میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب

میکروبلیدینگ لب یک روش انجام آرایش دائمی برای زیبایی لب بوده و در حقیقت زیر مجموعه تاتو به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در روش میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.میکروبلیدینگ لب

میکروبلیدینگ لب

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب چیست ؟

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب ترکیبی از خط لب دائمی و رنگ آمیزی کل لب به صورت دائمی می باشد. اساساً، شما تمامی لب خود را تاتو یا خال کوبی خواهید کرد. رنگی را انتخاب نکنید که پس از چند سال از آن پشیمان شوید به خصوص آنکه با افزایش سن، رنگ پوستتان تغییر می کند.

میکروبلیدینگ لب میتواند هر گونه عدم تقارن طبیعی لب را بپوشاند و یا ظاهر لبها را مشخص تر نشان دهد. حتی میتواند لب های شما را همانند روش های حجم دهنده لب ها، برجسته نشان دهد.

معایب میکروبلیدینگ لب

 • در تکنیک میکروبلیدینگ رنگ لب ماندگاری کمتری دارد.
 • متخصصین در آرایشگاه که عمل میکروبلیدینگ رو انجام می دهند به دلیل فشار دست و ایجاد نیروی فیزیکی، از ناحیه مچ دچار درد شده و باعث عدم ایجاد فشار یکنواخت و یکسان در ابتدا و انتهای کار می شوند.
 • در تکنیک میکروبلیدینگ لب هاشورهای رسم شده ضخیم تر از موهای طبیعی فرد به چشم می آید.
 • در این روش بافت پوست به دلیل فشار فیزیکی دست و کشیدن تیغ بر روی پوست لب دچار تخریب میشود.
 • در میکروبلیدینگ لب اینکه خطوط خارج از حد مطلوب ترسیم شوند وجود دارد زیرا این روش با استفاده از نیروی فیزیکی فشار دست انجام می شود و امکان عدم کنترل دست هنگام کشیدن قلم میکروبلیدنگ وجود دارد.
 • امکان دارد میکروبلیدینگ لب دارای خونریزی بیشتری باشد.

  میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب

 

درباره میکروپیگمنتیشن :

رژ لب دایم ، میکروپیگمنتیشن لب یا هاشور لب با هدف قرینه سازی لب یا حجیم سازی لب استفاده می شود. یکی دیگر از اهداف میکروپیگمنتیشن لب از بین بردن سفیدی بیش از حد لب ها است. به گزارش متخصصین زیبایی ، مدل و اندازه و قرینه بودن لبها در زیبایی صورت تأثیر زیادی دارد.

اطلاعت علمی درباره میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب( رژلب دایم )

نا متعادل بودن لب بالا و پایین و یا سفیدی بیش از حد لبها و یا تیرگی لبها تأثیر بدی در زیبایی صورت دارد. برای درمان این مشکلات میتوانید از میکروپیگمنتیشن لب استفاده کنید . امروزه از روش میکروپیگمنتیشن لب و خط لب استفاده های زیادی میشود و بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو ، این روش جزو مهمترین روشهای میکروپیگمنتیشن می باشد. از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه در میکروپیگمنتیشن از یک قلم و دستگاه دیجیتالی استفاده شده و رنگ دانه ها به لایه های عمیق تری از پوست به نام لایه درمال نفوذ می کنند که این روش ماندگارتر از روش های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب و روش امبرویدری ابروهاست. میکروپیگمنتیشن هر ۲ تا ۵ سال باید تمدید شده و از آن جایی که در انجام آن از قلم دیجیتالی استفاده شده، زمان درمان و بهبودی کامل پوست پس از انجام این پروسه طولانی تر از روش میکروبلیدینگ می باشد بوده و تا یک هفته پس از انجام آن باید از پوست نگه داری شود. این پروسه ۲ ساعت طول کشیده و هزینه بیشتری هم دارد.

عوامل مؤثر در میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب

بطور کلی موارد متعددی در بالا بردن کیفیت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب مؤثر است. مهارت فرد پیگمنتر و نیز فوت و فن هایی که در انجام عمل میکروپیگمنتیشن بکار میبرد. زاویه دست  پیگمنتر و دقت در کاشت رنگ برای میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب. کیفیت رنگ میکروپبیگمنتیشن.     میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن لب

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟