آیا شما هم از چین و چروک، زخم‌ها و خطوط ریز رنج می‌برید؟ پس چگونگی عملکرد درماپن برای پوستی شاداب برای شما مناسب است. درماپن تنها روشی است که بدون آسیب‌رساندن به لایه‌های سطحی پوست می‌تواند سبب بهبود آن شود. این درمان مناسب برای تمام پوست‌ها در هر سنی است.

     

چگونگی عملکرد درماپن در پوستی شاداب

درماپن از یک سری سوزن‌های بسیار ریز استفاده می‌کند که عمل تزریق به  داخل پوست را توسط ارتعاشاتی بسیار ریز انجام می‌دهند. این حفره‌های ایجادشده توسط سوزن‌ها روی پوست با چشم عادی قابل مشاهده نیستند. از طرفی یه مقداری درد خواهند داشت که پوست را در راه درست و طبیعی فعال کند. از طریق این شبیه‌سازی و تحرک صورت‌ گرفته توسط درماپن شاهد یک روند درمان طبیعی در پوست خواهیم بود. به این ترتیب با توجه به تولید الاستین و کلاژن، پوست رنگی تازه به خود می‌گیرد و شاداب می‌شود. هرچه تعداد درمان شما توسط درماپن بیش‌تر باشد رسیدن به نتیجه دلخواه نیز سریع‌تر صورت می‌گیرد. بهترین روش درمان دوره چهار تا شش جلسه‌ای است که باید بین هر جلسه دو ماه فاصله باشد. ممکن است در حد فاصل جلسات درمانی، پزشک از یک غلتطک MTSS برای استفاده در منزل نیز استفاده کند. این محصول از مواد با کیفیت ساخته شده است و به پوست کمک زیادی می کند. ممکن است در پایان هر جلسه درمانی    درماپن پوست شما به مدت یک تا دو ساعت دچار قرمزی و سفتی شود ولی به مرور زمان پوست حالت اولیه را به خود می‌ گیرد. پس از گذراندن تعداد زیاد درمان، پوست محکم‌تر و صاف می‌شود. پوست ناهموار به همراه چین و چروک و آکنه به تدریج محو خواهند شد و پوستی شاداب خواهید داشت.  

نکته قابل توجه در مورد چگونگی عملکرد درماپن برای پوستی شاداب :

قابل‌ تنظیم‌ بودن طول سوزن‌ها متناسب با نوع درمان مورد انتظار است. مناطقی که به ظرافت خاصی نیاز دارد و درمان آن مشکل است هم‌چون دور چشم، لب و بینی را می‌توان با استفاده از درماپن درمان کرد.    

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه