میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو

همه خانم ها دوست دارند ابروهای پر و قرینه داشته باشند. بسیاری از خانم ها وقت زیادی را در طول روز صرف آرایش ابروهای خود می کنند. اما راه حل ساده تری هم برای فرم دادن به ابروها به طور دائم وجود دارد. میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو می تواند خانم هایی که از ابروهای کم پشت، کوتاه، تو خالی و غیر قرینه خود راضی نیستند را به رضایت کامل برساند.  

میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو

میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو با استفاده از دستگاه مخصوص که در واقع یک قلم دستی است انجام پذیر است. این کار با فشار دست صورت می گیرد. بیشترین مزیت میکروبیلدینگ که موجب شده روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده شود، طبیعی بودن ابروهای هاشور خورده با این روش است. با قلم میکروبلیدینگ خطوطی کاملاً شبیه به مو در میان ابروها ترسیم می شود. این روش را با نام آرایش دائمی و نیمه دائمی هم می شناسند. مهم ترین مسئله در هاشور زدن ابروها که باید به آن توجه شود، هماهنگی آن با ابروهای فرد است. مدلی های مختلف ابرو که با هاشور می توان به آن دست یافت، در ادامه آورده شده است.

  میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو با قلم میکروبلیدینگ خطوطی کاملاً شبیه به مو در میان ابروها ترسیم می شود. این روش را با نام آرایش دائمی و نیمه دائمی هم می شناسند.

 

مدل های هاشور ابرو

میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو به طور کاربردی می توانند نقص های موجود در ابرو را از بین ببرند. برای این که بدانید چگونه بهترین نتیجه را از میکروبلیدینگ بگیرید، باید درباره مدل های هاشور ابرو اطلاعاتی داشته باشید.  

۱- هاشور ابرو دو بعدی

برای ایجاد هاشور ابرو دو بعدی در بخش تاج باید هاشورها به طرف بالا زده شود و به محض رسیدن به خط نقطه کانونی هاشور (spine)، هاشورها باید چرخش یابند و به طرف پایین زده شوند. خطوط به طور یکسره ایجاد می شوند. علاوه بر میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو ، دستگاه میکروپیگمنتیشن نیز برای این کار مناسب است.  

۲- هاشور ابرو سه بعدی

مهم ترین مشخصه هاشور ابرو سه بعدی ظاهر طبیعی آن است. خطوط به شکل یکسره زده نمی شود. خطوط آن در کنار هم با خواب ملایم در جهت خط نقطه کانونی هاشور ایجاد می شوند. وقتی ابروها حالت طبیعی پیدا می کنند، حجم آنها نیز بیشتر می شود. برای افرادی که ابروهای خیلی کمی دارند، میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو راهکار مناسبی است. میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو با قلم میکروبلیدینگ خطوطی کاملاً شبیه به مو در میان ابروها ترسیم می شود. این روش را با نام آرایش دائمی و نیمه دائمی هم می شناسند.

۳- هاشور ابرو مدل دخترانه

هاشور ابرو مدل دخترانه طرفداران زیادی دارد و وجه تمایز آن با مدل های دیگر در بخش تاج ابرو است. به جای این که هاشورها در کنار هم و خیلی منظم در بخش تاج زده شوند، شکلی نامنظم به آنها داده می شود. در صورتی که با فرم ابروهای فرد هم خوانی داشته باشد، می توان هاشورها را به طرف بالا کار کرد.  

۴- هاشور ابرو هایلایت

برای ایجاد هاشور ابرو هایلایت، هاشورها باید با رنگ تیره و با فاصله از هم زده شوند. سپس در میان آنها با رنگ روشن تر هاشورها زده می شود. میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو را به دلیل طبیعی بودنش انتخاب می کنند و این مدل به دلیل ظاهر غیر طبیعی که به ابروها می دهد، افراد کمی به سراغ آن می روند. بیشتر برای خانم هایی مناسب است که تاتو یا هاشور قدیمی دارند.  

۵- هاشور ابرو تلفیقی

میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو هاشور تلفیقی به سه روش قابل اجرا است که به طور معمول با تلفیق هاشور و سایه انجام می شود. در روش اول، تاج ابرو هاشور زده می شود و از دم ابرو به طرف تاج ابرو به شکل ماژیکی پر می شود. در روش دوم، کل سطح ابرو هاشور زده می شود و سپس از بخش دم ابرو به طرف تاج ابرو سایه زده می شود. به طوری که در طرف تاج ابرو و بالای ابرو کمترین تراکم رنگ و در بخش زیر ابرو بیشترین تراکم ایجاد می شود که ظاهری طبیعی به ابروها می دهد. در روش سوم، کل سطح ابرو هاشور زده می شود و تمرکز سایه روی خط نقطه کانونی هاشور است. بیشترین تراکم رنگ در این بخش وجود دارد و به سمت اطراف این خط سایه زده می شود که در بخش زیر ابرو و بالای آن کمترین تراکم رنگ ایجاد می شود.   میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو با قلم میکروبلیدینگ خطوطی کاملاً شبیه به مو در میان ابروها ترسیم می شود. این روش را با نام آرایش دائمی و نیمه دائمی هم می شناسند.

فیبروز ابرو

میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو با روش فیبروز هم ممکن است. در این روش هاشورها باید با فرم کلی صورت هماهنگی داشته باشند. مدل ابروها بر اساس سلیقه مشتری انتخاب نمی شود و بر طبق فرم کلی چهره و نسبت های طلایی اجرا می شود و با توجه به این که نقطه کانونی هاشور (spine) به کدام طرف متمایل شود، انواع متفاوتی پیدا می شود.

انواع مدل ابرو در این تکنیک عبارتند از:

 • هاشور تیغ ماهی اولین مدل ابرو است که در آن نقطه کانونی هاشور روی انتهای ابرو قرار می گیرد و تمام بخش های هاشور در جهت انتهای ابرو زده می شود. این مدل برای افرادی که جهت ابروهایشان به طرف بالا است و ابروهای کم حجم دارند، مناسب است.
 • هاشور ابروی آسیایی دومین مدل است که در آن نقطه کانونی هاشور در قسمت پایینی ابروها و در بخش بین ابتدا و قوس ابروها قرار می گیرد. این هاشور برای افرادی مناسب است که جهت رویش موی ابروهای آنها تغییر می کند و صورتی مشابه ساکنان شرق آسیا دارند. این مدل برای آقایان هم مناسب است. میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو برای رفع نواقص ابروی آقایان نیز مؤثر است.
 • در مدل ابروی بعدی نقطه کانونی هاشور در بخش قوس پایینی ابروها قرار می گیرد. تمام هاشورها در جهت این نقطه اجرا می شوند. این مدل برای خانم هایی مناسب است که جهت رویش ابروهایشان به طرف پایین است.
 • در مدل هاشور ابروی رو به بالا نقطه کانونی در ناحیه بالای ابروها قرار داده می شود. یعنی تمام هاشورها به طرف بالا زده می شوند. کسانی که مدل ابروی اسپرت دوست داشته باشند، این مدل برای آنها مناسب خواهد بود.

با قلم میکروبلیدینگ خطوطی کاملاً شبیه به مو در میان ابروها ترسیم می شود. این روش را با نام آرایش دائمی و نیمه دائمی هم می شناسند.  

معجزه تقارن ابروها با فیبروز ابرو

میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو کارآمد هستند، اما یکی از بهترین روش ها برای ایجاد تقارن در میان ابروها استفاده از روش فیبروز ابرو است. این کار با استفاده از یک نرم افزار انجام می شود. برای این کار متخصص، طراحی را از تاج ابرو شروع می کند و سپس به رنگ شوک خواهد داد. با گذشت چند دقیقه، ابروها رنگ می گیرند. حالا ابروها باید بی حس شوند. بعد نوبت به دم و خم ابرو می رسد. تعداد مراحل و ضخامت خطوط به نوع پوست و مدلی که در نظر گرفته شده است بستگی دارد.  

میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو و فیبروز ابرو

در این مقاله، درباره میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو صحبت شد. با میکروبلیدینگ که یک شیوه مدرن و آرایش دائمی است، می توان مدل های مختلف ابرو را روی صورت خانم ها به اجرا در آورد. این مدل ها از تنوع برخوردار هستند که شامل هاشور ابرو دو بعدی، هاشور ابرو سه بعدی، هاشور ابرو مدل دخترانه، هاشور ابرو هایلایت و هاشور ابرو تلفیقی می شود. در فیبروز ابرو نیز با گذاشتن رنگدانه ها و ایجاد برش های کوچک در لایه پوست می توان ابروها را زیباتر کرد. به دلیل این که در این روش جوهر به لایه های زیرین نفوذ نمی کند، پاک کردن و اصلاح آن ساده تر است و بعد از مدتی می توان مدل ابروها را تغییر داد و مانند تاتو نیست که به طور دائم ابروها به یک شکل بماند. انواع مدل ابرو که با فیبروز قابل اجرا است نیز به چهار دسته تقسیم شد که هاشور ابروی تیغ ماهی و هاشور ابروی آسیایی از آن دست هستند.   میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو با قلم میکروبلیدینگ خطوطی کاملاً شبیه به مو در میان ابروها ترسیم می شود. این روش را با نام آرایش دائمی و نیمه دائمی هم می شناسند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟