هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

چند سالی است که تاتو روی پوست با نام‌ها و تکنیک‌های گوناگونی ارائه می‌شوند که گرچه اساس کار در آن‌ها مشترک است، اما هر کدام به شکلی با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که می‌توان گفت البته به نوعی روند تکاملی یکدیگر محسوب می‌شوند و شاید آخرین متد تاتو و هاشور ابرو، میکروبلیدینگ و میکرو فیبروز باشد که در ادامه به توضیح مزایای هاشور ابرو با میکروبلیدینگ می‌پردازیم.

تاتو و هاشور ابرو به روش میکرو فیبروز ( میکروبلیدینگ )

بیس و پایه کار در تاتو و هاشور ابرو، تزریق جوهر سازگار با بافت پوست به داخل بافت ابرو ست تا حالتی شبیه به مو و تار ابرو ایجاد کند و باعث زیایی و پرپشت به نظر رسیدن ابروها شود. در روش‌های قدیمی تاتو، این جوهر به شکلی که اصلاً طبیعی به نظر نمی‌رسید به پوست تزریق می‌شد که اتفاقاً پاک کردن آن نیز بسیار مشکل بود، زیرا جوهر به عمق پوست نفوذ داده می‌شد. تفاوت روش میکروبلیدینگ و میکرو فیبروز با روش‌های قدیمی در ۲ چیز است، اولاً که جوهر به سطح پوست تزریق می‌شود که پاک کردن آن را راحت کرده است و می‌توان مدل تاتو ابرو و هاشور آن را تغییر داد و مورد دیگر این است که در این روش، از قلمی بسیار ظریف و با دقت بالا استفاده می‌شود که با روش دستی، فرد تاتو کننده، نقش‌های ظریف مو مانند روی پوست ایجاد می‌کند که حالتی بسیار طبیعی و زیبا مانند تارهای خود ابرو به صورت هاشور دارد. این روش امکان قرینه سازی ابرو و پرپشت کردن آن را نیز فراهم می‌کند و می‌توانید از آن فقط در بخشی از ابرو استفاده کنید!

مزایای هاشور ابرو با میکروبلیدینگ :

از مزایای هاشور ابرو با میکروبلیدینگ میتوان به موارد زیر اشاره کرد : ۱٫ امکان قرینه سازی ابروها (بدون تزریق جوهر در سراسر قاب ابرو) ۲٫ امکان پرپشت کردن ابرو و ایجاد تارهای مو ظریف لابه لای ابروی واقعی ۳٫ پاک شدن راحت و بسیار آسان آن و امکان تغییر مدل ابرو و هاشور ابرو (پهن و نازک کردن ابرو و بلند و کوتاه کردن آن) ۴٫ درد و التهاب کمتر به دلیل تزریق جوهر در بافت ابتدایی پوست ۵٫ دقت بیشتر به دلیل دستی بودن انجام این روش ۶٫ داشتن حالتی بسیار طبیعی و ظریف

مدل‌های هاشور ابرو به روش میکرو فیبروز (میکروبلیدینگ)

پهن کردن ابرو به روش میکروبلیدینگ به صورت کاملاً حرفه ای و زیبا و با نقش‌های ظریف و مو مانند روی پوست که فقط بخش بالایی قاب ابرو را در بر گفته است. تغییر کلی مدل ابرو و ایجاد حالت زیبا در آن.

این مدل میکروبلیدینگ از مدل اصلی ابروها و رنگ طبیعی موها به رنگ قهوه‌ای روشن الهام گرفته است و مدلی بسیار زیبا، طبیعی  و حرفه ای است.

ایجاد حالت زیبا در ابروها و فرم دادن به آرک و تاج ابروها با هاشور میکرو فیبروز. این هم یک مدل طبیعی و زیبای دیگر که فقط مدل و حالت طبیعی ابروها تقویت شده است تا پرپشت و حجیم‌تر به نظر برسد.  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟