هزینه درماپن

هزینه درماپن

هزینه درماپن:روش درماپن، یکی از روش‏های جدید لایه برداری و پاکسازی پوست است که در دوره کنونی برای درمان عارضه‏ های پوستی گوناگون از جمله لکه ‏ها، جای زخم، اسکارها و … استفاده می‏شود. اکثر مردم این روش را با روش میکرونیدلینگ ، اشتباه می‏گیرند و دلیل آن، پایه و اساس یکسان هر دو روش است. در هر دو روش درمانی، پایه و اساس کار، ایجاد سوراخ‏های کوچک (غیر قابل رویت) در سطح پوست است. در روش درماپن، این سوراخ‏ها بصورت عمودی و در روش میکرونیدلینگ، سوراخ‏ها بصورت افقی ایجاد می‏شود.    

مراحل درمان با درماپن چگونه است؟

– در  مرحله اول پوست با آب و صابون شسته شده و با محصولات تمیز کننده مناسب روی پوست تمیز می شود. – از محصولات هیدراته ، کوکتل های مزوتراپی ، ویتامین سی و پی آر پی بر اساس نوع درمان در سطح پوست استفاده می شود. هزاران سوراخ کوچک میکرومتری بر اثر عمل سوزنها عناصر فعال را به عمق  پوست نفوذ میدهند . – درمان با درماپن بر اساس موضع درمان با سرعت های متفاوتی قابل تنظیم است که بر حسب موضع درمان تعریف می شود برای صورت ۱ تا ۵ . پوست حساس ۱ تا ۳ . پوست ضخیم ۴ تا ۵ . بدن ۶ تا ۷ – عمق نفوذ را بر اساس منطقه تعریف می شود: برای پیشانی ۰٫۲۵ تا ۰٫۵ میلی متر برای اطراف چشم و بینی  ۰٫۲۵ میلی متر برای چانه ۰٫۵ تا ۱ میلی متر و گونه ۱٫۵ میلی متر درمان استرچ مارک و جای جوش و اسکار ۱ تا ۱٫۵ میلی متر می باشد. برای زیر چشم پوست با دست دیگر به سمت پایین کشیده شده و  در نقاط حساس فشار زیاد وارد نمی شود چرا که ممکن است موجب کبودی در موضع گردد. – در پایان کار موضع خنک و مرطوب شده و با پماد اکسید دو زنک پوشانده می شود. روز بعد از درمان پوست قرمز و حساس است و نباید در معرض نور مستقیم آفتاب ،حرارت مستقیم قرار گیرد تعداد جلسات درمان ۳ تا ۵ جلسه به فاصله یک ماه است که بر حسب مورد مشخص می شود.استفاده از ضد آفتاب مخصوص پوست های حساس بلا مانع است و تاثیر درمان به تدریج بعد ار دو هفته شروع شده و تا ۶ هفته تکمیل می شود.  

عوارض درماپن

  روش درمانی همچون سایر روش‏های لایه برداری و پاکسازی پوست ، علاوه بر مزایا، دارای عوارضی نیز هست. شاید بتوان به تنها یک عارضه و آن هم التهاب و قرمزی رنگ پوست اشاره کرد که پس از مدتی از بین می‏رود.  

هزینه درماپن

هزینه درماپن در موسسات و سالن های مختلف به صورت متغیر است و علاوه بر آن بستگی زیادی به ناحیه مورد عمل دارد. بنابرین بهتر است هزینه در اولویت دوم شما قرار بگیرد و موسسات و مراکزی را انتخاب کنید که بهداشت در آنها رعایت می شود.    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟