فرق هاشور با میکروبلیدینگ

شاید بسیاری از خانم‌ها فرق هاشور با میکروبلیدینگ را ندانند و یا خیال کنند که تفاوت‌های ناچیزی با یکدیگر دارند. ابرو در صورت یکی از قسمت‌های اصلی است که توجه خیلی عظیمی از افراد را به خود جذب خواهد کرد در واقع ۵۰ درصد زیبایی صورت زنان توسط ابرو تشکیل داده خواهد شد. اگر از نداشتن ابرو رنج می‌برید و یا از مداد کشیدن خسته شدید. می توانید یکی از دو روش هاشور ابرو و یا میکروبلیدینگ را برای ابروهای خود انتخاب کنید که ما تفاوت این دو را برایتان ارائه خواهیم داد. صورت یکی از اجزا مهم بدن است که همه دوست دارند زیبایی تکمیلی از آن داشته باشند بنابراین اگر احساس می‌کنید که قسمتی از صوتتان مانند ابرو، از نقصی برخوردار است با توجه به پیشرفت علم و متودهای جدید می‌توانید ابروهای خود را ترمیم کنید تا با خیال راحت و اعتماد به‌ نفس در میان جمع ظاهر شوید. قرینه بودن ابروها، تقارن و تناسب آن‌ها با یکدیگر باعث خواهد شد تا زیبایی چشم‌های شما بیشتر در معرض دید قرار بگیرد. اصولاً اغلب افراد از نازکی و یا کم پشت بودن ابروهایشان رنج می‌برند، میکروبلیدینگ یک روش علمی مدرن است که با توجه به یک تیغ و موادی دیگر ظاهر ابرو را به کل عوض می‌کند بدون ایجاد آسیب رسیدگی به پوست و ابرو. شاید تصور برخی از شما، از میکروبلیدینگ خالکوبی باشد، اما سخت در اشتباه هستید. همان‌طور که وجه اشتراکی با یکدیگر دارند، تمایزهایی نیز وجود دارد.  

فرق هاشور با میکروبلیدینگ ابرو چیست ؟

  برای تفاوت مابین هاشور ابرو و میکروبلیدینگ بهتر است بدانید که این دو از نظر موارد زیر با یکدیگر وجه تمایز دارند.

 • درد
 • رنگ‌دانه‌های با دوام میکروبلیدینگ
 • دائم بودن هاشور و نیمه دائم بودن میکروبلیدینگ
 • ظاهر طبیعی میکروبلیدینگ

این ۴ گزینه از مهم‌ترین موارد و فرق هاشور با میکروبلیدینگ خواهد بود. با انجام میکروبلیدینگ و در ادامه راه متوجه خواهید شد که میکروبلیدینگ نسبت به هاشور بهتر و با کیفیت تر خواهد بود؛ و امروزه میکروبلیدینگ طرفداران بسیار بیشتری به نسبت هاشور ابرو دارد؛ و رفته‌رفته در حال جایگزین شدن به جای هاشور خواهد بود؛ اما هستند کسانی که همچنان بر هاشور ابرو تأکید دارند و آن را بهتر از میکروبلیدینگ فرا می‌خوانند.  

فرق هاشور با میکروبلیدینگ

فرق هاشور با میکروبلیدینگ – میکروبلیدینگ ابرو باعث خواهد شد تا ابروها علاوه بر تناسب، کشیده‌تر و تمیزتر به نظر برسند و ابروها پرتر نشان داده خواهند شد.

 

ظاهر طبیعی میکروبلیدینگ در مقابل هاشور ابرو

  میکروبلیدینگ به نسبت با هاشور ابرو ظاهری طبیعی‌تری خواهد داشت و همین ظاهر طبیعی بیشترین کارایی را در مقابل هاشور ابرو دارد. از جمله فرق هاشور با میکروبلیدینگ را می‌توان به همین طبیعی بودن شکل ظاهر میکروبلیدینگ اشاره کرد. میکروبلیدینگ ابرو باعث خواهد شد تا ابروها علاوه بر تناسب، کشیده‌تر و تمیزتر به نظر برسند و ابروها پرتر نشان داده خواهند شد. میکروبلیدینگ بسیار ظریف‌تر در داخل ابرو کار خواهد شد که در قسمت رویش ابرو و رشد آن‌ها دیده می‌شوند. اگر ابروهای خود را به دست یک فرد با تجربه بسپارید که در توانایی انجام این کار تبحر دارد به راحتی می‌توانید ابروهای یک دست و زیبا داشته باشید. از همه مهم‌تر در میکروبلیدینگ طبیعی نشان دادن ابرو است که با دقت فراوان می‌توان به بلیدینگ شدن آن‌ها پی برد. پس اگر شما هم ابروهایی نازک دارید و یا بسیار کم پشت هستند و اگر می‌خواهید دو ابرو خود را به حالتی قرینه یکدیگر در بیاورید و شکل ظاهری آن‌ها زیبایی آن را دو چندان کند پیشنهاد ما به شما میکروبلیدینگ ابرو خواهد بود.  

تفاوت رنگ‌دانه‌های میکروبلیدینگ و هاشور

  از تفاوت‌های دیگر که فرق هاشور با میکروبلیدینگ ابرو را به خوبی نشان می‌دهد، می‌توانیم به تزریق رنگ ابرو اشاره کنیم. Ink رنگ‌دانه‌ای است که در هاشور ابرو از آن استفاده خواهد شد؛ و PGMENT رنگ‌دانه میکروبلیدینگ ابرو خواهد بود. رنگ‌دانه‌های درون هاشور ابرو بسیار زودتر از رنگ‌دانه‌های میکروبلیدینگ کم‌رنگ‌تر خواهد شد. هاشور ابرو رنگ خود را بسیار زودتر از دست خواهد داد و شما زود به زود برای ترمیم باید بروید. جوهرهای تاتو به شکلی هستند که به مرور کیفیت کار خود را به شدت از دست خواهند داد؛ و خطوط دور ابرو که همچون دیواره‌های اطراف ابرو هستند پس از سپری شدن و گذشت مدت زمانی به رنگ سبز خواهند شد و زیبایی اولیه خود را از دست خواهند داد. ایجاد ظاهر بد و خراب کردن حالت ابرو قاعدتاً شما را راضی نگه نخواهد داشت از این رو سبب خواهد شد تا شما از آن رنج ببرید تا هرچه زودتر به فکر ترمیم و یا چاره دیگری باشید. میکروبلیدینگ از رنگ‌های مخصوص خود در ابروها استفاده خواهد کرد، رنگ ثابتی است و تغییر رنگ نخواهد داد تنها با مرور زمان کم رنگ تر خواهد شد، بادوام و باکیفیت است و زیبایی بیشتری را به صورت خواهد داد.  

فرق هاشور با میکروبلیدینگ

فرق هاشور با میکروبلیدینگ – میکروبلیدینگ ابرو باعث خواهد شد تا ابروها علاوه بر تناسب، کشیده‌تر و تمیزتر به نظر برسند و ابروها پرتر نشان داده خواهند شد.

 

دائمی بودن هاشور ابرو و نیمه دائمی بودن میکروبلیدینگ

  فرق هاشور با میکروبلیدینگ در این است که هاشور ابرو از گذشته تا امروزه به عنوان یک روش دائمی شناخته شده است؛ زیرا به دلیل عملکرد دائمی بر روی ابرو حالت خود و رنگ را تا همیشه حفظ خواهد کرد و فقط نیاز به ترمیم‌های مداوم دارد. هاشور نیز مانند تاتو است. اگر قصد پاک کردن تاتو و یا هاشور را برای همیشه داشته باشید ماندگاری جای زخم آن‌ها تا ابد با شما خواهد ماند. ممکن است که مقداری کدر شود اما به‌ هیچ‌وجه جای آن از بین نخواهد رفت. اگر هاشور ابرو شما بسیار کم رنگ شد و احساس کردید که از حالت اولیه خود خارج شده است می‌توانید آن را کاور کنید. هاشور ابرو با میکروبلیدینگ ابرو بسیار متمایز از یکدیگر هستند، به خصوص از لحاظ دوام با یکدیگر، اما لازم است بدانید که هاشور در اغلب مواقع ما بین ۱۰ تا یک سال با دوام خواهد ماند. یکی از فوایدی که میکروبلیدینگ ابرو دارد این است که قدیمی نخواهد شد و شما آن‌چنان که دلتان می‌خواهد می‌توانید مدل ابروهای خود را به گونه دیگر طراحی کنید. این یکی از فایده‌های بزرگ میکروبلیدینگ به حساب خواهد آمد. هر چند این امکان در هاشور ابرو و یا حتی تاتو صفر خواهد بود. پس اگر احساس می‌کنید از حالت یک نواختی ابروهایتان به مرور زمان خسته خواهید شد از میکروبلیدینگ استفاده کنید.   مقاله مرتبط:  میکروبلیدینگ ابرو و مدل های مختلف ابرو  

میزان درد در هاشور ابرو و میکروبلیدینگ

  برای اینکه فرق هاشور با میکروبلیدینگ را به درستی دریابید و اگر قصد هاشور کردن ابروهای خود را دارید بهتر است بدانید که این عملکرد بر روی صورت با درد همراه خواهد بود. همچنین بهتر است بدانید که پوست صورت در قسمت ابرو بسیار حساس و نازک است؛ اما برعکس میکروبلیدینگ درد بسیار کمتری دارد و شما در هنگام انجام کار احساس درد نخواهید کرد و بدون هیچ ترسی و نشان دادن واکنشی تا پایان کار صبر خواهید کرد. هر چند در اکثر مواقع در هنگام انجام دادن میکروبلیدینگ از کرم‌های بی‌حس کننده آن قسمت از صورت استفاده خواهند کرد تا از به وجود نیامدن درد اطمینان خاطر داشته باشند. درد همراه با میکرو بلیدینگ همانند این است که موهای صورت خود را در حال کندن باشید.  

فرق هاشور با میکروبلیدینگ

فرق هاشور با میکروبلیدینگ – میکروبلیدینگ ابرو باعث خواهد شد تا ابروها علاوه بر تناسب، کشیده‌تر و تمیزتر به نظر برسند و ابروها پرتر نشان داده خواهند شد.

 

تزریق رنگدانه ها توسط چه وسیله‌ای در هاشور ابرو و میکروبلیدینگ انجام خواهد شد؟

  از دیگر تفاوت مهمی که در بین هاشور ابرو و میکروبلیدینگ وجود دارد، وسیله‌ای است که با آن رنگ را در درون ابرو و لایه زیرین پوست تزریق می‌کنند. برای هاشور ابرو دستگاه کارتریج و یک سوزن مخصوص رنگ‌دانه‌ها را تزریق خواهند کرد و در میکروبلیدینگ از قلم بلید (تیغ) استفاده خواهد شد. این دو از تفاوت‌های دیگر هاشور ابرو و میکروبلیدینگ خواهد بود.  

چند نکته مهم در مورد فرق هاشور با میکروبلیدینگ

 

 • هاشور ابرو ۲ تا ۳ سال ماندگاری خواهد داشت و میکروبلیدینگ ۶ ماه پس در انجام هر کدام از این دو موارد به خوبی تصمیم‌گیری کنید.
 • برای میکروبلیدینگ هر یک ماه برای تزریق رنگ و ترمیم مجدد باید به پیگمنتر مراجعه شود.
 • پیگمنتر همان کسی است که در سالن‌های آرایش و یا مراکز دیگر عهده‌دار میکروبلیدینگ کردن ابروهای شما است.
 • با خراش دادن تیغ بر پوست صورت و ابرو باعث ایجاد زخم خواهد شد که در هر بار ترمیم یا کاور مجدداً تشدید خواهد شد.
 • در میکروبلیدینگ تشدید رنگ در همه نقاط ابرو توسط دست تکنسین انجام خواهد شد؛ و رنگ در قسمت‌های مختلف ابرو ممکن است یکسان نباشد.
 • سعی کنید قبل از انجام کار یک سالن آرایشی معتبر را انتخاب کنید و کار زیباسازی ابروهای خود را به یک تکنسین ماهر در آرایشگاه بسپارید.
 • تمامی رنگ‌ها در ایران در دسترس و دارای مجوز نخواهد بود و انتخاب رنگ در ابرو بسیار محدود و مختص برخی از شرکت‌ها خواهد بود.

در پایان این مقاله مطلبی با عنوان هاشور ابرو میکروبلیدینگ برای شما دوستان آورده ایم.  

فرق هاشور با میکروبلیدینگ

فرق هاشور با میکروبلیدینگ – میکروبلیدینگ ابرو باعث خواهد شد تا ابروها علاوه بر تناسب، کشیده‌تر و تمیزتر به نظر برسند و ابروها پرتر نشان داده خواهند شد.

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟