مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن

مزوتراپی، یک درمان جایگزین است که به طور گسترده در برخی از کشورها به عنوان کمک به کاهش وزن انجام می‌شود و برخی افراد از مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن  استفاده می‌کنند. این روش در اصل برای درمان بیماری‌های عفونی و آسیب‌های ورزشی ایجاد شد، اما این روش با تزریق مقادیر اندکی از داروها به لایه چربی زیر پوست، درواقع چربی را ذوب می‌کند. در نتیجه کاهش وزن نیز حاصل می‌شود.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن

  مزوتراپی یک روش درمانی عالی برای جوان‌سازی، سفت کردن و لاغر کردن قسمت‌های مختلف بدن است. از مواد به کار رفته در مزوتراپی برای کاهش سلولیت، درمان پیری پوست و محکم تر شدن پوست‌های شل استفاده می‌گردد. مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن شامل تزریق عصاره‌های طبیعی و همچنین اسیدهای آمینه و ویتامین‌ها به لایه‌های میانی پوست است. این تزریق باعث ایجاد گردش خون موضعی و بالا رفتن متابولیسم موضعی می‌گردد و همین امر سبب از بین رفتن سلولیت می‌شود و در نتیجه شاهد پوستی محکم تر خواهیم شد.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن بین سنین ۷۰-۱۸ سال است، در واقع در این سنین می‌توان بهترین نتایج را از این روش لاغری دریافت کرد.

 

تزریق و مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن

  کاربردهای پزشکی بسیار زیادی از جمله درمان اضطراب، بی خوابی، اسپاسم عضلانی، سندرم تونل کارپ، دیستروفی سمپاتیک رفلکس موجب شکل گرفتن مزوتراپی شد. از مزوتراپی یا همان تزریق لیپولیز، اکنون به عنوان روشی با غیر تهاجمی استفاده می‌شود که در آن دارو در مناطق هدفمند تزریق می‌شود تا بدن شما شکل بگیرد. مزوتراپی روشی است که شامل استفاده از یک محلول خاص در مزودرم (لایه پوست میانی) است. بسته به نوع پوست و خود مشکل و همچنین منطقه ای که تحت درمان قرار می‌گیرد، ترکیبات مواد مزوتراپی انتخاب می‌شود. محلول مزوتراپی با ترکیب مواد مناسب برای دستیابی به بهترین نتیجه آماده می‌شوند. مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن هم به عنوان یک روش تزریق و هم به عنوان روشی بدون سوزن قابل انجام است. دلایل بی شماری برای تجمع رسوبات چربی در باسن، ران، پهلوها وجود دارد که برخی از آن‌ها به دلیل کم تحرکی طولانی مدت، منجر به ظهور سلولیت در این مناطق می‌شود. یکی از راه‌حل‌های کارآمد برای خلاص شدن از شر سلولیت و ذخایر چربی موضعی، مزوتراپی می‌باشد.   مقاله مرتبط:  لاغری موضعی بدن با مزوتراپی  

لاغری موضعی چیست؟

با لاغری موضعی، می‌توانید نتیجه‌هایی به دست آورید که اغلب با تنها کاهش وزن ممکن نیست. روش لاغری موضعی به شما کمک می‌کند تا شکل بدن خود را بهبود بخشید و از بدن متناسبی برخوردار باشید. روش لاغری موضعی بدن شامل اقدامات جراحی و غیر جراحی است که برای اصلاح نواحی مختلف بدن استفاده می‌شود. مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن از روش‌های غیر جراحی محسوب می‌شود که امروزه بسیاری پرطرفدار شده است.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن چیست و چه اثراتی داد؟

  محلول مخصوص مزوتراپی از ترکیب عصاره چند گیاه، فسفاتیدیل کولین، سیلیکون آلی، کارنیتین و مواد طبیعی مانند عصاره کنگر فرنگی و غیره به دست می‌آید. هیچ‌گونه استانداردی در ترکیب مواد وجود ندارد. مزوتراپی بدن به طور متوسط حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. پس از انتخاب روش مناسب برای انجام درمان، با سوزن یا بدون سوزن، یک محلول مناسب تهیه می‌شود. مزوتراپی بدن با سوزن به محلول اجازه می‌دهد تا عمیق‌تر به مواد فعال نفوذ کرده و سریع‌تر به نتیجه برسیم. پس از درمان، مطابق با این روش، کبودی که ممکن است رخ دهد، به سرعت از بین می‌رود. اگر مشتری بخواهد از روش مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن بدون سوزن استفاده شود، برای انجام درمان ابتدا پوست مشتری باید با استفاده از اسکراب بدن خفیف یا میکرودرم ابریژن آماده شود. آماده سازی پوست بسیار مهم است زیرا نفوذ بهتر محلول مزوتراپی را ممکن می‌کند. این روش درمانی با استفاده از دستگاه مزوتراپی و بدون عوارض جانبی همراه با کبودی جزئی انجام می‌شود. پس از درمان باید از تعرق زیاد و حمام آفتاب خودداری کرد. قبل و بعد از تزریق مزوتراپی بدن، داروهای حاوی آسپرین نباید مصرف شود.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن بین سنین ۷۰-۱۸ سال است، در واقع در این سنین می‌توان بهترین نتایج را از این روش لاغری دریافت کرد.

 

نقاط مورد استفاده از مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن و تعداد جلسات

  مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن برای نقاطی از بدن کاربرد دارد که ورزش و رژیم غذایی در آن تأثیری ندارد. قسمت‌هایی از چربی بدن مثل چربی اضافی بازوها، ران‌ها، شکم و دور کمر به‌وسیله مزوتراپی از بین می‌روند، پوست نواحی که در آن تزریق مزوتراپی انجام شده سفت‌تر از بقیه نقاط می‌شود پوست نسبت به قبل جوان‌تر به نظر می‌رسد پس نتیجه می‌گیریم مزوتراپی موجب جوان‌سازی پوست هم می‌شود. تعداد جلسات مزوتراپی بستگی به منطقه تحت درمان دارد و بیشترین نتیجه بعد از ۳ جلسه درمان حاصل می‌شود. تعداد جلسات مزوتراپی بستگی به منطقه تحت درمان دارد و بیشترین نتیجه بعد از ۳ جلسه درمان حاصل می‌شود. هر ۴ هفته یک‌بار درمان را انجام می‌شود و بسیاری از بیماران گزارش می‌دهند که بعد از چند جلسه، از سایز شکم، باسن و ران آن‌ها کاسته شده است. از لحاظ زمانی هم به بیماران می‌توانند بلافاصله به روند عادی زندگی خود بازگردند.   با مقاله تاتو در اینجا آشنا شوید.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن چند جلسه طول می‌کشد؟

  بهترین راه حل برای رسیدن به نتیجه دلخواه این است که به توصیه‌های پزشک گوش دهید و تعداد جلسات را تا زمان مقرر توسط وی ادامه دهید. همان‌طور که می‌دانید بدن افراد با هم تفاوت دارد، بنابراین واکنش به درمان نیز در افراد مختلف متفاوت خواهد بود؛ برخی شاهد تغییرات در همان جلسه اول خواهند بود برخی دیگر نیاز به تکرار جلسات مزوتراپی دارند. بازه سنی مناسب برای انجام روش مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن بین سنین ۷۰-۱۸ سال است، در واقع در این سنین می‌توان بهترین نتایج را از این روش لاغری دریافت کرد.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن بین سنین ۷۰-۱۸ سال است، در واقع در این سنین می‌توان بهترین نتایج را از این روش لاغری دریافت کرد.

 

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن چگونه انجام می‌شود؟

  مزوتراپی می‌تواند به کاهش سلولیت کمک کند. مزوتراپی را به عنوان یک روش ذوب کننده چربی می‌شناسند، مزوتراپی در حالی که می‌تواند به کاهش چربی اضافی کمک کند و پوست آزاد را سفت کند، اما جادو نمی‌کند، بنابراین بدون کمک تصحیح رژیم غذایی و ورزش کردن و ترک عادات بد که منجر به تولید سلولیت و انباشت چربی زیر پوست می‌گردد به سراغ مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن نروید. دکتر پترسون این نظریه را مطرح می‌کند: «مزوتراپی می‌تواند رسوبات چربی در نواحی سلولیت و محلی نظیر چانه را با استفاده از آنزیم‌هایی که سلول‌های چربی را تجزیه می‌کنند، با موفقیت درمان کنند. آنزیم‌های حل کننده چربی دیوار سلول چربی را مختل می‌کنند و چربی را رها می‌کنند و به آن اجازه می‌دهند که توسط سیستم لنفاوی ترشح شوند و توسط بدن دفع شوند.»  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن مزوتراپی درد دارد؟

  تزریق همیشه بین داخل بدن و هایپو یعنی بین ۳-۶ میلی متر انجام می‌گیرد. در صورت وجود درد شدید در نقطه تزریق، تکنیک «نقطه به نقطه» ممکن است یک جایگزین مناسب باشد. تزریق نقطه به نقطه ۰٫۰۵ تا ۰٫۱ در میلی‌لیتری است، به این معنی که نقاط تزریق کمتر، درد کمتر برای بیمار به همراه دارد و به طور کلی انتشار خوبی ایجاد می‌کند.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن و پیشگیری از انباشت سلولیت

  در مناطق مشکل ساز بدن که در آینده دچار سلولیت می‌گردد، در صورت تزریق مواد مزوتراپی در مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن ، سرعت متابولیک موضعی افزایش یافته و مانع از ذخیره سلول‌ها می‌شود و این به نوبه خود نه تنها سلولهای چربی موجود را تجزیه می‌کند بلکه باعث جلوگیری از انباشت چربی در آن ناحیه خاص می‌گردد. نواحی که با سلولیت درگیر هستند شامل ران‌ها، بازوها، غبغب می‌باشد.   مطلبی تحت عنوان مزوتراپی چیست ؟ را نیز برای شما در پایان این مقاله آورده ایم.  

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن

مزوتراپی برای لاغری موضعی بدن بین سنین ۷۰-۱۸ سال است، در واقع در این سنین می‌توان بهترین نتایج را از این روش لاغری دریافت کرد.

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟