طراحی و قرینه سازی ابروها

خانمها معمولاً برای زیبایی چهره خود از راه‌های مختلف استفاده می‌کنند در این میان ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره هر فرد ایفا می‌کنند بعضی از افراد ابروهای پر پشت و یکسانی ندارند و از این بابت بسیار ناراحت می‌باشند. طراحی و قرینه سازی ابروها می‌تواند به این افراد کمک شایانی نماید. قرینه سازی ابرو قبل از شروع میکروپیگمنتیشن ( آرایش دائمی ابروها ) انجام می شود بنابراین بهتر است قبل از انجام آرایش دائمی ابروها ابتدا آنها را قرینه کنید زیرا اگر اشتباهی در میکروپیگمنتیشن رخ دهد جبران آن پرهزینه و زمان‌بر است بنابراین باید قرینه کردن ابروها با دقت زیادی انجام شود و شما در این زمینه مهارت کافی را داشته باشید. میکروبلیدینگ ابرو نیز میتواند کمکی به قرینه سازی ابرو نماید

آموزش مرحله به مرحله طراحی و قرینه سازی ابروها

امروزه روش های زیادی نظیر آرایش دائمی ابروها و هاشور زدن ابرو و سایه ابرو و تاتو ابرو برای ایجاد تغییرات در ابروها وجود دارد و شما می توانید در صورت تمایل با کمک این روش‌ها عیب‌های موجود در ابروهایتان را برطرف سازید و یا در مدل ابروهای خود تغییراتی را ایجاد کنید. برای طراحی و قرینه سازی ابروها روش های زیادی وجود دارد و شما می توانید با کمک این روش‌های ساده ابروهایتان را به راحتی قرینه کنید. در ادامه این مطلب آموزش مرحله به مرحله طراحی و قرینه کردن ابروها را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

روش های طراحی و قرینه سازی ابروها

قرینه کردن ابروها با کمک خط کش های مخصوص اندازه گیری ابرو و کولیس و یا به وسیله نخ و دستمال کاغذی انجام می شود که انتخاب هر یک از این روش ها به میزان مهارت شما بستگی دارد.

آموزش طراحی و قرینه سازی ابروها با خط کش و کولیس

ابتدا نقطه وسط ابروهایتان را مشخص کنید که برای این کار باید از وسط بینی به سمت بالا حرکت کنید تا نقطه وسط ابروها مشخص شود. توجه داشته باشید بعضی از افراد انحراف بینی دارند که در این صورت ممکن است طراحی و قرینه سازی ابروها با خطا مواجه شود. برای مشخص کردن محدوده قرینه ابروها باید از ماژیک های آرایشی استفاده کنید زیرا فاقد سرب هستند و علاوه بر این دارای ماندگاری بیشتری نیز می باشند و شما طرح خود را از دست نمی‌دهید. بعد از مشخص کردن نقطه وسط ابروها خط کش تقارن کردن ابروها را از قسمت صفر روی خط قرینه سازی وسط دو ابرو قرار دهید.

مرحله دوم طراحی و قرینه سازی ابروها با خط کش و کولیس

در مرحله بعدی برای طراحی و قرینه سازی ابروها از قسمت یک سانت و نیمی که از تاج ابرو مشخص کرده اید به اندازه ۶.۵ سانت علامت گذاری کنید. طرح ابرو باید مطابق با سلیقه مشتری کشیده شود. برای طراحی و قرینه سازی ابروها سمت چپ نیز به همین صورت از یک سانتی را که برای تاج ابرو مشخص شده است تا ۶.۵ سانت ابرو قرینه سازی می شود که ابروی سمت چپ به دلیل کوتاهی نیاز دارد که کمی بلندتر کشیده شود. در مرحله بعدی طراحی و قرینه سازی ابروها با کمک کولیس خطها را به یکدیگر وصل کنید. توجه داشته باشید که دو قله ابرو باید به یکدیگر وصل شوند و دو تاج ابروی متقارن شده را هم باید به صورت موازی به یکدیگر وصل کنید. برای اینکه از متقارن بودن ابروها مطمئن شوید کولیس را باز کنید و در قسمت تاج ابرو و سپس قله ابرو رو به روی یکدیگر قرار دهید تا مطمئن شوید قرینه سازی را بدرستی انجام داده اید و یا خیر؟

آموزش طراحی و قرینه سازی ابروها به کمک دستمال کاغذی

این روش ساده‌تر از روش قبلی است و بسیار دقیق می باشد. در این روش ابتدا دستمال کاغذی را روی قسمت پایینی ابروها قرار دهید و با کمک ماژیک دو نشانه روی این قسمت ها بگذارید سپس به سمت بالا بروید و با مقایسه کردن نقطه ها کاملاً مطمئن شوید که ابروها متقارن شده اند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟