با ما تماس بگیرید

09129614010

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

همه ما در زندگی به دنبال زیبایی برای خود و یا حتی نزدیکان خود می‌باشیم، حال این زیبایی را می‌توان با ایده‌آل‌تر کردن بعضی از نواحی صورت انجام داد.  مثلاً داشتن لب‌های خوش‌رنگ و برجسته و حالت دار مورد توجه افراد زیادی می‌باشد، از این‌رو میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب تحولی نوین و اساسی در زمینه آرایشی و پزشکی می‌باشد که می‌تواند خدمات با ارزشی را برای طرفداران خود ارائه دهد.

میکروبلیدینگ در صنعت آرایشی طی سال‌های 2014 و 2015 به بعد برای تمامی مردم، پزشکان و کاربران آرایشی مورد توجه واقع گردید. این روش ظرف مدت 2 سال شناخته شد و بنابر سرچ‌های متعدد انجام شده توسط مردم، نام میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب به عنوان یک آرایش دائمی از صفر درصد به 50 درصد رسید. این مطلب نمایان کننده آن است که علاوه بر پزشکان و کاربران آرایشی، مشتریان و علاقه‎مندان به این روش هم نام این کلمه را برای شناختن هر چه بیشتر تاثیرگذاری آموزش میکروبلیدینگ لب و دریافت سوالات خود درباره آن جستجو می‌نمایند.

 

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

میکروبلیدینگ با استفاده از « تیغ » یا همان « بلید » پوست را برش داده و رنگ را به لایه‌های زیرین نسج پاره شده انتقال می‌دهند. بدیهی است، به دلیل پارگی اپیدرم، رنگ به میزان بسیار بیشتر و با عمق نفوذ بالاتر به لایه‌های زیرین پوست انتقال می‌یابد و راز انتقال رنگ، در میکروبلیدینگ نیز به همین علت می‌باشد. اگرچه که به علت خونریزی‌های شدید متعاقب میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب قسمت قابل توجهی از رنگ‌ها به همراه خون و لنف به بیرون ریخته می‌شود لیکن میزان ورود رنگ و غلظت آن به دلیل پارگی پوست در حدی می‌باشد که تا حدود قابل توجهی پاسخ ایمنی بدن سرکوب می‌گردد.

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب همچنین، هرگونه عدم تقارن طبیعی لب را می‌پوشاند و یا ظاهر لب‌ها را مشخص‌تر نشان دهد. حتی می‌تواند لبهای شما را همانند روش‌های حجم دهنده لب‌ها، برجسته نشان دهد.

میکروبلیدینگ لب یک نمونه از روش انجام آرایش دائمی برای زیبایی لب می‌باشد و در حقیقت زیر مجموعه تاتو به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به شمار می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب ترکیبی از خط لب دائمی و رنگ آمیزی کل لب به صورت دائمی می باشد. اساساً، شما تمامی لب خود را تاتو یا خال کوبی خواهید کرد. رنگی را انتخاب نکنید که پس از چند سال از آن پشیمان شوید به خصوص آنکه با افزایش سن، رنگ پوستتان تغییر می کند.

 

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 

ماندگاری میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 • میکروبلیدینگ خیلی ظریف و طبیعی میباشد ولی فقط با رنگ طبیعی ابرو یعنی دودی انجام میگردد و ماندگاری آن کمتر میباشد .
 • در پوستهای خشک و نرمال ماندگاری بیشتر و در  پوستهای چرب ماندگاری کمتر میباشد.
 • میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب در مرحله اول ممکن است ریزش زیادی داشته باشد و نیاز به ترمیم دارد بعضاً یکبار ترمیم و در بعضی افراد نیاز به سه بار ترمیم دارد. بعد از یک الی دو ماه ترمیم اولیه انجام میگردد. (ماندگاری ۶ ماه تا دو سال بسته به پوست شما)
 • میکروبلیدینگ روشی در زیبایی لب همیشه خطی باقی میماند و هیچوقت خطوط کلفت یا تبدیل به سایه نمیشوند و بزرگترین حسن میکروبلیدینگ این است که بعد از مدتی اگر دلتون رو بزنه میتونید شارژ نکنید تا کاملاً پاک بشه و اثری ازش نمونه.
 • نیاز به شارژ سالیانه دارد.
 • کار با قلم دستی که بدون برق میباشد انجام میگردد.
 • آموزش میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب و انجام آن برای افرادیکه دارای پوست‌های معمولی و خشک هستند اثرات ماندگارتری دارد ولی برا ی پوست‌های چرب از ماندگاری کمتری برخوردار می‌باشد.

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

محدودیت های میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 • عدم استفاده از هرگونه نیروی الکتریکی، اتومیشن و صرفاً فشار فیزیکی دست برای پاره کردن پوست به جهت قرار دادن رنگ در پوست
 • کمترین ماندگاری رنگ
 • خونریزی بیشتر
 • یادگیری دشوار جهت حصول نتایج طبیعی و ماندگار
 • هاشورهای ترسیم شده صرف نظر از روش کار، از موهای طبیعی ضخیم‌تر به نظر می‌رسند.
 • به دلیل کشیده شدن تیغ بلیدینگ روی پوست همراه با فشار فیزیکی دست بافت دچار تخریب می‌گردد.
 • با توجه به فشار دست و نیروی فیزیکی وارد شده به پوست کاربر دچار درد از ناحیه مچ شده و به همین دلیل فشار دست در ابتدا و انتها یکسان و یکنواخت نمی‌باشد.
 • امکان ترسیم خطوط خارج از حد مطلوب به دلیل مکانیکی بودن و صرفاً فشار دست و متعاقباً عدم کنترل دست حین کشیدن قلم‌های میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب .

 

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 

معایب میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 • در میکروبلیدینگ، رنگ لب ماندگاری کمتری دارد.
 • میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب خونریزی بیشتری دارد.
 • در این روش بافت پوست به دلیل فشار فیزیکی دست و کشیدن تیغ بر روی پوست لب دچار تخریب میشود.
 • متخصصین در آرایشگاه که عمل میکروبلیدینگ رو انجام می دهند به دلیل فشار دست و ایجاد نیروی فیزیکی، از ناحیه مچ دچار درد شده و باعث عدم ایجاد فشار یکنواخت و یکسان در ابتدا و انتهای کار می شوند.
 • در میکروبلیدینگ لب هاشورهای رسم شده ضخیم تر از موهای طبیعی فرد به چشم می آید.
 • در میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب اینکه خطوط خارج از حد مطلوب ترسیم شوند وجود دارد زیرا این روش با استفاده از نیروی فیزیکی فشار دست انجام می شود و امکان عدم کنترل دست هنگام کشیدن قلم میکروبلیدنگ وجود دارد.

 

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 

 

آنچه که بهتر است برای انجام آموزش میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب بدانید و رعایت نمایید!

حدالامکان سعی شود خط‌های ترسیمی به روی لب‌ها به صورت یک کادر و قالب نباشد، در غیر این صورت جلوه نامطلوب به لب‌ها داده می‌شود.

میکروبیلیدینگ و اثر آن بر لب تنها برای برجسته نمودن و پف کردن لب انجام نمی‌گیرد، بلکه هدف اصلی، رفع عیوب، رفع بد رنگی و پرتر نشان دادن لب‌ها می‌باشد.

رنگ‌ها را برای میکروبلیدینگ می‌توان کاملاً مشابه رنگ لب‌ها طراحی نمود. ولی نباید انتظار داشت که به صورت کاملاً دائمی و مادام‌العمر باقی بماند، چراکه نیازمند ترمیم می‌باشد.

برای انجام میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب، رنگ تزریقی بهتر است چند درجه تیره‌تر از رنگ درخواستی باشد تا به ریزش کمتری دچار شود.

لب‌ها دارای بافتی بسیار حساس و پر از رگ‌های خونی می‌باشد به همین جهت کار با لب بسیار حساس است و باید دقت لازمه رعایت شود.

بعد از انجام میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب، حساسیت پوستی- بافتی لب‌ها چند برابر می‌شود، لذا نیازمند مراقبت‌های ویژه می‌باشد.

رنگ‌های تزریقی با توجه به نوع پوست افراد ممکن است بعد از اتمام کار روشن‌تر و یا تیره‌تر از رنگ انتخابی دیده شود به همین منظور لازم است در انتخاب رنگ دقت نماید. لازم به ذکر است رنگ‌ها جلوه واقعی خود را دو هفته بعد از انجام کار نمایان می‌کنند. همواره تلاش نمایید کار خود را متناسب با رنگ پوست مشتریان ارائه دهید.

هنگامیکه می‌خواهید خط لب ایجاد نمایید تحت هیچ شرایطی از سوزن‌های تک سر استفاده نکنید، زیرا هم باعث خونریزی شدید می‌شود و هم لب‌ها رنگ‌پذیری خود را از دست می‌دهند.

همواره رنگ لب‌ها وابسته به مویرگ‌های خونی زیر پوست لب می‌باشد و لب‌ها از لایه‌های شاخی برخوردار نمی‌باشند.

پیشنهاد می‌کنیم شب‌ها قبل از خواب از ویتامین‌ اِی استفاد نمایید، زیرا به ترمیم و درخشندگی لب کمک شایانی می‌نماید.

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

 

ميكروپيگمنتيشن چیست؟

انجام ميكروپيگمنتيشن به سختي تلفظش نيست، روشي است مبتني بر اصول علمي و پزشكي با استفاده از دستگاه‌هاي استاندارد و وسايل يك بار مصرف استريل كه به كاربر (پيگمنتر) اين امكان را مي‌دهد كه بنا به تقاضاي مشتري، نسبت به ارائه يك آرايش دائمي ايمن اقدام كند.

در میکروپیگمنتیشن از یک قلم و دستگاه دیجیتالی استفاده شده و رنگ دانه ها به لایه های عمیق تری از پوست به نام لایه درمال نفوذ می کنند که این روش ماندگارتر از روش های میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب روش امبرویدری ابروهاست. میکروپیگمنتیشن هر 2 تا 5 سال باید تمدید شده و از آن جایی که در انجام آن از قلم دیجیتالی استفاده شده، زمان درمان و بهبودی کامل پوست پس از انجام این پروسه طولانی تر از روش میکروبلیدینگ  می باشد بوده و تا یک هفته پس از انجام آن باید از پوست نگه داری شود. این پروسه 2 ساعت طول کشیده و هزینه بیشتری هم دارد.

 

 

میکروبلیدینگ و اثر آن بر لب

با ما تماس بگیرید

09129614010

افکار خود را به اشتراک گذارید