مزوتراپی لاغری

مزوتراپی یکی از روش های خوب لاغری موضعی است که در صورت انتخاب داروی مناسب، تکمیل دوره درمان و در کنار رژیم لاغری درست و ورزش به خوبی به لاغری موضعی مخصوصاً لاغری شکم و لاغری پهلو ها کمک می کند. در این مقاله کمی بیشتر در مورد نتایج مزوتراپی لاغری شکم صحبت خواهیم کرد .

نتایج مزوتراپی لاغری شکم

مزوتراپی شکم یک روش ایمن و بی خطر جهت آب کردن چربی های شکم توسط تزریق موضعی مواد چربی سوز است که چربی ها و سلولیت را از بین خواهد برد. معمولاً شکم، پهلوها، ساق و بازوها نواحی هدف اصلی در لاغری موضعی با مزوتراپی اند. داروی تزریقی مزوتراپی به دو شکل وجود دارد : دسته اول کوکتل های آماده ای هستند که حاوی چندین ماده مؤثر ( دارو، عصاره گیاهان و عناصر هومئوپاتیک ) به صورت همزمان اند و در صورت تزریق صحیح در نقاط درست بسیار مؤثر اند. دسته دوم چندین ترکیب مختلف به صورت مجزا هستند که بر حسب صلاحدید پزشک با هم ترکیب می شوند و اثر خود را ایفا خواهند نمود. در صورت تکمیل روند درمان که چندین جلسه طول خواهد کشید فرد در کنار رژیم لاغری سریع به نتایج خوبی از نظر فرم دهی، چربی سوزی و در مان سلولیت بر حسب استراتژی اتخاذ شده توسط پزشک خواهد رسید .

مزوتراپی سلولیت

مزوتراپی حجم چربی های زائد را کاهش می دهد. همچنین جریان لنفاتیک را تسهیل می کند، جریان خون را بهبود می بخشد و اتصالات بافت همبندی و چربی را تخریب می کند ( که تشکیل دهنده نمای سلولیت است )

تعداد جلسات مورد نیاز در مزوتراپی لاغری

برای رسیدن به نتیجه دلخواه و لاغری سریع، لازم است درمان خود را حسب صلاحدید پزشک ادامه دهید. برخی بیماران حتی پس از اولین جلسه نتایج را مشاهده می کنند و برخی دیگر نیاز به جلسات بیشتری برای مشاهده نتایج خواهند داشت. به مرور زمان و همزمان با ادامه جلسات، دوستان و آشنایان بیمار معمولاً از پیشرفت وضعیت ظاهری بیمار سخن خواهند گفت. در بسیاری از موارد مزوتراپی همراه با میکرونیدلینگ انجام می شود که تأثیر آن را دو چندان می کند.

عوارض و نتایج مزوتراپی لاغری شکم

مانند همه تزریق های دیگر، درد و سیاهی موضع از عوارض مزوتراپی است که بسیار نادر بوده و پس از چندین جلسه بهبود می یابد. مزوتراپی حدوداً نیم ساعت به طول می انجامد و نیاز به هیچ گونه آمادگی خاص ندارد و پس از آن نیز فرد قادر به انجام کارهای خود خواهد بود .

نتایج مزوتراپی لاغری شکم چقدر ماندگار است ؟

در صورت رعایت رژیم غذایی صحیح و ورزش، نتایج مزوتراپی دائمی خواهد بود.

مزوتراپی لاغری بهتر است یا لیپوساکشن ؟

مزوتراپی اساساً با لیپوساکشن متفاوت است. در لیپوماتیک فرد نیاز به آماده سازی پیش از عمل داشته و نیاز به بیهوشی یا حداقل بی حسی در حین عمل خواهد داشت و پس از عمل نیز احتیاج به چند روز استراحت و رعایت نکات بسیاری دارد. ولی مزوتراپی بسیار ساده بوده و نیاز به هیچ کدام از این کارها نخواهد داشت و فرد میتواند هفته ای یک بار انجام دهد. تفاوت مزوتراپی با لیپوساکشن نیز در این است که در مزوتراپی سلول های چربی تخریب نمی شوند تنها چربی موجود در آن ها از بین می رود. حال آنکه در لیپوساکشن، سلول های چربی نیز تخریب می شوند. به عبارت دیگر اگر فرد رژیم غذایی خود را رعایت نکند و دچار بازگشت چربی ها شود در فردی که مزوتراپی انجام داده دوباره همان نواحی پر می شود حال آنکه در لیپوساکشن نواحی دیگر نظیر گلو ، بازو و .. درگیر خواهند شد . مزوتراپی لاغری در چه کسانی موثر است ؟ کلیه افرادیکه بین ۱۸ تا ۷۰ سال سن دارند می توانند از نتایج مزوتراپی بهره ببرند . هزینه مزوتراپی لاغری : هر جلسه مزوتراپی شکم با استفاده از کوکتل های آماده حدود ۲۰۰ هزار تومان و با استفاده از ترکیب های ویژه که توسط پزشک ساخته می شود و بر اساس روش مورد استفاده و وسعت موضع بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان هزینه دارد    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟