لیفتینگ صورت با نخ

لیفتینگ صورت با نخ

لیفتینگ صورت با نخ : در بین علاقمندان به لیفتینگ افرادی نیز وجود دارند که برای جوانسازی صورت مایل به تزریق نیستند و یا اینکه آنها مایل به استفاده از روش های لیفت با کمترین دوره نقاهت و بازگشت به فعالیت های عادی هستند. لیفتینگ صورت با نخ شاید یکی از سریع ترین روش های زیبا سازی باشد چرا که در کمتر از ۵۰ دقیقه و بدون بستری شدن و به اصطلاح سرپایی انجام میشود. پس از لیفت صورت با نخ ٬ کمتر از ۴۸ ساعت فرد میتواند فعالیت های روزمره خود را بدون هیچ دغدغه و نگرانی انجام دهد زیرا بعد از عمل فقط ممکن است دچار قرمزی و تورم شود که موقتی بوده و بعد از چند روز بهبود می یابد. این نوع لیفت ماندگاری بالایی نیز دارد و این روش یکی از راه های ایمن و بدون عارضه برای جوانسازی صورت می باشدو کل صورت را میتوان با تکنیک لیفت جوانسازی کرد. لازم به ذکر است این نخ ها قابل جذب هستند و باعث رفع افتادگی و شلی پوست صورت می شود و در جراحی های زیبایی و ترمیمی مورد استفاده قرار می گیرد. لیفت طبیعی و بسیار سریع همراه با کلاژن سازی است. در این روش از انواع نخ ها استفاده می شود که برخی از آن ها خاردار هستند و به بافت چربی صورت گیر می کنند، نخ های استفاده شده در لیفتینگ و صورت با نخ از جنس پروپیلن یا پلی دی اکسانون است. ولی نوع ساده آن صرفا برای پیشگیری ازافتادگی پوست درآینده وجوانسازی ورفع چروک سطحی پوست کاربرددارد.

در این نوع لیفت ناحیه های مختلفی برای درمان وجود دارد از جمله :

  ۱ ) لیفت گونه  ۲) لیفت ابرو  ۳) لیفت کل صورت  ۴) لیفت سینه  ۵) لیفت شکم وپهلو پس از زایمان  

 

مراحل انجام لیفت با نخ :

در این روش ابتدا پزشک با توجه به ناحیه تحت درمان – در قسمت بالا ذکر شده است – تعدادی نخ را آماده می کند و بعد از آن ناحیه های ورود و خروج نخ ها را بر روی پوست مشخص می کند و سپس جراح نخ ها را با استفاده از سوزن های ظریفی وارد پوست می کند. نخ های لیفتینگ پس از اینکه وارد پوست شدند مانند چتر باز می شوند و ساختار نگهدارنده ای را تشکیل می دهند تا بافت ها به آرامی کشیده شده و باعث جوانسازی پوست شوند. پس از بالا کشیدن بافت ها سوزن از پوست خارج شده و نخ ها به هم گره زده می شوند و در زیر بافت قرار می گیرند تا قابل مشاهده و لمس کردن نباشند. نکات کلیدی که باید بعد از عمل به آن توجه کنید این است که بلافاصله بعد از عمل از کمپرس سرد استفاده کنید و اگر دردی داشتید مسکن را فراموش نکنید. به هیج عنوان از لوازم آرایشی و ماسک استفاده نکنید و پیش دندانپزشک نروید و ورزش نکنید و از دادن ماساژهای زیبایی هم دوری کنید و شب ها هم طاق باز بخوابید.  

خطرات و عوارض :

۱)عفونت   ۲) موج دار شدن   ۳) پاره شدن نخ ها   ۴) نامتقارن بودن در انتها لازم به ذکر است که هزینه این نوع عمل زیبایی با توجه به ناحیه هایی  که وجود دارد – زیرا تعداد نخها در آن متغیر است – دستمزد ‍پزشک و قیمت های نخ ها کاملا در همه جا با هم متفاوت است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه