میکرودرم ابریژن و پلینگ

برای رسیدن به بهترین نتایج و حفظ شادابی، ارتباط میکرودرم ابریژن با پلینگ باعث درخشش و سلامت پوست، توصیه می شود حداقل هر ماه یک مرتبه از دستگاه خانگی میکرودرم ابریژن  برای لایه برداری  استفاده کنید. البته اگر در لایه برداری با میکرودرم ابریژن زیاده روی کنید، ممکن است پوستتان حساس شده و دچار التهاب و سرخی شود. میتوان از لایه برداری با میکرودرم ابریژن برای شروع استفاده کنید تا پوستتان برای جذب مواد شیمیایی در روش پیلینگ آماده شود. به علاوه لایه برداری با میکرودرم ابریژن موجب می شود تا پوست خیلی بیشتر از قبل کرم ها و انواع محصولات مراقبت پوستی را به خود جذب کند و در نتیجه، این گونه محصولات اثر بیشتری روی پوست شما داشته باشند.    

 

 

ارتباط میکرودرم ابریژن با پلینگ شیمیایی :

لایه‌ برداری‌های شیمیایی به عنوان روشی برای جوانسازی پوست و راه حلی برای مسئله‌ی چین و چروک‌ها، لکه‌های پوستی، رنگ و بافت پوست، از اپلیکیشن‌های موضعی برای لایه ‌برداری استفاده می‌شود. آن‌ها این مجال را برای سلول‌های تولید کننده‌ی کلاژن فراهم می‌آورند که به نحو مؤثرتری عمل کنند و در نتیجه، هر گونه آسیبی را که در اثر تابش نور خورشید یا دیگر نیروهای خارجی، که علی الدوام در حال اثر گذاشتن روی پوست ما هستند، به وجود می‌آیند از میان ببرند.  

پیلینگ‌های شیمیایی برای درمان موارد زیر مرجح می‌باشند :

  •   در مقابل چین و چروک‌های سطحی
  • مشکلات مربوط به لکه‌های پوستی ناشی افزایش سن یا آفتاب سوختگی
  • آکنه و بعضی از آثار به جا مانده از آن روی پوست
  • بهبود عمومی بافت، سفتی، و ظاهر کلی پوست

 

روش کار پیلینگ های شیمیایی :

هر گاه که پای از خانه بیرون می‌نهیم یا سوار ماشین‌مان به رانندگی مشغول می‌شویم، پوست ما در معرض عناصر خطرناک، آلودگی‌ها و اشعه‌ی مضر فرابنفش قرار می‌گیرد. با قرار گرفتن در معرض این عناصر، پوست به طور نهانی آسیب‌هایی می‌بیند که رفته‌رفته به صورت علائم پیری پوست آشکار می‌شوند. پیل‌های شیمیایی سلول‌های آسیب‌ دیده را از میان می‌برد و باعث رشد سلول‌های پوستی جدید و تولید کلاژن می‌گردد. پیل ‌های شیمیایی برای اغراض مختلفی بکار می‌روند. آن‌ها می‌توانند و باید متناسب با نوع پوست و مشکل خاص هر بیمار تطبیق داده شوند. طیف بسیار وسیعی از پیل‌های ترکیبی جدید وجود دارد که هم ایمن و مؤثرند و هم دوره‌ی نقاهت بسیار کوتاهی دارند. کسی که از یک پیل شیمیایی استفاده می‌کند باید بین شش تا ده روز دور از نور خورشید بماند و البته، واضح است که باید همچنان از یک ضد آفتاب مناسب استفاده نماید.     ارتباط میکرودرم ابریژن با پلینگ  

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه