قیمت ریموور تاتو

قیمت ریموور تاتو:سالیان سال است که تاتو در بین قشر خاصی از مردم با فرهنگ و اعتقادات متفاوت مرسوم بوده است. برخی از فرهنگ ها معتقد به این موضوع بوده اند که داشتن تاتو روی بدن نشانگر توانا بودن آن شخص در آن زمینه است.

تاتو زیبایی‌های خاص خودش را دارد ولی همین زیبایی می‌تواند خیلی زود برایمان یکنواخت شود و بخواهیم آن را از بین ببریم، آیاراهی هست که بتوانیم رد تاتوها را از پوستمان پاک کنیم؟ در این مطلب می‌توانید جواب سؤالات خود را پیدا کنید.

 

نقش‌و‌نگارهای ناشی از تاتو گاهی آنقدر فریبنده است که هرفردی را وسوسه می‌کند درحالی‌که تاتو می‌تواند یکی از زیبایی‌های پرخطر باشد چرا‌که می‌تواند انتقال دهنده بیماری‌های بسیاری باشد؛ از عفونت و حساسیت گرفته تا برخی بیماری‌های خطرناک اما از سوی دیگربیشتر افراد خیلی زود از داشتن این نقش و نگارها خسته می‌شوند و به دنبال راه‌هایی برای پاک کردن تاتو هستند، اما آنقدر که تاتو کردن آسان است، پاک کردن آن ساده و ممکن نیست تا جایی‌که حتی در روزگار نه‌چندان قدیم از جراحی برای پاک کردن این تاتوها استفاده می‌کردند.اما این روزها لیزر کمی فقط کمی کار را راحت‌تر کرده‌است اما باز هم نباید انتظار زیادی داشت.

قیمت ریموور تاتو :

در یونان اما از تاتو برای استفاده جاسوسی و رد و بدل اطلاعات بین جاسوسان استفاده می شده است. در ژاپن نیز افراد با جایگاه های اجتماعی متفاوت ، توسط تاتو از هم متمایز می شدند. رنگ تاتو و نوع آن طرح تاتو به صورت سلیقه ای بوده و بسیاری از افراد برای نشان داد سمت و سوی فکری خاص خود و یا حتی تنها به دلیل زیبا بودن طرح تاتو ، از آن بر روی بدن خود استفاده می کنند. اما  بعضی از افراد که بعد از مدتها از مدل تاتوی خود ناراضی می شوند میخواهند آن را پاک کنند اما چگونه و چطور ؟    

پاک کردن تتو : 

ریموور تاتو از جمله موارد بسیار حساس در کار تاتو می باشد و باید دقت بسیاری در انتخاب نوع ان داشته باشیم زیرا ریموور تاتو های بی کیفیت و غیر اورجینال باعث ایجاد اسکار فرورفتگی ویا گوشت اضافه بر روی پوست می شود.  

محصولات ریموو تاتو :

ریموور تاتوی TR و جیانت سان اصل و با کیفیت بالا را تنها از تاتو مرکزی تهیه نموده و از تهیه مواردی که کاملا مشابه می باشند جدا خودداری نمایید و فقط از شرکت تاتومرکزی تهیه نمایید و ریسک اضافه ای در این مورد انجام ندهید و چه بسا که این کار باعث هزینه های جبران ناپذیری برای شما شود. یکی دیگر از محصولات ریموور تاتو برای پاک سازی رنگ تاتوی قبلی رنگ های کامو ۳۰ (camo30) و کامو ۴۰ (camo40)و نچرال بژ(NATURAL BAJE) جهت کالرلیفت می باشد. استفاده هر یک از این محصولات متناسب با پوست مشتری دارای عملکرد بسیار عالی بوده و پوست مشتری بعد از ریموو به حالت اولیه بر خواهد گشت لذا توصیه می شود که یک ماه بعد از انجام ریموور حتما با مواد کامو پوست را ترمیم کنید.  

 قیمت ریموور تاتو :

  قیمت ریموور تاتو TR 55000 تومان   قیمت ریموور تاتو جیانت سان ۲۵۰۰۰۰ تومان    

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه