میکروبلیدینگ خط چشم

با میکروبلیدینگ خط چشم دیگر نگران کشیدن و طراحی درست خط چشم نخواهید بود؛ چشمان شما همیشه برای رفتن به میهمانی آماده است.  

میکروبلیدینگ خط چشم

  امروزه روش‌های زیادی برای زیباتر شدن صورت به وجود آمده‌اند که هر کدام دارای مزایا و عوارضی هستند. در این بین روش‌هایی وجود دارند که از همه لحاظ برای فرد انتخاب بهتری هستند. در واقع افراد باید با تحقیق در مورد روش‌های مختلف انتخاب درستی انجام بدهند که منجر به پشیمانی بعدی نشود. چشم یکی از قسمت‌های صورت است که زیبایی آن تأثیر زیادی در چهره فرد دارد بنابراین افراد معمولاً از روش‌های مختلفی برای زیباتر شدن چشم استفاده می‌کنند. اصولاً برای زیباتر شدن چشم‌ها افراد به کاشت مژه یا اکستنشن دست می‌زنند که تأثیر بسزایی در زیبایی هم دارد اما یکی دیگر از روش‌های زیبایی چشم، کشیدن خط چشم است. کشیدن خط چشم برای اکثر خانم‌ها امری دشوار بوده و به سختی می‌توانند با چندین بار پاک کردن به یک خط چشم خوب برسند. برای حل این مشکل و کمتر شدن دغدغه خانم‌ها روشی به نام میکروبلیدینگ خط چشم به وجود آمده است. با استفاده از این روش افراد دیگر نگرانی در مورد یکسانی خط چشمشان نداشته و می‌توانند زمان کمتری برای آرایش بگذارند چون در آرایش صورت خط چشم بیشترین زمان را می‌گیرد.  

میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است.

میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است.

 

میکروبلیدینگ چیست؟

  این روش یک روش نسبتاً جدید است که برای افرادی که از انجام آرایش روزانه خسته شده‌اند و می‌خواهند آرایش چهره نیمه دائمی و یا حتی دائم داشته باشند بسیار مناسب است و می‌تواند پاسخگوی نیازهای آن‌ها باشد. این روش برای ابرو و چشم استفاده می‌شود و جایگزینی برای تاتو قدیمی است و ظاهر بسیار طبیعی‌تری دارد. میکروبلیدینگ هم شبیه تاتو قدیمی انجام می‌شود اما با این تفاوت که تاتو با دستگاه مخصوص انجام می‌شود اما میکروبلیدینگ با یک قلم و یا ابزار دستی انجام می‌شود. در این روش رنگدانه ها به لایه میانی پوست تزریق می‌شود و در این ناحیه باقی می‌مانند. در میکروبلیدینگ خط چشم هم بعد از انتخاب طرح خط چشم رنگدانه ها بر طبق اصول خاصی به درون پوست تزریق می‌شوند. این روش کشیدن خط چشم به صورت نیمه دائمی است به دلیل اینکه با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و همچنین به مرور زمان کم رنگ خواهد شد. این روش نسبت به تاتو دائمی زودتر کم رنگ خواهد شد اما مراقبت افراد هم در کم رنگ شدن آن تأثیر بسزایی دارد و یکی از مهم ترین مسائل است.  

دوام میکروبلیدینگ خط چشم

  همان‌طور که گفته شد میکروبلیدینگ به مرور زمان کم رنگ می‌شود و بنابراین باید به عنوان یک روش نیمه دائمی از آن نام ببریم. این روش نیاز به تمدید دارد و فرد باید بعد از مدتی برای تمدید آن مراجعه نماید. میکروبلیدینگ خط چشم هم حداکثر به مدت یک سال و نیم و یا دو سال باقی می‌ماند و زمان ترمیم آن بعد از این مدت زمان خواهد بود. اگر بعد از انجام آن متوجه ایراداتی شوید بلافاصله می‌توان به ترمیم آن پرداخت و آن را اصلاح کرد. در روش میکروبلیدینگ معمولاً آسیب‌ها کمتر بوده و افراد کمتر به آلرژی ناشی از آن مبتلا می‌شوند. در این روش خطرات بسیار کمتر از روش‌های قدیمی مثل تاتو است که به همین دلیل می‌توان از خطرات آن کاملاً چشم پوشی کرد. دو روش میکروبلیدینگ و تاتو شباهت‌های زیادی با هم دارند اما برخی تفاوت‌هایی هم در آن‌ها وجود دارد. در هر دوی آن‌ها رنگدانه ها به درون پوست تزریق می‌شوند اما ابزار مورد استفاده در آن‌ها و همچنین روش انجام تزریق به درون پوست در این دو روش با هم متفاوت است. در نتیجه باید با توجه به انتظارات روش مناسب خود را انتخاب کرد.  

نحوه انجام میکروبلیدینگ خط چشم

  در این روش برعکس روش تاتو که از دستگاه مخصوص استفاده می‌شود، از نوعی قلم که دارای تیغ است استفاده می‌کنند و به این روش رنگدانه ها را به درون پوست تزریق می‌کنند. در میکروبلیدینگ خط چشم هم با در نظر گرفتن مدل مورد نظر برای خط چشم با استفاده از قلم این کار انجام می‌شود. البته قابل ذکر است که در انجام میکروبلیدینگ خط چشم دقت بیشتری به کار گرفته می‌شود تا نتیجه مورد نظر به دست آید. تیغ‌های میکروبلیدینگ با دقت بسیاری خطوط طبیعی و زیبایی را ایجاد می‌کنند. به طور کلی میکروبلیدینگ از روش‌هایی است که بسیار طبیعی به نظر می‌رسد. میکروبلیدینگ معمولاً در دو جلسه انجام می‌شود. جلسه اول حدوداً دو ساعت به طول می‌انجامد اما جلسه دوم معمولاً کمتر طول می‌کشد اما ممکن است که زمان طولانی‌تری را هم بگیرد. این روش دارای ماندگاری نسبتاً متوسط نسبت به روش‌های دیگر است. روش‌های دیگری هستند که ماندگاری بیشتری دارند اما این روش هم مزیت‌های خود را دارد و مهم تر از همه اینکه بسیار طبیعی و زیبا به نظر می‌رسند.   میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است. میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است.  

ترمیم میکروبلیدینگ خط چشم

  بعد از انجام میکروبلیدینگ خط چشم ممکن است که آسیب‌ها و یا عوارضی در فرد ایجاد شود که برای جبران آن معمولاً باید ترمیم انجام شود. ترمیم شدن آسیب‌های ایجاد شده ممکن است که حداکثر تا ده روز به طول بیانجامد. بعد از انجام میکروبلیدینگ ممکن است که قرمزی و تورم در آن ناحیه ایجاد شود که تا حداکثر ده روز بعد از انجام آن برطرف خواهد شد. بعد از انجام میکروبلیدینگ شاید نتیجه کار با آن چیزی که مد نظر بود از نظر رنگ تفاوت داشته باشد اما باید در نظر گرفته شود که رنگ آن به مرور زمان کم رنگ تر خواهد شد و به آن نتیجه مورد انتظار نزدیک خواهد شد. حدوداً یک ماه بعد از انجام میکروبلیدینگ رنگ آن روشن تر شده و به رنگ طبیعی مورد نظر نزدیک می‌شود. میکروبلیدینگ خط چشم نیاز به دقت بسیار دارد و انجام آن حتماً باید نزد متخصص با تجربه صورت بگیرد تا با اطمینان خاطر به این کار بپردازید زیرا چشم قسمت حساس صورت است که در صورت انجام خطای کوچک می‌تواند عوارض جبران ناپذیری داشته باشد. اگر اقدامات قبل از انجام میکروبلیدینگ صورت بگیرد مثل بررسی عوارض و غیره می‌توان با اطمینان این کار را انجام داد.   مقاله مرتبط: پاک کردن تاتو خط چشم  

متخصص میکروبلیدینگ خط چشم

  همان‌طور که گفته شد به دلیل حساسیت های موجود در چشم می‌بایست حتماً نزد متخصص انجام شود تا بتوان انتظار یک نتیجه خوب داشت. در بسیاری از موارد افراد بدون داشتن هیچ‌گونه مدرک تخصصی در این حوزه و تنها با دیدن کلیپ‌هایی در اینترنت در مورد روش میکروبلیدینگ دست به انجام آن می‌زنند که منجر به آسیب‌های زیادی در مراجع کنندگان شده و همچنین اعتماد آن‌ها را برای انجام این کار سلب کرده است. به دلیل استقبال صورت گرفته از این روش اغلب افراد درصدد سوء استفاده هستند و می‌خواهند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از این کار درآمد کسب کنند و این افراد همان کسانی هستند که با مراجعه به آن‌ها از انجام این روش منصرف خواهید شد. متخصص میکروبلیدینگ خط چشم و انواع دیگر باید بتواند به صورت دقیق و با رعایت همه اصول و قوانین این کار را انجام داد و تنها در این صورت می‌توان گفت که این فرد متخصص در انجام این کار است و می‌توان به آن اطمینان کرد. متخصص این روش در مورد رنگ‌ها، عوامل بیماری زا و غیره و در نهایت مهارت‌های عملی آموزش می‌بینند.   میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است. میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است.

مزایای میکروبلیدینگ خط چشم

  این روش علاوه بر اینکه خط چشم دائمی برای فرد به وجود می‌آورد همچنین باعث می‌شود که چشم بسیار درشت تر و زیباتر به نظر برسد. این روش باعث می‌شود که مژه‌های فرد هم پرتراکم تر به نظر برسند و این هم بر زیباتر شدن چشم می‌افزاید. این روش برای کشیدن خط چشم برای افرادی که پلک‌های افتاده دارند بسیار مناسب است و در واقع تنها به این روش می‌توان بدون عمل برطرف کردن افتادگی چشم زیبایی را به چشم‌ها بخشید. اگر هر روز که برای بیرون رفتن آماده می‌شوید برای کشیدن خط چشم وقت بسیار زیادی می‌گذارید انجام این روش می‌تواند بسیار کمک کننده باشد و در زمان و یا حتی انرژی هم صرفه جویی می‌شود. میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است و به دلیل نیمه دائمی بودن در صورتی که فرد از طرح خط چشم خود راضی نباشد می‌توان آن را تغییر داد و یا اینکه بعد از مدتی پاک خواهد شد و فرد نگرانی ندارد.  

عوارض میکروبلیدینگ خط چشم

  همان‌طور که می‌دانید چشم نقطه حساس صورت و بنابراین آسیب‌های احتمالی زیادی ممکن است بروز کنند و برای فرد ایجاد ناراحتی بکند. مثل قرمزی و خارش در ناحیه پلک‌ها که بسیار اذیت کننده است. البته این موارد بعد زا مدتی برطرف می‌شوند اما افرادی که به طور کلی به این مواد حساسیت داشته باشند مشکلات جدی‌تری برایشان به وجود می‌آید که جبران کردن آن بسیار سخت خواهد بود. اما نکته مهم این است که در صورتی که این کار به صورت تخصصی و حرفه‌ای انجام شود هیچ‌گونه عوارضی در فرد ایجاد نمی‌شود اما متأسفانه در بسیاری موارد این کار توسط افراد غیرمتخصص و غیرحرفه ای صورت گرفته و عوارض ناگواری برای افراد ایجاد می‌کند. برای میکروبلیدینگ خط چشم در نظر گرفتن ظرافت و دقت کار بسیار حائز اهمیت است زیرا خط چشم بسیار ظریف و حساس بوده و حتی باید در انتخاب طرح مورد نظر دقت کافی را داشته باشید. در صورتی که این کار توسط متخصص تعلیم دیده و دارای مدرک صورت بگیرد، فرد می‌تواند اطمینان داشته باشد که نتیجه خوبی به دست می‌آید و بدون هیچ‌گونه نگرانی در مورد عوارض آن این کار را انجام دهد.  

هزینه میکروبلیدینگ خط چشم

  هزینه‌های انجام میکروبلیدینگ متغیر هستند و بستگی به مدل مورد نظر فرد دارد اما به هر حال این روش با وجود همه مسائل بسیار مقرون به صرفه بوده و از نظر هزینه برای فرد دشوار نیست. هزینه‌های این روش نسبت به روش‌هایی مثل تاتو به نسبت کمتر است اما درعین‌حال زیبایی بیشتری دارد و نکته مهم تر اینکه بسیار طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. هزینه‌های لوازم آرایشی امروزه بسیار زیاد شده است و اگر فرد با انجام این روش دیگر نیازی به هر روز کشیدن خط چشم نداشته باشد، هزینه‌های خرید لوازم آرایش برای وی کاهش می‌باید و می‌تواند تا مدت زمان زیادی از خریدن خط چشم راحت شود. با توجه به توضیحات داده شده، میکروبلیدینگ خط چشم هم به یکی از روش‌های محبوب برای زیباتر شدن چشم‌ها تبدیل شده است و بعد از به دست آوردن اطلاعت کافی و یا حتی در صورت داشتن سابقه بیماری چشم با مشورت با پزشک متخصص می‌توان از این روش استفاده کرد. این روش هم مانند سایر روش‌ها دارای مزایا و معایبی است اما در نهایت به این نتیجه می‌رسیم که شرایط در افراد مختلف متفاوت است.   در پایان مطلبی درخصوص ماندگاری میکروبلیدینگ مژه برای شما عزیزان آورده ایم.   میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است. میکروبلیدینگ خط چشم نسبت به روش‌هایی مثل تاتو که هزینه‌های زیادی دارد و البته ترمیم آن هم بسیار وقت گیر و پرهزینه است بسیار کم هزینه تر است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه