تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

پاک کردن تاتو

همانطور که همه دوستان میدانند عده ای از دوستان بنا به دلایلی سعی در پاک کردن تاتوهای قدیمی دارند. این تاتوها ممکن است بد رنگ یا بد حالت یا تغییر مد زیبایی در صورت ایجاد نکنند و شکل ازار دهنده داشته باشند. اولین کاری که به ذهن خطور میکرد کاور قسمتهایی از ابرو یا خط چشم بود که متاسفانه با رنگ بژ نزدیک به پوست مراجعه کننده انجام میشد ونتیجه ی ان پدیدار شدن ابرویی با دو دم میشد که یکی از انها به رنگ کرم یا سفید بود. ونه تنها اشکال ابروی قبلی رو بر طرف نمیکرد بلکه یک مشکل به مشکل قبلی اضافه میشد. متاسفانه یکی دیگر از معایب این کار این استکه لیزر روی رنگ بژ تاثیری نداشته ودر بعضی موارد باعث بد تر شدن ان هم میشود. بهترین روش پاک کردن قسمتهای نامتعارف ابرو در درجه اول لیزر ودر درجه دوم استفاده از ریموور تاتو های مناسب توسط شخصی که در این کار تبحر لازم را داراست میباشد.     در کل ما با ریموور تاتو ها به دوصورت کار میکنیم   1_ تزریق ریموور توسط کارتریج مناسب به محل مورد نظر 2_ ایجاد خراش در ناحیه و بعد مالیدن ریموور به ناحیه   تزریق ریموور  این ریموور تاتو ها خیلی اسیدی نیستند و بافت پوست را خیلی تخریب نمیکنند وبا سیستم اثر گذاری روی مولکولهای رنگ تاثیر گذارند و لازمه رسیدن به نتیجه مطلوب در انها تکرار در فواصل زمانی معین میباشد بدین ترتیب که ابتدا کارتریج را در محلول فرو برده و 1_ ابتدا بصورت ضربه ای محل را خراش میدهیم و 5 دقیفه مکث 2 _ محل را با کلرور سدیم پاک میکنیم وکارتریج را در محلول فرو برده و با عمق بیشتر بصورت دورانی کار میکنیم و 5 دقیقه مکث 3_بعد از پاک کردن محل کارتریج در محلول فرو برده و اینبار بصورت پرتابی به سمت بیرون و 5 دقیقه مکث توجه::::: بعد از هر مرحله خونابه داخل کارتریج کاملا تخلیه شود این کار فقط تا دو مرحله تکرار شود مدت مکث حتما حتما رعایت شود   نوع دوم کار با ریمور  این نوع ریموور تاتو ها بعلت قوی بودن نباید تزریق شوند در صورت تزریق مستقیم خوردگی بافت باعث ایجاد اسکار خواهد شد ودر موارد زیاد عفونت والتهاب زیادی تولید خواهد کرد پس ابتدا ناحیه مورد نظر را بصورت رفتو.برگشتی کاملا زخم کرده وبخون میندازیم وسپس با سواپ مواد را دورانی روی ناحیه مورد نظر میمالیم ودفعات مجاز انجام اینکار دو مرحله میباشد بعلت قوی بودن مواد نتیجه مطلوب زودتر حاصل خواهد شد. دوستان توجه کنند هر ریمووری دستور کار خاص خودش را دارا میباشد به نحوه کار وستور العمل شرکت سازنده توجه فرمایید مثلا ریمور رجووی دستور کار خودش را دارد ومحصولات مراقبتی خاص خودش را دارد   مراقبتهای بعد از ریموور تاتو  حایز اهمیت زیادی هستند از سه پماد کالاندولا، تترا سایکلین، بتامتازون به اندازه یک نخود سینرژی میکنیم و بمدت سه روز روی محل زخم شده قرار میدهیم در طی سه روز شستشو با اب گرم وصابون بلامانع است ولی بلافاصله از ترکیب سه پماد استفاده شود بعد از سه روز تا یکماه از پماد ترمیم کننده بصورت یک لایه روی محل زخم استفاده شود.

وبلاگ های مرتبط

دستگاه پن راکت Rocket v3

پن راکت v3 یک دستگاه پن بسیار سبک و کم صدا است که موتوری قوی دارد و برای تمامی کارهای شید و لاین مناسب می باشد. این دستگاه دارای تنظیمات خاصی است و تاتو آرتیست می تواند به راحتی آن را برای لاین یا شید تنظیم کند و کار خود را انجام دهد.
تماس برای قیمت

دستگاه پن چریکی FK iron

دستگاه پن چریکی یکی از انواع دستگاه تاتو می‌باشد که بسیار ساده بوده و در عین سادگی که دارد با استفاده از آن می‌توان کار تاتو را به صورت حرفه‌ای انجام داد.
تماس برای قیمت

دستگاه پن راکت مینی Mini Rocket

راکت مینی یک دستگاه پن بسیار با کیفیت است که علاوه بر قدرت بالا، وزن سبک و ظاهری زیبا دارد. این دستگاه برای تمامی کارهای لاین و شید برای تاتو صورت و بدن مناسب است و ولتاژ مورد نظر برای آن تا ۸ ولت می باشد.
تماس برای قیمت

دستگاه پن هامینگبرد برونس Bronce V5

پن برونس V5 از برند هامینگبرد یک دستگاه بسیار حرفه ای و خوش دست است که به شما اجازه می دهد هم برای لاین و هم شید از آن استفاده کنید. موتور این دستگاه پن ژاپنی است و بسیار با کیفیت می باشد. ولتاژ مورد استفاده برای این پن نهایتا تا ۸.۵ ولت است.
تماس برای قیمت

دستگاه پن راکت Rocket v2

پن برونس V5 از برند هامینگبرد یک دستگاه بسیار حرفه ای و خوش دست است که به شما اجازه می دهد هم برای لاین و هم شید از آن استفاده کنید. موتور این دستگاه پن ژاپنی است و بسیار با کیفیت می باشد. ولتاژ مورد استفاده برای این پن نهایتا تا ۸.۵ ولت است.
تماس برای قیمت

دستگاه پن الماسی دایمند

دستگاه پن الماسی دایمند با داشتن ویژگی‌هایی باعث شده است تا به یک دستگاه با کیفیت و مؤثر تبدیل شود. این دستگاه موتور بسیار قوی دارد که ساخت ژاپن است و بدنه محکمی دارد و از جنس آلومینیوم است.
تماس برای قیمت

دستگاه پن مینی FK iron

دستگاه مینی پن به دلیل وزن بسیار پایین، صدای کم، داشتن حالت قلمی و قابلیت استفاده از کارتریج ها، برای بدن و صورت مناسب هستند. اگر شما از کارتریج استفاده کنید، می توانید سوزن تاتو را به راحتی تعویض کنید و سرعت کار خود را افزایش دهید.
تماس برای قیمت

پن برونس هامینگبرد Hummingbird BRONC Pen

پن برونس هامینگبرد Hummingbird BRONC Pen یک پن فوق العاده از برند هامینگبرد است که وزن سبکی دارد و بسیار با کیفیت می باشد. از این دستگاه پن هم برای شیدینگ و هم لاینینگ استفاده می شود. ولتاژ پیشنهادی برای این پن ۵ تا ۷ ولت است.
تماس برای قیمت