میکروبلیدینگ مژه

میکروبلیدینگ مژه

میکروبلیدینگ مژه : میکروبلیدینگ بن مژه چیست ؟ هاشور مژه ، میکروپیگمنتیشن مژه و هاشور بن مژه همه اینها در واقع اصطلاحاتی هستند هم سطح که در کار هاشور ابرو کارایی دارند و مورد استفاده قرار می گیرند . البته با توجه به ظرافت کار بهتر است ار اصطلاح میکروبلیدینگ مژه استفاده کرد. همه می دانیم اولین ارتباط افراد با یکدیگر از راه نگاه کردن در چشم می باشد به همین دلیل چشم در چشم شدن انسانها نوعی ارتباط بدون کلام است و همچنین انگاشته می شود که اثر زیادی در رفتارهای دیگران در قبال ما دارد . بهتر است بدانیم چشم اجزای مختلفی دارد که ما با زیبایی بخشیدن به تمام اجزاء کلیدی آن باعث می شویم تا همیشه با اعتماد بنفس بالاتری ارتباط برقرار کنید و بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب خود بگذارید.    

هاشور مژه چیست : 

هاشور مژه که زیاد شنیده می شود در واقع همان بن مژه یا بین مژه یا خط چشم ابریشمی هم اصطلاحا به آن گفته می شود .  

هاشور مژه چگونه انجام میشود :

هاشور های مویی ریز که بین مژه ها و همرنگ با مژه ها زده میشود و باعث پرپشت نشان دادن مژه ها میشود.و اگر درست و تمیز انجام شود در زیباتر دیده شدن چشم ها تاثیر فراوانی خواهد داشت بدون درد و خونریزی و هیچ آسیبی به مژه نمیرساند.

 

میکروپیگمنتیشن بن مژه چیست :

بن مژه تکنیکی است که کاشت رنگ در قسمت های ریشه ی مژه ها کار میشود و باعث میشود چشم جلوه ی بیشتری داشته باشد. بن مژه برای چشمهای بسیار درشت و یا چشمهایی که بین مژه ها خالی است، مناسب میباشد. در انجام بن مژه برای قسمت پایین چشم نباید از بی حس کننده استفاده شود چون ممکن است به داخل چشم رفته و خطرناک است.   دوستان عزیز جهت آگاهی از انجام میکروبلیدینگ مژه  خوب است بدانید در این مرکز دستگاههای استاندارد جهانی و لوازم یکبار مصرف استیل استفاده می شود.  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟