همه چیز درباره میکرونیدلینگ خانگی

داشتن پوستی جوان و زیبا و شاداب آرزوی هر فردی می باشد و این زیبایی پوست تاثیر زیادی در ظاهر هر فردی دارد، حفظ زیبایی پوست باید قبل از ایجاد مشکلات پوستی آغاز گردد و زمانی که هنوز پوست جوان و با طراوت می باشد باید مراقبت از آن شروع گردد نه بعد از ایجاد شل شدگی و افتادگی پوست، استفاده از روشهای خانگی حفظ زیبایی پوست تاثیر زیادی در به تاخیر انداختن مشکلات پوستی در سنین بالا دارد، اما همه چیز در مورد مزایا و عوارض میکرونیدلینگ خانگی را باید دانست.

 

میکرونیدلینگ خانگی

 

یکی از روشهای خانگی درمان افتادگی و شل شدگی خفیف پوست استفاده از میکرونیدلینگ خانگی می باشد که این دستگاه دارای غلتک کوچک دسته دار می باشد و دارای چندین سوزن ریز در غلط می باشد که زمانی که روی پوست کشیده می شود پوست را سوراخ می نماید و به دلیل خاصیت خود درمانی پوست همزمان به بهبود سوراخ های ایجاد شده در سطح پوست زیر پوست کلاژن و الاستین ترشح می شود و در نتیجه پوست تنگ و کشیده می گردد.

 

مزایای میکرونیدلینگ خانگی

 

استفاده از این روش می تواند جایگزین مناسبی برای روشهای جراحی جهت جوانسازی پوست باشد ، همچنین استفاده از این نوع دستگاهها ور کلینیک ها بسیار پرهزینه خواهد بود و میکرونیدلینگ خانگی بسیار به صرفه تر خواهد بود، این روش درمان خانگی قبل از ایجاد چین و چروک تاثیر زیادی در حفظ زیبایی پوست خواهد داشت و ایجاد چروک در پوست را کندتر خواهد کرد.

 

میکرونیدلینگ خانگی

 

عوارض میکرونیدلینگ خانگی

 

افرادی که قصد تهیه میکرونیدلینگ خانگی را دارند باید از اصل بودن آن اطمینان پیدا نمایند زیرا محصولات غیر استاندارد عوارض زیادی مانند عفونت را برای پوست فرد ایجاد می نمایند، اندازه سوزن های این دستگاه باید در حد استاندارد باشد.   در غیر این صورت باعث تحریک و حساس شدن پوست خواهد شد، قبل از استفاده از این نوع دستگاه ها پوست باید آماده و پاکسازی گردد ، نگهداری این وسیله باید به طور صحیح انجام گیرد و به دلیل تماس با پوست باید از آلودگی ها حفظ شود زیرا استفاده از آن در صورت آلودگی پوست را دچار مشکل حساسیت خواهد کرد.

میکرونیدلینگ خانگی اگر در محیطی استریل و با دستگاه استاندارد انجام گیرد عارضه خاصی را برای فرد ایجاد نخواهد کرد و باعث جوانسازی و رفع مشکلات پوستی فرد خواهد شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟