ریمو ارگانیک تاتو

ریمو ارگانیک تاتو امروزه در بسیاری از مراکز زیبایی جهان توسط پزشکان یا افراد متخصص انجام می‌شود. این روش برخلاف نظر برخی افراد نه ‌تنها برای تارهای موی ابرو ضرری ندارد بلکه باعث تقویت ریشه و فولیکول‌های ابرو می‌شود.  

ریمو ارگانیک تاتو

  ریمو ارگانیک تاتو با روش‌های نوین صورت می‌پذیرد زیرا برخی از افرادی که از تاتو خود ناراضی هستند در عین حال از انجام این عمل به دلیل اینکه شاید عوارضی برای آن‌ها داشته باشد واهمه دارند، درصورتی که روشی به نام میکروپیگمنشن تمام این مشکلات و عوارض را حل کرده است. در روش میکروپیگمنشن که در واقع همان روش ریموور تاتو است می‌توان زخم‌های ناشی از تصادف، سوختگی، تغییر رنگ‌های پوستی و لکه‌های قرمزی که در هر جای بدن نمایان هستند را برطرف نمود و با چند جلسه ‌آن‌ها را درمان کرد. ‌همچنین خال‌کوبی‌های قدیمی را می‌توان ریمو کرد، برخی مواقع با گذشت زمان از خالکوبی‌های قدیمی رنگ‌دانه‌های قدیمی ناشی از این خال‌کوبی‌ها روی پوست قرار دارند را می‌توان درمان کرد. یک روش مؤثر استفاده از محصولاتی با عنوان Pigment Off است که بسیاری از پزشکان و افراد متخصص بین‌المللی این محصول را تأیید نموده‌اند.  ریمو ارگانیک تاتو ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد  

همه چیز درباره تاتو و ریمو ارگانیک آن

  در این مطلب می‌خواهیم مطالبی درباره تاتو و تاریخچه آن بیان کنیم. تاتو یکی از روش‌های زیبایی پرکاربرد است زیرا برخی از افراد برای تزئین یا زیبایی، نشان دادن تعصب به قومیت خاص، تنوع‌طلبی و… مورداستفاده قرار می‌دهند یا در بعضی مواقع برخی از افراد نواقصی روی پوست بدن خود مشاهده می‌کنند که با روش تاتو یا به ‌اصطلاح عامیانه خالکوبی این نواقص را می‌پوشانند. در بسیاری از نقاط جهان معتقدند تاتو فواید درمانی دارد اما در ایران از این منظر به تاتو یا خالکوبی توجه نمی‌شود. باید توجه داشت که تاتو سابقه ۴۰۰۰ ساله دارد که تفاوت گذشته با امروزه در این است که در گذشته از اشکال شیر یا اژدها استفاده می‌کردند که نماد قدرت و پهلوانی بوده است اما امروزه تاتو برای پلک چشم، داخل ابرو یا دور لب، نقوش مختلف یا جملات روی پوست کاربرد دارد. در زمان‌های قدیم ابتدای کار نقش مورد نظر را با سوزن روی پوست ایجاد می‌کردند و زمانی که خون خارج می‌شد با موادی مانند سرمه، دوده چراغ یا هر رنگ دیگری که ماندگاری داشت پر می‌کردند، اما امروزه با سوزن‌های سر طلایی نقش را با استفاده از جوهر مخصوص روی پوست ایجاد می‌کنند.  

ریمو ارگانیک تاتو و موانع انجام تاتو

  ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد و حتی برخی معتقدند که افراد جنوبی به دلیل سبک زندگی سختی که دارند به این روش روی می‌‌آورند در صورتی که امروزه در بسیاری از نقاط ایران تاتو مورد استقبال خیلی از افراد قرار می‌گیرد. حتی برای برخی از مردم مهم است که چه قسمتی از بدن خود را تاتو کنند زیرا اگر در معرض دید مردم باشد ممکن است با حرف اطرافیان از کار خود پشیمان شوند یا اینکه در روند استخدامی آن‌ها مشکل ایجاد نماید. حتی برخی از افراد مانند دختران بر اساس مد و زیبایی به سمت تاتو روی می‌آورند. تاتو یا خالکوبی در ایران غیرقانونی نیست اما از نظر وزارت بهداشت و درمان مانع وجود دارد زیرا اعتقاد دارند باید زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. تاتو با خالکوبی تفاوت دارد زیرا در روش تاتو از چند رنگ استفاده می‌شود که در ریمو ارگانیک تاتو باید از چند جلسه لیزر استفاده کرد تا به طور کامل پاک شود اما در روش خالکوبی چون فقط از رنگ آبی استفاده می‌شود به سادگی از روی پوست محو می‌شود.ریمو ارگانیک تاتو ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد

آیا انجام تاتو و ریمو ارگانیک تاتو دردناک است؟

  انجام تاتو و ریمو ارگانیک تاتو با درد همراه است اما آستانه درد در هر فردی متفاوت است. برخی از نقاط بدن به دلیل اینکه رشته‌های عصبی بیشتری دارد پس در هنگام تاتو یا خالکوبی درد بیشتری دارد. قسمت‌هایی مانند مچ دست ‌و پا، قفسه سینه و بازوی دست در هنگام تاتو درد شدیدی دارد که ممکن است که برای هرکسی مناسب نباشد.  

دردناک‌ترین قسمت‌های بدن در هنگام تاتو:

 • صورت
 • ران پا
 • شانه
 • پشت بدن
 • مچ دست و مچ پا
 • بازو و ساعد دست

 

نقاط حساس بدن در هنگام تاتو:

 • ران پا
 • شکم
 • لب
 • پلک چشم
 • آرنج
 • قفسه سینه
 • زیر بغل

برای ریمو ارگانیک تاتو روش‌هایی را در ادامه مطلب بیان خواهیم کرد اما افرادی هستند که تحمل درد یا ماندگاری تاتو را ندارند زیرا تاتو ممکن است ۳ تا ۵ سال روی پوست باقی بماند و کمرنگ شود اما ناپدید نمی‌شود، بنابراین برچسب‌های تاتو موقت وجود دارد که بعد از استفاده در صورت دلخواه به راحتی از روی پوست پاک می‌شوند.  

عوارض تاتو و ریمو ارگانیک تاتو

  بسیاری از افراد که تاتو یا خالکوبی را انتخاب می‌کنند باید بدانند که انجام تاتو و ریمو ارگانیک تاتو ممکن است مشمول عوارض یا هزینه‌های زیادی شود. در این مطلب می‌خواهیم به مزایا و عوارض تاتو بپردازیم که در ابتدا عوارض تاتو را بیان می‌کنیم. تاتو یا خالکوبی اگر در مراکز معتبر زیبایی و بهداشتی و با وسایل استریل انجام نشود عوارض جبران‌ناپذیری را برای فرد در بردارد، از جمله عوارض تاتو می‌توان به آلرژی و حساسیت به مواد تاتو که روی پوست ایجاد می‌کند که قرمزی محل تاتو را به همراه دارد، ممکن است محل تاتو دچار عفونت شود و همچنین ممکن است پوست را به‌ شدت تحریک کند. همچنین اگر سوزن‌های مورد استفاده در تاتو اگر استریل و بهداشتی نباشند ممکن است عامل انتقال بیماری مانند ایدز و هپاتیت باشند. در مواقعی ممکن است تاتوهایی که در اطراف و پلک چشم حک می‌شوند اگر ذره‌ای از مواد به داخل چشم نفوذ کند و فرد دچار بیماری‌ها و حساسیت‌های چشمی شود. در برخی مواقع مشاهده شده است که فرد در محل تاتو چه در هنگام تاتو و چه در زمان ریمو ارگانیک تاتو در اثر حساسیت، دچار کهیر و خارش و جوش‌های ریز می‌شود که با مراقبت‌های لازم این مراحل طی می‌شود.   مقاله مرتبط  : بهترین ریموور تاتو   ریمو ارگانیک تاتو ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد    

۱۵ روش مؤثر ریمو ارگانیک تاتو

  ریمو ارگانیک تاتو در زمانی صورت می‌گیرد که فرد یا از تاتوی خود پشیمان شده است یا اینکه بخواهد تاتویی با نقش جدید را روی پوست خود حک کند. در برخی مواقع بهتر است قبل از اینکه به سراغ کلینیک‌های زیبایی برای ریمو ارگانیک تاتو برویم روش‌های ریمو خانگی را امتحان کنیم. در ادامه مطلب روش‌های ریمو تاتو را بیان می‌کنیم:  

۱- پوشاندن تاتو:

روش پوشاندن تاتو یکی از راه‌هایی که است که می‌توان با یک تاتوی جدید دیگر آن را بپوشانید و همچنین باید نزد یک فرد متخصص و ماهر در تاتو انجام شود؛ زیرا اگر فرد تاتوکار روش کار خود را به خوبی انجام ندهد نتیجه کار اصلاً خوب نخواهد شد و در انجام کار اگر از رنگ قرمز استفاده شود رنگ تاتوی زیری را نمی‌پوشاند اما اگر به خوبی تاتو شود نتیجه کار بسیار عالی خواهد بود.  

۲- استفاده از سالابریژن:

سالابریژن یکی از روش‌های ریمو تاتو است که وسایل مورد نیاز در این روش استفاده از آب و نمک خوراکی و باند است. در این روش مدت زمان ۳۰ الی ۴۰ دقیقه باید صرف شود و یک قطعه چوبی را با یک باند بپوشانیم و در این مرحله محل تاتو را باید بتراشیم و محلول به دست آمده از آب و نمک را روی تاتو می‌مالیم تا زمانی که پوست محل مورد نظر ملتهب شود. بعد از سه روز محل ملتهب شده را با استفاده از پماد آنتی‌بیوتیک درمان می‌کنیم و بعد از گذشت ۳ روز تاتو مورد نظر پاک می‌شود اما این روش ممکن است برای برخی افراد خوشایند نباشد.  

۳- لایه‌بردار شیمیایی دست‌ساز:

برای ساختن یک لایه‌بردار شیمیایی می‌توان مواد اولیه آن را به راحتی در خانه تهیه کرد البته این کار هزینه و زمان زیادی صرف می‌کند. تهیه این ماسک به این صورت است که مقداری روغن ویتامین E و ژل آلوورا و زردآلو را با هم مخلوط کرده و روی محل مورد نظر می‌مالیم به طوری که محل تاتو کاملاً پوشانده شود و بعد از گذشت ۵ دقیقه محل آغشته به ژل را با آب می‌شوییم و زمانی که ماسک به طور کامل پاک شد این روش را به مدت زمان ۱ ماه روزی ۴ مرتبه تکرار می‌کنیم نا به نتیجه دلخواه خود برسید. البته باید توجه کرد که ریمو تاتو به رنگ و میزان اندازه تاتو بستگی دارد، هرچه رنگ تاتو قوی‌تر باشد مدت زمان بیشتری صرف می‌شود تا تاتو پاک شود.  

۴- روش نوردرمانی پالسی شدید (IPL)

این روش را می‌توان در مراکز معتبر لیزر انجام داد زیرا در روش ریمو ارگانیک تاتو از نور با شدت بالا استفاده می‌شود که در ابتدا ژل مخصوص روی تاتو مالیده می‌شود و با استفاده از دستگاهی که دارنده این نور است و مشابه لیزر است به محل تاتو تابانده می‌شود. این روش بسیار آسان و دارای درد کمتری است و از نظر پزشکان اثربخشی بیشتری نسبت به روش‌های دیگر دارد. ریمو ارگانیک تاتو ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد  

۵- ویتامین E و پنجه گربه و آلوورا

راه‌های ریمو ارگانیک تاتو در منزل ممکن زمان زیادی صرف کند، در این روش کپسول ویتامین E و برگ پنجه گربه و ژل آلوورا را با هم مخلوط می‌کنیم تا به حالت ژل مانند برسد و روی محل تاتو در خلاف جهت عقربه‌های ساعت مالش می‌دهیم و بعد از ۱۰ دقیقه با آب گرم شستشو می‌دهیم، این کار باید با ملایمت انجام شود تا جراحتی روی پوست ایجاد نکند.  

۶- پودر ماسه و سنگ سنباده

این روش هم مانند سایر روش‌های دیگر زمان زیادی می‌برد و ممکن است دشوار باشد. در این روش پودر ماسه و سنگ سنباده را با ژل آلوورا مخلوط می‌کنیم و روی محل تاتو می‌مالیم تا به مرور زمان باعث محو شدن تاتو شود. این روش ممکن است زیاد خوشایند افراد نباشد زیرا پوست فرد را به شدت مستعد ضعیف و ساییده می‌کند و ایجاد زخم میکند اما در هر صورت یک روش کم‌هزینه است که برای افراد کم‌درآمد مناسب است.  

۷- نمک

در روش پاک کردن با نمک باید ۱۰۰ گرم نمک را درون آب حل کنیم و با پارچه یا اسفنج یا پنبه محلول آب و نمک را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت به مدت ۳۰ دقیقه تا یک ساعت روی محل تاتو مالش دهیم و در این مدت زمان سدیم و کلر داخل نمک وارد پوست می‌شود و در طی مراحل شیمیایی جوهر تاتو را از بین می‌برد. این روش مؤثر است اما همراه با درد است و باید هر دو روز یک‌بار تکرار شود.  

۸- لیمو

لیمو برای ریمو ارگانیک تاتو مؤثر است اما در مورد تاتوهای با رنگ کم و کوچک مؤثر است. باید آب‌لیمو را روی تاتو بمالیم و زمانی که خشک شد با آب گرم شستشو دهیم که بعد از گذشت زمان تأثیر خود را می‌گذارد. ریمو ارگانیک تاتو ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد  

۹- عسل

عسل یکی از بهترین روش‌ها برای ریمو ارگانیک تاتو است زمانی که عسل را روی تاتو مالیدیم بعد از چند دقیقه پاک کرده و مخلوط زیر را که در این روش عسل را با نمک، ماست بدون قند و ژل آلوورا مخلوط کرده و مخلوط به‌دست ‌آمده را روی تاتو می‌مالیم و ماساژ می‌دهیم تا تاتو پاک شود.  

۱۰- عصاره لوندر

کافی است هرروز عصاره لوندر را با استفاده از پنبه روی تاتو یا گوشت اضافی حاصل از تاتو مالش دهید تا تاتو محو شود. این روش بی‌خطر است.  

۱۱- کرم پاک‌کننده تاتو

استفاده از کرم‌های پاک‌کننده تاتو یکی از روش‌های ریمو ارگانیک تاتو است که اگر از برند‌های معتبر استفاده شود تأثیر بسزایی دارد.  

۱۲- آلوورا

آلوورا یکی از بهترین روش‌ها برای ریمو تاتو و مراقبت‌های پوستی است زیرا ساختار آب را دارد و می‌تواند جوهر رنگ زیرپوستی را بشکند و تاتو را پاک کند. ریمو ارگانیک تاتو ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد     

۱۳- اسکراب زردآلو

این روش در مخلوط با نمک تأثیر دارد زیرا نمک ساینده است و زردآلو جوهر را پاک می‌کند اما این روش تاتو را کاملاً پاک نمی‌کند.  

۱۴- ورق سنباده

این روش برای ساییدن مورد استفاده قرار می‌گیرد اما بهتر است با آلوورا ترکیب شود تا بعد از ساییدن پوست دچار زخم و عفونت نشود.  

۱۵- لیزر

یکی از روش‌های معتبر در ریمو ارگانیک تاتو استفاده از لیزر است. در روش لیزر یا استفاده از پالس‌های نوری رنگ‌دانه‌های موجود در تاتو می‌شکند و به مرور زمان تاتو پاک می‌شود.   در پایان مقاله ای در خصوص عوارض پاک کردن تاتو برای شما آورده ایم.   ریمو ارگانیک تاتو ریمو ارگانیک تاتو معمولاً بعد از کمرنگ شدن آن یا پشیمانی از آن نقش خالکوبی یا تاتو انجام می‌شود. در ایران تاتو از جنوب ایران آغاز شد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟