ماندگاری و دوام میکروبلندینگ

یکی از عوامل مؤثر در ماندگاری میکروبلیدینگ این است که در این روش رنگ دانه ها ( پیگ منت ها ) را بیش از حد در پوست فرو نمی کند، پس به پوست آسیب کم تری می رسد، اما دوام این روش کم تر از پیگمنتیشن است چون در پیگمنتیشن رنگ دانه ها در قسمت عمیق تری از پوست فرو می روند. میکروبلیدینگ روشی طبیعی تر با آسیب هایی به مراتب کم تر از میکروپیگمنتیشن است. حال انتخاب با شماست!      

 

عوامل مؤثر در ماندگاری میکروبلیدینگ

 • استفاده نکردن مواد ترمیم کننده و ضد عفونی کننده به میزان لازم زمان ماندگاری میکروبلیدینگ را کم می کند.
 • لیف کشیدن روی قسمتی که میکروبلیدینگ شده باعث کم شدن عمر آن می شود.
 • در معرض آفتاب قرار نگرفتن، عدم استفاده از کرم های برنز کننده.
 • عدم استفاده از کرم های لایه بردار روی قسمت های بلید شده.
 • استفاده از ترمیم کننده های پوستی و ضد عفونی کننده ها.

توجه کنید اگر بعد از انجام عمل میکروبلیدینگ از ویتامین آ و یا کرم های چرب دیگر استفاده کنید، به سرعت رنگ دانه ها از پوست خارج می شوند.  

معایب انجام میکروبلیدینگ : 

اگر متقاضی انجام عمل میکروبلیدینگ هستید عوامل مؤثر در ماندگاری میکروبلیدینگ را بشناسید و به مراکز قابل اعتماد و تخصصی برای این کار مراجعه کنید. مراکزی که صلاحیت و تخصص انجام این کار را دارند، از مواد با کیفیت و دارای تأییدیه از مراکز بهداشت جهانی استفاده می کنند. مواد مرغوب و استاندارد ایجاد حساسیت نمی کنند و به هیچ وجه عوارض جدی پوستی نخواهند داشت. و شما میتوانید با خیال راحت این کار را انجام دهید. در رابطه با پوست های حساس باید گفت که انجام میکروبلیدینگ با رعایت کردن همه جوانب بهداشتی و تخصصی باز هم برای پوست های حساس ممکن است مقداری قرمزی پوست، سوزش و خارش را به همراه داشته باشد. بنابراین اصلاً جای نگرانی نیست و به سرعت رفع خواهد شد.    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟