میکروبلندینگ از زاویه ایی دیگر

با نگاهی دیگر به عمل میکروبلیدینگ متوجه میشویم دردی که فرد در این روش احساس می‌کند از تاتوهای قدیمی و میکرو‌پیگمنتیشن خیلی کمتر است. البته توجه داشته باشید که آستانه ی درد در افراد مختلف متفاوت است. هر فردی احساس متفاوتی نسبت به دیگران دارد، به همین علت نمی شود در این مورد به طور صد در صد اظهار نظر کرد. با توجه به این که پوست در این روش مقدار کمتری شکافته می شود، کاملاً منطقی به نظر می رسد که افراد درد کمتری را نسبت به روش های قدیمی تر احساس کنند.   نگاهی دیگر به عمل میکروبلیدینگ

 

نگاهی دیگر به عمل میکروبلیدینگ و مدت زمان آن

مدت زمان اجرای میکروبلیدینگ از ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت متغیر است. در حالت کلی زمان اجرای این روش به فاکتور‌های زیر بستگی دارد:

 • مقدار مویی که ابرو دارد. یعنی هر چقدر موی ابرو کمتر باشد میکروبلید کار به دقت و زمان بیشتری برای اجرای آن نیاز دارد.
 • وجود آثار تاتو یا پیگمنتیشن که از قبل باقی مانده روند کار را کند کرده و زمان بیشتری را می‌طلبد.
 • پایین بودن آستانه ی درد باعث کند شدن روند کار میکروبلیدینگ میشود.
 • درخواست متقاضی برای اجرای فرم ابروی متفاوت. یعنی اگر بلیدینگ‌کار بخواهد ابروهای متفاوتی برای مراجعه کننده طراحی کند به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

  نگاهی دیگر به عمل میکروبلیدینگ

 

روش بی حسی در میکروبلیدینگ چگونه است؟

در بسیاری از مراکز زیبایی در ایران و کشورهای دیگر برای بی حس کردن پوست جهت اجرای”میکروبلیدینگ” از پماد زایلاپی استفاده می‌شود. البته طی چند سال اخیر پمادها و قطره های بی‌حسی بسیار زیادی برای این کار تولید شده است. این محصولات از کشور هایی مانند چین، کره، آلمان و … وارد ایران می‌شوند. و شما باید با توجه به تاریخ انقضاء آن محصول خود را خریداری کنید. آرایش گران مختلف با توجه به شناختی که از برندهای فعال در این زمینه دارند، طبق سلیقه و تجربه ی خودشان یک نمونه را انتخاب می‌کنند.  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟