میکرونیدلینگ برای چروک صورت

یکی از راه‌های پیش‌رو برای خلاصی از شر چین و چروک‌های صورت، استفاده از میکرونیدلینگ برای چروک صورت است؛ در این روش می‌توان با حداقل عوارض به صورتی صاف و عاری از چروک دست یافت.  

میکرونیدلینگ برای چروک صورت

  یکی از مواردی که خانم‌ها در اوایل سال‌های میان‌سالی با آن مواجه خواهند شد خط و چین‌وچروک صورت و یا پوست خواهد بود. چین‌وچروک صورت یکی از معدود مشکلاتی است که خانم‌ها به شدت از آن رنج می‌برند. هر چه سن افراد بالاتر می‌رود به مراتب چروک‌های صورت نیز افزایش پیدا می‌کند. این چروک‌ها در صورت برخی از افراد به نسبت دیگران اغلب بیشتر خواهد بود و دلیل آن نیز می‌تواند عوامل ارثی و یا طبیعی باشد. مواردی همچون قرار گرفتن در تابش نور مستقیم آفتاب، خندیدن، اخم و یا حتی در اکثر موارد ارث نیز تأثیرگذار است. زمانی که پوست صورت نازک و یا آسیب پذیر شود با پا نهادن در سن میان‌سالی زودتر خط و چین‌های پوست خود را مشاهده خواهید کرد که یقیناً به مذاق هیچ خانمی خوش نخواهد آمد. الاستین ها و کلاژن‌ها از مهم‌ترین ترکیبات پوستی هستند که با نازک تر شدن پوست سریع با آسیب مواجه خواهند شد و هر چه این موارد زودتر آسیب ببینند، چروک‌ها زودتر بر روی صورت نقش پیدا می‌کنند. راه‌های زیادی برای از بین بردن چروک‌ها وجود دارد که میکرونیدلینگ برای چروک صورت در طی چند سال اخیر به خصوص این اواخر بسیار سر و صدا کرده است. در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا از مزایا، ویژگی‌ها و دیگر مسائل مربوط به میکرونیدلینگ برای صورت دانش و اطلاعاتی را کسب نمایید.  

میکرونیدلینگ برای چروک صورت

میکرونیدلینگ برای چروک صورت بسیار تأثیرگذارتر از میکرودرم ابریژن و یا دیگر محلول‌ها و داروهای شیمیایی برای رفع چروک صورت خواهد بود.

 

میکرونیدلینگ برای چروک صورت چیست؟

  میکرونیدلینگ که یکی از پر طرفدارترین فرایندی است که برای رفع چروک صورت بسیار مؤثر و کارآمد است. این دستگاه با وجود تعدادی بالغ بر ۱۰ سوزنی که بر روی شانه پلاستیکی فرم در مخزن آن نصب است با سرعت تنظیم شده توسط تکنسین در پوست صورت نفوذ خواهد کرد. میکرونیدلینگ برای چروک صورت بسیار مناسب بوده و تأثیر مثبت آن را در صورت جمع کثیری از خانم‌ها در سالن‌های آرایشی مشاهده خواهید کرد. سوزن‌های میکرونیدلینگ وقتی وارد پوست صورت می‌شوند به دلیل سرعت بالایی که دارند شما درد آن را احساس نخواهید کرد و متوجه فرورفتگی‌هایی که در سطح منافذ پوست ایجاد می‌کنند نخواهید شد. درمان با میکرونیدلینگ فواید بسیاری دارد که می‌توان به مهم‌ترین آن تولید الاستین، کلاژن‌ها و فیبرو پلاست ها اشاره کرد. میکرونیدلینگ برای چروک صورت بسیار تأثیرگذارتر از میکرودرم ابریژن و یا دیگر محلول‌ها و داروهای شیمیایی برای رفع چروک صورت خواهد بود. اگر شما هم سلامتی و جوان سازی پوست صورتتان برایتان اهمیت دارد می‌توانید با مراجعه به سالن‌های آرایشی از میکرونیدلینگ عمیق و یا در ضخامت‌های مختلف بر سطح پوست، صورتی عاری از هر گونه چین‌وچروک داشته باشید.   اگر شما دوست دارید درباره تاتو اطلاعاتی کسب نمایید بهتر است مقاله تاتو را نیز مطالعه نمایید.  

مهم‌ترین عامل ایجاد چین‌وچروک صورت

  خط‌هایی که در اثر عوامل مختلف بر روی پوست صورت نمایان می‌شوند را چروک صورت خواهند گفت که اغلب با بالاتر رفتن سن با آن مواجه خواهید شد. در برخی مواقع تأثیر عوامل مختلف بر روی پوست به گونه ای است که در زیر گردن، گوشه چشم، پیشانی، بالای ابرو خط‌های بسیار عمیقی ایجاد خواهد شد. ۸۰ درصد مواقع چین‌وچروک‌های صورت با میکرونیدلینگ برای رفع چروک پوست از بین خواهد رفت و شما می‌توانید صورتی شاداب و خیره کننده داشته باشید. موارد مهمی که باعث ایجاد چین‌وچروک بر روی صورت می‌شوند عبارت‌اند از:

 • سن افراد:

هر چه سن افراد افزایش پیدا کند پوست دچار چالش‌های فراگیری می‌شود که در خانم‌ها به دلیل لطافت، پوست زودتر باعث چروک خواهد شد. خشک شدن پوست‌ها، کم شدن مقدار چربی‌های از دست رفته صورت باعث پیدا و نمایان شدن خطوط چروک بر روی پوست خواهد شد. وقتی مقدار چربی حاصله در درون پوست از جمله در قسمت‌های عمیق و پر نفوذ با افزایش سن کاهش پیدا کند، پوست شما شل خواهد شد و باعث آویزان شدن بر روی صورت می‌شود. میکرونیدلینگ برای چروک صورت یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کاهش این شل بودن خواهد بود که به شدت نیاز و توصیه می‌شود.  

میکرونیدلینگ برای چروک صورت

میکرونیدلینگ برای چروک صورت بسیار تأثیرگذارتر از میکرودرم ابریژن و یا دیگر محلول‌ها و داروهای شیمیایی برای رفع چروک صورت خواهد بود.

 

 • استفاده بیش از حد از دخانیات و الکل‌ها:

یکی دیگر از عواملی که موجب تسریع چروک‌ها بر روی صورت می‌شود را می‌توان استفاده از سیگار، مواد مخدر، الکل و مواردی همچون این گزینه‌ها دانست. با استفاده بیش از حد از سیگار متوجه علائمی که بر روی کبد، ریه و مهم‌تر از همه آسیب دیدن پوست صورت می‌شود خواهید شد.  

 • تابش مستقیم نور خورشید:

وقتی به صورت مداوم در تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرید بافت‌های هم بند با چالش‌هایی مواجه خواهند شد وقتی این بافت‌ها در درون پوست تضعیف شوند باعث شل شدن پوست صورت و افتادگی می‌شوند. برخی از افراد به دلیل شغلی که دارند ایجاب می‌کند که همواره در محیط‌های باز قرار بگیرند و نورهای فرا بنفش و یا تابش نور خورشید بر روی پوست آن‌ها الاستین و کلاژن‌ها را به شدت ضعیف می‌کند به همین دلیل خطوط زیادی را در سنین پایین بر روی پوست مشاهده خواهید کرد که برای رهایی از دست این خطوط و جوان سازی پوست خود توصیه می‌شود از میکرونیدلینگ برای چروک صورت خود و رفع همیشگی آن‌ها استفاده کنید.  

 • مواردی همچون اخم به صورت مداوم و یا دیگر حرکت‌های تکراری:

با بالاتر رفتن سن اگر در جلوی آیینه قرار بگیرید متوجه خطوط اخم‌های خود خواهید شد، بر خی از حالت‌های پر تکرار صورت مانند اخم کردن و یا خندیدن به مرور زمان و یا در دوران پیری بر روی صورت ایجاد خواهند شد که باعث چروک‌های سطحی و عمیق می‌شوند. هر چه سن افراد افزایش پیدا کند دیگر همانند دوران جوانی منعطف نخواهد بود و به همین دلیل حالتی دائمی بر روی صورت خواهد بود.  

 • ناراحتی و حرص و جوش:

ناراحتی کردن نیز یکی دیگر از عواملی است که حالت پوست صورت را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد. ناراحتی و حرص جوش رفته رفته علاوه بر این‌که از نظر روحی تأثیراتی را بر روی فرد می‌گذارد باعث خواهد شد تا از نظر جسمی نیز بدن شما واکنش‌هایی را از خود نشان دهد. بهترین راهی که برای رهایی از جوان سازی پوست و رفع چروک‌ها می‌توان در نظر گرفت، میکرونیدلینگ برای چروک صورت است که می‌تواند آن شادابی و نشاط را به شما باز گرداند.   این موارد تنها بخشی از مشکلات برای ایجاد چین‌وچروک بر روی صورت است و عوامل دیگری وجود دارند که باعث آسیب پذیری به پوست و به وجود آمدن چروک بر روی صورت شود. شما در همه حال باید از پوست خود مراقبت کنید و اگر می‌خواهید صورتی جذاب و خیره کننده داشته باشید و همیشه از سلامت پوست خود مطمئن شوید از میکرونیدلینگ برای از بین بردن و رفع چروک‌های صورت و یا نقاط دیگر از پوست خود استفاده کنید.

 

مقاله مرتبط : بهبود جای جوش با میکرونیدلینگ  

میکرونیدلینگ برای چروک صورت

میکرونیدلینگ برای چروک صورت بسیار تأثیرگذارتر از میکرودرم ابریژن و یا دیگر محلول‌ها و داروهای شیمیایی برای رفع چروک صورت خواهد بود.

 

فواید مهم میکرونیدلینگ برای چروک صورت

  میکرونیدلینگ برای چروک صورت مزایا و فواید بسیاری دارد که در ادامه به بسیاری از آن‌ها اشاره خواهیم کرد تا متوجه استقبال بی نظیر افراد به خصوص خانم‌ها از آن شوید. پس با ما همراه باشید.

 • پس از انجام میکرونیدلینگ بر روی صورت تنها فقط بازه زمانی بین یک تا دو روز طول خواهد کشید تا صورت به حالت طبیعی و اولیه خود بازگردد.
 • میکرونیدلینگ هیچ گونه آثار منفی برای پوست صورت نخواهد داشت؛ یعنی پس از انجام این کار هیچ عوارضی از جانب آن شما را تهدید نخواهد کرد.
 • این فرایند برای تمامی افراد در سنین مختلف و با جنس پوست مختلف تأثیرات مثبت را در پی دارد. پس دیگر نگران سن و یا پوست چرب و خشک خود نباشید.
 • از طریق میکرونیدلینگ الاستین ها و کلاژن‌های پوستی مجدد شروع به ساختار می‌کنند.
 • در کمتر مواقع پیش خواهد آمد که التهاب‌هایی بر روی پوست ایجاد شود که دائمی نخواهد بود و پس از مدت زمان کمی از بین می‌رود.
 • میکرونیدلینگ برای صورت هیچ درد و خطری برای پوست ندارد؛ و شما بدون ایجاد هیچ گونه استرسی از جانب درد آن صورتی جوان و شاداب خواهید داشت.
 • پوست شما پس از این فرایند، قرمز، دچار خراش، تغییر رنگ، کبود و… نخواهد شد؛ و حالت طبیعی خود را حفظ خواهد کرد.
 • در برخی از قسمت‌های بدن که قابل به لیزر شدن نمی‌باشد می‌توان از میکرونیدلینگ استفاده کرد.

 

روش انجام میکرونیدلینگ برای چروک صورت

  این کار اغلب در مراکز پزشکی توسط پزشکان انجام خواهد شد. در میکرونیدلینگ برای چروک صورت در مرحله اول تکنسین‌ها و یا پزشک کرم مخصوص را ابتدا بر روی سطح پوست صورت پخش خواهد کرد. این کرم نوعی بی‌حس‌کننده است که شما هیچ دردی را از طریق میکرونیدلینگ بر روی پوست خود احساس نکنید. در مرحله دوم از سرمی که برای جوان سازی پوست است در محل مورد نظر استفاده می‌شود. در مرحله بعد تکنسین دستگاه میکرونیدلینگ صورت را در قسمت‌های مختلف صورت به صورت پیوسته و هماهنگ می‌چرخاند و سوزن‌ها به شیوه مرتب درون پوست وارد می‌شوند. در قسمتی که سوزن‌ها وارد پوست شدند، شکاف‌های ریز و راه‌های نفوذی ایجاد خواهد شد که سرم را به صورت مجدد در آن قسمت پخش می‌کنند. در این مرحله الاستین ها و کلاژن‌ها با هماهنگی هم سطح پوست شما را ترمیم می‌کنند و جایی برای ایجاد زخم باقی نخواهد ماند. مدت زمان و تایمی که صرف وقت در این مراکز خواهد شد بازه‌ای بین ۴۰ تا ۴۵ دقیقه خواهد بود. پس از انجام این فرایند سلول‌های مرده از بین می‌روند پوست شما شاداب می‌شود و همچنین مشاهده خواهید کرد که تا چه اندازه از چین‌وچروک‌های صورتتان کاسته خواهد شد.   میکرونیدلینگ برای چروک صورت میکرونیدلینگ برای چروک صورت بسیار تأثیرگذارتر از میکرودرم ابریژن و یا دیگر محلول‌ها و داروهای شیمیایی برای رفع چروک صورت خواهد بود.

مشاهده نتایج عالی از میکرونیدلینگ برای چروک صورت

  پس از انجام میکرونیدلینگ برای چروک صورت همان‌طور که در بالا اشاره شد تغییر را به خوبی مشاهده خواهید کرد. التهابات و قرمزی پوست یک امر طبیعی بعد از درمان خواهد بود که در مدت زمان ۲ تا ۳ روز رفته رفته از بین خواهد رفت. بعد از انجام این عمل تکنسین می‌تواند با استفاده از سرم و کرم‌هایی که مخصوص مراقبت از پوست شما هستند را استفاده نمایند. شما در اولین مرتبه از این فرایند تا ۶ ماه آینده پوستی جوان و شاداب خواهید داشت و مجدداً برای ترمیم در جلسات بعدی باید حضور پیدا کنید تا روند درمان خود را ادامه دهید. حداکثر ۶ جلسه نیاز به درمان خواهد بود اما چین‌وچروک در صورت افراد در سنین مختلف با یک دیگر متفاوت است به همین دلیل تعداد کم و یا زیاد بودن جلسات بستگی به چروک‌های صورت شما عزیزان خواهد داشت. فاصله‌ای که در هر جلسه برای انجام مجدد درمان ایجاد خواهد شد ۶ تا ۷ هفته می‌باشد. پس از آن شما شاهد و صاحب صورتی با نشاط بدون ایجاد هیچ گونه خطوط و یا چروکی خواهید بود.  

هزینه درمان میکرونیدلینگ برای چروک صورت

  هزینه درمان برای افراد مختلف یکسان نخواهد بود و به دلیل عواملی همچون جنس پوست، میزان اندازه خطوط و چروک، مدت زمان رفع چروک‌ها و… بستگی دارد به همین دلیل نمی‌توان هزینه‌ای دقیق برای آن در نظر گرفت. چروک‌ها در صورت‌های مختلف هیچ گاه به یک اندازه نخواهد بود و هر چه تعداد خطوط بالاتر باشد قاعدتاً هزینه‌ای بیشتری تخمین زده خواهد شد. میکرونیدلینگ برای چروک صورت کاملاً با کیفیت، استاندارد و مقرون به صرفه تر از سایر خدمات رفع چروک صورت خواهد بود. شما به راحتی می‌توانید با یک هزینه مقرون به صرفه و قابل توجه صورتی زیبا و صاف داشته باشید.   در پایان این مطلب بد نیست با مقاله رفع ترک شکم با میکرونیدلینگ هم آشنا شوید. میکرونیدلینگ برای چروک صورت میکرونیدلینگ برای چروک صورت بسیار تأثیرگذارتر از میکرودرم ابریژن و یا دیگر محلول‌ها و داروهای شیمیایی برای رفع چروک صورت خواهد بود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فروشگاه بر اساس گروه