محلول پاک کننده تاتو

امروزه انجام تاتو در کشور ما بسیار رواج پیدا کرده است به صورتی که بسیاری از جوانان و نوجوانان ما در صدد انجام تاتو بر روی پوست بدن خود هستند. اما بسیاری از این افراد بعد از گذشت مدتی و بنا به دلایل مختلفی از جمله ناراضی بودن از طرح، تغییر رنگ تاتو، پاک کردن اسم شخص خاص به این فکر می‌افتند که هرچه زودتر از شر این تاتو روی پوست خود خلاص شوند. روش‌های بسیاری برای از بین بردن تاتوهای قدیمی وجود دارد. امروزه راه دیگری برای ریموور  تاتو های قدیمی و کهنه به وجود آمده است؛ تاتوهایی که به مرور زمان و با انجام چند عملکرد هنوز بر روی پوست بدن باقی مانده‌‎اند و آثار آن‌ها همچنان باقیست؛ می‌توان با استفاده از محلول پاک کننده تاتو آن‌ها را اکسید کرد و در عرض ۷۲ ساعت به صورت کامل از روی پوست بدن پاک نمود. عملکرد این محلول‌ها به این صورت است که پس از برخورد محلول با پوستی که دارای تاتو می‌باشد بلافاصله با پوست ترکیب شده و بر روی رنگدانه‌های تاتو قرار گرفته و به تدریج پس از گذشت زمان پوسته پوسته شده و به بدنی بدون تاتو تبدیل شده است.  

محلول پاک کننده تاتو

  بسیاری از افرادی که پس از مدتی از انجام تاتو بر روی پوست خود پشیمان شده‌اند، از راه های زیادی برای پاک شدن آن استفاده می‌کنند، اما در آخر با استفاده از این محلول می‌توانند به طور کامل رد هر گونه تاتو را از روی پوست خود حذف کنند. امروزه محلول پاک کننده تاتو بسیاری زیادی به صورت کرم و به صورت محلول در بازار وجود دارند.   محلول پاک کننده تاتو محلول پاک کننده تاتو دارای TCA است و به صورت محلول می‌باشد ولی در بازار به صورت کرم و پماد نیز وجود دارد. عملکرد این محلول پاک کننده تاتو به این صورت است  

این محلول  به دو صورت در بازار یافت می‌شوند:

  نوع اول این محلول پاک کننده تاتو دارای TCA است و به صورت محلول می‌باشد ولی در بازار به صورت کرم و پماد نیز وجود دارد. عملکرد این محلول پاک کننده تاتو به این صورت است که با سوزاندن لایه روی پوست باعث می‌شوند که به نقاط زیر نفوذ کند و باعث تحریک آنزیم‌های پوستی شده و عمل ترمیم پوست را انجام دهد. نوع دوم محلول پاک کننده تاتو فاقد TCA می‌باشد و تنها عمل لایه‌برداری را انجام می‌دهد و پوست بدن را به سمت سفیدتر شدن سوق داده و کم کم جوهر تاتو را از روی پوست محو می‌کند.  

آیا محلول پاک کننده تاتو بی ضرر است؟

  پاک کردن تاتو با استفاده از محلول پاک کننده تاتو بسته به رنگ و عمق تاتو در افراد مختلف، متفاوت است. پاک کردن تاتو با استفاده از این محلول بی ضررترین راه برای پاک کردن بوده و بهترین راهی است که برای پاک کردن تاتو توصیه می‌شود. در بیشتر این محلول پاک کننده تاتو مواد و گیاهان ارگانیکی استفاده شده است و فاقد هرگونه مواد شیمیایی هستند. با وارد شدن این محلول ها به عرصه‌ی آرایشی بدترین و زشت‌ترین تاتوها با رنگ‌های مختلف از روی پوست پاک می‌شوند. سؤالی که در ذهن ما اکنون به وجود آمده است؛ این است که:  

پاک شدن تاتو از روی پوست بدن طی چند مرحله سپری می‌شود؟

 

مراحل پاک شدن تاتو، دقیقا بستگی به عواملی نظیر:

 • عمر (مدت زمان) انجام تاتو
 • مقدار رنگی که به پوست وارد شده است.
 • عمقی رنگی که در پوست وارد شده است .
 • درجه تیرگی رنگی که پوست وارد شده است.

اما جواب اصلی اینجاست که تمامی تاتوها اعم از کم رنگ و پررنگ، کم عمق و پرعمق، کوتاه مدت و دراز مدت؛ همگی با محلول پاک کننده تاتو قادر به پاک شدن هستند. یک سؤال مهم که ذهن همه ما را درگیر کرده است؛ این است که پاک کردن تاتو از کدام راه بهتر است؟ استفاده از لیرز یا محلول پاک کننده تاتو؟ جواب سؤال شما اینجاست؛ وقتی شما پوست خود را با محلول پاک کننده تاتو عاری از تاتو می‌کنید به پوست بدن خود آسیب نمی‌رسانید و باعث گود شدن پوست و یا تغییر رنگ و سوختگی پوست خود نمی‌شوید در صورتی که اگر این کار را با لیزر انجام دهید در بسیاری از موارد پوست دچار سوختگی شده و بسیاری از رنگ‌ها مانند رنگ بژ، دستگاه قادر به پاک کردن آن نمی‌باشد. همچنین از لحاظ قیمت، استفاده از محلول پاک کننده تاتو مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. محلول پاک کننده تاتو محلول پاک کننده تاتو دارای TCA است و به صورت محلول می‌باشد ولی در بازار به صورت کرم و پماد نیز وجود دارد. عملکرد این محلول پاک کننده تاتو به این صورت است

آیا پاک کردن تاتو با محلول پاک کننده تاتو دارای عوارض است؟

  استفاده از محلول پاک کننده تاتو نسبت به دیگر روش‌ها عوارض کمتری را شامل می‌شود ولی به هر حال خالی از عوارض نمی‌باشد: اولین عارضه‌ای که در استفاده از این محلول ممکن است دچار آن شویم؛ عفونت است. استفاده از این محلول ممکن است باعث ایجاد زخم و سپس عفونت بر روی پوست شخص شود. دومین عارضه این است که شخصی که از این محلول استفاده می‌کند شاید به این مواد شیمیایی موجود در این محلول آلرژی داشته و باعث ایجاد تورم، خشکی، قرمزی، التهاب، سوزش، خارش در پوست بدن وی شود. در این موارد از بیمار خواسته می‌شود که در معرض نور آفتاب قرار نگیرد و از آنتی هیستامین خوراکی به صورت هر ۲۴ ساعت یک بار و به تعداد ۳ عدد استفاده کند.   مقاله مرتبط : آیا تاتو پاک شدنی است؟   

محلول پاک کننده تاتو در چه قسمتهایی بیشتر استفاده می شود.

  بیشترین روشی که از محلول پاک کننده تاتو استفاده می‌شود برای قسمت‌های ظریف بدن اعم از ابرو، خط چشم، خط لب می‌باشد. به طور مثال شخصی که از نامتوازن بودن ابروها و عدم قرینه بودن ابروهایش پشیمان است؛ یا اینکه به رنگ تاتویی که برای ابروهایش استفاده شده است بسیار حساسیت نشان داده یا شخصی که ابروهای خود را تاتو زده و بعد از گذشت مدتی و تغییر سلیقه‌اش درصدد برآمده که آن را پاک کند؛ بهترین روش استفاده از محلول پاک کننده تاتو می‌باشد چون اثر زخم و عفونت کمتری بر جای می‌گذارد. به طور کلی تاتو کردن عملی ناپسند است زیرا با عمل تاتو باعث می‌شود خون با جوهر تاتو تماس پیدا کند! و باعث عفونت خون شود. پس بسیار مهم است که در انجام عمل تاتو محلی که در آن تاتو انجام می‌شود استریل باشد، و بهداشت آن به صورت کامل رعایت شود. به همین دلیل اگر دچار بیماری سرماخوردگی یا آنفلوآنزا هستید بهتر است که انجام تاتو را به چند روز دیرتر موکول کنید.  

چگونگی پاک کردن تاتوی رنگ مشکی

  در بسیاری از موارد تاتوی رنگ مشکی به سختی قابل پاک شدن است، به طور کلی باید بگوییم که پاک کردن تاتوی مشکی با هر روشی قابل پاک شدن نمی‌باشد چون با انجام تاتوی مشکی، جوهر مشکی با داخل پوست نفوذ کرده و به لایه‌های عمیق‌تری از پوست وارد شده است؛ پس خارج کردن این رنگ از لایه‌های عمیقی پوست کار سخت‌تری است و ممکن است اگر با لیزر این کار انجام شود جای زخم و عفونتی را بر روی پوست بدن بر جای بگذارد. تنها راهی که می‌توان به طور کامل این رد تاتوی سیاه را پاک کرد استفاده از محلول پاک کننده تاتو می‌باشد. نام دیگر این محلول پاک کننده تاتو ریموور می‌باشد که بهترین ریموور از نوع آمریکایی آن است و کیفیت آن بسیار بالاست. این ریموور نسبت به بقیه ریموورها بسیار حرفه‌ای‌تر عمل کرده و هیچ گونه ردی از تاتوی قدیمی بر روی پوست باقی نمی‌گذارد.   در پایان این مقاله مطلب تازه ای درباره پاک کردن آمبره ابرو هم برای شما عزیزان آورده ایم. محلول پاک کننده تاتو محلول پاک کننده تاتو دارای TCA است و به صورت محلول می‌باشد ولی در بازار به صورت کرم و پماد نیز وجود دارد. عملکرد این محلول پاک کننده تاتو به این صورت است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟