لاغری موضعی بدن با مزوتراپی

مزوتراپی از روش های درمانی با پیشینه زیاد است که کاربردهای فراوانی دارد. لاغری موضعی بدن با مزوتراپی شیوه ای است که با توجه به مزایایی که دارد، افراد زیادی به استفاده از آن روی آورده اند. چربی زدایی و از بین بردن سلولیت ها در مزوتراپی ، نتایج خوبی را برای درمان چاقی به دنبال دارد. از این شیوه برای لاغری موضعی قسمت های مختلفی از بدن استفاده می شود.  

چگونگی لاغری موضعی بدن با مزوتراپی

لاغری موضعی بدن با مزوتراپی با تزریق برخی مواد که حلال چربی ها هستند صورت می گیرد. برای این که به این روش بتوان به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد، باید دز زیادی از مواد به محل تزریق شود. به همین دلیل، بهتر است از این روش برای نواحی کوچک در بدن استفاده شود. پیش از انجام لاغری موضعی بدن با مزوتراپی ، شاخص توده بدنی بیمار باید زیر ۳۰ باشد. در صورتی که این عدد کمتر از ۲۵ باشد، نشان دهنده وزن طبیعی بدن است. با به دست آمدن شاخص توده بدنی بین ۲۵ تا ۳۰ انجام مزوتراپی در کنار رژیم غذایی تجویز می شود.

لاغری موضعی بدن با مزوتراپی

در این روش درمانی، موادی خاص به زیر پوست که حاوی چربی است تزریق می شود. با این کار سلول های چربی شکسته و سپس آزادی و در آخر نیز از بین می روند. در زمان ترزیق مواد به ناحیه مورد نظر، پیوند مولکولی میان مولکول های چربی تجزیه می شود و موجب می شود که چربی ها از حالت جامد به مایع تبدیل شوند. در نهایت نیز چربی ها از طریق سیستم تصفیه بدن مانند کلیه ها از بدن خارج می شوند. تزریق در مزوتراپی با استفاده از سوزن های بسیار ریز انجام می شود و پیش از ترزیق در ناحیه بی حسی موضعی لازم است. سوزش خفیف در زمان تزریق با بی حسی قابل تحمل خواهد بود. پوست اطراف محلی که در آن تزریق انجام می گیرد، سفت خواهد شد که موجب جوان تر و شاداب تر شدن آن می شود. لاغری موضعی بدن با مزوتراپی برای موارد زیر استفاده می شود.   لاغری موضعی بدن با مزوتراپی لاغری موضعی بدن با مزوتراپی با تزریق برخی مواد که حلال چربی ها هستند صورت می گیرد.

مزوتراپی غبغب

وجود غبغب در بسیاری از افراد موجب می شود که آنها همواره از ظاهر خود ناراضی باشند. زیرا هر چقدر هم که فرد لاغر باشد، داشن غبغب او را چاق نشان خواهد داد. لاغری موضعی بدن با مزوتراپی در این ناحیه به بهترین وجه انجام می شود. مزوتراپی در زیر چانه، روشی مناسب و کم خطر و البته بدون عوارض برای از بین بردن چربی ها است.   لاغری موضعی بدن با مزوتراپی لاغری موضعی بدن با مزوتراپی با تزریق برخی مواد که حلال چربی ها هستند صورت می گیرد.

مزوتراپی بازوها

لاغری موضعی بدن با مزوتراپی در بازوها قابل انجام است. یکی از نواحی در بدن که با رژیم غذایی نیز چربی همچنان در آنجا باقی می ماند بازوها هستند. با مزوتراپی می توان چربی های این ناحیه را از بین برد و به لاغری دست یافت. لاغری موضعی بدن با مزوتراپی لاغری موضعی بدن با مزوتراپی با تزریق برخی مواد که حلال چربی ها هستند صورت می گیرد.

مزوتراپی شکم

شکم از نواحی در بدن است که کمتر کسی از تجمع چربی ها در این ناحیه در امان است. چربی های ناحیه شکم به راحتی از بین نمی روند و در مواردی حتی با ورزش و رژیم درمانی نیز باقی می مانند. لاغری موضعی بدن با مزوتراپی برای شکم نیز کاربرد دارد. با ترزیق در ناحیه شکم می توان چربی ها و سلولیت های این ناحیه را حذف کرد.  

مزوتراپی ران ها

سلولیت ها در قسمت ران ها در بدن بیش از قسمت های دیگر جمع می شوند و از بین بردن آنها در این ناحیه کار ساده ای نیست. با استفاده از لاغری موضعی بدن با مزوتراپی برای ران ها می توان چربی های این منطقه را با تزریق های متعدد از بین برد. به طور حتم، برای دست یافتن به نتیجه مطلوب و عوارض کمتر تزریق باید توسط متخصص انجام شود.   لاغری موضعی بدن با مزوتراپی لاغری موضعی بدن با مزوتراپی با تزریق برخی مواد که حلال چربی ها هستند صورت می گیرد.

تعداد جلسات لازم برای لاغری موضعی بدن با مزوتراپی

تعداد جلسه های لازم برای لاغری موضعی بدن با مزوتراپی توسط متخصص تشخیص داده می شود. در برخی افراد نتیجه لاغری در همان اولین جلسه قابل مشاهده است. اما در بیشتر موارد برای مشاهده نتیجه مناسب به بیش از یک جلسه ترزیق نیاز است. جلسات تزریق باید بین ۶ تا ۸ هفته باشد. به مرور زمان افراد با کمی صبر و بردباری می توانند نتایج بسیار عالی را با این روش به دست آورند. در مقدار تزریق دارو و فاصله بین جلسات نباید عجله ای صورت گیرد و این موارد مهم باید متخصص سپرده شود.  

مزایای لاغری موضعی بدن با مزوتراپی

از مزایای مزوتراپی می توان به این مورد اشاره کرد که به مراقبت خاصی بعد از انجام نیاز ندارد و فرد می تواند بلافاصله کارهای روزانه را از سر بگیرد. ماندگاری نتیجه مزوتراپی به حفظ رژیم و ورزش بستگی دارد. یعنی تا زمانی که چربی جدید در ناحیه تزریق تشکیل نشود، لاغری این ناحیه به همان شکل باقی می ماند. موادی که برای تزریق در این روش درمانی استفاده می شود می تواند با تشخیص پزشک قابل تغییر باشد. به طور معمول این مواد شامل ویتامین ها، آنزیم ها و ماده ای بی خطر به نام فسفاتیدیل‌ کولین است. زیرا مصرف زیاد این مواد بدون عوارض جانبی نخواهد بود. در هر بار تزریق با توجه به کبود شدن و ورم ناحیه مقدار کمی از دارو به بدن تزریق می شود. برای درمان کبودی و تورم می توان از کمپرس یخ استفاده کرد. البته می توان دارو نیز برای کاهش این عوارض مصرف کرد و بهتر است در صورت قابل تحمل بودن بهبودی آن را به گذر زمان واگذار کرد. لاغری موضعی بدن با مزوتراپی لاغری موضعی بدن با مزوتراپی با تزریق برخی مواد که حلال چربی ها هستند صورت می گیرد.

عوارض لاغری موضعی بدن با مزوتراپی

در لاغری موضعی بدن با مزوتراپی وجود سوزش خفیف تا یک ساعت بعد در ناحیه درمانی عادی است. وجود حساسیت پوستی نیز در برخی موارد اتفاق می افتد. تا کنون هیچ نوع عوارض دائمی یا تهدیدکننده حیات در این روش درمانی مشاهده نشده است. مهم ترین خطر ممکن است تداخل احتمالی با شرایط گذشته بیمار مثل ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان یا دیابت و در موارد بسیار نادری نشان دادن واکنش حساسیتی به مواد ترزیقی را شامل شود. با توجه به این که این روش بسیار هزینه کمی دارد، بسیاری از افراد استفاده از این روش را به جای لیپوساکشن ترجیح می دهند. بسیاری از افراد از لیپوساکشن نتایج خوبی گرفته اند، اما این شیوه درمانی به دلیل این که نوعی جراحی است، به مراقبت های بعد از عمل نیاز دارد که ممکن است برای برخی افراد امکان پذیر نباشد.   لاغری موضعی بدن با مزوتراپی لاغری موضعی بدن با مزوتراپی با تزریق برخی مواد که حلال چربی ها هستند صورت می گیرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟