میکروبلیدینگ ابرو و همه چیز درباره آن

میکروبلیدینگ ابرو ، ابرو  یکی از مهم ترین عضو های بدن است که تاثیر زیادی روی زیبایی چهره ی شما می گذارد. اما ضخامت و طول ابرو ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. البته لازم به ذکر است که فرم ابرو های شما و ضخامت آن ، به خودی خود هیچ وقت تغییر نمی کند! همان طور که می دانیم این روز ها ، مد و فشن ، ابرو های پهن و ضخیم را پیشنهاد می دهد.  استفاده از مداد های آرایشی برای پهن و پر تر کردن ابرو ، هم کاری وقت گیر بوده و هم دقت و زیبایی مطلوب را ندارد. اما از آنجایی که ما انسان ها همیشه برای هر مسئله ای یک ترفند و راه حل پیدا می کنیم ، برای این موضوع هم یک تدبیر جانانه اندیشیدیم . سال هاست که انجام تتو در نواحی مختلف بدن رواج یافته است. تتو ها انواع مختلفی دارند.. تاتو های آرایشی که معمولا برای ابرو ، چشم و لب انجام می شوند ، طرفداران خاص خودش را دارد. انجام تتو ، جدا از اینکه آیا ضرر دارد یا نه ، انتخاب خوبی برای تغییر و زیبا تر شدن چهره  است. با گذشت زمان و پیشرفت علم و همچنین گسترش حوزه ی مراقبت های زیبایی ، روش نوینی برای طراحی ابرو ، ابداع شد. این روش بر خلاف متد های قدیمی تتو که ظاهری غیر طبیعی و حتی ترسناک به شما می داد ، ابرو های شما را به صورت کاملا طبیعی ، پر پشت تر می کند. این روش، در واقع یک تتوی نیمه دائم است. در طی این فرآیند ، مو های نازک ابروی شما ضخیم تر می شوند. علاوه بر این ، برای افرادی که ابرو های بسیار کم پشتی دارند ، تارهای موی جدیدی طراحی می شود. به همین دلیل ، این روش روز به روز معروف تر و پر طرفدار تر می شود. اما واقعا این روش چگونه کار می کند؟   قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو  

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ یک تاتوی نیمه دائم است که ابرو های پراکنده و نازک را حجیم تر و پر پشت تر می کند. این روش در اصل به عنوان درمانی برای تغییر شکل ابرو های بیماران مبتلا به طاسی و سرطان طراحی شده بود. اما امروزه از آن در سالن های زیبایی به عنوان یک راه حل بی نظیر برای داشتن ابرو هایی خوش فرم استفاده می شود. اگر چه که با شنیدن کلمه ی تاتو ، ممکن است استرس بگیریم و فکر کنیم که این روش ، خطرناک و سنگین است. اما این تکنیک جدید ، چنان ظریف و طبیعی عمل می کند که داشتن هر گونه نگرانی بابت آن بی مورد است. «میکروبلیدینگ ، نوعی تاتوی آرایشی زیبایی است که با نام “میکروپیگمنتیشن” نیز شناخته می شود». در این روش ، به جای استفاده از دستگاه ماشین ، از یک ابزار دستی استفاده می شود. این فرآیند با ایجاد برش های کوچک در پوست انجام می شود که شبیه به برش های ایجاد شده توسط کاغذ است. این برش ها با رنگدانه پر شده و ظاهری بسیار طبیعی به ابرو های شما می بخشد.  

آیا میکروبلیدینگ ابرو با درد همراه است؟

اگرچه که این برش های کوچک آن قدر ها هم دردناک نیستند ، اما می توان با استفاده از روغن ها و محصولات بی حس کننده این درد ها را قابل تحمل کرد. نکته ی دیگری که نباید آن را نادیده گرفت ، واکنش های غیر منتظره و غیر ارادی افراد است. بسیاری از افراد، در طول انجام این پروسه ، تمایل به عطسه کردن دارند. زیرا ابرو یکی از مناطق حساس بدن است! با این حال ، باز هم این روش بسیار پر طرفدار و محبوب است!  

انجام میکروبلیدینگ ابرو چقدر طول می کشد؟ و چقدر ماندگاری دارد؟

انجام میکروبلیدینگ در هر جلسه حدود ۱ الی ۲ ساعت طول می کشد. معمولا برای ترمیم بعدی آن نیز ، باید یک هفته بعد از اولین جلسه اقدام کنید. ماندگاری آن نیز ، از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اما طول عمر آن به طور متوسط بین ۱۲ الی ۱۸ ماه است.

چیزی که حتما باید بدانید!

قبل از اقدام ، حتما در مورد سالن زیبایی و فردی که قرار است این کار را برای شما انجام دهد به خوبی تحقیق کنید. از تخصص و مهارت آن شخص اطمینان حاصل کنید. در انجام میکروبلیدینگ ، داشتن تخصص در طراحی ابرو بسیار مهم است. زیرا حفظ تقارن صورت شما مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه شود. مجموعه کارها و نمونه های انجام شده توسط آن فرد را مشاهده کنید. هر فرد حرفه ای ، باید یک جلسه مشاوره و یک تست برای شما انجام دهد. این خیلی مهم است که آرایشگر شما ، قبل از شروع به کار ، ابتدا طرح مورد نظرش را روی ابرو های شما بکشد و با شما به توافق برسد.  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟