میکرودرم ابریژن برای قوزک پا

میکرودرم ابریژن روشی است که سلول‌های مرده روی سطح پوست را از بین می‌برد و در نتیجه پوست را روشن و دارای شفافیت می‌کند. میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روشی نوین برای شفافیت و تغییر رنگ پوست افرادی است که از تیرگی و کدر شدن قوزک پای خود رنج می‌برند و درصدد این هستند که این عارضه پوستی را رفع کنند. امروزه پیشرفت علم پزشکی این مشکل را حل کرده است. امّا در طب سنّتی عقیده بر این است که اگر قسمتی از بدن دچار تیرگی یا کدر شدن شود بدن دارای طبع سرد و خشک است و در این مرحله و افراد دارای طبع سرد، بهتر است از روغن‌های طبع گرم مانند روغن زیتون، روغن بادام سیاه، روغن شترمرغ و … استفاده شود. باید روغن را مثلاً روی قوزک پا مالش دهید و این قسمت را ببندید و از شب تا صبح پای خود را با جوراب بپوشانید تا بعد از گذشت زمان تأثیرات این روش را مشاهده نمایید. اگر قوزک پا دارای تیرگی کهنه است و دچار پینه شده است بهتر است از زالو یا بادکش یا از روش میکرودرم ابریژن برای قوزک پا استفاده کنید.  

تعریف میکرودرم ابریژن و اثر میکرودرم ابریژن برای قوزک پا

  همانطور که بیان کردیم میکرودرم ابریژن برای جوانسازی پوست و رفع سلول‌های مرده پوست کاربرد دارد. همچنین میکرودرم ابریژن برای قوزک پا و رفع تیرگی آن روشی مؤثر می‌باشد. میکرودرم ابریژن یک روش غیرتهاجمی است که از طریق کریستال‌هایی که درون دستگاه میکرودرم وجود دارد روی سطح پوست کشیده می‌شود و سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد و سلول‌های تازه و جوان را جایگزین سلول‌های قبلی می‌کند. خطوط عمیق یا کم عمق روی پوست، جای زخم و بخیه‌ها و لکه‌های ناشی از آفتاب سوختگی با چند جلسه متوالی با میکرودرم ابریژن کاملاً برطرف خواهند شد.   میکرودرم ابریژن برای قوزک پا میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روشی نوین برای شفافیت و تغییر رنگ پوست افرادی است که از تیرگی و کدر شدن قوزک پای خود رنج می‌برند.

ویژگی‌های میکرودرم ابریژن برای قوزک پا

  تیرگی قسمت‌هایی از بدن مانند قوزک پا، آرنج و زانوها ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. این شرایط ممکن است برای همه ناخوشایند باشد، امّا این تیرگی‌ها دلیل بر بیماری فرد نیست بلکه در اثر شرایط محیطی این قسمت‌ها دچار تیرگی می‌شوند. میکرودرم ابریژن برای قوزک پا یک روش نوین و پیشرفته است که در کنار روش‌های سنتی دارای سرعت عمل و تأثیرگذاری بیشتری می‌باشد. برخی از افراد سعی می‌کنند این نقاط بدن را مانند قوزک پا، با کرم‌های آرایشی بپوشانند تا تیرگی از بین برود در حالی که ظاهر بدتری روی پوست ایجاد می‌کند. قوزک پا، آرنج و زانوها در اثر ضخیم شدن پوست دچار تیرگی می‌شوند و این تیرگی لکه روی پوست نیست. همچنین این تیرگی قوزک پا برای کسانی به وجود می‌آید که عادت به نشستن چهار زانو دارند. برای درمان تیرگی قوزک پا روش‌های مؤثری مانند میکرودرم ابریژن، لیزر فرکشنال، لیزر معمولی و بسیاری از روش‌های دیگر وجود دارند؛ اما این روش‌ها در کنار هزینه زیاد خود، مدّت زمان زیادی را صرف می‌کنند تا تیرگی را از بین ببرند. به همین دلیل ممکن است خوشایند نباشد. زیرا این روش‌ها اگر همراه با مراقبت نباشد نتیجه عکس خواهد داد و تیرگی را بیشتر می‌کند.   مطلبی نیز درباره تاتو و موارد کاربرد آن برای شما عزیزان آورده ایم.  

کاربردهای میکرودرم ابریژن برای قوزک پا

 • جوانسازی و پاکسازی پوست
 • رفع تیرگی قوزک پا، آرنج و زانوها
 • رفع جای جوش
 • رفع کک‌ومک و لکه‌های پوستی
 • رفع جای بخیه و زخم و آفتاب سوختگی
 • لکه‌های پیری و حاملگی
 • رفع جای آبله مرغان
 • رفع چین و چروک‌های صورت و گردن
 • کوچک کردن منافذ باز پوست
 • رفع ترک‌های پوستی
 • رفع جوش‌های سرسیاه

  میکرودرم ابریژن برای قوزک پا میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روشی نوین برای شفافیت و تغییر رنگ پوست افرادی است که از تیرگی و کدر شدن قوزک پای خود رنج می‌برند.

میکرودرم ابریژن برای قوزک پا برای چه کسانی مفید است؟

  همانطور که در مطالب بالا بیان کردیم میکرودرم ابریژن یک روش نسبتاً مؤثر برای رفع تیرگی قسمت‌هایی از بدن می‌باشد. میکرودرم ابریژن برای قوزک پا ، تیرگی آرنج و زانوها و همچنین قسمت‌های مختلف دیگر از بدن کاربرد دارد.   امروزه بسیاری از افراد از روش درمانی میکرودرم ابریژن راضی هستند. امّا این روش ممکن است برای برخی از افراد مناسب نباشد و دارای عوارض خطرناکی باشد. افرادی که دارای چین و چروک هستند و خطوط عمیق و کم عمق روی پوست خود دارند و از جای زخم و بخیه‌ها و آفتاب سوختگی رنج می‌برند بسیار مؤثر است. همچنین میکرودرم ابریژن برای کسانی که دچار آکنه یا کک‌ومک هستند بسیار روش مؤثری خواهد بود؛ زیرا این کریستال‌های ریز به پوست نفوذ می‌کند و سلول‌های مرده پوست را به راحتی از بین می‌برند.   بهتر است افرادی از میکرودرم ابریژن استفاده کنند که در سنین بزرگسالی هستند و دارای بیماری‌های مختلف و خاصی نیستند؛ زیرا اگر فرد دارای زخم عمیق روی پوست باشد میکرودرم ابریژن می‌تواند عوارض خطرناکی را در برداشته باشد. امّا اگر دارای افتادگی پوست هستید بهتر است میکرودرم ابریژن را انتخاب نکنید زیرا این مشکلات با لیفتینگ پوست بهتر رفع می‌شوند.   میکرودرم ابریژن برای قوزک پا میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روشی نوین برای شفافیت و تغییر رنگ پوست افرادی است که از تیرگی و کدر شدن قوزک پای خود رنج می‌برند.   

میکرودرم ابریژن برای قوزک پا چه زمانی مؤثر است؟

  طبق تحقیقات انجام شده و تجارب افراد مختلف قسمت‌هایی مانند قوزک پا، آرنج و زانوها از نواحی هستند که بیشتر مستعد تیرگی می‌باشند. افرادی که دچار مشکلات مفصلی و استخوانی هستند معمولاً برای بلند شدن از پنجه‌های خود استفاده می‌کنند که در دراز مدّت استخوان‌ها و مفاصل روی پنجه دچار تیرگی می‌شوند. بهترین روش این است که از کف دستان خود برای بلند شدن استفاده کنید یا اینکه در زمان چهارزانو نشستن از بالشت استفاده کنید تا از سایش زانوها جلوگیری شود و میزان تیرگی به حداقل برسد. همچنین در هنگام کفش پوشیدن اگر جوراب نپوشید یا در فصل زمستان پاهای خود را از خشکی هوا نپوشانید این قسمت‌ها دچار تیرگی می‌شوند. برای رفع تیرگی و ضخامت پوست می‌توان در کنار روش درمانی میکرودرم ابریژن برای قوزک پا ، از کرم‌های لایه بردار و مرطوب کننده‌ها و صابون‌های ملایم استفاده کرد. حتّی برخی از افراد از سنگ پا استفاده می‌کنند البته باید به صورت ملایم روی پوست کشیده شود. تیرگی علاوه بر قسمت‌هایی که بیان کردیم در کشاله ران، زیر سینه‌ها، زیر بغل و میان پاها بسیار شایع است. به خصوص در افرادی که دچار بیماری‌های قارچی هستند بیشتر اتفاق می‌افتد.     مقاله ای مرتبط : بهبود پوست مرده با میکرودرم ابریژن  

درمان‌های خانگی برای رفع تیرگی قوزک پا

  علاوه بر میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روش‌های سنّتی و خانگی نیز وجود دارند که در صورت استفاده می‌تواند مؤثر واقع شود. این روش‌های خانگی عبارت‌اند از:  

آلوئه ورا:

امروزه تحقیقات ثابت کرده است که گیاه آلوئه ورا سبب جوانسازی و روشن شدن پوست می‌شود. این گیاه را روزانه دو بار به صورت ژل یا لوسیون روی محل تیره شده بمالید. میکرودرم ابریژن برای قوزک پا میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روشی نوین برای شفافیت و تغییر رنگ پوست افرادی است که از تیرگی و کدر شدن قوزک پای خود رنج می‌برند.

جوش شیرین:

برای استفاده از ماسک جوش شیرین، این پودر را با آب مخلوط کنید و روی محل تیرگی به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ماساژ دهید و بعد با آب ولرم بشویید. جوش شیرین خاصیت لایه برداری و روشن کنندگی دارد و این ماسک را هفته‌ای ۲ بار استفاده کنید. ماسک جوش شیرین را برای صورت استفاده نکنید.  

استفاده از آب مرکبات:

استفاده از آب مرکبات یک روش بسیار مؤثر و ساده است. به این صورت که آب مرکبات را بگیرید و درون ظرف بریزید. آب مرکبات را با استفاده از یک پنبه یا دستمال تمیز روی محل تیرگی مانند قوزک پا بمالید و روزانه این عمل را تکرار کنید.  

استفاده از جو دو سر پرک و ماست:

جو دو سر پرک و ماست مانند جوش شیرین ماسک خوبی هستند و خاصیت روشن کنندگی دارند. این دو ماده را با هم مخلوط کنید و به مدّت ۲۰ دقیقه روی پوست خود بمالید و روزانه این عمل را تکرار کنید.  

زردچوبه:

زردچوبه خاصیت درمانی فراوانی دارد و همچنین برای جوانسازی و روشن کنندگی پوست بسیار مؤثر است. مخلوط زردچوبه و آب را روی پوست قوزک پا یا هر محل دیگری بمالید و به مدّت ۱۰ دقیقه روی پوست نگهدارید و بعد آن قسمت را بشویید.  

برای رفع تیرگی قوزک پا چه کنیم؟

  روش‌های دیگری برای رفع تیرگی قوزک پا معرفی شده است که از جمله می‌توان مرطوب کننده‌ها و لوسیون‌ها را انتخاب کرد. می‌توان پس از حمام محل تیرگی را با مرطوب‌کننده‌ها و لوسیون‌ها مرطوب کرد و همچنین می‌توان از یک لایه بردار یا اسکراب شکر استفاده کرد. مراقبت‌های لازم می‌تواند از تیرگی این قسمت‌ها جلوگیری کند؛ اگر به دنبال روشی با نتایج مطلوب‌تر و سریع‌تر هستید، میکرودرم ابریژن برای قوزک پا توصیه متخصصان زیبایی به شماست.   مقاله ای در پایان درباره میکرودرم ابریژن در دوران بارداری برایتان قرار داده ایم. میکرودرم ابریژن برای قوزک پا میکرودرم ابریژن برای قوزک پا روشی نوین برای شفافیت و تغییر رنگ پوست افرادی است که از تیرگی و کدر شدن قوزک پای خود رنج می‌برند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فروشگاه بر اساس گروه