلو است که بعد با قرار دادن بر روی سطح پوست به صورت مداوم و دورانی مالیده شود و مدتی بر روی ابروها بماند بعد از خشک شدن باید با آب ولرم شسته شود و در نهایت اثر آن قابل مشاهده خواهد بود. این روش هم باید به صورت مداوم انجام شود تا نتیجه مورد نظر را بدهد. روش‌های خانگی باید با دقت و به صورت مداوم انجام شود و گروه تأثیری در پاک کردن هاشور و تاتو نخواهد داشت.  

استفاده از روش سالابریژن

  روش دیگری است که برای پاک کردن هاشور در خانه از آن استفاده می‌شود که برای تهیه آن نیاز به کمی آب، نمک و یک قطعه چوب که به وسیله پارچه یا باند پوشیده شده باشد داریم. این روش ممکن است بسیار کثیف باشد و بیشتر از نیم ساعت طول می‌کشد. در این روش محل تاتو بریده می‌شود و بعد از آن بلافاصله ترکیب نمک و آب را روی قسمت‌های بریده شده مالیده می‌شود. بعد به وسیله چوب باید محل مالش داده شود که در نهایت قرمز و متورم شود و در نهایت باید پوست آسیب دیده را درمان کرد. این روش را سه روز در میان می‌توان انجام داد. این روش از بهترین روش‌های پاک کردن هاشور در خانه است که برای ابروها بسیار کاربرد دارد. این روش‌های نام برده باید در زمان مناسب و برای شرایط مناسب استفاده شود مثلاً برای فردی ممکن است استفاده از آب‌لیمو بسیار مفید باشد اما برای فرد دیگر اصلاً نتیجه بخش نباشد چون در خیلی از موارد عمق نفوذ رنگ‌ها تأثیر دارند و ممکن است هر کدام از روش‌ها کارساز نباشند و گاهی هم امکان دارد لازم باشد که از چند روش با هم استفاده شود.   برای اطلاعات بیشتر شما خوانندگان عزیز مطلبی نیز در خصوص ریموور کردن تاتو ابرو آورده ایم.   پاک کردن هاشور در خانه پاک کردن هاشور در خانه – هاشور ابرو یکی از روش‌های نتیجه بخش برای زیبایی ابروها محسوب می‌شود، یکی از دغدغه‌های خانم‌ها برای حذف هاشورها می‌باشد. 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟