مزایای میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن را برای رفع بسیار از مشکلات پوستی توصیه می کنند. از مزایای میکرودرم ابریژن می توان به این اشاره کرد که به هیچ آمادگی قبلی برای انجام نیاز ندارد و بعد از پایان کار نیز فرد می تواند به زندگی معمول خود بازگردد و به استراحت نیاز نخواهد داشت. افرادی که نمی توانند از لایه بردارهای شیمیایی استفاده کنند، می توانند از این روش برای اصلاح پوست خود بهره ببرند.  

مهم ترین مزایای میکرودرم ابریژن

از جمله مزایای میکرودرم ابریژن میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • با درد و ناراحتی همراه نیست.
 • از این روش می توان برای اصلاح پوست در قسمت های مختلف بدن استفاده کرد.
 • جایگزین مناسبی برای لایه بردارهای شیمیایی است.
 • برای انجام به بی حس کننده موضعی یا داروی بیهوشی نیاز ندارد.
 • در مدت کمی نزدیک به ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قابل انجام است.
 • از مهم ترین مزایای میکرودرم ابریژن می توان به بدون عارضه بودنش اشاره کرد.
 • در فاصله های زمانی کوتاه می توان آن را انجام داد.
 • برای هر نوع پوست، حتی پوست های با رنگ تیره برای رفع نواقص پوستی استفاده می شود.
 • میکرودرم در هر فصلی از سال قابل انجام است و ممنوعیتی ندارد.
 • از این روش می توان به صورت ترکیبی با روش های دیگر برای رفع مشکلات پوستی استفاده کرد.
 • تأثیر داروها با این روش چند برابر می شود و قابلیت جذب آنها بالا می رود. تأثیرپذیری و مدت زمان استفاده از داروها در کنار این روش تسریع می یابد.

مزایای میکرودرم ابریژن شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود.

میکرودرم ابریژن چگونه انجام می شود؟

مفهوم مزایای میکرودرم ابریژن این است که در این روش درمانی، کل پوست در معرض تماس ماده ای معدنی به نام اکسید آلومینیوم که کاملاً بدون ضرر است قرار می گیرد. این ماده با دارا بودن کریستال های ریز موجب می شود که پوست ساییده شود و بافت مرده پوست از بین برود و فرآیند ترمیم پوست به این شکل انجام می شود. این پودر به وسیله یک دستگاه جدید روی پوست پخش و دوباره از روی آن مکیده می شود. کاهش ضخامت پوست به بهتر شدن تبادلات فیزیولوژی آن منجر خواهد شد و تحریک پوست برای کلاژن سازی برای تقویت قوام پوست با تحریک فیبروبلاست ها و شکستن مقاومت پوستی برای همکاری با دیگر درمان های دارویی، موجب مؤثرتر شدن داروها می شود. از مزایای میکرودرم ابریژن بدون عارضه بودن آن است که تنها ممکن است کمی موجب قرمزی پوست صورت شود که به زودی رفع خواهد شد.   مزایای میکرودرم ابریژن شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود.

شادابی پوست از مزایای میکرودرم ابریژن

شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود. این روش با استفاده از دستگاه های خاص صورت می گیرد و همان طور که گفتیم نوعی کریستال به نام اکسید آلومینیوم به فشاری قابل تنظیم در تماس با سطح پوست قرار می گیرد و تراشی سطحی در خارجی ترین لایه پوست به وجود می آید. در ضمن، مکشی روی پوست صورت می گیرد که موجب جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعالیت سلول های فیبروبلاست و در نهایت ترمیم و شادابی پوست که از مزایای میکرودرم ابریژن است اتفاق می افتد.   مزایای میکرودرم ابریژن شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود.

از بین رفتن جای جوش از مزایای میکرودرم ابریژن

جای جوش در بسیاری از پوست ها با استفاده از داروهای شیمیایی قابل درمان نیست. اما با مزایای میکرودرم ابریژن می توان این مشکل را رفع کرد. فرورفتگی هایی که در اثر جوش، آکنه، زخم و آبله مرغان به وجود می آیند، با این روش از بین می روند. البته در صورتی که جوشگاه ها و جای زخم ها عمیق نباشد. درمان با این روش به چند هفته زمان نیاز دارد.   مزایای میکرودرم ابریژن شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود.

جوانسازی پوست از مزایای میکرودرم ابریژن

از ویژگی یک پوست جوان نداشتن چین و چروک و خطوط است. بنابراین، وقتی بتوان چین و چروک ها و خطوط را از روی پوست محو کرد جوانسازی ممکن می شود. یکی از مزایای میکرودرم ابریژن از بین بردن چروک های سطحی پوست است که عمق زیادی ندارند. فاصله بین جلسات درمان با توجه به وضعیت بیمار متفاوت است. چین و چروک های خیلی عمیق با این روش قابل درمان نخواهند بود. همان طور که گفتیم سایش پوستی در این روش سطحی است و جوشگاه تغییر رنگ در آن مشاهده نمی شود. برای پاسخگویی بهتر در درمان به این روش می توان همراه با آن از دیگر روش های درمانی مانند لیزر جوانسازی نیز استفاده کرد.   مزایای میکرودرم ابریژن شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود.  

از بین بردن لک های پیری و بارداری از مزایای میکرودرم ابریژن

لک های روی پوست ممکن است در اثر بالا رفتن سن، قرار گرفتن در معرض آفتاب و بارداری ایجاد شوند. با مزایای میکرودرم ابریژن لک های باردرای کم رنگ می شوند و مصرف هم زمان داروهای لکه بر می تواند در درمان کامل آنها مؤثر واقع شود. بررسی ها نشان می دهد که از مزایای میکرودرم ابریژن افزایش ۲۰ برابری نفوذ ویتامین ث بعد از یک جلسه درمان است. درمان لک های روی پوست که پیش از این با روش های دیگر درمان نشده اند قابل مشاهده است. برای رفع ترک های پوست که در اثر چاقی یا بارداری ایجاد می شوند نیز می توان از این روش درمانی استفاده کرد.   مزایای میکرودرم ابریژن شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود.

بستن منافذ پوست با میکرودرم ابریژن

از جمله مزایای میکرودرم ابریژن باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلاتی است که پوست را گرفتار می کند. یکی از راه های درمان این معضل میکرودرم است. به دلیل ساخت بافت و سفت شدن پوست با این روش منافذ پوستی کوچک تر می شود.

محو تاتو ، جوش های سر سیاه، کک  مک، چروک گردن…

یکی دیگر از مزایای میکرودرم ابریژن را می توان از بین بردن تاتو و خالکوبی دانست که برای برخی پاک کردن تاتو به یک معضل تبدیل می شود. اگر تاتو بد فرم یا بد رنگ شود، می توان علاوه بر این روش از لیزر تاتو نیز استفاده کرد تا نتیجه بهتری حاصل شود. جوش های سر سیاه نیز در پوست های بسیاری ایجاد می شوند که رفع آنها به سادگی نیست. برای رفع آنها نیاز به پاکسازی پوست است. از میکرودرم ابریژن می توان برای این کار استفاده کرد. با از بین بردن جوش های سر سیاه پوست روشن تر و شفافت تر خواهد شد. با بالا رفتن سن، علاوه بر این که پوست صورت دچار چین و چروک می شود، گردن نیز از این چین و چروک ها در امان نخواهد بود. می توان این چین و چروک ها را در صورتی که خیلی عمیق نشده باشند با میکرودرم درمان کرد و آنها را از بین برد. کک و مک ها نیز با این روش قابل محو هستند.   مزایای میکرودرم ابریژن شاداب شدن پوست از نتایجی است که بعد از انجام میکرودرم ابریژن حاصل می شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فروشگاه بر اساس گروه