ریموور کردن تاتو ابرو

چهره هر فرد مختص خود آن شخص می‌باشد و هر یک از اعضاء صورت نیز به نوبه خود دارای ترکیب بندی منحصر بفردی می‌باشد. در این خصوص ابروها نقش مهمی را در زیبایی چهره هر فرد ایفا میکنند. ابروی هر شخص با شخص دیگر کاملاً متفاوت می‌باشد. اما گاهی افراد از ابروهای خود رضایت کامل ندارند لذا در صدد برمی‌آیند که با انجام تاتو ابرو مدل خاصی به ابروهای خود بدهند و بر زیبایی چهره خود بیافزایند. ولی بعد از مدتی از انجام این کار و یا مدل آن خسته شده و می‌خواهند که ابروهای خود را پاک کرده و یا اصطلاحاً ریموور کردن تاتو ابرو انجام دهند. در ادامه این مقاله ما شما خوانندگان عزیز را با ریموور تاتو بیشتر آشنا مینماییم.

 

ریموور کردن تاتو ابروها :

 

ریموور تاتو ابروها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

 

 اسیدی های ضعیف :  ریموورهای ضعیف اصولاً غلیظ و ژله ای شکل هستند.

 

 اسیدی های قوی :  ریموورهای قوی مایع و آبکی متداولترین روش در پاک کردن تاتو و هاشور ابرو استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور.
 

 

ریموور کردن تاتو ابرو

 

نحوه اجرای ریموور کردن تاتو ابرو و هاشور ابرو

 

متداولترین روش در ریمور استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور میباشد.

 

ابتدا خراش سطحی تا جایی که خون ببینیم بعد گذاشتن مواد ریمور با میکرو براش به دلیل اسیدی بودن ریمورها هیچ گاه سوزن رو در تشتک نمی‌زنیم این کار را سه بار تکرار کرده هر بار فشار دست کمی بیشتر در ریموور خون دیده میشود نباید ترسید در ضمن تنها از روش دورانی و لوپ لوپ استفاده میشود .

 

مراقبت های بعد از ریموور کردن تاتو ابرو دایم :

 

 • چهار روز به آن ناحیه آب نزنید.
 • روزی دو بار  پنبه و الکل سفید زده شود.
 • روزی دو بار پماد تتراسایکلین مالیده شود.
 • تا زمان افتادن پوسته ها پماد و الکل زده
 • بعد چهار روز حمام
 • بعد از افتادن پوسته پماد ترمیم کننده قوی
 • هر ۴۵ روز تکرار بیشتر از ۳ تا ۴۵ روز ممنوع

 

ریموور کردن تاتو ابرو

 

ریموور کردن تاتو ابرو لحظه ای :

 

در ریمورهای لحظه ای یعنی همون موقع مشکلی پیش اومده و یا مشتری از قبل یه تکه کم رنگ داره که اضافی هست و هم میخواد تاتو کنه و هم پاک کنه در این روش سه پاف لیدوکایین همراه با یک قطره اسکین به صورت رقیق روی اون محل با سوزن تمیز کار کرده در این روش فقط در لحظه عمل میکنه در واقع زمانی که ما حین کار بخوایم جایی رو پاک کنیم مشتری در خانه با پنبه و الکل ناحیه را پاک میکند.

 

کاور ریموو کردن تاتو ابرو :

 

ممکن است در ریمورهای ضعیف بعد از چهل و پنج روز ته رنگی یا قرمزی و هاله بذاره که اون هاله رو با رنگ بژ یا اسکین و رنگهایی هانی یک رنگ کرم پودری البته یک درجه روشن‌تر از رنگ پوست مشتری را درست کرده و ناحیه را تاتو میکنیم. نباید  تکرار زیاد  داشته باشیم باید همون لحظه که تمیز شد دست از کار کشید در اصل مثل کرم پودر ناحیه را  پوشانده و پماد A چشمی روزی ۲ بار استفاده گردد.

 

 چگونه تاتو ابرو را پاک کنیم؟

 

ناقص بودن و متفاوت بودن دو ابرو مشکل بسیاری از افراد است. برای حل این مشکل، تاتو کاران راه کاری را پیشنهاد داده اند که میتواند با هر رنگ تاتو ؛

 

بسته به علاقه هر فرد، نواقص ابرو را برطرف کنند. البته اگر شخص به هر دلیلی از تاتو ابرو خود راضی نباشد می تواند از روش های ریموور تاتو استفاده کرده و تاتو خود را پاک کند.

 

 روش های مختلفی برای ریموور کردن تاتو ابرو وجود دارد :

 

 1. جراحی
 2. تراشیدن پوست 
 3. منجمد کردن 
 4. لایه برداری
 5. کوتر کردن

 

ریموور کردن تاتو ابرو

 

پاک کردن سایه ابرو دائمی

 

درست است که سایه ابرو باعث پر و خوش حالت شدن ابروها میشود اما اگر بعد از یک مدتی مانند روز اول برایتان جذاب نبود خواستید آن ها را پاک کنید میتوانید از روش ها زیر استفاده کنید:

 

لیزر

 

لیزر یکی از روش‌های ریموور کردن تاتو ابرو  و سایه ابرو است که نتیجه آن بستگی به رنگ جوهر استفاده شده در سایه ابرو دارد، جوهرهای قدیمی کمی سخت تر پاک میشوند.

 

گلایکولیک اسید

 

ریموور کردن تاتو ابرو و سایه ابرو با گلایکولیک اسید زمان بیشتری میخواهد زیرا این ماده باعث لایه برداری پوستمیشود و به مرور زمان سلول های مرده پوست را حذف میکند، فقط قبل از استفاده از گلایکولیک اسید مطمئن شوید پوست تان به آن حساسیت ندارد.

 

آب نمک

 

مطمئن ترین روش برای ریموور کردن تاتو ابرو و سایه ابرو همین است زیرا درد کمتر و تاثیر بیشتری دارد, در این روش آب نمک یا سالین توسط تکنسین کار بلد به ابرو ها تزریق میشود.

 

کرم پاک کننده سایه ابرو

 

کرم های پاک کننده تاتو و سایه ابرو مدتی است وارد بازار شده اند و کار شما را راحت کرده اند. با استفاده از این کرم ها میتوانید تاتو ابروهایتان را پاک کنید.

 

ریموور کردن تاتو ابرو

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟