میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن چیست؟ :عمل لایه برداری میکرونی از سطح پوست را میکرودرم ابریژن می نامند که با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن سالن زیباوی و خانگی درهر جلســه ، لایه برداری ۲۰ میکرون از لایه ۷۰۰ میکرونی اپیدرم را انجام می دهد. مکش این دستگاه باعث افزایش گردش جریان خـون در پوست  و باز کردن منافذ پوستی می شود و همچنین باعث از  بین بردن ضخامت پوست که منجر به بهتر شدن تبادلات فیزیولوژی پوست و همچنین تحریک کلاژن سازی برای تقویت قوام پوست با تحریک فیبروبلاست ها و شکستن مقاومت پوستی برای همکاری با سایر درمان های دارویی پوستی و موثرتر شدن داروها می شود. علاوه بر موارد بالا قادر است  مشکلاتی سطحی پوست مانند تیرگی، لک ,کک ومک و چروکهای سطحی و افتادگی را برطرف کند. و پوستی جوان و شاداب را  باعث خواهد شد .  

میکرودرم ابریژن نسبت به سایر روش های لایه برداری چه مزایایی دارد؟

  لایه برداری به روش میکرودرم بدون استفاده از مواد شیمیائی و با بی حسی جهت انواع پوست ها و پوست های مستعد آکنه بسیار مناسب و مقرون بصرفه می باشد . و با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن این شرکت شما می توانید در منزل یا سالن های زیبائی بدون نیاز به هیچ تخصصی عمل لایه برداری و لیفتینگ کامل را انجام دهید   اما لازم به ذکر است که در موارد پایین نباید از  دستگاه میکرودرم ابریژن استفاده کنیم   ۱) HIV or Aids ایدز ۲) Herpes Simplex Virus 3) Flat Warts   زگیل های تخت ۴) به هیچ وجه با استفاده از این دستگاه روی بیماران دیابتی , عمل لایه برداری انجام نشــــود. ۵) به هیچ وجه بر روی آکنه فعال (Pustules , Papules ) استفاده نکنید تنهــــــــا بر روی اسکار های ناشی از آکنه (Acne Scars)  استفاده کنید.  

مراقبت های لازم پس از میکرودرم ابریژن :

  – حتی المقدور زیر نور آفتاب قرار نگیرید و در صورت نیاز از کرم ضدآفتاب به میزان کافی استفاده کنید. – ماساژ صورت و کشیدن لیف ممنوع است. – استفاده منظم از کرم مرطوب کننده توصیه می شود.    

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه