پاکسازی پوست از سلول های مرده و تقویت آن با هدف جوانسازی و زیباتر شدن، تنها برای خانم ها نیست. بلکه آقایان هم می توانند از این امکانات برای پوست خود استفاده کنند. میکرودرم ابریژن برای آقایان نیز می تواند پوستی زیبا، شفاف و سلامت را به ارغوان بیاورد. لایه برداری با این روش به بهترین نحو با تقویت کلاژن ها و فیبروبلاست ها اتفاق می افتد و نتایج خوبی به دنبال دارد.  

میکرودرم ابریژن برای آقایان و لایه برداری

پوست آقایان نیز مانند پوست خانم ها به لایه برداری و پاکسازی نیاز دارد. حتی شاید جالب باشد بدانید که پوست آقایان از خانم ها حساس تر و شکننده تر است. یکی از دلایل آن استفاده نکردن آقایان از کرم های محافظ و ضد آفتاب است. همچنین، آنها خیلی بیش از خانم ها در معرض آفتاب و محیط بیرون از خانه هستند که موجب می شود بیشتر در معرض آلودگی های محیطی باشند و آسیب بیشتری به آنها وارد شود. به همین دلیل است که میکرودرم ابریژن برای آقایان نیز قابل استفاده است تا آنها بتوانند با استفاده از این روش پوستشان را پاکسازی کنند و جانی تازه به آن ببخشند.   میکرودرم ابریژن برای آقایان نیز می تواند پوستی زیبا، شفاف و سلامت را به ارغوان بیاورد

 

 

روش کار میکرودرم ابریژن برای آقایان

  دستگاه میکرودرم ابریژن برای آقایان و خانم ها متفاوت نیست و برای آقایان هم از همان دستگاه استفاده می شود. با این دستگاه سطح پوست با استفاده از اکسید آلومینیوم خراشیده می شود و به این ترتیب سلول های مرده برداشته می شوند. وقتی کلاژن و فیبروبلاست ها تحریک می شوند، جوانسازی و لایه برداری پوست به بهترین شکل اتفاق می افتد. عمق لایه برداری با این روش توسط متخصص تعیین می شود. این کار با درجات متفاوت قابل انجام است. آقایان می توانند مشکلات پوستی نظیر سیاهی دور چشم، جای جوش، چین و چروک و خطوط و ترک های روی پوست و حتی کک و مک را با این روش از پوست خود محو و آنها را درمان کنند.  

روش انجام میکرودرم ابریژن

  میکرودرم به این ترتیب انجام می شود که با دستگاه مخصوص یک نوع کریستال از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده با سطح پوست تماس داده می شود. با این کار خراش های سطحی روی لایه های بیرونی پوست وارد می شود. در ضمن، یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که موجب جمع شدن کریستال ها از روی پوست می شود. با بهتر شدن جریان خون و فعال شدن کلاژن فیبروبلاست ها پوست طراوت و شادابی خود را به دست می آورد. پیش از شروع کار پوست باید تمیز شود و چربی روی آن نباشد. سایش باید در جهت های مختلف اعمال شود. این کار حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ادامه خواهد داشت. بعد از پایان درمان، صورت تمیز و شسته می شود. از کرم هایی مانند اکسید دو زنگ یا کلامین روی آن استفاده می شود. نتیجه مطلوب بعد از ۶ تا ۱۰ جلسه به دست خواهد آمد. بین هر جلسه تا جلسه بعد دست کم باید دو هفته فاصله باشد.   میکرودرم ابریژن برای آقایان میکرودرم ابریژن برای آقایان نیز می تواند پوستی زیبا، شفاف و سلامت را به ارغوان بیاورد

 

 

مزایای میکرودرم ابریژن برای آقایان

 

 • یکی از مزایای مهم میکرودرم ابریژن برای آقایان هزینه کم آن نسبت به دیگر روش های لایه برداری است.
 • این روش برای افرادی که منافذ پوستشان باز است مؤثر خواهد بود.
 • اثرات میکرودرم در همان جلسه اول قابل مشاهده است.
 • عوارض جانبی آن از درمان های دیگر کمتر است و روشی غیر تهاجمی تر محسوب می شود.
 • برای انجام به بیهوشی نیاز نیست و در صورت لزوم می توان از بی حسی موضعی در محل استفاده کرد.
 • با میکرودرم لک های پیری و سایر عوارض پوستی که در اثر نور خورشید ایجاد شده است، قابل درمان هستند.
 • بعد از انجام میکرودرم جذب محصولات مراقبت پوست ۵۰ برابر بیش از گذشته خواهد شد.
 • طبق آمار، در سال ۲۰۰۹ حدود ۹۱۰۱۶۸ میکرودرم ابریژن در امریکا انجام شده است که از این تعداد ۱۷۶۵۴۱ عدد سهم آقایان بوده است.

مطلبی نیز در مورد تاتو در لینک روبرو آورده شده است.

 

معایب میکرودرم ابریژن برای آقایان

  میکرودرم ابریژن برای آقایان همان قدر که می تواند مفید باشد، در صورت رعایت نکردن اصول لازم ممکن است موجب آسیب هایی در پوست شود.

 • در این روش، با سایش اپیدرم می توان سلول های مرده را از روی پوست حذف کرد که با سوزش، التهاب و قرمزی همراه خواهد بود.
 • فردی که روی پوست او لایه برداری انجام می شود، به دلیل حساس شدن پوست از ضد آفتاب استفاده کند. این کار بسیار مهم است، زیرا قرار گرفتن در معرض نور خورشید پوست را مستعد ایجاد لک می کند. برای بسیاری از آقایان سخت است که هر دو تا سه ساعت یک بار ضد آفتاب خود را در طول روز و در محیط بیرون از خانه تمدید کنند.
 • اگر میکرودرم ابریژن برای آقایان با عمق زیاد صورت گیرد، ممکن است زخم هایی در پوست ایجاد کند و در مواردی حتی حفره هایی روی پوست به وجود می آید.
 • میکرودرم به مراقبت روزانه نیاز دارد و پوست باید به طور منظم شسته شود تا با عدم گرفتگی منافذ با گرد و غبار و چربی پوست سلامت خود را بازیابد. پیش از انجام زیباسازی پوست با این روش آقایان به این مسئله نیز باید توجه داشته باشند.

ادامه معایب میکرودرم ابریژن برای آقایان

 • این روش برای پوست های جوش دار، حساس و نازک مناسب نیست.
 • ممکن است قسمتی از پوست که میکرودرم روی آن انجام شده است رنگ آن متفاوت شود که در پوست های تیره این اتفاق بیشتر می افتد.
 • این کار باید با عینک مخصوص انجام شود تا از رفتن کریستال های دی اکسید آلومینیوم به داخل چشم و ایجاد آسیب جلوگیری شود. همچنین این کریستال ها ممکن است وارد دهان شوند و مشکلات تنفسی ایجاد کنند.
 • برای انجام میکرودرم ابریژن برای آقایان توصیه می شود این کار در ماه های سرد سال که اشعه خورشید ضعیف تر است انجام شود تا مراقبت های بعد از انجام لایه برداری ساده تر شود.

میکرودرم ابریژن برای آقایان نیز می تواند پوستی زیبا، شفاف و سلامت را به ارغوان بیاورد

 

 

تأثیر میکرودرم ابریژن روی لایه های مختلف پوست

  پوست از سه لایه تشکیل شده است که شامل لایه خارجی، میانی و داخلی می شود. لایه خارجی در واقع همان سلول های مرده هستند که با میکرودرم ابریژن برای آقایان و خانم ها از روی پوست برداشته می شوند. با فعالیت مجدد پوست یک لایه جدید روی پوست تشکیل خواهد شد.

 • از اثرات میکرودرم بر خارجی ترین لایه پوست می توان به بالا رفتن رطوبت، کاهش چربی ها و افزایش سلامت آن اشاره کرد.
 • بالا رفتن ضخامت، بالا رفتن تعداد فیبرهای کلاژن و فیبروبلاست ها از تأثیرات مهم میکرودرم روی داخلی ترین لایه پوست است. از دیگر تأثیرات آن روی این لایه پوست می توان بالا رفتن تعداد فیبرهای الاستیک و تغییر حالت از افقی به عمودی و خاصیت ارتجاعی، بالا رفتن جریان خون در رگ ها، ایجاد مواد شیمیایی برای ترمیم التهاب و کشیدگی پوست با اعمال فشار منفی را نام برد.

 

روش مناسب لایه برداری پوست برای آقایان

  از شیوه های مختلفی برای لایه برداری و جوان سازی پوست استفاده می شود. میکرودرم ابریژن برای آقایان روشی نسبتاً سطحی است و به همین دلیل هم گفته شد که عوارض کمی دارد. در این روش بیشتر روی سطحی ترین لایه پوست کار می شود. روش دیگر لایه برداری مناسب برای آقایان مزوتراپی است که عمل لایه برداری را در عمق بیشتری انجام می دهد و ممکن است برای برخی گزینه مناسب تری باشد. در کل، انتخاب روش مناسب باید توسط فرد متخصص تجویز شود. این کار با انجام معاینات لازم روی پوست و تشخیص مشکلات پوستی و همچنین توجه به عوارض پوستی صورت می گیرد. میکرودرم ابریژن برای آقایان میکرودرم ابریژن برای آقایان نیز می تواند پوستی زیبا، شفاف و سلامت را به ارغوان بیاورد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فروشگاه بر اساس گروه