میکرونیدلینگ مو

میکرونیدلینگ مو

میکرونیدلینگ مو :میکرونیدلینگ برای تحریک رویش مو دستگاهی برای نیدلینگ پوست است که در جوانسازی تاثیری هم مرتبه بادرمان با لیزردارد. این دستگاه هم به تنهایی هم به عنوان مکملی برای روشهای درمانی دیگر می تواند به کار رود. سر یکبار مصرف این دستگاه شامل میکرونیدلینگ هایی است .برای درمان با این دستگاه می توان عمق نفوذ میکرونیدل ها را تنظیم کرد.تاکید می کنم که درمارولر اصلا مناسب این کار نیست چون به دلیل غلتیدن بخشی از پوست را زخمی می کند و نمی توان درجه و عمق نفوذ نیدل ها را با آن تنظیم کرد.باید از دستگاه های میکرونیدلینگ پیشرفته اسفتاده شود.دستگاه میکرونیدلینگ موگه کلینیک این قابلیت را دارا می باشد. در میکرونیدلینگ مو برای تحریک پوست برای ساخت طبیعی کلاژن استفاده می شود. درمان با این دستگاه همچنین به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست و مو،میکرونیدلینگ و رشد موهای سر و ابرو, میکرونیدلینگ و سفت کردن پوست، میکرونیدلینگ و جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش با میکرونیدلینگ، بهبود ظاهر کلی پوست کمک کرده و اندازه منافذ پوست را کوچک می کند.  

 

افزایش نفوذپذیری پوست :

در روش های سنتی، نفوذ مواد و داروها به پوست کمتر از ۳ درصد خواهد بود در صورتی که با استفاده از میکرونیدلینگ، تا ۹۰ درصد مواد به پوست نفوذ می کنند و نتایج بسیار بهتری در زمان کوتاه تر دیده می شوند.  

میکرونیدلینگ مو :

تحقیقات اخیر نشان داده اند میکرونیدلینگ در ناحیه سر می تواند به تقویت فولیکول های مو کمک کرده و ریزش موی آندروژنیک را متوقف و رشد مجدد موهای آسیب دیده را تحریک کند. میکرونیدلینگ مو با افزایش جریان خون موضعی و کاهش سبوم در اطراف فولیکول مو و افزایش پروتئین و نهایتا کاهش دی هیدروتستوسترون اثر خود را بر روی فولیکول های مو اعمال می کند. پروتئین موجب افزایش فولیکول های جدید می شود.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه